Είμαι στρειτ αγορι, αλλά συχνά φαντασιωνομαι αντρες
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 11 of 11
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2019
    Posts
    6

    Είμαι στρειτ αγορι, αλλά συχνά φαντασιωνομαι αντρες

    Καλυσπερα είμαι 18 ετών. Δεν έχω τρελή εμπειρία με τις κοπέλες, αλλά έξω αυτές μου κερδίζουν την προσοχή και όχι τα αγόρια. Όμως όταν ξαπλώνω και κλείνω τα μάτια μου μερικές φορές είναι σαν να με φαντάζομαι στην θέση της κοπέλες αλλά σε εξτριμ πράγματα. Πχ η κυριωτερη φαντασίωση μου, που θέλω τρελά να την ικανοποιήσω είναι να κάνω λυσασμενο στοματικό σε πολλούς άντρες και στο τέλος να εκσπερματωνουν, δηλαδή να τελειώνουν στο στόμα μου γεμίζοντας τερμα με το σπέρμα τους ή καλύπτοντας το πρόσωπο μου ολοκληρωτικά. Βλέπω στρειτ πορνο ταινίες με τέτοιο περιεχόμενο και δεν μαρεσει να βλέπω πολύ συχνά γκει πορνο. Άλλες μου φαντασιώσεις είναι τα τρίο, να τρυβω τα γενετικά μου όργανα με αυτά κάποιου άλλου η πολλοί άντρες να τρυβουν τα γενετικά όργανα τα τους στο πρόσωπο μου. Γενικά η "γκει" πλευρά θέλει να κυριευουν σεξουαλικα το κορμί πολλά αρσενικά. Μαρεσει να φοράω στρινγκ, σουτιέν, ζαρτιέρες, νυχτικιες, μπουστάκια, να βαφομαι, να βάζω κρέμες σώματος και προσώπου.. Να κλείνω τα μάτια μου να ξυπνάω με στήθος, γλουτούς, αιδοίο, γυναικείο σώμα γενικά και να μπαίνουν πολλοι άντρες μέσα εκείνη την στιγμή, να με αρπάζουν και να ξεκινάει το σεξουαλικο πάρτυ.. Δεν έχω προχωρήσει ποτέ στο να κάνω σεξ με άντρα αν και ήμουν στα προθειρα πολλές φορές γιατί με βασάνιζαν αυτές οι φαντασιώσεις γιατί δεν είμαι σίγουρος για το τι είμαι. Με γυναίκα έχω πάει δύο φορές και μ άρεσε πολύ. Μου βγαίνει πολύ συναισθηματικο το ερωτικό παιχνίδι με τις κοπέλες. Με τους άντρες είναι σαν απλά να θελω να παίξω χωρίς να νιωθω κάτι.. Μόνο για την ηδονή.. Σκεφτόμουν πολλές φορές να πάω σε ένα γκει πάρτι για να κάνω την κυρία φαντασίωση μου και εάν μαρεσει να προχωρήσω στο πρωκτικο και τα υπόλοιπα.. Αλλά δεν ξέρω? Τι να κάνω?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Για αρχή θα πρότεινα να κόψεις το τρολάρισμα

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2019
    Posts
    6
    Quote Originally Posted by elisabet View Post
    Για αρχή θα πρότεινα να κόψεις το τρολάρισμα
    δεν κάνω κανένα τρολαρισμα είμαι σε αυτή την κατάσταση 1μιση χρόνο τώρα και επειδή νιώθω τέρμα άβολα να τα πω σε κάποιον όλα αυτά επέλεξα αυτή την μέθοδο. Μιλάω πολύ σοβαρά!!!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by Xaris57 View Post
    δεν κάνω κανένα τρολαρισμα είμαι σε αυτή την κατάσταση 1μιση χρόνο τώρα και επειδή νιώθω τέρμα άβολα να τα πω σε κάποιον όλα αυτά επέλεξα αυτή την μέθοδο. Μιλάω πολύ σοβαρά!!!
    Αν όντως μιλας σοβαρά να ξεκινήσουμε από το γεγονός οτι δεν εισαι str8
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2019
    Posts
    6
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Αν όντως μιλας σοβαρά να ξεκινήσουμε από το γεγονός οτι δεν εισαι str8
    Και για αρχή τι να κάνω? Αυτό με βασανίζει. Πλέον έχω περάσει το στάδιο του φόβου μήπως είμαι γκει η μπαι, που μάλλον μπαι είμαι. Απλά θέλω μια συμβουλή στο πως να κινηθώ?

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by Xaris57 View Post
    Και για αρχή τι να κάνω? Αυτό με βασανίζει. Πλέον έχω περάσει το στάδιο του φόβου μήπως είμαι γκει η μπαι, που μάλλον μπαι είμαι. Απλά θέλω μια συμβουλή στο πως να κινηθώ?
    Γκει δεν εισαι επίσης εφοσον σου αρέσουν οι κοπελες
    Εισαι ξεκαθαρα μπαι. Υπάρχουν εφαρμογές που ειναι μονο για γκει ατομα και αναζητουν καθαρα σεξ. Ρωτησε με αν θες να σου πω ονόματα. Μπορείς λοιπον να ψαχτείς απο εκει για να δοκιμασεις με αντρα και να δεις αν σου αρεσει
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2019
    Posts
    6
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Γκει δεν εισαι επίσης εφοσον σου αρέσουν οι κοπέλες
    Εισαι ξεκαθαρα μπαι. Υπάρχουν εφαρμογές που ειναι μονο για γκει ατομα και αναζητουν καθαρα σεξ. Ρωτησε με αν θες να σου πω ονόματα. Μπορείς λοιπον να ψαχτείς απο εκει για να δοκιμασεις με αντρα και να δεις αν σου αρεσει
    είχα βρει ένα σαιτ. Λεγόταν kanesex. Εκεί βρήκα μια αγγελία για γκει σεξ πάρτυ που γίνονται αλλά δεν ξέρω. Βασικά αν μπορείς πες πες μου τα ονόματα και ποιο είναι το καλύτερο μέρος για να ξεκινήσει ένας γκει την ερωτική του ζωή. Εννοώ κάπου που να μαζεύει αρκετούς γκει νέους κυρίως για να γνωριστούν?

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Το πιο γνωστό είναι το grinder το χρησιμοποιούν ολοι οι γκει φίλοι μου. Μια αλλη οχι τοσο γνωστη είναι το romeo αν θυμάμαι και καλα. Απο grinder σίγουρα θα βρεις ολοι αναζητούν σεξ.
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2019
    Posts
    6
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Το πιο γνωστό είναι το grinder το χρησιμοποιούν ολοι οι γκει φίλοι μου. Μια αλλη οχι τοσο γνωστη είναι το romeo αν θυμάμαι και καλα. Απο grinder σίγουρα θα βρεις ολοι αναζητούν σεξ.
    γνωρίζεις κάποιο μέρος που να μαζεύει γκει για γνωριμίες? Επίσης για ποιο λόγο έχω τόσο έντονες σεξουαλικες φαντασιώσεις με άντρες ενώ με τις κοπέλες είμαι συ αισθηματικός και παθιαρης?

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by Xaris57 View Post
    γνωρίζεις κάποιο μέρος που να μαζεύει γκει για γνωριμίες? Επίσης για ποιο λόγο έχω τόσο έντονες σεξουαλικες φαντασιώσεις με άντρες ενώ με τις κοπέλες είμαι συ αισθηματικός και παθιαρης?
    Δεν ειμαι γκει για να γνωρίζω και μαγαζια. Οι εφαρμογες δε σου φτάνουν; της τρελής γίνεται μέσα μου τα δείχνουν οι φιλοι μου. Θεωρώ οτι σεξουαλικα σε ελκυουν περισσότερο οι άντρες και αισθηματικά οι κοπελες. Αυτο τουλαζιστον μπορω να καταλάβω απο οτι λες
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2019
    Posts
    6
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Δεν ειμαι γκει για να γνωρίζω και μαγαζια. Οι εφαρμογες δε σου φτάνουν; της τρελής γίνεται μέσα μου τα δείχνουν οι φιλοι μου. Θεωρώ οτι σεξουαλικα σε ελκυουν περισσότερο οι άντρες και αισθηματικά οι κοπελες. Αυτο τουλαζιστον μπορω να καταλάβω απο οτι λες
    Μερικές φορές αναρωτιέμαι αν απλά η φαντασία μου οργιάζει η αν όντως είμαι μπαι με τέτοια βίτσια. Ίσως θα πρέπει να δοκιμάσω για να το μάθω

Similar Threads

  1. Είμαι 23 και δεν έχω κάνει τίποτα σοβαρό με αγορι
    By Lemonpie5 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 485
    Last Post: 11-04-2018, 15:25
  2. Gay, στρειτ ή καταπιεσμενος ομοφυλόφιλος??
    By mazelost in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 93
    Last Post: 12-08-2017, 15:30
  3. Ερωτευμένη με στρέιτ κοπέλα. Τι να κάνω;
    By Menia33 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 36
    Last Post: 31-07-2017, 20:07
  4. ειμαι καλα αλλα δε θελω να ειμαι καλα γιατι βαριεμαι
    By favvel in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 17-09-2012, 13:12
  5. μενω Αθήνα αλλά είμαι από νησί νιώθω πως πρέπει να γυρίσω αλλά δεν είμαι σίγουρη
    By elirene in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 14
    Last Post: 03-11-2011, 03:21

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •