Ερωτήσεις σχετικά με το φόρουμ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 12 of 12
  1. #1
    Miliva21
    Guest

    Ερωτήσεις σχετικά με το φόρουμ

    Νομίζω παλιότερα υπήρχε στηλη "σχετικά με το φορουμ" Τώρα που έψαξα δεν την βρήκα γι αυτό γράφω εδώ...


    Όταν πάω στο προφίλ μου δεν μπορώ να δω παλιότερα θρεντ που έχω ανοίξει ούτε τελευταίες μου απαντήσεις σε θρεντ άλλων μελών...
    Επίσης δεν μπορώ να δω στα προφίλ άλλων μελών τα θρεντ που εκείνοι έχουν ανοίξει γενικά στο φόρουμ

    Τέλος μου γράφει στο προφίλ μου infractions 2 ....τι είναι αυτό;

  2. #2
    Miliva21
    Guest
    Α εντάξει ....βρήκα πως να δω τα παλια μου θρεντ ή τις τελευταίες απαντήσεις...απλά πατάω πάνω εκεί που λέει πχ 478 μηνυματα......

    Τα infractions 2 τι είναι όμως.. ;;
    Και επίσης είμαι από το application του e pshchology και κάθε φορά που γράφω μνμ μου γράφει από κάτω το λινκ του κινητού μου

    Πχ στάλθηκε από sony xperia m κτλ κτλ....Πώς το διαγραφώ αυτό;; κανένα κουμπί για να μην βγαίνει συνέχεια;;

  3. #3
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Infractions ειναι οι παραβάσεις.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Εγω πουχω σωρεια παραβασεων δεν βλεπω πουθενα την λεξη infractions 2 στο προφιλ μου ....ντιαρ miliva .....

  5. #5
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Εγω πουχω σωρεια παραβασεων δεν βλεπω πουθενα την λεξη infractions 2 στο προφιλ μου ....ντιαρ miliva .....
    Εγώ δλδ γτ το βλέπω αυτό το infractions ;; τόσο συγκλονιστικό αδίκημα έχω διαπράξει;; χαχα που είναι και δύο στη σειρά;; τι να πω

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    Εγώ δλδ γτ το βλέπω αυτό το infractions ;; τόσο συγκλονιστικό αδίκημα έχω διαπράξει;; χαχα που είναι και δύο στη σειρά;; τι να πω
    Μην δινεις σημασια , εγω τσακωνομουν παλια και ετρωγα παρατηρησεις , συνολικα εχω 35 ποντους , δλδ ρεκορ , ε , και τι εγινε ?
    εσυ εισαι τυπος κι υπογραμμος .........οσο για το ' σχετικα με το φορουμ ' ειχα ανοιξει παλια ενα θρεντ ' γιατι μπαινετε στο φορουμ ' , γιατι δεν ανοιγεις ενα τετοιο θρεντ ? η παρομοιο τιτλο .......

  7. #7
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Μην δινεις σημασια , εγω τσακωνομουν παλια και ετρωγα παρατηρησεις , συνολικα εχω 35 ποντους , δλδ ρεκορ , ε , και τι εγινε ?
    εσυ εισαι τυπος κι υπογραμμος .........οσο για το ' σχετικα με το φορουμ ' ειχα ανοιξει παλια ενα θρεντ ' γιατι μπαινετε στο φορουμ ' , γιατι δεν ανοιγεις ενα τετοιο θρεντ ? η παρομοιο τιτλο .......
    Μπα μην το λες που και που βρίζω καμία φορά και εγώ......Ουάου στους 50 πόντους το κερδίζουμε.;; χεχε

    Να ανοίξω θέμα λες Ε για να κόψουμε κίνηση....μπας και γίνει καμία κουβεντούλα συσπειρωθουμε τα μέλη και έρθουμε πιο κοντά;;

    Παρολαυτα πως θα σταματήσει να μου βγάζει σε κάθε μνμ που γράφω ότι στάλθηκε από το κινητό τάδε.....Είναι πολύ σπαστικό....ντάξει φακελωνομαστε που φακελωνομαστε ούτως ή άλλως τπτ με το ίντερνετ δεν μένει απρόσωπο ή άγνωστο πρέπει να το κοινοποιούμε φατσα κάρτα κιόλας ότι γράφουμε από το κινητό τάδε .. ...έλεος δλδ.....
    Last edited by Miliva21; 06-01-2019 at 14:59. Reason: Αιτία επεξεργασίας: προς διαχείριση " ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΣΤΑΛΗ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ "

  8. #8
    Banned
    Join Date
    May 2018
    Posts
    446
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    Μπα μην το λες που και που βρίζω καμία φορά και εγώ......Ουάου στους 50 πόντους το κερδίζουμε.;; χεχε

    Να ανοίξω θέμα λες Ε για να κόψουμε κίνηση....μπας και γίνει καμία κουβεντούλα συσπειρωθουμε τα μέλη και έρθουμε πιο κοντά;;

    Παρολαυτα πως θα σταματήσει να μου βγάζει σε κάθε μνμ που γράφω ότι στάλθηκε από το κινητό τάδε.....Είναι πολύ σπαστικό....ντάξει φακελωνομαστε που φακελωνομαστε ούτως ή άλλως τπτ με το ίντερνετ δεν μένει απρόσωπο ή άγνωστο πρέπει να το κοινοποιούμε φατσα κάρτα κιόλας ότι γράφουμε από το κινητό τάδε .. ...έλεος δλδ.....
    Μήπως αν βάλεις μια υπογραφή θα αντικατασταθεί αυτό; Ξέρεις, τι είναι υπογραφή;

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Δεν εχω ιδεα απο κινητα , εχω ενα παλιο των 35 ευρω ............εσυ δεν βριζεις , ουτε εγω εβριζα , αλλα τσακωνομουν και απειλουσα ........ενα αλλο θεμα για το φορουμ που μπορεις νανοιξεις ειναι ' επιπεδο φορουμ ' , κατι τετοιο , η ' ειστε ευχαριστημενοι απο το φορουμ ' , ' θεωρειτε οτι εχετε ωφεληθει απο το φορουμ ? ' , ' ποσο καλα γνωριζομαστε στο φορουμ ? ' .......ιδεες δινω .......

  10. #10
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by Αργύρης85 View Post
    Μήπως αν βάλεις μια υπογραφή θα αντικατασταθεί αυτό; Ξέρεις, τι είναι υπογραφή;
    Μήπως λες αυτή τη βλακειουλα του στυλ γράψτε μια φράση που σας αντιπροσωπευει που θα βγαίνει από κάτω σε κάθε μνμ.....Αυτό το θυμάμαι.. Από την εφαρμογή βέβαια δεννκεεω πως να το ξανακάνω....Δεν ξέρω αν είναι αυτο...παλιότερα από το παλιό μου κινητό κάπου εδώ όταν έγραφα μου έβγαζε μια ένδειξη να φαίνεται η Όχι το κινητό και το πατούσα....Τώρα δε βλέπω τπτ και αναγκάζομαι κάθε τρεις και λίγο να κοινοποιω την απάντηση μου και μετά να μπαίνω για να διαγράψω το λινκ

  11. #11
    Banned
    Join Date
    May 2018
    Posts
    446
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    Μήπως λες αυτή τη βλακειουλα του στυλ γράψτε μια φράση που σας αντιπροσωπευει που θα βγαίνει από κάτω σε κάθε μνμ.....Αυτό το θυμάμαι.. Από την εφαρμογή βέβαια δεννκεεω πως να το ξανακάνω....Δεν ξέρω αν είναι αυτο...παλιότερα από το παλιό μου κινητό κάπου εδώ όταν έγραφα μου έβγαζε μια ένδειξη να φαίνεται η Όχι το κινητό και το πατούσα....Τώρα δε βλέπω τπτ και αναγκάζομαι κάθε τρεις και λίγο να κοινοποιω την απάντηση μου και μετά να μπαίνω για να διαγράψω το λινκ
    Ναι αυτό λέω. Πας ρυθμίσεις και επεξεργασία υπογραφής. Δεν ξέρω αν λειτουργεί. Αν και νομίζω είχα δει κάπου ένα μέλος να το λέει. Από τον υπολογιστή καν το. Για την εφαρμογή δεν ξέρω.

  12. #12
    Member
    Join Date
    Feb 2018
    Location
    My world
    Posts
    92
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    Μήπως λες αυτή τη βλακειουλα του στυλ γράψτε μια φράση που σας αντιπροσωπευει που θα βγαίνει από κάτω σε κάθε μνμ.....Αυτό το θυμάμαι.. Από την εφαρμογή βέβαια δεννκεεω πως να το ξανακάνω....Δεν ξέρω αν είναι αυτο...παλιότερα από το παλιό μου κινητό κάπου εδώ όταν έγραφα μου έβγαζε μια ένδειξη να φαίνεται η Όχι το κινητό και το πατούσα....Τώρα δε βλέπω τπτ και αναγκάζομαι κάθε τρεις και λίγο να κοινοποιω την απάντηση μου και μετά να μπαίνω για να διαγράψω το λινκ
    Πριν μπεις να διαβάσεις κάποιο θέμα, πάνω αριστερά έχει τρεις παύλες. Στις πάτας, πρώτα λέει " αρχική σελίδα " , προτελευταίο είναι " ρυθμίσεις " .
    Πάτα ρυθμίσεις και θα το βρεις είμαι σίγουρη!

Similar Threads

  1. 2 ερωτησεις σχετικα με αναστολεις ΜΑΟ (ΜΑΟΙ)
    By myob in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 4
    Last Post: 11-09-2016, 18:17
  2. σχετικα με τα προσωπικα μηνυματα στο φορουμ
    By 66psy in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 5
    Last Post: 16-10-2014, 21:03
  3. Σχετικα με τα μελη του φορουμ
    By howtodream8 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 38
    Last Post: 25-01-2013, 08:06
  4. γεια σας, σημερα γραφτηκα στο φορουμ και εχω μερικες ερωτησεισ
    By 82anastasia58 in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 17
    Last Post: 18-09-2009, 17:15
  5. ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΤΗΣ NOUCCA
    By kallia in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 6
    Last Post: 20-10-2007, 10:23

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •