Σεξουαλικές φαντασιώσεις
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 15 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 213
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    692

    Σεξουαλικές φαντασιώσεις

    Ρε παιδιά, ήθελα να ρωτήσω κάτι, έχετε και εσείς σεξουαλικές φαντασιώσεις, που θέλετε να τις πραγματοποιήσετε πάνω στο σεξ ή είμαι ο μοναδικός περίεργος;

    Και όχι τίποτα άλλο, άντε να πεις στην κοπέλα, "ξέρεις, μου αρέσει αυτή η στολή κλπ." Ναι τα παιχνίδια ρόλων είναι οι φαντασιώσεις μου και ευτυχώς, ευτυχώς όμως, που δεν τα σκέφτομαι μόνο εγώ. Ξέρω ένα ζευγάρι που για να ανανεώσει λίγο την ερωτική του διάθεση, παίζουν τον πλούσιο και την καμαριέρα.. Εντάξει φαίνεται αστείο, αλλά φίλες και φίλοι, βοηθάει πολύ.

    Εγώ αν κάνω κάποια σχέση, ντρέπομαι να πω κάτι τέτοιο, μην με περάσει για περίεργο.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    692
    Βρε παιδιά, εντάξει δεν σας καταγράφω τι και πως, ανοιχτείτε δεν υπάρχει θέμα, έτσι κι αλλιώς είπα το δικό μου ή μάλλον για να μην απαντάτε, είμαι ο μόνος παράξενος, που έχω τέτοιες σκέψεις, καλά το φαντάστηκα.

  3. #3
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Kostas_14 View Post
    Ρε παιδιά, ήθελα να ρωτήσω κάτι, έχετε και εσείς σεξουαλικές φαντασιώσεις, που θέλετε να τις πραγματοποιήσετε πάνω στο σεξ ή είμαι ο μοναδικός περίεργος;

    Και όχι τίποτα άλλο, άντε να πεις στην κοπέλα, "ξέρεις, μου αρέσει αυτή η στολή κλπ." Ναι τα παιχνίδια ρόλων είναι οι φαντασιώσεις μου και ευτυχώς, ευτυχώς όμως, που δεν τα σκέφτομαι μόνο εγώ. Ξέρω ένα ζευγάρι που για να ανανεώσει λίγο την ερωτική του διάθεση, παίζουν τον πλούσιο και την καμαριέρα.. Εντάξει φαίνεται αστείο, αλλά φίλες και φίλοι, βοηθάει πολύ.

    Εγώ αν κάνω κάποια σχέση, ντρέπομαι να πω κάτι τέτοιο, μην με περάσει για περίεργο.
    Σιγά το παράξενο ή το κακό ρε εσύ.
    Δεν ζούμε στον Μεσαίωνα.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    692
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Σιγά το παράξενο ή το κακό ρε εσύ.
    Δεν ζούμε στον Μεσαίωνα.
    Why φαίνεται από την συμμετοχή του θέματος. Πάλι απαντάω μόνος μου.

  5. #5
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Kostas_14 View Post
    Why φαίνεται από την συμμετοχή του θέματος. Πάλι απαντάω μόνος μου.
    Ε ορίστε,σου απάντησα εγώ.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    692
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Ε ορίστε,σου απάντησα εγώ.
    Μπράβο, κερδίζεις ένα μελομακάρονο. Έτσι θα κάνω για να έρχεται κανένας στα θέματά μου, θα μοιράζω γλυκά.

  7. #7
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Kostas_14 View Post
    Μπράβο, κερδίζεις ένα μελομακάρονο. Έτσι θα κάνω για να έρχεται κανένας στα θέματά μου, θα μοιράζω γλυκά.
    Δεν τρώω γλυκά(δεν ήμουν και ποτέ φαν),αλλά ευχαριστώ.
    Ρε,μην τρελαίνεσαι για αυτό το θέμα.Ο πολύς ο ψευτοπουριτανισμός έχει δημιουργήσει τέτοιες ανασφάλειες.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    692
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Δεν τρώω γλυκά(δεν ήμουν και ποτέ φαν),αλλά ευχαριστώ.
    Ρε,μην τρελαίνεσαι για αυτό το θέμα.Ο πολύς ο ψευτοπουριτανισμός έχει δημιουργήσει τέτοιες ανασφάλειες.
    Ισχύει αυτό σε μεγάλο βαθμό. Πόσες γυναίκες ή και άντρες, έχουν παιδιά, οικογένεια κλπ. και πόσοι από αυτούς, ονειρεύονται άλλες και άλλους, κατά την διάρκεια του σεξ. Κατά τα άλλα, αγία και άξια οικογένεια, σύμφωνα με τις επιταγές της κοινωνίας.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2018
    Location
    This fish has left the forum. 08/2019
    Posts
    350
    το να σκεφτεσαι αλλον κατα τη διαρκεια του σεξ...δεν ειναι φαντασιωση. και τι σχεση εχει η κοινωνια με το θεμα που ανοιξες. και επισης....δεν εξηγεις ΤΙ ΕΙΔΟΥΣ ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΗ. δεν ειναι ολες νορμαλ........γιατι δεν ρωτας ευθεως?

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    692
    Quote Originally Posted by garida View Post
    το να σκεφτεσαι αλλον κατα τη διαρκεια του σεξ...δεν ειναι φαντασιωση. και τι σχεση εχει η κοινωνια με το θεμα που ανοιξες. και επισης....δεν εξηγεις ΤΙ ΕΙΔΟΥΣ ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΗ. δεν ειναι ολες νορμαλ........γιατι δεν ρωτας ευθεως?
    Μην δίνεις σημασία αυτό που έλεγα για την κοινωνία, ήταν άσχετο. Όσον αφορά για το θέμα, εννοείται πως μιλάω για φαντασιώσεις, σε νορμαλ πλαίσια.

    Η δική μου είναι αυτή που είπα, δεν σκέφτομαι άλλη, αλλά μου αρέσει να παίζουμε διάφορους χαρακτήρες, πχ. αν έχεις ακουστά την σειρά 50-50, με τον Μίμη και την Ξανθίπη, εντάξει όχι και έτσι, αλλά καταλαβαίνεις τι θέλω να πω.

    Ευθέως ρώτησα, αλλά μάλλον είναι πουριτανοί εδώ, δεν μιλάνε για το σεξ, μην τους παρεξηγήσει κανείς, ακόμα και με ένα ψεύτικο προφίλ. Τι να πεις.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2018
    Location
    This fish has left the forum. 08/2019
    Posts
    350
    τετοιου ειδους φαντασιωσεις νομιζω εχουν και οι περισσοτεροι ανθρωποι. νορμαλ δλδ λολ. ειναι δυσκολο να μιλας νομιζω γιαυτες, ακομα και πισω απο μια οθονη.

  12. #12
    Quote Originally Posted by Kostas_14 View Post
    Μπράβο, κερδίζεις ένα μελομακάρονο. Έτσι θα κάνω για να έρχεται κανένας στα θέματά μου, θα μοιράζω γλυκά.
    Αν ειναι να παρω μελομακαρονο να απαντησω κι εγω:)Βρισκω πολυ υγιες να εχουν οι ανθρωποι φαντασιωσεις!Και ειναι ακομα πιο ωραιο να βρεις εναν ανθρωπο που εμπιστευεσαι και αγαπας για να τις πραγμοτοποιεις παρεα!

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    692
    Quote Originally Posted by garida View Post
    τετοιου ειδους φαντασιωσεις νομιζω εχουν και οι περισσοτεροι ανθρωποι. νορμαλ δλδ λολ. ειναι δυσκολο να μιλας νομιζω γιαυτες, ακομα και πισω απο μια οθονη.
    Ε αυτό είναι και λίγο μέσα στα πλαίσια του κόμπλεξ. Δεν εννοώ για εσένα, αλλά γενικά. Φοβάται ο άλλος τι γνώμη θα σχηματίσουν για εκείνον, ακόμη και πίσω από μια οθόνη. Εκεί κολλάει και η κοινωνία που λέω παραπάνω.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2018
    Location
    This fish has left the forum. 08/2019
    Posts
    350
    ολα για το θεαθηναι γινονται. γενικα λεω..πρεπει να κανω παιδια γιατι ολες κανουν παιδια στην ηλικια μου, πρεπει να κανω σεξ γιατι ολοι κανουν, πρεπει να κανω ινστα γιατι ολοι εχουν. κτλ κτλ. ειναι ωραια φαντασιωση η συγκεκριμενη. θυμαμαι ηταν και σε μια ταινια ..το σουλα ελα ξανα? που ηταν ντυμενοι σκιουροι? λολ

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    692
    Quote Originally Posted by nikoletta83 View Post
    Αν ειναι να παρω μελομακαρονο να απαντησω κι εγω:)Βρισκω πολυ υγιες να εχουν οι ανθρωποι φαντασιωσεις!Και ειναι ακομα πιο ωραιο να βρεις εναν ανθρωπο που εμπιστευεσαι και αγαπας για να τις πραγμοτοποιεις παρεα!
    Εντάξει δεν λέμε ότι είναι κάτι μη νορμάλ (αλυσίδες ή διάφορα άλλα), είπαμε για παιχνίδια ρόλων. Το κάνουν αυτό αρκετά ζευγάρια και σε πολλούς έχει τονώσει την σεξουαλική τους ζωή. Απλά είναι δήθεν πουριτανοί κάποιοι και όπως βλέπεις το θέμα, δεν έχει πολύ συμμετοχή, λόγω ψευτοπουριτανισμού.

    Κάνω λίστα για τα μελομακάρονα, οπότε θα σε βάλω και εσένα μέσα :P

Page 1 of 15 12311 ... LastLast

Similar Threads

  1. ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΕΙΣ
    By mr bubbles in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 16
    Last Post: 18-05-2012, 21:32
  2. ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΕΣ ΕΠΑΦΕΣ
    By μαρινακι in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 25-04-2011, 22:51
  3. αποτυχημενες σεξουαλικες σχεσεις
    By vince in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 22
    Last Post: 17-07-2009, 16:20
  4. Σεξουαλικές... μαλαγανιές!
    By alexandros3 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 10
    Last Post: 24-08-2007, 02:34

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •