Ρατσισμός
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 88
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    130

    Ρατσισμός

    Θα ήθελα να ενημερωσω τους διαχειριστές ότι εχωντας με διαγράψει ήδη μία φορά με μοναδικό κριτήριο τον ρατσισμό τους ,και ότι τώρα πιθανόν θα πράξουν πάλι το ίδιο,τ ο θέμα είναι ότι αρνούμαι ότι με βοηθάει η υπαρξη των χειριστών.Λεγομαι Κική.Και κάθομαι με σταυρωμένα χέρια και εισπρατω πως αντιλαμβάνεται ο ψ την απόρριψη.Αυτο σε κάνει υποτακτικό και έρμαιο σε κάθε άρρωστη προσδοκια.Ναι το ομολογώ για να επιβιώσω και να μην θλιβομαι βαθιά μου είναι χρήσιμο ο ψ γιατί είναι ένας τρομερός σε άρνηση χαρακτήρας.Θα με διαγράφετε πάλι.Δεν είμαι η βρωμιά,η ο εγκληματίας που ψαχνεις.Εσυ είσαι το κτήνος όχι εγώ.

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Εαν επιθυμεις να γινεις κατανοητη σε ολους, και σε εμενα ,εαν θελεις να καταλαβουμε το θεμα σου και οι υπολοιποι καλο θα ηταν να διευκρινιζεις το τι εννοεις, να εξηγησεις σε ποιους αναφερεσαι και σε τι θεμα αναφερεσαι, διοτις ειναι ακαταλαβηστικο το μηνυμα σου.

  3. #3
    Γενικά μαγδα μου τα πιο πολλά που γραφεις είναι ακαταλαβιστικα.θες να μας πεις τι έχεις πάθει?

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    130
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    Εαν επιθυμεις να γινεις κατανοητη σε ολους, και σε εμενα ,εαν θελεις να καταλαβουμε το θεμα σου και οι υπολοιποι καλο θα ηταν να διευκρινιζεις το τι εννοεις, να εξηγησεις σε ποιους αναφερεσαι και σε τι θεμα αναφερεσαι, διοτις ειναι ακαταλαβηστικο το μηνυμα σου.
    Είχα εγγραφει στο Forum ως πολυξένη,και διαγράφηκα χωρίς να έχω καν παραβεί κανεναν από τους κανόνες εγώ η ίδια , παράλληλα με εκπλήσσεις που δεν κάνεις μία ισοπεδωτική πρόσωπικη κρίση προφανώς θα π ε ριμενεις να δι ο ργανωσω τις σκέψεις μου.Α λλα μου κάνει εντύπωση που θες να γνωρίσεις τι εννοώ,εσυ τα χεις δει όλα και μία νύχτα από την ζωή μου ολόκληρη ή δική σου.Ετσι δεν είναι;

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    130
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Γενικά μαγδα μου τα πιο πολλά που γραφεις είναι ακαταλαβιστικα.θες να μας πεις τι έχεις πάθει?
    Στηριζομαι και νιώθω δυνατή ,όταν έχω γύρω μου άτομα τόσο συγκροτημένα,σ αν εσένα,ειναι γεγονός ότι είμαι ένας άθλιος άνθρωπος με ακαταλαβιστηκος άνθρωπος που δίνω χαρά σε όσους τρέφεται ή υπέροχη τους μειώνοντας με συνεχώς .Είμαι κοπλεξικια να μου χαιδεψεις τα αυτιά.Εχω κόμπλεξ αποστολία της ιδεατες προσωπικότητες σαν και εσένα δεν μπορώ να τις φτάσω

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    130
    Quote Originally Posted by Μαγδα View Post
    Στηριζομαι και νιώθω δυνατή ,όταν έχω γύρω μου άτομα τόσο συγκροτημένα,σ αν εσένα,ειναι γεγονός ότι είμαι ένας άθλιος άνθρωπος με ακαταλαβιστηκος άνθρωπος που δίνω χαρά σε όσους τρέφεται ή υπέροχη τους μειώνοντας με συνεχώς .Είμαι κοπλεξικια να μου χαιδεψεις τα αυτιά.Εχω κόμπλεξ αποστολία της ιδεατες προσωπικότητες σαν και εσένα δεν μπορώ να τις φτάσω
    Συγχηστικα και έφαγα κάνα πέντε έξι λεξουλες,ειμαι ένας άνθρωπος με ακαταλαβιστικο συντακτικό,ενας ανθρωπος.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2019
    Location
    Σύννεφο
    Posts
    313
    Δεν υπάρχει ιδεατή προσωπικότητα. Ο κάθε άνθρωπος είναι μοναδικός. Αυτό που μπορεί να κάνει ο καθένας είναι να προσπαθεί να βελτιώσει τον εαυτό του. Αλλά ακόμα κι αυτό είναι σχετικό. Δεν είσαι άθλιος άνθρωπος, αλλά αν έχεις κάνει άθλια πράγματα θα θέλεις να μας πεις;

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    130
    Quote Originally Posted by believeInYourself View Post
    Δεν υπάρχει ιδεατή προσωπικότητα. Ο κάθε άνθρωπος είναι μοναδικός. Αυτό που μπορεί να κάνει ο καθένας είναι να προσπαθεί να βελτιώσει τον εαυτό του. Αλλά ακόμα κι αυτό είναι σχετικό. Δεν είσαι άθλιος άνθρωπος, αλλά αν έχεις κάνει άθλια πράγματα θα θέλεις να μας πεις;
    Ένας ακόμα πεπεισμένος ότι πρέπει να φροντίσω επιπλέον την εικόνα μου , εμένα τις πράξεις μου,μέχω μία δυσμορφία στα χέρια.Και φαίνονται και λίγο γερασμένα εάν επιτρέπει ο διαχειριστής να στείλω μία φωτογραφία τα γερασμένα μου χέρια.Τι να κανω να κύκλοφορω με γαντιά;

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    130
    Λόγω ότι έχω EDS τα χέρια μου είναι ευκαμπτα ,με φαινομενική δυσκαμψια ,έχω και υπερελαστικοτητα του δέρματος

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Συγνωμη που θελησα να ενδιαφερθω με εσενα κι με το θεμα σου! επημενω οπως και τα αλλα παιδια οτι εαν θες να καταλαβουμε γινε συγκεκρημενη κι γραφε χωρις το ψωνιο οτι σε ακολουθουμε και πρεπει να ξερουμε τ πανα για εσενα!
    Μαγδασυγνωμη που εγω θα στα γραφω ξεκαθαρα και καταλαβηστικα, δυστυχως Μαγδα εχεις μια μεγαλη ναρκιστικη γνωμη για τον εαυτο σου !! νομιζεις οτι εχεις ζησει παραπανω εμπειριες απο τους γυρο σου ! αλλα ταυτοχρονα εσυ η ιδια δεν το πηστευεις αυτο αφου το καταρηπτεις με οσα λες! οταν μου λες οτι μια νυχτα απο την ζωη σου ειναι ολοκληρη η δικη μου εκτος απο την αγενια του πραγματος δειχνει οτι σαν χαρακτηρας δεν μπορεις να λαμβανεις εμπειριες καινουργιες στην ζωη σου! αρα δεν εχεις καθολου νεες εμπειριες! διοτις οι ανθρωποι που εχουν γεματη ζωη ειναι οι ανθρωποι που θελουν συνεχως να αποχτουν εμπειριες!! ειναι οι ανθρωποι που πωτες δεν θα γινουν χορτατοι απο εμπειριες και περιπετιες! το αντιθετο δλδη απο εσενα!
    Μαγδα δεν μπορουμε να καταλαβουμε το τι ειναι αυτο που σαι βασανιζει, στο ξανα λεω εαν θελεις γραψεμας το στορυ σου .

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    130
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    Συγνωμη που θελησα να ενδιαφερθω με εσενα κι με το θεμα σου! επημενω οπως και τα αλλα παιδια οτι εαν θες να καταλαβουμε γινε συγκεκρημενη κι γραφε χωρις το ψωνιο οτι σε ακολουθουμε και πρεπει να ξερουμε τ πανα για εσενα!
    Μαγδασυγνωμη που εγω θα στα γραφω ξεκαθαρα και καταλαβηστικα, δυστυχως Μαγδα εχεις μια μεγαλη ναρκιστικη γνωμη για τον εαυτο σου !! νομιζεις οτι εχεις ζησει παραπανω εμπειριες απο τους γυρο σου ! αλλα ταυτοχρονα εσυ η ιδια δεν το πηστευεις αυτο αφου το καταρηπτεις με οσα λες! οταν μου λες οτι μια νυχτα απο την ζωη σου ειναι ολοκληρη η δικη μου εκτος απο την αγενια του πραγματος δειχνει οτι σαν χαρακτηρας δεν μπορεις να λαμβανεις εμπειριες καινουργιες στην ζωη σου! αρα δεν εχεις καθολου νεες εμπειριες! διοτις οι ανθρωποι που εχουν γεματη ζωη ειναι οι ανθρωποι που θελουν συνεχως να αποχτουν εμπειριες!! ειναι οι ανθρωποι που πωτες δεν θα γινουν χορτατοι απο εμπειριες και περιπετιες! το αντιθετο δλδη απο εσενα!
    Μαγδα δεν μπορουμε να καταλαβουμε το τι ειναι αυτο που σαι βασανιζει, στο ξανα λεω εαν θελεις γραψεμας το στορυ σου .
    Άσε τα σάλια μάλια τι να πώ,οτι ήμουν τεσσάρων χρόνων και με γύρισε ανάποδα ο εγκέφαλος.Δεν μας έφτανε η φτώχεια με βρήκε και το ΕDS.κ αι σαράντα γιατροί χαιδευεται,αθροιτικά,θα χει πάρκινσον όταν μεγαλώσει,Δεν είναι τίποτα απλά θα τρέμουν στα σαράντα τα δάχτυλα της.Περνουσαν τα χρόνια συνηθησα τους πόνους πέρασα σε άλλο επίπεδο .Δεν υπάρχει ρατσισμός όλα είναι στο μυαλό μου.Αρρωστο μυαλό δεν είχα όνειρα εγώ; Μ ε χαραζα δρόμο .. γνωμάτευση πηρα περισυ με καμια δεκαριά μπαρουφες α π ο πριν που με οδήγησαν στον ψυχιατρο ,όχι μαρφαν όχι μους ,όχι Enholz,ο χι ρενό ,τώρα αντιλαβου και καλά ή .γλωσσα που μιλάω καλύτερα σαν τις υποψήφιες κόμματος (δεν λέω πιο) που θέλουν ένα λόγο λέει μέσα από το λαό.Πιπες ταρχιδια μου γέμισαν με τέφρα από μωρό ,που μπουσουλουσα μέσα στα ορυχεία και στα μηχανουργεία.Φανταζομαι ότι αυτός είναι ο λόγος που αρμόζει ε εε;Εδώ δεν με πιάνει δυσλεξία.Ειναι τα εκπλιτισμενά ελληνικά σαν το αλλοδαπό κατά τους αλλού ς που υπαγορεύεται να τα πιάνω στο στόμα μου,γιατι θίγονται οι προσδοκίες.Τωρα έγινα αντιληπτή;
    Last edited by Μαγδα; 10-03-2019 at 21:33.

  12. #12
    Quote Originally Posted by Μαγδα View Post
    Στηριζομαι και νιώθω δυνατή ,όταν έχω γύρω μου άτομα τόσο συγκροτημένα,σ αν εσένα,ειναι γεγονός ότι είμαι ένας άθλιος άνθρωπος με ακαταλαβιστηκος άνθρωπος που δίνω χαρά σε όσους τρέφεται ή υπέροχη τους μειώνοντας με συνεχώς .Είμαι κοπλεξικια να μου χαιδεψεις τα αυτιά.Εχω κόμπλεξ αποστολία της ιδεατες προσωπικότητες σαν και εσένα δεν μπορώ να τις φτάσω
    Το κομπλεξ ιδεατης προσωπικοτητας ποιος σου είπε ότι το έχεις?

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Posts
    526
    Κοίταξε να δεις! Δεν είσαι η μόνη που έχει προβλήματα δεν υπάρχει άνθρωπος στον κόσμο χωρίς να μην έχει πρόβλημα σε κάποια από αυτά μπορεί να φταινε άλλοι όχι όμως σε όλα, κάπου φταις και εσύ, μη τα βάζεις μαζί μας δεν σου κάναμε κάτι γιαυτό υπάρχει το φόρουμ έτσι ώστε να συζητάμε για τα προβλήματα μας κι αν μπορούμε να βοηθήσουμε ο ένας τον άλλον. Ξεκόλλα δεν είμαστε εμείς ο εχθρός σου, τι τα βάζεις με τον Γιώργο σου είπε το αυτονόητο απλά γίνε πιο συγκεκριμένη στο τι σε απασχολεί ώστε να μπορέσουμε να κουβεντιασουμε να συζητήσουμε να αναλύσουμε και να βγει μια άκρη, αλλά δεν μας λες.. Τι πρόβλημα έχεις?

    Εστάλη από RNE-L21 στο E-Psychology.gr Mobile App
    ....But tell me where can i go to get away from all this pain...

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    130
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Το κομπλεξ ιδεατης προσωπικοτητας ποιος σου είπε ότι το έχεις?
    Άκυρα α υτα που γράφεις Αποστολία,σε παινευω και εξακολουθεις να με μειώσεις,ε χω κακοποιηθεί από γυναίκες ,θα σε παρακαλέσω να μην μου ξαναμιλήσει,εκτος και αν εχεις να προσφέρεις τίποτα δοτικό,δοξα τον θεό αυταποριψη εχωω

  15. #15
    Quote Originally Posted by Μαγδα View Post
    Άκυρα α υτα που γράφεις Αποστολία,σε παινευω και εξακολουθεις να με μειώσεις,ε χω κακοποιηθεί από γυναίκες ,θα σε παρακαλέσω να μην μου ξαναμιλήσει,εκτος και αν εχεις να προσφέρεις τίποτα δοτικό,δοξα τον θεό αυταποριψη εχωω
    Κορίτσι μου γλυκο με παρεξηγησες.εγώ δεν ήθελα να σε μειώσω. Προς θεού δεν έχω κάτι απέναντι σου.απλά πιο πάνω αν διαβάσεις αυτά που εγραψες μου είπες εσύ ή ίδια ότι έχεις κομπλεξ ιδεατης προσωπικοτητας και εγώ σε ρώτησα τί είναι αυτό και ποιος σου είπε κάτι τέτοιο.μπορει να μην κατάλαβα εγώ αυτά που εγραψες και σου ζητώ συγνώμη αν σε προσβαλλα καπου

Page 1 of 6 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. ρατσισμός...:(
    By liana12345 in forum Γενικά για τις Διατροφικές Διαταραχές
    Replies: 263
    Last Post: 30-09-2019, 16:34
  2. ρατσισμος
    By mcan in forum Γενικά για τις Διατροφικές Διαταραχές
    Replies: 8
    Last Post: 09-04-2010, 12:02
  3. Ρατσισμός
    By Calin in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 33
    Last Post: 21-01-2010, 14:41
  4. Ρατσισμός
    By RainAndWind in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 4
    Last Post: 05-11-2009, 15:14
  5. ΠΑΧΥΣΑΡΚΙΑ ΚΑΙ ΡΑΤΣΙΣΜΟΣ
    By RedCircle in forum Παχυσαρκία
    Replies: 25
    Last Post: 01-06-2007, 14:06

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •