Αναγκαστικος χωρισμος...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 43
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    15

    Αναγκαστικος χωρισμος...

    καλαησπερα σας!θελω να πω και εγω την δικη μου ιστορια!λοπιπον ειχα σχεση με τον δημητρη 2 χρονια ομως χτες χωρισαμε αναγκαστικα!ας τα παρω απο την αρχη...ειχαμε πολλα προβληματα με τους γονεις μας επειδη ο δημητρης ειναι απο την Γεωργια!κι ομως η αγαπη μας παντα τους νικουσε ολους!τον τελευταιο χρονο κοιμομασταν μαζι στο σπιτι του!το σαββατο που το εμαθε ο πατερας του(λειπει συνεχεια εκτος θεσσαλονικης για δουλειες)του ειπε να με χωρισει γιατι τους ειχε βγει \'\'το ονομα στην γειτονια\'\'!μεχρι και τον γαμο της αδερφης του αναβαλαμε για ενα χρονο γιατι ντρεποντουσαν με ολα αυτα που γινοντουσαν και δεν ηθελαν να αντικρισουν τους συγγενεις τους απο ντροπη!ο πατερας του τον απειλησε οτι αν μας δει καποιος μαζι θα τον στειλει πισω στην Γεωργια!αγαπιομαστε πολυ παρα πολυ!ο δημητρης μου ειπε οτι θα ξαναειμαστε μαζι καποια στιγμη αλλα εγω δεν μπορω μακρια του νιωθω αδεια,κενη οτι τιποτα δεν εχει πια νοημα!το μονο που με ηρεμει καπως ειναι οτι ξερω οτι μ\'αγαπαει,μ\'αγαπαει με ολη τη δυναμη της ψυχης του!ανηκουμε ο ενας στον αλλον!δεν μπορω να ζησω χωρις αυτον ειναι τα παντα για μενα οτι εχω και δεν εχω!η αληθεια ειναι οτι δεν ξερω γιατι σας γραφω και αν θα με καταλαβεται!κλαιω ολη μερα δεν μπορω να ηρεμησω!χτες του ορκιστηκα οτι θα το παλεψω αλλα δεν μπορω!δεν μπορω να φανταστω οτι δεν θα τον βλεπω,δεν θα τον αγκαλιαζω,δεν θα τον φιλαω,δεν θα τον ξυπναω εγω καθε μερα με μια ζεστη αγκαλια και ενα ζστο φιλι,δεν θα κοιμαμαι στην αγκαλια του!ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ!!!συγνωμη αν σας κουρασα αλλα ποναω,ποναει ολο μου το \'\'ειναι\'\'.....

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    939
    Μόνο αυτές οι δυο λέξεις που τα λένε όλα...πόνος...
    Μάκια...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    299
    ναι αλλα θα ρωτησω εγω... αναγκαστικος??? Γιατι????
    να το δουμε λιγο ρε παιδι μου....

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    15
    μπορει ο λογος που χωρισαμε να σας φαινεται γελοιος...αλλα εμεις εδω στην ελλαδα δεν μας ενδιαφερει τι θα πει ο κοσμος,η οικογενεια ομως του δημητρη που ειναι απο την Γεωργια αυτο ειναι το πιο σημαντικο κομματι της ζωης του,τι θα πουν οι αλλοι...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    299
    ολοι μας εδω (σε αυτο το φορουμ) σε καταλαβαινουμε αγαπητη σοφουλα19,
    ολοι μας εχουμε περασει απο εκει.... Το ξερουμε ποναει πολυ και θα ποναει για πολυ καιρο ακομα....δυστυχως!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    441
    Μου είναι δύσκολο να σκεφτώ κατά πόσο θα ταίριαζε το επίθετο \"αναγκαστικός\" σε έναν χωρισμό.

    Το ζευγάρι αποφασίζει και πράτει και αν είναι \"όντως μαζί\" στα πάντα, τότε ξεπερνά όλα μα όλα τα εμπόδια.

    19 ετών είσαι?κρίνοντας από το νικ σου...
    Ο φίλος σου τι ηλικία έχει?

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,515
    Κι έπειτα σοφούλα, αν πράγματι το \'πιο σημαντικό κομάτι της ζωής του\' είναι τόσο διαφορετικό από όσα για εσένα είναι σημαντικά, πώς γίνεται να προχωρήσετε \'μαζί\'?

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    Yποθετω πως ο φιλος σου ειναι μεγαλυτερος απο εσενα ή το λιγοτερο 19 χρονων.
    Ειναι λογικο να κανουν κουμαντο στην καρδια του οι γονεις του αν σε αγαπαει πραγματικα πολυ;
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  9. #9
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by σοφουλα_19

    του ειπε να με χωρισει γιατι τους ειχε βγει \'\'το ονομα στην γειτονια\'\'!

    Μια χαρα χωρισμος μου φαινεται και καθολου αναγκαστικος....
    Αυριο θα του τραβηξει το αυτι γιατι σε επιασε απο το χερι.

    Βρες ενα ανθρωπο που θα μπορει να στηριξει την σχεση του και μετα συζητα για αγαπες και λουλουδια.

  10. #10
    Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    48
    εχει βγει το ονομα στην γειτονια ως προς τη δεν καταλαβα, το οτι εισαι ελληνιδα φταιει? η υπαρχει κατι αλλο, δεν σου βγαινει ενα ονομα ετσι απλα, πρεπει να υπαρχει λογος. αν φταιει η εθνικοτητα μπορειτε να το παλεψετε πιστευω, δεν ειναι σοβαρος λογος για να σε αναγκασουν να χωρισεις.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    939
    Σοφούλα μου ό, τι και να σου πω φαντάζομαι θα το ακούσεις βερεσέ. Το μόνο που μου βγαίνει να σου γράψω είναι οτι αυτή τη στιγμή εσύ και ο φίλος σου ζείτε μια ιστορία που μοιάζει αρκετά με αυτήν του Ρωμαίου και της Ιουλιέττας. Ένας έρωτας δυνατός, που όμως παρεμποδίζεται και διακόπτεται για χάρη άλλων.
    Μάκια...

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    299
    βρε φοιβη...βρε φοιβη...εδω ο κοσμος καιγεται!!! και συ της λες για το στορυ Ρωμαιου κ Ιουλιεττας???
    βρε παιδακι μου...εσυ πρεπει να εισαι πολυ αγνη ψιχουλα!!!!!! ;) ;) ;)

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    939
    Δεν είμαι σίγουρη οτι κατάλαβα τι εννοείς! Θέλεις να μου πεις? (και ελπίζω να μην βγούμε off topic!)
    Μάκια...

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    441
    Ανθρωποι που θελουν να ειναι μαζι θα ειναι ,δε \'πα να χαλασει ο κοσμος
    Ολα τα υπολοιπα ειναι δικαιλογιες

  15. #15
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    σωστο αυτο.

    :cool:

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •