Bespar κανείς ;
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    10
    για το bespar μην αγχωνεσαι καθολου. ειναι τελειο φαρμακακι. χαλαρο, χωρις παρενεργειες και χωρις καμια εξαρτηση. φυσικα δεν το σταματας απο τη μια μερα στην αλλη, αλλα το σταματας παρα πολυ ευκολα μολις νιωσεις καλυτερα.

  2. #2
    Member
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    42
    Το bespar το ειχα παρει εγω.
    Οι μονες παρενεργειες που ειχα ηταν αυξηση του αγχους, ξηροστομια υπνηλια και αυτα μονο για 4 μερες.
    Μετα επανηλθα στα επιπεδα που ημουν πριν το παρω.

    Δεν ειχα ομως κανενα θεραπευτικο οφελος.

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    10
    braintrance ποσα χαπια επαιρνες και ειχες ολες αυτες τις παρενεργειες? εγω το επαιρνα για χρονια και δεν επαθα τιποτα απολυτως. απλα με χαλαρωνε. και γενικα ειναι το πιο αθωο αγχολυτικο.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    194
    Πρεπει να το παιρνεις καθημερινα για να δεις αποτελεσμα , ή μπορεις να το παρεις και περιστασιακα , όπως κανω με το xanax που παιρνω 1/4 των 0,50mg μολις αισθανθω το αγχος να με κυριευει?

  5. #5
    Member
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    32
    Originally posted by nopanic
    Πρεπει να το παιρνεις καθημερινα για να δεις αποτελεσμα , ή μπορεις να το παρεις και περιστασιακα , όπως κανω με το xanax που παιρνω 1/4 των 0,50mg μολις αισθανθω το αγχος να με κυριευει?
    καθημερινά και τα αποτελέσματα ερχονται 1 με 3 εβδομάδες μετά.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    194
    Και αν κατα την διαρκεια αυτη εχω καποια εντονη κριση , πως την αντιπετωπιζω ?

  7. #7
    Member
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    thessaloniki
    Posts
    58
    εγω στην αρχη επαιρνα κ βεσπαρ αλλα ειτε το επαιρνα ειτε οχι το ιδιο ηταν δεν καταλαβα καμια διαφορα ουτε ηρεμουσα ουτε τιποτα.ειχα κρισεις πανικου κ δεν με εκανε τιποα απορω κιολας για πιο λογο το δινουν οι γιατροι!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •