Βιβλία επανασύνδεσης. Επανασύνδεση με βοήθεια μεταφυσικού μέντιουμ κτλ..
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Member
    Join Date
    Feb 2019
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    99

    Βιβλία επανασύνδεσης. Επανασύνδεση με βοήθεια μεταφυσικού μέντιουμ κτλ..

    Καλησπέρα ανοίγω αυτο το θέμα μιας και θεωρώ ότι πρέπει να συζητηθούν διάφορες απόψεις σχετικά με θέματα επανασυνδέσεων.
    Πολλοί είναι στην θέση να αναζητήσουν λύση σε κάποιον μέντιουμ που με ξόρκια κτλ να.κάνει το αγαπημένο πρόσωπο να επιστρέψει σπαταλωντας πολλά χρήματα.
    Μια άλλη εκδοχή είναι η αγορά κάποιων ebooks με σκοπο να επανασύνδεθεις με τον άνθρωπο σου μετα απο κάποια βήματα....
    Έχει χρησιμοποιήσει κάποιος τέτοιες μεθόδους; Βοηθάνε ή κοροϊδεύουν τον κόσμο; Προσπαθησα να βρω κάποιες κριτικές ή παρόμοια ανάρτηση αλλά δεν μπόρεσα....

  2. #2
    Quote Originally Posted by taekwondis View Post
    Καλησπέρα ανοίγω αυτο το θέμα μιας και θεωρώ ότι πρέπει να συζητηθούν διάφορες απόψεις σχετικά με θέματα επανασυνδέσεων.
    Πολλοί είναι στην θέση να αναζητήσουν λύση σε κάποιον μέντιουμ που με ξόρκια κτλ να.κάνει το αγαπημένο πρόσωπο να επιστρέψει σπαταλωντας πολλά χρήματα.
    Μια άλλη εκδοχή είναι η αγορά κάποιων ebooks με σκοπο να επανασύνδεθεις με τον άνθρωπο σου μετα απο κάποια βήματα....
    Έχει χρησιμοποιήσει κάποιος τέτοιες μεθόδους; Βοηθάνε ή κοροϊδεύουν τον κόσμο; Προσπαθησα να βρω κάποιες κριτικές ή παρόμοια ανάρτηση αλλά δεν μπόρεσα....
    Μου φαίνεται αστείο.γιατί ρωτάς όμως?με ποιον θες να επανασυνδεθεις?

  3. #3
    Member
    Join Date
    Feb 2019
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    99
    Θέλω να επανασύνδεθω με την πρώην μου χωρίς τέτοιες μεθόδους. Θέλω να αφήσω τον καιρό να περάσει και με σχετικά σοβαρό μυαλό να δω αν όντως την θέλω εγώ ή ο εγωισμός μου. Είχε μέρες που ήμουν σε απελπιστική κατάσταση....ωστόσο όσο προδομένοι όσο ταλαιπωρημένοι όσο και να πονεσαμε όλες οι σχέσεις μας κάτι έχουν να μας διδάξουν....μας.κάνουν καλύτερους ανθρώπους με προοπτικές για καλύτερες και πιο ουσιαστικές σχέσεις.
    Τώρα αν έρθει η επανασύνδεση όσο και τα 2πρόσωπα είναι διαθέσιμα και θέλουν οκ...

  4. #4
    Quote Originally Posted by taekwondis View Post
    Θέλω να επανασύνδεθω με την πρώην μου χωρίς τέτοιες μεθόδους. Θέλω να αφήσω τον καιρό να περάσει και με σχετικά σοβαρό μυαλό να δω αν όντως την θέλω εγώ ή ο εγωισμός μου. Είχε μέρες που ήμουν σε απελπιστική κατάσταση....ωστόσο όσο προδομένοι όσο ταλαιπωρημένοι όσο και να πονεσαμε όλες οι σχέσεις μας κάτι έχουν να μας διδάξουν....μας.κάνουν καλύτερους ανθρώπους με προοπτικές για καλύτερες και πιο ουσιαστικές σχέσεις.
    Τώρα αν έρθει η επανασύνδεση όσο και τα 2πρόσωπα είναι διαθέσιμα και θέλουν οκ...
    Προσωπικά εγώ πάντως δεν πιστεύω σε τετοιες μεθοδους επανασυνδεσης.γιατί χωρισατε αν επιτρεπεται?

  5. #5
    Member
    Join Date
    Feb 2019
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    99
    Το είχα αναφέρει σε κάποιο αλλο ποστ, απλά της τελείωσε ο έρωτας... Είχαμε περάσει πολλές και ωραίες στιγμές μαζί. Στην αρχή της σχέσης πετούσε και μπορώ να πω ότι σκεφτόμουν να Τ τελειώσω εγώ λόγω ζήλιας. Πριν 3μήνες.Που χωρίσαμε ήταν κάπως περίεργη απόφαση και τώρα που ειχαμε βγει πριν 15μέρες μου μίλησε άσχημα και σκληρά. Μ αγαπάει κρατάει τις αναμνήσεις ήμουν φοβερός αλλά δεν είναι πλέον ερωτευμένη. Το καταλαβαίνω λόγω νεαρού της ηλικίας της αυτή 20στ21 Και εγώ 24... Θέλει να ζήσει την ζωή της και σίγουρα επηρεάστηκε απο κάποιες φίλες.... Όταν και αν γυρίσει μακάρι να με βρει διαθέσιμο και με όρεξη να την κατακτησω αλλιώς όλα θα τελειώσουν οριστικά

  6. #6
    Quote Originally Posted by taekwondis View Post
    Το είχα αναφέρει σε κάποιο αλλο ποστ, απλά της τελείωσε ο έρωτας... Είχαμε περάσει πολλές και ωραίες στιγμές μαζί. Στην αρχή της σχέσης πετούσε και μπορώ να πω ότι σκεφτόμουν να Τ τελειώσω εγώ λόγω ζήλιας. Πριν 3μήνες.Που χωρίσαμε ήταν κάπως περίεργη απόφαση και τώρα που ειχαμε βγει πριν 15μέρες μου μίλησε άσχημα και σκληρά. Μ αγαπάει κρατάει τις αναμνήσεις ήμουν φοβερός αλλά δεν είναι πλέον ερωτευμένη. Το καταλαβαίνω λόγω νεαρού της ηλικίας της αυτή 20στ21 Και εγώ 24... Θέλει να ζήσει την ζωή της και σίγουρα επηρεάστηκε απο κάποιες φίλες.... Όταν και αν γυρίσει μακάρι να με βρει διαθέσιμο και με όρεξη να την κατακτησω αλλιώς όλα θα τελειώσουν οριστικά
    Ο κάθενας κάνει τις επιλογές του.εσένα σε πειραξε που προλάβε αυτή να σε χωρισει πριν την χωρίσει εσυ?αυτό καταλαβαίνω εγώ γιατί και εσύ θα την χωριζες λες

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    greece
    Posts
    1,555
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Ο κάθενας κάνει τις επιλογές του.εσένα σε πειραξε που προλάβε αυτή να σε χωρισει πριν την χωρίσει εσυ?αυτό καταλαβαίνω εγώ γιατί και εσύ θα την χωριζες λες
    Εσένα δηλαδή τι σε ενδιαφέρει ρε φίλε να μάθεις αν ειναι αλήθεια και αν δουλεουν; δηλαδή αν διαβάσεις πως ναι δουλεουν θα πας τρέχοντας σε μέντιουμ να κάνεις ξόρκια στην δική σου να γυρίσει; αν δηλαδή κάποιος σε πει δεν δουλεύουν τότε θα πεις, αχ ευτυχώς γλύτωσα την σπατάλη χρημάτων;;;

    Εγώ θα σου πω το εξής... Μείνε μακρυά από βουλευσοις του σατανά. Ο Θεός έδωσε στον ανθρώπο ελευθερία να επιλέγει, μην επεμβαίνεις σε αυτό, με τον τρόπο σου

  8. #8
    Member
    Join Date
    Feb 2019
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    99
    Όχι δεν θα παω σε καμία περίπτωση σε μέντιουμ ακόμα και να δουλεύουν, αν θέλει η κοπέλα να γυρίσει ας γυρίσει αν δεν θέλει καλή συνέχεια.
    Ανέβασα αυτο το ερώτημα γιατί βλέπω πολλούς και πολλές να καταφεύγουν σε διάφορες μεθόδους χωρίς ωστόσο να είναι σίγουροι για το αποτέλεσμα.
    Ο Θεός έδωσε το δικαίωμα της επιλογής του καλού και του κακού, αν κάποιος επιλέξει το κακό θα έρθει αντιμέτωπος Του εμείς δεν είμαστε σε θέση να ξέρουμε τι είναι λάθος και τι σωστό....

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    greece
    Posts
    1,555
    εμενα μου φανηκε περιεργο διοτι ηθελες να μαθεις αν εχουν αποτελεσμα...δηλαδη σαν να σχεδιαζεις κατι και να θελεις να ξερεις για την εκβαση του αποτελεσματος.... αληθεια εχεις δει πολλους να καταφευγουν σε βιβλια ή σε μεντιουμ? εγω προσωπικα δεν ειδα κανεναν... και να υπαρχουν αναμεσα μας, το ομολογουν? και στην τελικη, αν ξερεις ατομα που καταφεγουν γιατι δεν ρωτας τους ιδιους αν ειχε αποτελεσμα ή αν ειναι κοροιδια? ρωτας ενα φορουμ ψυχολογιας, οχι φορουμ μεταφυσικου.............!!!

Similar Threads

  1. Replies: 2
    Last Post: 25-08-2018, 20:03
  2. Προσπαθεια επανασυνδεσης με κοπελα.
    By MikeColeWorld in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 39
    Last Post: 18-01-2014, 21:13
  3. επανασυνδεση
    By romantic paul in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 06-12-2012, 11:06
  4. Επανασυνδεση? 'Η ψευδαισθηση?
    By Antonella in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 7
    Last Post: 18-11-2012, 22:58
  5. sex = επανασυνδεση
    By mayla93 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 10
    Last Post: 02-12-2011, 01:19

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •