Καλησπέρα παιδιά. Εχω ξαναγράψει εδω για διαφορα θέματα κυρίως με την καρδιά μου. Εχω παει σε γιατρο εχω κανει τεστ κοπώσεως τριπλεξ και καρδιογράφημα όπως και αιματολογικές και ολα ήταν μια χαρά. Σημερα καθώς ξαπλωνα στον καναπέ άρχισε να καίει το αριστερό μου αυτί και με έπιασε κατι σαν ζαλάδα. Έπειτα ξάπλωσα στο κρεβάτι και με έπιασε αυτο το βάρος στην καρδιά αριστερά και ταυτόχρονα ανέβηκε στο σαγονι πολυ έντονα και γρήγορα. Ενώ ήμουν καλα ολη μερα σημερα με έπιασε ξαφνικά αυτο τωρα αργά πριν κοιμηθω. Αυτές τις μερες δεν εχω τιποτα γενικά ειμαι καλύτερα απο άλλες φορές εκτός απο μερικές ταχυκαρδίες που εχω όταν ειμαι πολυ ωρα όρθιος. Αυτο που με ανυσιχει ειναι οτι παει στο σαγονι απευθείας αυτο το σφίξιμο και καθεται εκει. Μετα με πιάνει φόβος να κοιμηθω. Το χειρότερο ειναι οτι ήμουν πολυ καλα σημερα και όταν χαλάρωσα αρκετά στον καναπέ μετα απο μερικές ωρες δηλαδή τοτε με έπιασε. Άρχισε απλά να καίει το αυτί μου και απο εκει άρχισαν ολα μετα. Δεν ξερω τι μπορεί να ειναι αυτο. Αν εχετε παρομοια εμεπειρια πείτε μου να ξερω. Ευχαριστω πολυ καλο Πάσχα και καλή ανάσταση σε όλους!!