zanax 0.5 ερωτηση - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 24 of 24
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    404
    Το bespar τι ειναι?

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    404
    Εγω παιρνω ενα χρονο δεν νομιζω να εχω εθιστει . Τωρα αν ειναι εθισμος να παιρνεις 0,25 σε μια δυσκολη φαση ή 5 φορες πχ το μηνα τι να σου πω?

  3. #18
    Banned
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    608
    Εγώ το ζώον έπινα όταν έχασα τον πατέρα μου έπρεπε να φτάσω στο γκρεμό για να μάθω τα χάπια. Ειναι πολυ δυσκολο οταν χανεις αγαπημενο προσωπο Demi περασαν χρονια και ακομα μου λειπει. Να εισαι γερη να την θυμασαι.

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Demi71 View Post
    Εγω παιρνω ενα χρονο δεν νομιζω να εχω εθιστει . Τωρα αν ειναι εθισμος να παιρνεις 0,25 σε μια δυσκολη φαση ή 5 φορες πχ το μηνα τι να σου πω?
    Δεν ειναι εθισμος ........... εγω ειχα την ατυχια να πεσω στα νυχια του χειροτερου ψυχιατρου που μουγραφε τα ζαναξ με το τσουβαλι , δεν υπαρχουν και πολλοι τετοιοι ' γιατροι ' ........ ενω ηταν αντιθετος στα αντικαταθλιπτικα !!!!! και πολυ σωστα ....

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Και ισχυει το προσεχε τι ευχεσαι , γιατι θα τοχεις ,.............., οταν συνταξιοδοτηθηκε ο ' γιατρος ' που μουγραφε τα ζαναξ , το 2010 , ο επομενος ηταν φειδωλος στο να τα γραφει , οποτε εψαχνα απελπισμενος για ζαναξ ........ελα ομως που μπαινω τυχαια σενα φαρμακειο , και ηταν ενας παππους , που χωρις συνταγη σε 2 χρονια μουδωσε 205 κουτακια !!!! συνταξιοδοτηθηκε κι αυτος το 2012 ,ομως ανανεωνω το αποθεμα μου εκτοτε .........( κρατω ημερολογιο )
    Last edited by Macgyver; 25-04-2019 at 18:24.

  6. #21
    Banned
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    608
    Ηπιο αγχολυτικό το δινουν και χωρις συνταγη γιατρου.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Παιανία (Αττική)
    Posts
    1,057
    Το Bespar (βουσπιρόνη) ανήκει στην κατηγορία των αζασπειροδεκανεδών. Δεν προκαλεί εξάρτηση ούτε και καταστολή.
    Ήταν το πρώτο μου σκεύασμα για την αντιμετώπιση της ΓΑΔ. Ενώ θεωρείται πολύ καλά ανεκτό με ήπιες και ελεγχόμενες παρενέργειες,έπεσα στην περίπτωση και εμένα μου προκαλούσε ζάλη!
    Ένα από τα λίγα μειονεκτήματα του είναι πως καθυστερεί να δράσει με αποτέλεσμα πολλοί ασθενείς να το κόβουν νομίζοντας πως δεν δουλεύει!
    Ενδεικτικά μπορεί να περάσουν ακόμα και 20 ημέρες για να εμφανιστεί το πρώτο αγχολυτικό Effect.

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    404
    Quote Originally Posted by Roulaki1 View Post
    Εγώ το ζώον έπινα όταν έχασα τον πατέρα μου έπρεπε να φτάσω στο γκρεμό για να μάθω τα χάπια. Ειναι πολυ δυσκολο οταν χανεις αγαπημενο προσωπο Demi περασαν χρονια και ακομα μου λειπει. Να εισαι γερη να την θυμασαι.
    Σε ευχαριστώ πολύ Ρουλα μου.... Οι γονείς μας πάντα θα λείπουν από τη ζωή μας οσο , θα τους θυμόμαστε και θα νοσταλγούμε τις στιγμές που περάσαμε μαζί τους.... Λυπαμαι πολύ για το μπαμπά σου

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    404
    Quote Originally Posted by STAVROS View Post
    Το Bespar (βουσπιρόνη) ανήκει στην κατηγορία των αζασπειροδεκανεδών. Δεν προκαλεί εξάρτηση ούτε και καταστολή.
    Ήταν το πρώτο μου σκεύασμα για την αντιμετώπιση της ΓΑΔ. Ενώ θεωρείται πολύ καλά ανεκτό με ήπιες και ελεγχόμενες παρενέργειες,έπεσα στην περίπτωση και εμένα μου προκαλούσε ζάλη!
    Ένα από τα λίγα μειονεκτήματα του είναι πως καθυστερεί να δράσει με αποτέλεσμα πολλοί ασθενείς να το κόβουν νομίζοντας πως δεν δουλεύει!
    Ενδεικτικά μπορεί να περάσουν ακόμα και 20 ημέρες για να εμφανιστεί το πρώτο αγχολυτικό Effect.
    Σταύρο σε ευχαριστώ πολυ για τις πληροφορίες για το bespar. Επειδή έχω απελπιστει με τα αντικαταθλιπτικά ,δεν τα ανέχομαι με τίποτα αν ξαναεπισκεφθω ειδικο θα συζητήσω μαζί του για το συγκεκριμένο.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Ανώτερη δόση zanax που έχετε παρει. (Σε 24 ώρες)
    By Lord of Light in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 11
    Last Post: 04-03-2019, 02:00
  2. κρίση πανικού ενώ έχω πάρει zanax
    By Pantelhs in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 8
    Last Post: 24-02-2019, 18:47
  3. zanax se event prwti fora.?
    By Magician in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 5
    Last Post: 27-05-2015, 15:16
  4. zanax
    By painkiller2121 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 25-04-2013, 22:46
  5. SOS ZANAX και αλλα φαρμακα
    By Παστελι in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 10
    Last Post: 15-03-2011, 23:09

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •