Και παμε παλη απο την αρχη
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    617

    Και παμε παλη απο την αρχη

    Καλισπερα σας παιδια ντρεπομαι λιγο που το αναφερω αλλα αυτος ειναι και ο λογος που ξεκινησε ολλο το κακκο και το αγχος και παρολο που νομηζα πος εφιγε ξαναηρθε ο.λογος μια στυτηκη δυσλειτουργια που επαθα πρειν 8 μηνες και.με αγχοσε τοσο πολη που για 2 3 μηνες το σκεφτομουν τοσο πολη που δεν.μπορουσα να κανω sex μετα μου εφιγε καπως ειχε φορες που εκανα κανονικα αλλα μου αφησε κατι σαν ψυχανακαζμο διλαδη αυναινιζομουνα 3 4 φορες την μερα για να δω αν ειναι οκ αλλα σημερα πηγα να κανω σεξ και παλη δεν τα καταφερα και ξεκινησε το αγχος μου παλη εχει περαση κανενας κατι παρομοιο???? Με εχει τρελανι αυτο

  2. #2
    Member
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    45
    Αδερφέ το ανχος μπορεί να στο προκαλέσει και αυτό !
    Και εγώ έχω περάσει από αυτήν την φάση μην του δίνεις πολύ σημασία και όλα θα πάνε καλά !

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    617
    Ναι αλλα.ο φοβος μου ειναι πος θα μινω ετση για παντα

  4. #4
    Member
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    45
    Όχι φίλε μου !
    Απλώς περνάς μια στρεσογόνα φάση όπως έχω καταλάβει και το σκέφτεσαι πολύ !
    Θα περάσει !

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    617
    Μακαρι αδελφε γιατη δεν παλεβεται

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,593
    Quote Originally Posted by Vaper View Post
    Καλισπερα σας παιδια ντρεπομαι λιγο που το αναφερω αλλα αυτος ειναι και ο λογος που ξεκινησε ολλο το κακκο και το αγχος και παρολο που νομηζα πος εφιγε ξαναηρθε ο.λογος μια στυτηκη δυσλειτουργια που επαθα πρειν 8 μηνες και.με αγχοσε τοσο πολη που για 2 3 μηνες το σκεφτομουν τοσο πολη που δεν.μπορουσα να κανω sex μετα μου εφιγε καπως ειχε φορες που εκανα κανονικα αλλα μου αφησε κατι σαν ψυχανακαζμο διλαδη αυναινιζομουνα 3 4 φορες την μερα για να δω αν ειναι οκ αλλα σημερα πηγα να κανω σεξ και παλη δεν τα καταφερα και ξεκινησε το αγχος μου παλη εχει περαση κανενας κατι παρομοιο???? Με εχει τρελανι αυτο
    Εγώ.και ακόμα το περνάω....και δεν ξέρω αν αυτό που μου έμεινε η που μου άφησε ψυχαναγκασμό η όχι η όπως αλλιώς λέγεται αλλά από τότε που το έπαθα αυτό έχει αλλάξει όλη μου η ζωή..πρως το κακό βέβαια..
    Να σου πω αναλυτικότερα τι μου συμβαίνει..
    Από τότε που έπαθα στυτική δυσλειτουργία η ζωή μου έγινε κόλαση η ψυχολογία μου έχει αλλάξει τελείως..δεν μου δινει χαρά τίποτα όπως πριν.. πράγματα που έκανα και μου έδιναν ευχαρίστηση χαρά τώρα τίποτα συνήθως βαριέμαι δεν έχω ορέξεις να κάνω τίποτα κλεινομαι στον εαυτό μου..ψάχνω να βρω συνεχώς το τι εχω...ότι και αν βρω να πω ναι αυτό φταίει έρχονται η γιατροί και μου το απορρίπτουν και άντε ξανά μάνα απτην αρχή...δεν ξέρω τι φταίει και αισθάνομαι έτσι..δεν περνάω καλά και δεν μπορώ να πάρω ευχαρίστηση από τίποτα πλέον..ΚΑΤΙ ΣΑΝ κατάθλιψη έχω πάθει..έχω αδικαιολόγητη κόπωση.εχω κάνει όλες της αιματολογικές εξετάσεις..συν ορμονικές συν τεστοστερόνης και όλα είναι οκ...τι φταίει και είμαι έτσι??από στύση??άσε αν δεν πάρω διεργετικα το μήνα μια φορά θα έχω στύση και αν....
    Αλλά όταν έμαθα ότι έχω ασθενοσπερμια πάλι είχα στύση..ειδικά με τα profertil που μου είχε δώσει ο γιατρός ειμουν φουλ στη στυση...όταν μου έδωσε τα nolvadex με γα....σε..μέσα σε δέκα μέρες δεν αισθανομουνα καν το πέος μου...μόνο για κατούρημα το είχα..και έτσι τα παράτησα τα νολβαντεξ..αλλά από τότε δεν μπορώ να ισοροποιησω τη στύση μου..δεν βρίσκω της παλιές μου λειτουργιες με τίποτα..

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,593
    Υπάρχει η ανδροπαυση το διάβασα στο ίντερνετ..όλα τα συμπτώματα τερισζουν με αυτά που έχω..όσο οξύμωρο και αν ακούγεται χάρηκα..είπα τουλάχιστον βρικα τι έχω..έτσι όταν πήγα στον ανδρολογο μου του το είπα...και μου το απέκλεισε τελείως λόγο ηλικίας..και του λεω..μπορεί να συμβεί σε αυτή την ηλικία εάν κάποιος λάβει ορμονικά χάπια...όπως μου είχε χορηγήσει ένας συνάδελφος του..και μου λέει ναι μπορεί να συμβεί λόγο ορμονικών χαπιών εάν κάποιος τα πάρει χρόνια αυτά τα χάπια..εσύ πόσο καιρό τα πήρες μου λεει...ίσα με 10-15 μέρες του λεω...ε αποκλείεται μου λέει..μέσα σε δέκα μέρες η ένα μήνα δεν κάνουν τόση χονδρή ζημιά μου λέει..και να πάθεις κάτι μετά από ένα η δύο μήνες ο οργανισμός επανέρχεται στην πρότερα κατάσταση..δεν κάνει δηλαδή μόνιμη ζημιά..άρα μου το απέκλεισε...
    Ανδροπαυση δεν έχω..
    Σωματικά κάποιο πρόβλημα δεν έχω..
    Η τεστοστερόνη μου είναι εντάξει..
    Αιματολογικές εξετάσεις είναι οκ..
    Τι σκατα έχω???

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,593
    Εδώ και περίπου δύο χρόνια κοντεύουν που είμαι έτσι αν δεν κάνω λάθος μπορεί και ένα..
    Σε αυτό το διάστημα τρεις φορές νόμιζα ότι το ξεπέρασα αλλά ξανά γύριζε..
    Οι γιατροί λένε ότι είναι ψυχολογικοί παράγοντες..
    Προσωπική μου άποψη???
    Νομίζω ότι ο οργανισμός η ο εγκέφαλος παύει να παράγει μια ουσία που είναι υπεύθυνη για της σεξουαλικές ορμές..δεν ξέρω πως λέγεται αυτή η ουσία
    Αλλά κάτι τέτοιο φαντάζομαι..
    Η είναι κάτι που λείπει Άπτον οργανισμό μας και δεν θέλουν οι γιατροί να μας το πουν να μας το λύσουν ...
    Γιατί πως γίνεται όταν περνούμε διεργετικα να έχουμε στύση και όταν δεν περνούμε διεργετικα να μην έχουμε στύση??

Similar Threads

  1. Πάμε πάλι.
    By ge0rge in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 18-04-2017, 19:17
  2. ΠΑΛΗ ΜΕΣΑ ΜΟΥ
    By fighter in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 13
    Last Post: 29-10-2016, 12:35
  3. Replies: 26
    Last Post: 11-08-2013, 12:27
  4. Παλη δεν ξερω τι εχω!
    By Sorrow_42 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 22-02-2010, 03:54
  5. Η δική μου πάλη με τα κιλά...
    By giotaben in forum Παχυσαρκία
    Replies: 11
    Last Post: 25-04-2009, 10:24

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •