παλι τα ιδια...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1

    Unhappy παλι τα ιδια...

    μετα απο 2 χρονια περιπου που με ειχε αφησει καπως.... ξανα παλι φετος το καλοκαιρι , ολες οι φοβιες μαζι! Το κακο ειναι οτι δεν θυμαμαι αν περασα αυτα που περναω τοσο εντονα ωστε να μπορεσω να καταλαβω και καπως να με ηρεμησω. Ολα τα σημαδια δειχνουν προβλημα καρδιας , δεν ξερω αν θελω να κανω παλι τοσες αμετρητες εξετασης...

    -Εντονη ανησυχια..
    -Εντρο στρες/αγχος..
    -Η καρδια κανει τα δικα της παιχνιδια....
    -Φοβιες παρα πολλες ..
    -Κρισεις αγχους νομιζω, ειναι ενα φουντομα που σε πιανει ξαφνικα και νομιζεις οτι θα σβησεις..
    -Κακες σκεψεις...


    Ναι περασα ενα πολυ στεναχωρο διαστημα... Και ως αγορι ειμουν αρκετα συναισθηματικός , ειναι μεγαλη η αγαπη για τους γονεις μου που αφησα πισω μου ενω επρεπε να φυγω παλι ,ειχα παει για 1 μηνα μονο διακοπες ολα καλα, προς το τελος ομως... με κατεστρεψε που εφευγα και καθε φορα βασικα....απιστευτο το πως η τοσο μεγαλη αγαπη να κατανταει σε στεναχωρια, αγχος,οργη, προβληματα! Σιγουρα δεν ειναι μονο αυτο... μιας και ως 24 Ετων μου ερχονται αναμνησεις παιδικης ηλικιας... και με κανει να λυπαμαι πολυ για ορισμενα πραγματα οπως το οτι σε κανεναν γονιο δεν αξιζει να ειναι μακρια απο το παιδι του , και επειδη ξερω ποσοοοοο στεναχωρημενοι ειναι και παλι ουτε μια στιγμι δεν το εδιξαν για να μην με πληγωσουν , απο κει και περα εχω μια υπεροχη γυναικα που μου στεκεται παρα πολυ!

    Αυτα... Ελπιζω να μην κουρασα, πρωτη φορα γραφω πανω απο 2-4 γραμμες ...δεν ηθελα να πω αλλα γιατι σιγουρα θα γεμισουν 30-40 σελιδες στο φορυμ... Ευχαριστω και κουραγιο σε ολους

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    1,351
    Γράψε μας Βαλέριε περισσότερα πράγματα να καταλάβουμε καλύτερα. Γράψε 40 σελίδες αν μπορείς, εγώ θα τις διαβάσω!

  3. #3
    Member
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    45
    Μην απελπίζεσαι φίλε μου !
    Μια μπόρα είναι που θα περάσει αυτό να σκέφτεσαι αφού σου έχουν ξανασυμβεί και ξέρεις ότι τίποτα κακό δεν θα σου συμβεί !
    Δώσε χρόνο σε εσένα κι θα δεις πως όλα περνάνε !

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    12
    θα ηθελα να ακουσω λιγες παρανω λεπτομεριες για νακαταλαβω καλητερα..τα συμπτοματα που γραφεις μου θυμιζουν κρισεις πανικου...μην ανησυχεις..αν ειναι περασα κ εγω κρισεις πανικου..μιαζουν τρομακτικες αλλα δεν μπορεις να παθεις κατι απο αυτες.

Similar Threads

  1. Πάλι τα ίδια...
    By ge0rge in forum Κρίση πανικού, Διαταραχή Πανικού, Αγοραφοβία
    Replies: 21
    Last Post: 09-05-2017, 16:26
  2. τα ιδια παλι
    By stas in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 11-03-2016, 03:02
  3. πάλι τα ίδια
    By tita1977 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 05-02-2015, 12:00
  4. πάλι τα ίδια?
    By kourasmeni in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 14
    Last Post: 31-01-2012, 08:47
  5. Παλι τα ιδια
    By maria... in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 25
    Last Post: 19-08-2008, 23:41

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •