Πειτε μου τη γνωμη σας...please! - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 62
  1. #16
    Banned
    Join Date
    May 2018
    Posts
    446
    Ηλίθιος δεν είναι. Παλιάνθρωπος είναι και αναίσθητος.

  2. #17
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by Kostas_14 View Post
    Καλώς ήρθες κατ'αρχήν. Ρε συ ήθελα να σε ρωτήσω, διαβάζοντας το θέμα σου, μήπως ο τύπος είναι εντελώς ηλίθιος; Δεν γίνεται να έχει σχέση 2 κιόλας ετών και να πηγαίνει με .... Μήπως είσαι αρκετά ερωτευμένη μαζί του και δεν είδες εξ'αρχής τα σημάδια; Λογικό να μην έχετε τσακωθεί ποτέ, αφού δεν τον ενδιέφερε η σχέση σας.

    Ένα ζευγάρι που τσακώνεται, είναι δείγμα πως νοιάζονται για την σχέση τους, η αδιαφορία είναι το χειρότερο. Εμένα από όλα αυτά, αδιάφορος ήταν και προς εσένα βασικά και προς την σχέση σας.

    Πως του ήρθε τώρα να παντρευτείτε; Έχει βέβαια και ένα ελαφρυντικό, που στο είπε. Θα μπορούσε να το κρύψει και να ήταν τώρα όλα μέλι γάλα και εσείς παντρεμένοι και χαρούμενοι. Δεν ξέρω, απλά ο τύπος μου φαίνεται ηλίθιος, γνώμη μου.
    Εγώ δεν συμφωνώ στο ότι ήταν αδιάφορος επδ δεν τσακωνοντουσαν.....Και ενδιαφέρον να είχε για τη σχέση του με τη θεματοθετρια και ακόμα και κάποιες φορές αν τον εκνεύριζε κάτι στη σχέση τους .....μόνο και μόνο επδ πήγαινε μετά με αλλες γκόμενες και ζούσε την ευχαρίστηση και την έξαψη της στιγμής αυτό και μόνο είναι μια πολύ καλη ευκαιρία για να διώξει οποιαδήποτε ενόχληση είχε......Την εκτωνονε αλλου...αν καταλαβαίνετε τι θέλω να πω .....

    Τώρα για τη θεματοθετρια δύο είναι τα κυρίαρχα σοκ

    Το πρώτο είναι να προσπαθήσεις να αποδεχτείς το γεγονός ότι σου ήταν άπιστος και πήγε κάνεις δεν ξέρει με πόσες ....Και άντε πες αυτό αν τον αγαπάς πολύ τον άλλον κάποια στιγμή με παρά πολύ κόπο σχεδον το καταπίνεις....
    Έλα όμως που έρχεται το δεύτερο και πιο μεγάλο σοκ.......

    Τι έχει να πει αυτή η απόφαση και επιλογη του για τον χαρακτήρα αυτού του ανθρώπου που είστε μαζί ;; για το ποιόν του για το ήθος του;;;;; είναι αυτός ο άντρας αυτός που θες να έχεις;;;; ο σύντροφός σου είναι μια αρσενική ***** ουσιαστικά....ξεπουλιεται για το χρήμα....Μπορεί να είναι σεξομανης μπορεί να θέλει το σεξ με άλλες γυναίκες .....Πώς θα σου είναι φερεγγυος μετα και πάνω σε τι θα χτίσετε τη σχέση σας ; όταν δεν θα υπάρχει εμπιστοσύνη;;

  3. #18
    Miliva21
    Guest
    Και να σε ρωτήσω και κάτι ακόμα χειρότερο. ..

    Αν ο σύντροφός σου είναι γκει η bi; και δεν πάει μόνο με γυναίκες αλλα και με άντρες ;; και αυτός είναι και ο λόγος που επέλεξε να μπλεχτεί σε αυτό;;;; να βρίσκει άλλους άντρες για να κάνει σεξ χωρίς να καρφώνεται και χωρίς κανένας να υποψιαστεί κανενας τπτ ;;;;;

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by elpida12 View Post
    Ειμαι η Ελπίδα κ έχω μια σχέση εδώ και δυο χρόνια με ένα εξαιρετικο παιδι.. τα πάντα τελεια μαζι του..Με προσέχει, με αγαπάει τρελά, δε μου θυμώνει ποτε, με φροντίζει..ειναι πάντα εκεί για μένα. Θέλει σαν τρελός να παντρευτούμε.
    Όμως...σήμερα μου αποκάλυψε ότι εδώ και 2 χρόνια πηγαίνει με γυναίκες και πληρώνεται για αυτό...αλλά θα το σταματήσει γιατι με αγαπάει και θέλει να ζήσουμε μαζί για πάντα αγαπημένοι..
    Ακόμα δεν το έχω συνειδητοποίησει τι μου έχει πει ή μάλλον δε θέλω να το πιστέψω... και εχω τρελαθεί..
    Πείτε μου κάτι..σας παρακαλώ...
    Έλα ρε συ.υπαρχουν γυναίκες που πληρώνουν για να κάνουν σεξ???εκτός αν μιλάμε τίποτα για γριές ..
    Τι στιγμή που τα αποκάλυψε όλα και λέει πως θα το σταματήσει δεν υπάρχει πρόβλημα..και γενικοτερα όντως να σε αγαπάει στα αλήθεια...η γνώμη μου είναι πρωχωρα .μην σε προβληματίζει....

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    ελπιδα οντως πιθανο ο φιλος σου να ηξερε οτι αν σου αποκαλυπτε την αληθεια εσυ θα τον αφηνες, και για αυτο δεν στο ειπε. Δεν αλλαζει το γεγονος οτι σου ειπε ψεμματα κι οτι δυο χρονια μετα αυτο πλεον μεταφραζεται σε προδοσια και εξαπατηση απο την πλευρα του. Τωρα βεβαια μπορεις να χαρακτηριζεις αυτο που κανει οπως θελεις αλλα στο τελος αυτο που μενει ειναι το πισωπλατο μαχαιρωμα σε μια σχεση, οχι το πως ακριβως εστριβε το μαχαιρι αυτος που σε εξαπατουσε. Ειναι λογικο βεβαια να εχεις θυμο και να εισαι στη φαση της υποτιμησης.

    Θα απαντουσα και σε διαφορα αλλα ποστ στο θρεντ αλλα καλως η κακως το θρεντ της ελπιδας δεν ειναι το καταλληλο μερος για να συζητησουμε σε ποιον αιωνα ζειτε.

    (edit: ουτε το φορουμ το ιδιο καταλληλο φυσικα, για να μην ξεχνιομαστε κιολας.)
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by Αργύρης85 View Post
    Ηλίθιος δεν είναι. Παλιάνθρωπος είναι και αναίσθητος.
    Ανωμαλος ειναι χαχα για πολλα γελια και κλαμματα. Ελεος δλδ να κοροιδευει την κοπελα δυο χρονια και ποσοι τετοιοι υπαρχουν δεν θελω να ξερω. Για πολλα κλαμματα παντως.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Φυσικά και είναι τέλειος μαζί σου, διότι σε αντίθεση με έναν άντρα που πάει σε μία ιερόδουλη, πληρώνει, κάνει την δουλειά του και φεύγει, συνήθως το αντίστροφο δεν δουλεύει έτσι. Μία γυναίκα που πληρώνει για ζιγκολίκια, μπορεί να ξέρει ότι είναι μία πληρωμένη σχέση κυρίως για σεξ, αλλά δεν είναι μόνο για το σεξ. Ο άντρας κάνει το αντίστοιχο μιας συνοδού πολυτελείας, μπορεί και να καθίσει να συζητήσει με την γυναίκα, να την περιποιηθεί, να βγει έξω μαζί της, να την ακούσει, να αναπτύξει άλλη σχέση και να καλύψει κι άλλες τις ανάγκες εκτός από τις σεξουαλικές. Δεν πληρώνεται απλά για να πηδήξει και να φύγει, πληρώνεται για να είναι ο τέλειος σύντροφος όση ώρα είναι μαζί με την γυναίκα.
    Για να το κάνει αυτό, έχει κάνει διατριβή στο πως να λέει αυτά που η άλλη έχει θέλει να ακούσει, να βρίσκει τα κουμπιά της αλληνής, να κρύβει τα πραγματικά του αισθήματα. Μπορεί κάποιες να τις γουστάρει τρελά, άλλες να τις απεχθάνεται αλλά να βρίσκει είτε κίνητρο τα χρήματα, είτε κάποια βίτσια που ικανοποιεί, είτε να καλύπτει τον εγωισμό του, είτε ένα σωρό άλλα πράγματα. Το θέμα είναι ότι πέρα από την έλλειψη εμπιστοσύνης που θα του έχεις από εδώ και πέρα για το ότι έκανε, πως θα είσαι σίγουρη ότι η συμπεριφορά του είναι αληθινή και δεν είναι μία μάσκα;

    Ξέρω δύο περιπτώσεις που κάναν αυτή τη δουλειά. Ο ένας γνώρισε μια πραγματικά εξαιρετική κοπέλα και για ένα διάστημα τα πηγαίναν καλά, είχαν παντρευτεί κιόλας. Μετά από κάποιο διάστημα, αυτός όπως αποδείχτηκε ήταν κολλημένος με το σεξ και πολύ βιτσιόζος, πέρα που το έπαιζε καμάκι σε ότι περπατούσε, κολυμπούσε και πετούσε, κάποια στιγμή άρχισε να εξαφανίζεται με δικαιολογίες και ξέρεις που πήγαινε; Σε ένα από αυτά τα πορνοκλάμπ στο Βερολίνο όπου ο καθένας μπορεί να ικανοποιήσει ότι διαστροφή μπορείς να φανταστείς! Έξοδα και επικοινωνία μηδέν με την κοπέλα από κάποιο σημείο και μετά, εννοείται τον χώρισε.

    Η άλλη περίπτωση ξεκίνησε από αλλού, έμπλεξε με τα πορνοκυκλώματα που υπάρχουν στο ημίφως δίπλα στο εγχώριο "star system" -μη χέ...- κι ενώ είναι παιδί διαμάντι, δεν υπάρχει περίπτωση ποτέ των ποτών να στεριώσει με καμια νορμάλ κοπέλα. Πρώτον κι αυτή η λίγη κανονικότητα που υπήρχε στην καθημερινότητα και το μυαλό του έχει χαθεί και δεύτερον δεν θα τον αφήσει το σύστημα ποτέ να ξεμπλέξει πλέον. Βγάζει κάποια λεφτά, κάνει χαβαλέ, σοβαρά να τον πάρει κανείς δεν γίνεται, αφού δεν παίρνει σοβαρά πλέον ο ίδιος τον εαυτό του. Δεν θέλω να μπω σε άλλες λεπτομέρειες...

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Φυσικά και είναι τέλειος μαζί σου, διότι σε αντίθεση με έναν άντρα που πάει σε μία ιερόδουλη, πληρώνει, κάνει την δουλειά του και φεύγει, συνήθως το αντίστροφο δεν δουλεύει έτσι. Μία γυναίκα που πληρώνει για ζιγκολίκια, μπορεί να ξέρει ότι είναι μία πληρωμένη σχέση κυρίως για σεξ, αλλά δεν είναι μόνο για το σεξ. Ο άντρας κάνει το αντίστοιχο μιας συνοδού πολυτελείας, μπορεί και να καθίσει να συζητήσει με την γυναίκα, να την περιποιηθεί, να βγει έξω μαζί της, να την ακούσει, να αναπτύξει άλλη σχέση και να καλύψει κι άλλες τις ανάγκες εκτός από τις σεξουαλικές. Δεν πληρώνεται απλά για να πηδήξει και να φύγει, πληρώνεται για να είναι ο τέλειος σύντροφος όση ώρα είναι μαζί με την γυναίκα.
    Για να το κάνει αυτό, έχει κάνει διατριβή στο πως να λέει αυτά που η άλλη έχει θέλει να ακούσει, να βρίσκει τα κουμπιά της αλληνής, να κρύβει τα πραγματικά του αισθήματα. Μπορεί κάποιες να τις γουστάρει τρελά, άλλες να τις απεχθάνεται αλλά να βρίσκει είτε κίνητρο τα χρήματα, είτε κάποια βίτσια που ικανοποιεί, είτε να καλύπτει τον εγωισμό του, είτε ένα σωρό άλλα πράγματα. Το θέμα είναι ότι πέρα από την έλλειψη εμπιστοσύνης που θα του έχεις από εδώ και πέρα για το ότι έκανε, πως θα είσαι σίγουρη ότι η συμπεριφορά του είναι αληθινή και δεν είναι μία μάσκα;

    Ξέρω δύο περιπτώσεις που κάναν αυτή τη δουλειά. Ο ένας γνώρισε μια πραγματικά εξαιρετική κοπέλα και για ένα διάστημα τα πηγαίναν καλά, είχαν παντρευτεί κιόλας. Μετά από κάποιο διάστημα, αυτός όπως αποδείχτηκε ήταν κολλημένος με το σεξ και πολύ βιτσιόζος, πέρα που το έπαιζε καμάκι σε ότι περπατούσε, κολυμπούσε και πετούσε, κάποια στιγμή άρχισε να εξαφανίζεται με δικαιολογίες και ξέρεις που πήγαινε; Σε ένα από αυτά τα πορνοκλάμπ στο Βερολίνο όπου ο καθένας μπορεί να ικανοποιήσει ότι διαστροφή μπορείς να φανταστείς! Έξοδα και επικοινωνία μηδέν με την κοπέλα από κάποιο σημείο και μετά, εννοείται τον χώρισε.

    Η άλλη περίπτωση ξεκίνησε από αλλού, έμπλεξε με τα πορνοκυκλώματα που υπάρχουν στο ημίφως δίπλα στο εγχώριο "star system" -μη χέ...- κι ενώ είναι παιδί διαμάντι, δεν υπάρχει περίπτωση ποτέ των ποτών να στεριώσει με καμια νορμάλ κοπέλα. Πρώτον κι αυτή η λίγη κανονικότητα που υπήρχε στην καθημερινότητα και το μυαλό του έχει χαθεί και δεύτερον δεν θα τον αφήσει το σύστημα ποτέ να ξεμπλέξει πλέον. Βγάζει κάποια λεφτά, κάνει χαβαλέ, σοβαρά να τον πάρει κανείς δεν γίνεται, αφού δεν παίρνει σοβαρά πλέον ο ίδιος τον εαυτό του. Δεν θέλω να μπω σε άλλες λεπτομέρειες...
    Καταλαβαίνω αυτά που λες και είναι πολύ λογικά .αλλά αν κάποιος έχει μετανιώσει και θέλει να φτιάξει τη ζωή ξανά απτή αρχή με μια κοπελα...η μία κοπέλα με έναν άνδρα..θα πρέπει να των απομονώνουν αυτόν τον άνθρωπο επειδή κάποτε έκανε το Χ πράγμα??
    Δηλαδή θέλω να πω εάν ένας άνθρωπος έκανε κάποιο λάθος στη ζωή του πρεπει να το πληρώνει για πάντα??
    Αν όντως το μετάνιωσε και θέλει να ανοίξει την οικογένεια του??αν όντως την αγαπάει??αν όντως δεν το ξανά κάνει???δεν μπορούμε να τα προδικαζουμε όλα.
    Δεν ξέρω εμένα μου αρέσει να δίνω μια δεύτερη ευκαιρία στους ανθρώπους όπως και θα ήθελα να μου δίνανε και εμένα δεύτερες ευκαιρίες και να μην με καταδίκαζαν απτό πρώτο λάθος .

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Αν ειμουν ελεύθερος και τα εφτιαχνα με μία κοπέλα που αργότερα θα μου αποκάλυπτε ότι είναι ιερόδουλος έστω και μετά από δύο χρόνια...αλλά ότι όντως με αγαπάει και ότι έχει μετανιώσει η ότι δεν το ήθελε και ότι θα το παράτησε το επάγγελμα και θα είναι μια αφοσιωμένη σύζυγος..εγώ προσωπικά ως Γιώργος δεν θα της έκλεινα την πόρτα κατά μούτρα..

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    692
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Αν ειμουν ελεύθερος και τα εφτιαχνα με μία κοπέλα που αργότερα θα μου αποκάλυπτε ότι είναι ιερόδουλος έστω και μετά από δύο χρόνια...αλλά ότι όντως με αγαπάει και ότι έχει μετανιώσει η ότι δεν το ήθελε και ότι θα το παράτησε το επάγγελμα και θα είναι μια αφοσιωμένη σύζυγος..εγώ προσωπικά ως Γιώργος δεν θα της έκλεινα την πόρτα κατά μούτρα..
    Δύσκολη απόφαση φίλε και αφοσιωμένη σύζυγος να ήταν μετά και όλα καλά, ε και πάλι το σαράκι της σκέψης, στην πρώην δουλειά της θα γυρνάει και δη στους πελάτες της. Γι'αυτό λέω πως είναι δύσκολη απόφαση.

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Kostas_14 View Post
    Δύσκολη απόφαση φίλε και αφοσιωμένη σύζυγος να ήταν μετά και όλα καλά, ε και πάλι το σαράκι της σκέψης, στην πρώην δουλειά της θα γυρνάει και δη στους πελάτες της. Γι'αυτό λέω πως είναι δύσκολη απόφαση.
    Εννοείς η δικιά της σκέψη θα γυρνούσε πίσω??η ότι εσύ θα σκεφτόμουν τη δουλειά της??

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Κι εγώ είμαι υπέρ των δεύτερων ευκαιριών Γιώργο. Απλά σου ξαναλέω ότι οι ψυχολογικές προεκτάσεις είναι διαφορετικές σε κάθε περίπτωση. Άλλο κάποιος που πουλάει το κορμί του για σεξ και μπορεί να υποκρίνεται εκείνη την στιγμή και άμα κι άλλο κάποιος που έχει κάνει την υποκρισία δεύτερη φύση του στις περισσότερες εκφάνσεις της ζωής του. Δεν λέω στην κοπέλα τι να κάνει, λέω ότι είναι μία πολύ δύσκολη περίπτωση.

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    692
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Εννοείς η δικιά της σκέψη θα γυρνούσε πίσω??η ότι εσύ θα σκεφτόμουν τη δουλειά της??
    Το δεύτερο, ότι εγώ θα σκεφτόμουν την πρώην δουλειά της, αλλά και ότι είχε κάποτε ικανοποιήσει πελάτες και θα μου ήταν δύσκολο. Εξαρτάται βέβαια και κατά πόσο ήμουν ερωτευμένος με την κοπέλα ή το κατά πόσον είναι και εκείνη σε θέση, πχ. για οικογένεια.

  14. #29
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    7
    Καλημέρα! έχω διαβάσει με προσοχή όλα όσα έχετε γράψει για την περίπτωσή μου και σας ευχαριστώ για τις γνώμες και τις συμβουλές σας. Είναι σκέψεις που έχω κάνει κι εγώ...Μου αρέσει να δίνω δεύτερες ευκαιρίες όπως μου αρέσει να δίνουν και σε μένα αλλά κάτι μέσα σου θα έχει σπάσει σίγουρα...θέλει πολύ προσωπική προσπάθεια και δουλειά με τα συναισθήματα σου για να το ξεπεράσεις και να πεις ότι προχωράμε σαν να μην έγινε ποτέ..
    Από την άλλη αν φύγω -που αυτό σκέφτομαι πιο πολύ να κάνω- με βασανίζουν άλλες σκέψεις...όπως το πώς θα μπορούσα να εμπιστευτώ άλλον άνθρωπο ξανά...τί παραπάνω θα πρέπει να μου δείξει ένας άλλος για να μην έχω αμφιβολίες...αφού και τώρα αυτή η σχέση μου ήταν ό,τι ονειρευόμουν...όπως είπα και στην αρχή όλα τέλεια...για μένα

  15. #30
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Μετά από κάποιο διάστημα, αυτός όπως αποδείχτηκε ήταν κολλημένος με το σεξ και πολύ βιτσιόζος, πέρα που το έπαιζε καμάκι σε ότι περπατούσε, κολυμπούσε και πετούσε, κάποια στιγμή άρχισε να εξαφανίζεται με δικαιολογίες και ξέρεις που πήγαινε; Σε ένα από αυτά τα πορνοκλάμπ στο Βερολίνο όπου ο καθένας μπορεί να ικανοποιήσει ότι διαστροφή μπορείς να φανταστείς! Έξοδα και επικοινωνία μηδέν με την κοπέλα από κάποιο σημείο και μετά
    Αυτό έγραψα και γω ως κίνδυνο........ότι ένας άνθρωπος που έχει αποφασίσει να το κάνει ως επάγγελμα μπορεί κατι άλλο να παίζει με εκείνον και το σεξ....εθισμός....; να θέλει πολλές παρτενερ;;; πως ένας άνθρωπος αυτό θα μπορέσει να το αντιμετωπίσει...να το αποδεχτεί και να εμπιστευτει;;

    Δεν είναι θέμα ρατσισμού.....Είναι ότι αυτό άμα σου σκάσει δεν μπορείς να το διαχειριστείς και πρακτικά δεν μπορείς να εμπιστευτείς τον σύντροφό σου........

    Ειμαι της άποψης ότι ο καθένας είναι ελεύθερος να κάνει ότι θέλει στη ζωή του χωρίς να τον νοιαζει η άποψη των άλλων όμως Όχι εις βάρος της ζωής του άλλου.......δλδ στη συγκεκριμένη περίπτωση το παιδί αυτό ΕΠΡΕΠΕ εξαρχής να πει τι επιλογή έχει κάνει στη σύντροφο του...Όχι να της το σκάει σαν βόμβα χρόνια μετά....ααα ναι μωρό μου ξέχασα να σου πω είμαι ζιγκολο πάω με ότι βρω και πληρώνομαι ενώ τα είχα και μαζί σου.....

    Λιγος σεβασμός στη ζωή των άλλων...Δεν βλαπτει
    Με την ελευθερία σου δεν μπορείς να καταπατήσεις το δικαίωμα και την ελευθερία των άλλων....Η κοπέλα δεν είχε ιδέα και αυτός της το έκρυβε........Μπορεί να μην ήθελε ποτέ να μπλέξει σε τέτοια περίπτωση όμως ο τύπος δεν το σεβάστηκε κοίταξε τον εαυτό του ......

    Δικαίωμα του καθενός να εχει ότι γνώμη θέλει....Εγώ την ίδια άποψη έχω και για τους άντρες που είναι ζιγκολο και για τις γυναικες που επιλέγουν να γίνουν πόρνες για να πληρώνονται....ότι αυτή η επιλογή όπως και κάθε επιλογή στη ζωή μας κάτι φανερώνει για το άτομο ως ιδιοσυγκρασία...ως σκέψη.....ως ψυχολογία ....ως χαρακτήρα ως τα πάντα.........

    Δεν είπα ότι είναι σκαρτος σαν άνθρωπος και ότι δεν μπορεί να έχει ευαισθησίες όμως ότι και αυτή η επιλογή του κάτι δηλώνει.......τεμπελιτιδα που ζητάει τα εύκολα χρήματα;;;; εθισμός στο σεξ που το διάλεξε;;....αναξιοπιστία που το έκρυβε;;;;;



    Να δούμε εσάς που το παίζετε άνετοι εκ του ασφαλούς πως θα αντιδρουσατε άμα σας τύχαινε κάτι τέτοιο...γτ είναι εύκολο να το παίζουμε φουλ ανοιχτομυαλοι όταν το θέμα δεν γίνεται δικό μας ..Όμως όταν έρχεται στη ζωή μας ο καθένας να κάνει τον απολογισμό του....

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Πείτε την γνώμη σας.
    By ge0rge in forum Κρίση πανικού, Διαταραχή Πανικού, Αγοραφοβία
    Replies: 11
    Last Post: 05-10-2017, 10:12
  2. Πείτε μου μια γνώμη...
    By indifferent in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 15
    Last Post: 31-08-2014, 11:53
  3. πείτε μου την γνώμη σας!
    By apostolia in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 10
    Last Post: 13-01-2013, 18:51
  4. Πείτε μου την γνώμη σας
    By may in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 51
    Last Post: 23-04-2010, 18:38
  5. Ακουστε και πειτε μου την γνωμη σας.
    By maria... in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 6
    Last Post: 05-03-2009, 16:44

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •