ούρηση σε δημόσιες τουαλέτες
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 22
  1. #1
    Member
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    32
    Καλησπερα και καλη χρονια!........Βασικα ειναι λογικο να σε ενοχλει να κανεις την αναγκη σου μπροστα σε αλλους.Ετσι κι αλλιως και ο βασιλιας μονος του παει εκει!!!!! Εχεις εντοπισει ομως το γιατι σε ενοχλει?Π.χ δε θες να δουνε το μοριο σου ή το βρισκεις αστειο να σε βλεπουνε ενω εισαι σε τετοια κατασταση κτλ.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    168
    Χαχα κ εγω περιπου το ιδιο αλλα δε με ενδιαφερει κιολας. Εξάλου δεν ειναι κ οτι καλυτερο να εισαι σε δημοσιες τουαλετες ειδικα στην ομονοια πχ.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    153
    Εγώ διαλέγω πάντα τουαλέτες με πόρτες που κλείνουν. Παλιά είχα πρόβλημα και με αυτές, δηλαδή πήγαινα και έκανα 1-2 λεπτά μέχρι να αρχίσει η \"ροή\"-λολ, άλλες φορές δεν μπορούσα καθόλου. Τελευταία δεν μου συμβαίνει σχεδόν καθόλου.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    332
    Πιστεύω πως είναι καθαρά η ιδέα σου..
    εγώ δεν έχω καθόλου πρόβλημα..Στο γήπεδο που έχει ουρητήρες \"την βγαζω\" και κατουράω κανονικά..
    Φαντάρος πήγες αν είσαι αγόρι?

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    NeverLand
    Posts
    13
    το 70 % τον ανδρων το παιθενει αυτο δεν υπαρχει καν λογος ανυσηχιας ...μονο αν εισε μεθυσμενος τον πετας εξω και κατουρας και στα πλακακια αμαλαχει :0)

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,636
    εγω ποτε δεν καταλαβα γιατι οι αντρες θεωρειται δεδομενο οτι πρεπει να εχουν τετοιου ειδους οικειοτητα μεταξυ τους ωστε να κατουρανε παρεα...πραγματικα παραλογο...
    φανταστειτε δλδ για αντιστοιχια, να ηταν οι καθιστες τουαλετεςσε κοινη αιθουσα και να επρεπε οι γυναικες επισης να καθονται ολες μαζι και να κοιταζονται κατουρωντας.... λιγο πρωτογονο εκτος απο γελοιο...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    κόλαση
    Posts
    218
    Originally posted by Remedy
    εγω ποτε δεν καταλαβα γιατι οι αντρες θεωρειται δεδομενο οτι πρεπει να εχουν τετοιου ειδους οικειοτητα μεταξυ τους ωστε να κατουρανε παρεα...πραγματικα παραλογο...
    φανταστειτε δλδ για αντιστοιχια, να ηταν οι καθιστες τουαλετεςσε κοινη αιθουσα και να επρεπε οι γυναικες επισης να καθονται ολες μαζι και να κοιταζονται κατουρωντας.... λιγο πρωτογονο εκτος απο γελοιο...
    παντως οι γυναικες ειναι αυτες που πανε 2 μαζι τουαλετα ΠΑΝΤΑ οχι οι ανδρες

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,636
    Originally posted by katatonia
    Originally posted by Remedy
    εγω ποτε δεν καταλαβα γιατι οι αντρες θεωρειται δεδομενο οτι πρεπει να εχουν τετοιου ειδους οικειοτητα μεταξυ τους ωστε να κατουρανε παρεα...πραγματικα παραλογο...
    φανταστειτε δλδ για αντιστοιχια, να ηταν οι καθιστες τουαλετεςσε κοινη αιθουσα και να επρεπε οι γυναικες επισης να καθονται ολες μαζι και να κοιταζονται κατουρωντας.... λιγο πρωτογονο εκτος απο γελοιο...
    παντως οι γυναικες ειναι αυτες που πανε 2 μαζι τουαλετα ΠΑΝΤΑ οχι οι ανδρες
    Ναι αλλα η παρεα σταματαει μπροστα στον καθρεφτη...δεν κοιτανε η μια το βρακι της αλλης,πανε σε χωριστες τουαλετες....ενω οι αντρες καθονται ο ενας διπλα στον αλλο ημιγυμνοι και δεν ειναι καν γνωστοι!!!!! η χαρα του γκαιουλα δηλαδη.. (με το συμπαθειο)

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ειναι κατι πολυ συνηθισμενο,εχω διαβασει σχετικα αν και δεν θυμαμαι πολλα.
    Δεν νομιζω να πρεπει να σε ανησυχει,κλεισε την πορτα και κατουρα αφοβα οπως κανω και εγω εκτος αν ειμαι μεθυσμενος οπως προειπε και ο DenSeXalase.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    κιπακο καλος ηρθες ξανα.χαθηκες ματια μου.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    κόλαση
    Posts
    218
    remedy ξερεις ενας αντρας δε κατεβαζει παντελονια για να ουρησει!οποτε δεν ειναι ημιγυμνοι.παντως κ εγω κομπλαρω αλλα αμα ειμαι μεθυσμενος δε νιωθω!

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,636
    Originally posted by katatonia
    remedy ξερεις ενας αντρας δε κατεβαζει παντελονια για να ουρησει!οποτε δεν ειναι ημιγυμνοι.παντως κ εγω κομπλαρω αλλα αμα ειμαι μεθυσμενος δε νιωθω!
    συγνωμην
    οταν καποιος φοραει ρουχα και ειναι ακαλυπτο το πεος του,θεωρειται ντυμενος???????
    και το ημι- χαριστικως το εβαλα...εγω τον θεωρω τελειως γυμνο..
    αντιστοιχα αν δεν φοραει τιποτε αλλο παρα ενα φυλο συκης, τον θεωρω περισσοτερο ντυμενο...

  13. #13
    Στρατο δεν εχει παει κανεις σας?Ειστε λιγο μιγιαγγιχτοι μου φαινεται.Εμενα πιο πολυ με ενοχλει οταν ορισμενες τουαλετες ειναι κοινες και αντρικες και γυναικειες οπως και οταν η πορτα δεν κλειδωνει ή υπαρχει ακαταστασια και βρωμα μεσα.Αυτο με απασχολει πιο πολυ και οχι αν θα δω το πουλι του αλλου.Εξαλλου δε χρειαζεται να κοιτας προς τη μερια του κοιτα τη δικια σου.Μηπως ο πραγματικος σου φοβος ειναι αν την εχεις μικρη σε σχεση με τους αλλους και νιωθεις ασχημα με αυτο?

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,636
    Originally posted by velout
    Στρατο δεν εχει παει κανεις σας?Ειστε λιγο μιγιαγγιχτοι μου φαινεται.Εμενα πιο πολυ με ενοχλει οταν ορισμενες τουαλετες ειναι κοινες και αντρικες και γυναικειες οπως και οταν η πορτα δεν κλειδωνει ή υπαρχει ακαταστασια και βρωμα μεσα.Αυτο με απασχολει πιο πολυ και οχι αν θα δω το πουλι του αλλου.Εξαλλου δε χρειαζεται να κοιτας προς τη μερια του κοιτα τη δικια σου.Μηπως ο πραγματικος σου φοβος ειναι αν την εχεις μικρη σε σχεση με τους αλλους και νιωθεις ασχημα με αυτο?
    ...
    ....
    πως να στο πω να μη σε πληγωσω......
    θα στο πω απλα, καθημερινα.....
    εγω ειμαι γυναικα, κουμπαρε....
    ελπιζω να μην εχω ουτε το φθονο του πεους, ουτε το κομπλεξ του μεγεθους, ουτε την αγωνια της επιδοσης...
    ο φιλος μου την εχει κανονικη αν σε ενδιαφερει κι αυτο..

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    κόλαση
    Posts
    218
    Originally posted by Remedy
    Originally posted by velout
    Στρατο δεν εχει παει κανεις σας?Ειστε λιγο μιγιαγγιχτοι μου φαινεται.Εμενα πιο πολυ με ενοχλει οταν ορισμενες τουαλετες ειναι κοινες και αντρικες και γυναικειες οπως και οταν η πορτα δεν κλειδωνει ή υπαρχει ακαταστασια και βρωμα μεσα.Αυτο με απασχολει πιο πολυ και οχι αν θα δω το πουλι του αλλου.Εξαλλου δε χρειαζεται να κοιτας προς τη μερια του κοιτα τη δικια σου.Μηπως ο πραγματικος σου φοβος ειναι αν την εχεις μικρη σε σχεση με τους αλλους και νιωθεις ασχημα με αυτο?
    ...
    ....
    πως να στο πω να μη σε πληγωσω......
    θα στο πω απλα, καθημερινα.....
    εγω ειμαι γυναικα, κουμπαρε....
    ελπιζω να μην εχω ουτε το φθονο του πεους, ουτε το κομπλεξ του μεγεθους, ουτε την αγωνια της επιδοσης...
    ο φιλος μου την εχει κανονικη αν σε ενδιαφερει κι αυτο..
    remedy μη το παρεις στραβα δε σου επιτιθομαι αλλα μαλλον το κομπλεχ το εχεις εσυ.απο το ποστ σου καταλαβαινω οτι μαλλον εισαι θυμα των ιδεων που σου περναει η κοινωνια υποσυνειδητα.\'αν ειναι κρυφο*******\',η \'αν ο γκομενος μου τον εχει μικρο!\' γτ δε νομιζω να ενδιαφερει κανενα αν ο φιλος σου ειναι \'κανονικος\'.(αν κ πιοιος ειναι αυτος που θα κρινει πιοιος ειναι <<κανονικος>> κ οχι?).δες τα πραγματα κατω απο την επιφανεια κ μη κολλας σε ετικετες <<ανχος επιδωσης>>,<<κανονικο� �>>.

    υγ-η τελευτεα προταση μαλλον δηλωνει μια αληθηνη αμφισβητιση

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •