Νεα αγωγη... - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 74
  1. #16
    Quote Originally Posted by Vaper View Post
    Ρε παιδια μια απορια εχω με τα χαπια θεραπευονται αυτα? Η απλα σταματανε για λιγο
    Απαλεινουν τα συμπτωματα που έχεις.Δε θεραπευουν. Αν τα σταματήσεις μπορει να επανέλθουν αν δεν τα έχεις δουλεψει μόνος σου.

    Εστάλη από SM-G930F στο E-Psychology.gr Mobile App

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    617
    Αρα οριστικη θεραπεια δεν υπαρχει?

  3. #18
    Quote Originally Posted by Vaper View Post
    Αρα οριστικη θεραπεια δεν υπαρχει?
    Ανάλογα τι έχεις. Η ψυχοθεραπεία βοηθάει , αν βρεις καλο γιατρό και εφαρμόζεις αυτά που σου λέει.
    Τι έχεις εσύ ;

    Εστάλη από SM-G930F στο E-Psychology.gr Mobile App

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    617
    Η πρωτη διαγνωση ειταν αγχωδης διαταραχη η δεφτερη ιψδ αρα ουτε εγω ξερω ακριβως απλα νιοθω πολυ ανχομενος ταχικαρδιες και τετια συμπτωματα δεν εχω απλα νιοθω σινεχια αγχομενος και οποτε νιοθω αγχος μου ερχετε στο.μιαλο αυτο που μου προκαλεσε το αγχος παρολο που εχουν περαση μηνες και το προβλημα δεν υπαρχεια

  5. #20
    Banned
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    greece
    Posts
    1,555
    Quote Originally Posted by xristoforos28 View Post
    Θα τν πω οταν θα ξαναπαω..αλλα και για το εφεξορ εχω ακουσει καλα λογια και για το αναφραμιλ...

    Εστάλη από SM-G900F στο E-Psychology.gr Mobile App
    Ξέρω ξέρω θα πας από εκεί να του πεις ότι δεν δοκιμασες λαντος και θα σου πει, δεν στο γράφω δεν είναι για σενα, θα σε βγάλει άγχος.. Και θα φύγεις πάλι με καμία συνταγή με κανένα σεροκουελ 400!!!!! Το εφεξορ ειναι από τα καλά, το αναφρανιλ, είναι τρίκυκλικο που κατα σύμπτωση σε οποίους δεν έχουν δουλέψει όλα τα άλλα, δουλεύει αυτό... Έχει πολλές παρενέργειες και τρομερό αργό χρόνο έναρξής δράσης

  6. #21
    Quote Originally Posted by menis_64 View Post
    Ξέρω ξέρω θα πας από εκεί να του πεις ότι δεν δοκιμασες λαντος και θα σου πει, δεν στο γράφω δεν είναι για σενα, θα σε βγάλει άγχος.. Και θα φύγεις πάλι με καμία συνταγή με κανένα σεροκουελ 400!!!!!

    Χαχαχαχαχα ακριβως ετσι! Ρε συ αυτους τους ψυχιατρους που γραφουν για πλακα τα σεροκουελ, τα ζυπρεξα και τα αμπιλιφαι μου ερχεται να τους πιασω και να τους αρχισω στις σφαλιαρες. Πραγματικα!

  7. #22
    xristoforos28 σαν ατομο πως εισαι γενικοτερα; Εχεις φιλους; Σου αρεσει η κοινωνικοποιηση ή προτιμας να εισαι μονος σου; Γενικα αντιμετωπιζεις προβλημα στις διαπροσωπικες σου σχεσεις;

  8. #23
    Banned
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    greece
    Posts
    1,555
    Quote Originally Posted by undefined View Post
    Χαχαχαχαχα ακριβως ετσι! Ρε συ αυτους τους ψυχιατρους που γραφουν για πλακα τα σεροκουελ, τα ζυπρεξα και τα αμπιλιφαι μου ερχεται να τους πιασω και να τους αρχισω στις σφαλιαρες. Πραγματικα!
    Μα έτσι είναι ακριβώς!!! Μπορεί να είναι για γέλια αλλά είναι για κλάματα η κατάσταση!!

  9. #24
    Quote Originally Posted by menis_64 View Post
    Μα έτσι είναι ακριβώς!!! Μπορεί να είναι για γέλια αλλά είναι για κλάματα η κατάσταση!!
    Εχουν ξεφυγει τελειως! Ειναι να μην μπλεξεις. Ε ρε τι εχουμε παθει...

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by undefined View Post
    Χαχαχαχαχα ακριβως ετσι! Ρε συ αυτους τους ψυχιατρους που γραφουν για πλακα τα σεροκουελ, τα ζυπρεξα και τα αμπιλιφαι μου ερχεται να τους πιασω και να τους αρχισω στις σφαλιαρες. Πραγματικα!
    Μηπως ομως τα δινουν για να βοηθησουν ρε παιδια..εχουν σπουδασει κατι παραπανω θα ξερουν

    Εστάλη από SM-G900F στο E-Psychology.gr Mobile App

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by undefined View Post
    xristoforos28 σαν ατομο πως εισαι γενικοτερα; Εχεις φιλους; Σου αρεσει η κοινωνικοποιηση ή προτιμας να εισαι μονος σου; Γενικα αντιμετωπιζεις προβλημα στις διαπροσωπικες σου σχεσεις;
    Καλησπερα σαν ατομο μπορω να πω ναι ημουν κοινωνικος οχι πολυ αλλα ημουν κανονικος..ναι εχω 3 4 καλους φιλους..γενικα κ πριν παθω αυτο ειμαι λιγο νοχελικος και βαριεμαι ευκολα..τωρα μετα απο αυτο θα τους χασω κ αυτους τους φιλους μου φενεται..γτ οποτε βγαινουμε το μονο π συζηταω ειναι οτι δν ειμαι καλα γτ οντως δν ειμαι νοιωθω περιεργα συνεχεια και τ μυαλο τ νοιωθω στα χαμενα δν περνω ευχαριστιση απο τιποτα οποτε απλως βγαινω για να βγω να μν καθομαι σπιτι...επισης δν νοιωθω αυτην τν χημεια π ειχα με τους φιλους μου..δεν νοιωθω τπτ..δεν ξερω τ να συζητησω πολλες φορες οταν βγαινω σαν να μν στροφαρει τ μυαλο μου..και δεν νοιωθω ανετα ουτε με τους φιλους νοιωθω σαν τρελος γαμωτο..

    Εστάλη από SM-G900F στο E-Psychology.gr Mobile App

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    617
    https://www.youtube.com/watch?v=_BcT2lQvE0M des auto to videaki eine enas poli kalos mou filos eixe varia katathlipsi me anxodi diataraxi

  13. #28
    Banned
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    greece
    Posts
    1,555
    Quote Originally Posted by xristoforos28 View Post
    Μηπως ομως τα δινουν για να βοηθησουν ρε παιδια..εχουν σπουδασει κατι παραπανω θα ξερουν

    Εστάλη από SM-G900F στο E-Psychology.gr Mobile App
    Έχεις βοηθηθεί εσύ από ζυπρεξα, σεροκουελ, και αμπιλιφαι; δεν νομίζω! Εγώ πάντως, δεν έχω δει να γίνεσαι πιο αισιόδοξος.. Είναι κρίμα να θεωρείς αυτούς τους ανθρώπους ως πλήρως καταρτισμενους που ξέρουν τι κάνουν...!!!

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,184
    Ναι αλλα καπου πρεπει να στραφω και για βοηθεια..αφου μονος μου δεν μπορω..στραφηκα προς τους ειδικους..που αλλου να στραφω?

    Εστάλη από SM-G900F στο E-Psychology.gr Mobile App

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    617
    Χριστοφορε ειδες αυτο που σου εστηλα?

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Νεα αγωγη..
    By xristoforos28 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 24
    Last Post: 03-08-2018, 20:23
  2. Αγωγή
    By Delmem210118a in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 19-12-2017, 07:27
  3. Νοσοφοβία pt 2 & αγωγή
    By The_Mechanic in forum Σωματόμορφες Διαταραχές (Υποχονδρίαση, Αρρωστοφοβία κτλ)
    Replies: 17
    Last Post: 25-05-2016, 18:10
  4. ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ
    By mary115 in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 2
    Last Post: 03-11-2014, 01:23
  5. Αγωγη με Zoloft...
    By Nocash in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 7
    Last Post: 09-05-2013, 09:47

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •