αμφιφυλοφιλια στον γαμο
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 19 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 273
  1. #1
    Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    34

    αμφιφυλοφιλια στον γαμο

    Παιδιά έχετε δικιο απλά είμαι σε πλήρη συγχηση.Με τον άντρα μου είμαστε μαζί σχεδόν 6 χρόνια και παντρεμένοι τα τελευταία τρία.Είχαμε πάντα πολύ καλή σεξουαλική σχέση. Πρίν από ένα χρόνο όμως ανακάλυψα ότι μου έλειπάν τα πιό ερωτικά μου εσώρουχα τα ψηλοτακουνά μου όπως και τα πιο κοντά φουστάνια μου.Ψάχνοντας για κάποια πράγματα στο πατάρι του σπιτιού τα βρήκα όλα εκεί μαζί με διάφορα 'άλλα ( αγγόυρια κτλ).Εμεινα μαλάκας όπως φανταζεστε.Ξενέρωσα εντελώς και φυσικά του ζήτησα εξηγήσεις.Μου είπε πως ότι έγινε το έκανε από περιέργεια και πως δεν θα ξαναγίνει .Τους έπόμενους μήνες όμως και ενώ εγώ ήμουν έγκυος ξαναβρήκα στο πατάρι διαφορα άλλα εσωρουχά μου και υποκαταστατα πεους.Εχω χάσει την μπάλα.Το κακό είναι ότι τον αγαπάω και δεν θέλω να μεγαλώσω το μωρό μας χωρίς αυτόν.Ειναι πολύ καλός πατέρας.Πως μπορεί όμως να σταθεί ένας γάμος όταν αυτός θέλει άλλά πράγματα και εγω έχω ξενερώσει ερωτικά με την πάρτη του?Αν και είμαι ανοιχτόμυαλος άνθρωπος αυτό με ξενερ'ωνει αφάνταστα.Εχω περάσει πολλά σε αυτόν τον γάμο και τα ξεπεράσαμε όλα τώρα όμως νιώθω πως έχω μπροστά μου το παγόβουνο που βυθισε τον τιτανικο.Καταλαβαίνω πως και αυτός είναι σε σύγχηση αλλά αυτό που με νιάζει περισσότερο είναι η ευτυχία της κορούλας μου.Τι να κάνω?

  2. #2
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    καλεεεε τι γινεται σε αυτο το παταρι????
    :):):)

    Λοιπον ας το πιασουμε απο την αρχη.

    Τι ακριβως κανει ο αντρας σου με τα αγγουρια???
    Καταρχην αν εμειναν μερες και εβδομαδες θα μουχλιασαν.....

    Δευτερον θα σου προτεινα να ηρεμησεις και να συζητησεις με τον αντρα σου τι συμβαινει χωρις να τον στηνεις στο τοιχο.

    Γραφεις οτι ειναι ζητημα να ειναι αμφι ο αντρας σου ενω μπορει να μην συμβαινει αυτο.
    Οτι να υποπτευεσαι οτι συμβαινει το ταδε και το ταδε, δεν λεει τιποτα...προσπαθησε λοιπον να μαθεις.
    Οι υστεριες και τα εχω χασει την μπαλα δεν θα σε βοηθησουν.

  3. #3
    Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    34
    Μίλησα μαζί του \'ηρεμα και πολιτισμένα και του είπα πως φοβάμαι για το τί θα γίνει απο δω και πέρα.Φοβαμαι πως θα με απατήσει με άντρα.Μου είπε πως αυτό δεν πρόκειται να γίνει γιατί σιχαίνεται αλλά θα του άρεσε να φορέσω εγώ ένα strap -on και να τον πηδήξω εγώ.Οσο για τα αγγούρια προφανως τα είχε χρησιμοποιήσει πρόσφατα.

  4. #4
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    τα ρουχα τι τα κανει??
    πως σχετιζονται με το θεμα??

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    441
    Να ενα ειλικρινες ζευγαρι:cool:

  6. #6
    Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    34
    Για να στο γράψω πιό απλά του αρέσει να τον παίρνει.Του αρέσει να φοράει τα εσωρουχά μου και τα ρούχα μου.Και όχι για να με νιώθει πιο κοντά του όπως κατάλαβες.Μην να κολήσω μουστάκι και να αλλάξω το όνομα μου σε Μήτσος θα βοηθήσει.?

  7. #7
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    μαγκι υπερβαλεις και μειωνεις τον αντρα σου.....
    Προφανως ο αντρα σου ειναι σε μια φαση παρενδυσιας.

    Δεν ειναι απαραιτητο οτι του αρεσουν οι αντρες.
    Μεινε στο θεμα μας χωρις να βαζεις ιδεες στο μυαλο σου σε πραγματα που δεν υπαρχουν.

  8. #8
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by MAGGIE



    αλλά θα του άρεσε να φορέσω εγώ ένα strap -on και να τον πηδήξω εγώ.

    εδω ειναι το ζητουμενο.

    Εσυ πως το βλεπεις αυτη την προοπτικη???
    νιωθεις οτι ο αντρας σου θα ειναι λιγοτερο αντρας μετα απο αυτο???

  9. #9
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by Nora
    Να ενα ειλικρινες ζευγαρι:cool:

    χεχε....
    την πεταξες την ατακα ε?

  10. #10
    Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    34
    Μπορεί και να υπερβάλω όπως λές το να φοράει όμως τα ρούχα μου και να βάζει μέσα του αγγούρια και άλλα πολλά είναι κάτι στο οποίο δεν είμαι συνηθισμένη.Δεν θέλω ούτε να τόν μειώσω ούτε να τον πληγώσω τον αγαπάω αληθινά γιαυτό άλλωστε ψάχνω να βρώ μια λύση.Θέλω την ευτυχία του αλλά και την δικλη μου .Πως μπορούμε να συνυρπαξουμε όταν αγοράζω καινουρια sexy εσωρουχα και αυτός αντι να σκέφτεται πως θα μου τα βγάλει σκεφτεται πόσο ωραία θα δείχνουν πάνω του.?

  11. #11
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by krino
    Originally posted by MAGGIE



    αλλά θα του άρεσε να φορέσω εγώ ένα strap -on και να τον πηδήξω εγώ.

    εδω ειναι το ζητουμενο.

    Εσυ πως το βλεπεις αυτη την προοπτικη???
    νιωθεις οτι ο αντρας σου θα ειναι λιγοτερο αντρας μετα απο αυτο???

    δεν απαντησες σε αυτη την ερωτηση που ειναι ποιο κομβικη απο το αν φορατε και οι δυο σουτιεν.....

  12. #12
    Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    34
    Αν και όπως είπα είμαι ανοιχτόμυαλη ξενερώνω αφάνταστα με αυτό και του το έχω πεί.Δεν έχω πρόβλημα να κανουμε τρίο αν το γουστάρει αλλά στο θέμα αντρας είμαι λίγο παραδοσιακή.Δεν μου αρέσει ο άντρας σε παθητικό ρόλο και αφού αυτό με ξενερώνει δεν βρίσκω τον λόγο γιατί να καταπιεστώ.Μπορεί να ξυπνησω ένα πρώι και να μου πεί Μωρό μου καλημέρα εγώ φευγω με τον Μήτσο γιατί μου προσφέρει κατι που εσύ δεν μπορείς.Με αυτό τον εφιαλτη ζω και η περιοχή μας είναι πολύ ακουσμένη σε τέτοιου είδους ζητήματα.Δεν θέλω να ακούσω ότι έπιασαν τον άντρα μου σε τρενάκι με άλλους 10 μαντραχαλους.

  13. #13
    Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    34
    Αυτό μου είπε και αυτός .Ότι ο άντρας δεν φαίνεται σε αυτό.Αν ο άντρας ο σωστός ο πρόστυχος δεν φαίνεται στο κρεβάτι δεν φαίνεται απο την δουλειά του δεν φαίνεται απο το πόσο μπορεί να στηρήξει μια γυναίκα τότε που στο καλό φαίνεται για να καταλάβω.Ποιά είναι η διάφορά ανάμεσα σε κάποιον που πάει και με άντρες και με γυναίκες με κάποιον που πάει μόνο με γυναίκες αλλάκαι σε παθητικό ρόλο.Καθαρα σημασιολογικη για τί το αποτέλεσμα παραμένει το ίδιο.

  14. #14
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Γινεσαι υπερβολικη και οι φοβιες σου σε ξεπερνουν.
    Οι ποικοιλομορφια στο σεξ δεν σημαινει αμφιλοφιλια οπως γραφεις.
    Δεν βλεπω κανενα εφιαλτη να ερχεται και αν απλα δεν μπορεις να ησυχασεις θα μπορουσες ολα αυτα να τα συζητησεις με τον αντρα σου καθαρα και ομορφα.
    Επιπλεον δεν καταλαβαινω το προβλημα σου, αν ειναι μητσος σε ενοχλει ενω αν ειναι μητση θα το αντεξεις???

    Θα μπορουσες να πειραματιστεις στο σεξ σε οσα ζηταει ο αντρας σου???
    αυτη ειναι η ερωτηση και ολα τα υπολοιπα ειναι μονο ανασφαλειες.

  15. #15
    Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    34
    Μου φαίνεται λογικό πως αφού περασε απο την φάση straight στην φάση αμφιφυλόφυλος θα περάσει κάποια στιγμη και στην φάση gay έστω και περιστασιακά.

Page 1 of 19 12311 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •