Καλησπέρα σε όλους ξαναγράφω αλλη μια φορά. Είχα κάτι κρισεις πανικου απο τον Σεπτέμβρη για λίγο διάστημα είχαν εξαφανιστεί μετα πάλι τα ίδια. Από τα Χριστούγεννα κ μετά με πιάνει κ ο αυχενας και τα ψυχολογικά μου οτι κάτι έχω.μην τα πολυλογώ έχω κάνει από τιν Σεπτέμβρη 5 εξετάσεις αίματος, 5 καρδιογραφηματα, υπέρηχο καρδιάς, τεστ κοπώσεως, υπέρηχο θυροειδη ακτινογραφιες θωρακα 3,ακτινογραφια αυχενα, 2 υπερηχουςανω κατω κοιλιας. 15 φυσιοθεραπεις αυχενα κ βελονισμό, καθώς επίσης επισκέψεις σε νευρολογο. Ολα ηταν καθαρά εκτος αοο τον αυχενα που εχω εναν ευθειασμο κ μια μικρή στενωση στους α7-θ1. Μετά από όλα αυτά εγώ καθε μερα νομίζω οτι κάτι έχω κ δεν το εχω βρει. Εχω έντονους πονους μυοσκεκετικους στη πλατη στον αυχενα, ο αυχενας μου πάλι εδω κ 5 μέρες με έχει πεθάνει κ μου έχει καταστρέψει την ψυχολογία. Ξαναπήγα σε ορθοπ. Για τον αυχενα και λέει ψύξη και πώς είναι από το μηχανακι. Πηγα εχτές σε ψυχίατρο γιατί πιστεύω οτι ολα αυτά είναι ψυχοσωματικα. Αλλά είναι; επίσης τιν τελευταίο καιρό νιώθω κ σαν τσιμπηματα στο αριστερό πόδι μισ στη γαμπα μια στο μπούτι μια στον αστράγαλο κ οταν φοράω παπούτσια νιωθω ότι είναι πρησμενο ενω δεν είναι αλλα με ενοχλεί. Έχει κάποιος παρόμοια σύμπτωματα; δεν ξέρω τι να κανω.. Να ξανατρέξω πάλι στους γιατρούς; η θα μου περάσει με τα φάρμακα πιυ μου έδωσε ο ψυχίατρος;