Προβλημα στυσης?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 11 of 11
  1. #1

    Προβλημα στυσης?

    Καλησπερα παιδια. Ειμαι νεος εδω. Εψαξα στο φορουμ μηπως και βρω σχετικη ερωτηση αλλα δεν βρηκα ακριβως. Οποτε ρωταω εδω και οποιος ξερει μου απανταει. Αν και ντρεπομαι λιγο για την ερωτηση με εχει φαει το αγχος. Εβλεπα πορνο. Διαφορα βιντεακια. Το πεος μου ερχοταν σε στυση αλλα οχι σε πληρη. Ποτε δεν γινοταν εντελως σκληρο και ας μου αρεσε αυτο που εβλεπα. Δηλαδη οι γυναικες που εβλεπα μου αρεσαν πολυ. Να σημειωσω εδω οτι δεν αγγιζα το πεος μου. Ηθελα να δω εαν θα εχω στυση μεσω αυτου που εβλεπα κ μονο. Μολις αγγιξα το πεος και αρχισα να αυνανιζομαι με αυτο που βλεπω εγινε σκληρο και ειχα κανονικη στυση.
    Οποτε η ερωτηση μου ειναι η εξεις. Υπαρχει περιπτωση να εχω καποιο προβλημα που δεν μπορω να ερθω σε πληρη στυση αν δεν αυνανιστω? Κανονικα δεν θα επρεπε να ειχα κανονικη στυση και μεσω αυτου που εβλεπα και μου αρεσε χωρις να χρειαστει να αγγιξω το πεος μου? Ευχαριστω και συγνωμη αν ειναι λιγο περιεργο το μυνημα μου.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    692
    Δεν ξέρω γιατί αποτελεί πρόβλημα αυτό. Εντάξει το πορνό σε κάθε περίπτωση δεν μπορεί να αντικαταστήσει το σεξ, ίσως γι'αυτό δεν έχεις εξ'αρχής πλήρη στύση. Τεσπα εγώ δεν βλέπω πουθενά κάποιο θέμα, έχει σχέση και με την ηλικία πάντα έτσι, άλλο πχ. εγώ που είμαι στα 21 και άλλο όταν είναι κάποιος 40-50. Έχει σχέση και αυτό.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Dimis View Post
    Καλησπερα παιδια. Ειμαι νεος εδω. Εψαξα στο φορουμ μηπως και βρω σχετικη ερωτηση αλλα δεν βρηκα ακριβως. Οποτε ρωταω εδω και οποιος ξερει μου απανταει. Αν και ντρεπομαι λιγο για την ερωτηση με εχει φαει το αγχος. Εβλεπα πορνο. Διαφορα βιντεακια. Το πεος μου ερχοταν σε στυση αλλα οχι σε πληρη. Ποτε δεν γινοταν εντελως σκληρο και ας μου αρεσε αυτο που εβλεπα. Δηλαδη οι γυναικες που εβλεπα μου αρεσαν πολυ. Να σημειωσω εδω οτι δεν αγγιζα το πεος μου. Ηθελα να δω εαν θα εχω στυση μεσω αυτου που εβλεπα κ μονο. Μολις αγγιξα το πεος και αρχισα να αυνανιζομαι με αυτο που βλεπω εγινε σκληρο και ειχα κανονικη στυση.
    Οποτε η ερωτηση μου ειναι η εξεις. Υπαρχει περιπτωση να εχω καποιο προβλημα που δεν μπορω να ερθω σε πληρη στυση αν δεν αυνανιστω? Κανονικα δεν θα επρεπε να ειχα κανονικη στυση και μεσω αυτου που εβλεπα και μου αρεσε χωρις να χρειαστει να αγγιξω το πεος μου? Ευχαριστω και συγνωμη αν ειναι λιγο περιεργο το μυνημα μου.
    Καλώς ήρθες....φίλε μου είσαι υγιέστατος...δεν έχεις πρόβλημα κανένα....μην κάνεις τζάμπα άγχος και μην βάζεις τέτοιες ιδέες..... επαναλαμβάνω είσαι υγιέστατος....

  4. #4
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Καλώς ήρθες....φίλε μου είσαι υγιέστατος...δεν έχεις πρόβλημα κανένα....μην κάνεις τζάμπα άγχος και μην βάζεις τέτοιες ιδέες..... επαναλαμβάνω είσαι υγιέστατος....
    Πως το γνωρίζεις αυτό φίλε μου; εννοώ έχεις κάποια εμπειρία σαν την δική μου; Γιατί εμένα με τρομάζει πολύ και δεν ξέρω αν είναι αρκετά Υγείες

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Dimis View Post
    Πως το γνωρίζεις αυτό φίλε μου; εννοώ έχεις κάποια εμπειρία σαν την δική μου; Γιατί εμένα με τρομάζει πολύ και δεν ξέρω αν είναι αρκετά Υγείες
    Για να στο λέω εγώ κάτι ξέρω...εγώ πάσχω από στυτική δυσλειτουργία εδώ και ένα με ένα μισή χρόνο....αν δεν πάρω διεγερτικά δεν σηκώνεται με τίποτα και να σηκωθεί πεφτη μέσα σε δύο λεπτά....ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ 100% ΥΓΕΙΗΣ .....
    Αν είχες στυτικο πρόβλημα δεν θα σου σηκωνόταν όσο και να την έπεζες όσες γυναίκες και αν είχες...

  6. #6
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Για να στο λέω εγώ κάτι ξέρω...εγώ πάσχω από στυτική δυσλειτουργία εδώ και ένα με ένα μισή χρόνο....αν δεν πάρω διεγερτικά δεν σηκώνεται με τίποτα και να σηκωθεί πεφτη μέσα σε δύο λεπτά....ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ 100% ΥΓΕΙΗΣ .....
    Αν είχες στυτικο πρόβλημα δεν θα σου σηκωνόταν όσο και να την έπεζες όσες γυναίκες και αν είχες...
    Οχ φίλε μου λυπάμαι για αυτό γιατί γνωρίζω από ψυχολογικής άποψης είναι μαρτύριο. Στυτική δυσλειτουργία δεν είναι κ το να μην έχεις πλήρη στυση; Αυτά διάβαζα εχθές στο ίντερνετ και έχω αγχωθεί

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Dimis View Post
    Οχ φίλε μου λυπάμαι για αυτό γιατί γνωρίζω από ψυχολογικής άποψης είναι μαρτύριο. Στυτική δυσλειτουργία δεν είναι κ το να μην έχεις πλήρη στυση; Αυτά διάβαζα εχθές στο ίντερνετ και έχω αγχωθεί
    Επιμένεις ε??μου φενετε φηρη φηρη το πας να αποκτήσεις θεός φυλάξει...λοιπόν για να ξεκαθαρίσουμε και να το βγάλεις δια πάντως απτό μυαλό σου το καλό που σου θέλω...
    Η στυτική δυσλειτουργία χωριζετε σε δύο κατηγορίες.
    1...ολική απώλεια στύσης..όταν το πέος είναι εντελώς σε κατάστασης απόλυτης ηρεμίας...
    2..σε μερική στύση όταν το πέος ερχετε σε στύση αλλά δυσκολεύεται να εισέλθει...
    Αυτά τα δύο είναι στυτική δεισλειτουργια..τα υπόλοιπα συμπτώματα όπως πρόωρη εκσπερμάτιση... αδυναμία διατήρηση της στύσης....είναι υποκατηγορίες της στυτικής δεισλειτουργιας......
    Οι κυριότεροι λόγοι της στυτικής δυσλειτουργίας είναι..
    1)Ψυχογενής..άγχος κατάθλιψη καταπίεση από οίκοι περιβάλλον και δεν σημαδεύεται...
    2) σωματικά αιτία... παχυσαρκία.. καρδιοπάθεια.. προβλήματα προστάτη...σοβαρός τραυματισμός στα γεννητικά όργανα...καρκίνος όρχεων προστάτη(μακριά από μας).ορμονοθεραπεια(όπως στη περίπτωση μου η τουλάχιστον έτσι νομίζω).....
    Πάμε τώρα σε εσένα...
    Εσύ έβλεπες τσόντα και δεν είχες στύση...το να βλέπουμε τσόντα δεν σημενη ότι οποιαδήποτε πρέπει να έρθουμε σε στύση η σε πλήρη στύση...
    Ήρθες σε μερική στύση...αλλά με το που έβαλες το χέρι σου ήρθες σε πλήρη στύση...πόσο πιο φυσιολογικά να δουλέψει το εργαλείο πια???
    Εάν είχες στυτικο πρόβλημα και με τα δύο να το έπεζες δεν θα σηκωνόταν...
    Εκατό γυναίκες να ερχόντουσαν δεν θα σηκωνόταν...το δικό σου σηκωθείτε και μόνο με το που έβαλες χέρι...
    Πόσο να σου αποδείξω πια ότι ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Το δικό σου λες στην αρχή ΧΩΡΙΣ ΧΕΡΙ ήταν σε μερική στύση..αλλά μόλις έβαλες το χέρι σου ΗΡΘΕ ΣΕ ΠΛΗΡΗΣ ΣΤΎΣΗ....είσαι υγιέστατος...φτου να μην σε ματιαξουμε και όλας...άντε και καλες μάχες...

  9. #9
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Το δικό σου λες στην αρχή ΧΩΡΙΣ ΧΕΡΙ ήταν σε μερική στύση..αλλά μόλις έβαλες το χέρι σου ΗΡΘΕ ΣΕ ΠΛΗΡΗΣ ΣΤΎΣΗ....είσαι υγιέστατος...φτου να μην σε ματιαξουμε και όλας...άντε και καλες μάχες...
    Χαχα φίλε μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τον κόπο σου να μου τα γράψεις όλα αυτά. Με έχεις κάνει ήδη να νιώθω καλύτερα. Σου εύχομαι και το δικό σου πρόβλημα να λυθεί το συντομότερο. Δεν ξέρω πόσο σοβαρό είναι απλά ξέρω ότι σίγουρα σε στεναχωρεί. Εύχομαι ειλικρινά να λυθεί κ σε ευχαριστώ κ πάλι. Απλά είμαι είμαι ψυχαναγκαστικος άρχισα να σκέφτομαι πράγματα του τύπου "Μήπως το πεος μου θέλει βοήθεια με το χέρι λόγο λογο κάποιου προβλήματος και δεν μου σηκώνεται από μόνο του;" Αυτό εντωμεταξύ το έπαθα τώρα. Πιο πριν Δεν είχα κάποιο θέμα για αυτό με έπιασε πανικός. Όπως κ να έχει εκτιμώ την βοήθεια σου!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Κάποια άλλη απορία????ελπίζω να ησυχάσες...αν έχεις κάποια άλλη απορία η προβληματισμό εδώ είμαστε...

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Dimis View Post
    Χαχα φίλε μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τον κόπο σου να μου τα γράψεις όλα αυτά. Με έχεις κάνει ήδη να νιώθω καλύτερα. Σου εύχομαι και το δικό σου πρόβλημα να λυθεί το συντομότερο. Δεν ξέρω πόσο σοβαρό είναι απλά ξέρω ότι σίγουρα σε στεναχωρεί. Εύχομαι ειλικρινά να λυθεί κ σε ευχαριστώ κ πάλι. Απλά είμαι είμαι ψυχαναγκαστικος άρχισα να σκέφτομαι πράγματα του τύπου "Μήπως το πεος μου θέλει βοήθεια με το χέρι λόγο λογο κάποιου προβλήματος και δεν μου σηκώνεται από μόνο του;" Αυτό εντωμεταξύ το έπαθα τώρα. Πιο πριν Δεν είχα κάποιο θέμα για αυτό με έπιασε πανικός. Όπως κ να έχει εκτιμώ την βοήθεια σου!
    Δεν ξέρω τι είναι ο ψυχαναγκασμός και αν επιρεαζη τη στύση...αλλά καλό είναι να μην κάνεις τετοιες ιδέες ..χερομε που βοήθησα και το έβγαλες απτό μυαλό σου...καμιά φορά μπορεί να το κολλισουμε απτην ιδέα και μόνο...
    Σε ευχαριστώ για της ευχές σου....αλλά μιας και έχεις ψυχαναγκασμό και δεν ξέρω και τη είναι δεν θα σου πω πόσο οδυνηρό και ψυχοφθόρο και πόσο επιρεαζη την ψυχολογία...για να σε προστατέψω μην σου μπενουν και άλλες ιδέες

Similar Threads

  1. Πρόβλημα στυσης... τα φώτα σας
    By kounelaki1 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 153
    Last Post: 18-03-2018, 16:16
  2. προβλημα στυσης
    By kaity in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 314
    Last Post: 24-01-2017, 10:22
  3. Ο φίλος μου έχει πρόβλημα στύσης.
    By beautifulworld in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 16
    Last Post: 11-01-2012, 03:25
  4. Προβλημα στυσης(?)
    By ΠεριμενωΟνομα in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 14
    Last Post: 14-09-2010, 23:43
  5. ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΥΣΗΣ ??????????
    By kolimenos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 1
    Last Post: 11-03-2010, 00:15

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •