Καλησπέρα παιδιά . Έχω μέρες να γράψω , τη τελευταία φορά μίλησα για τον φόβο μου να πάρω τα χάπια. Δεν τα πήρα τελικά. Πέρασα 3 εφιαλτικές μέρες με εμετο ζαλάδες και πολύ σκέψη και ένιωθα ότι δεν ημουν έτοιμη γι αυτό. Προσπάθησα να βγαίνω έξω να περπαταω αλλά μόλις βγω έξω και θα έχει κάπου ανηφορα ανεβάζω πάρα πολλούς παλμούς του τύπου 130-140 μπορεί και παραπάνω γιατί υπολογίζω με το χέρι και νιωθω δυσφορία στην ανάσα μου και στα πνευμονια μου . Όταν τα λέω στους δικούς μου μου λένε ότι είναι στο μυαλό μου γιατί μετά από τόσες εξετάσεις θα είχε βρεθεί κάτι. Εγώ συνεχίζω να ανησυχώ πολύ έντονα. Τα νιωθω κάθε λεπτό κάθε δευτερόλεπτο. Μπορεί όχι τα ίδια αλλά κάτι διαφορετικό. Δεν ξέρω πως να το εξηγήσω. Είμαι και σε ένα μέρος με πολλές ανηφόρες και πξεζα τον εαυτό μου να τις ανεβαίνει, το έκανα και πραγματικά είχα ταχυκαρδξα φοβερή. Και κάποιες φορές σαν δυσπνοια . Δεν ξέρω τι άλλο να κάνω, έχω κάνει ένα τριπλεξ και εξετάσεις για καρδιά πριν περίπου ένα χρόνο. Τόσο λάθος να τα έχουν βρει ;; δεν ξέρω. Και μετά οι σκέψεις μου γυρνάνε πάλι πίσω στο μήπως τελικά να τα ξεκινήσω να τα χάπια Ν δω που θα οδηγήσει και αυτό;; είμαι πολύ μπερδεμένη. Φοβισμένη τα πάντα.