Νιώθω οτι θα μεινω πάντα μόνη μου - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast
Results 61 to 75 of 100
  1. #61
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by sap View Post
    Χααχαχχ καφες σε μεγάλο ποτήρι!

    Για μένα τα πρωινά είναι τα δύσκολα! εκει που πρέπει να σηκωθώ να πάω δουλια και μετά να απολογηθώ σε όλους τους φιλούς μου επειδή δεν θέλω να βγω εξω. Ευτυχώς εχω διακοπές και βοηθάει!

    Σε άλλες περιπτώσεις και εγώ έξω εβγαινα, αγγαλια με τους φίλους μου λιγο κλαμα λίγο συζητήσεις, λιγο χορός, γυμναστήριο για να εκρινω τις ορμόνες της χαράς, εργασιομανία για να ξεχνιεμαι και να μαι καλή στη δουλιά μου και να με αναιβάζει, και το χαζοκαλοπισμα για να έχεις μια ομορφη εμφανιση.

    Τωρα το αντίθετο, ταβανοθεραπία! Και οι φιλοι μου έρχονται σπίτι να με δουν γιατι έξω δεν μπορω να βγω (ουτε για καφε)!

    Πρεπει να προσπαθήσω να βρω ελπίδα!
    Πρέπει να πεισμώσεις και να βγεις έξω. Το σπίτι σε πνίγει με σκέψεις και συναισθήματα. Βγες να αλλάξεις παραστάσεις, να δεις καινούριο κόσμο.. Ο χρόνος περνάει γρήγορα. Θα έρθει η μέρα που θα αναρωτιέσαι τι του βρηκες

  2. #62
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Ένα γλυκη παρακαλώ. Τον λες κι ολας;
    Σκέτο καφέ πίνω.
    Δυστυχώς δεν τον λέω.

    Βέβαια πίνω τέτοια ώρα γιατί έχω κοιμηθεί μόλις τρεις ώρες,και παίζει μετά να βγω.
    (Σημειωτέον πως με το έξω είμαι λίγο ασταθής.Αλλες φορές θέλω να βγαίνω συχνά,άλλες όχι)

  3. #63
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2018
    Location
    Ελλάδα
    Posts
    839
    Πάντως sap αν δεν ανοιχτείς να βγεις πάλι out there, θα αργήσεις περισσότερο να το ξεπεράσεις, στο λέω εκ πείρας. Όταν άρχισα πάλι να βγαίνω και να γνωρίζω κόσμο και γυναίκες , τότε κατάλαβα πόσο λάθος ανακυκλωνομουν πριν.
    Δεν είπε κανείς βέβαια πως δεν θα πενθησεις τη σχέση που τελείωσε. Κράτα τα θετικά, πες περασμένα αλλά όχι ξεχασμένα στα αρνητικά και βουρ στον πατσά!
    "Of course I talk to myself. Sometimes I need expert advice."

  4. #64
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by geodim View Post
    Πάντως sap αν δεν ανοιχτείς να βγεις πάλι out there, θα αργήσεις περισσότερο να το ξεπεράσεις, στο λέω εκ πείρας. Όταν άρχισα πάλι να βγαίνω και να γνωρίζω κόσμο και γυναίκες , τότε κατάλαβα πόσο λάθος ανακυκλωνομουν πριν.
    Δεν είπε κανείς βέβαια πως δεν θα πενθησεις τη σχέση που τελείωσε. Κράτα τα θετικά, πες περασμένα αλλά όχι ξεχασμένα στα αρνητικά και βουρ στον πατσά!
    Πρέπει να αποχωρησε η sap.

  5. #65
    Σας ευχαριστώ παρα πολύ παιδια για τα μηνυματά σας:) Αυτό θα προσπαθήσω να κάνω! θα πιέσω τον εαυτό μου και θα βγω απο το καβούκι μου σιγά σιγά!

  6. #66
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by sap View Post
    Σας ευχαριστώ παρα πολύ παιδια για τα μηνυματά σας:) Αυτό θα προσπαθήσω να κάνω! θα πιέσω τον εαυτό μου και θα βγω απο το καβούκι μου σιγά σιγά!
    Οι φίλοι τι λένε για την κατάσταση που είσαι τώρα?

  7. #67
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Οι φίλοι τι λένε για την κατάσταση που είσαι τώρα?
    Στην αρχή το καταλαβαιναν είχαν πέσει και αυτοί απο τα σύνεφα γιατί τον ήξεραν. Τώρα προσπαθούν να με νευριάσουν για να αποχτήσω ξανά ζώη , το ρίχνουν στο φιλικό δούλεμα, μου λένε να συνέλθω , στεναχωριούνται, φωναζουν κοκ Τουλαχιστον παιδιά απο φίλους είχα την τύχη όλου του κόσμου, ειναι οι avengers μου!

  8. #68
    george1520
    Guest
    Παμε όλοι μαζι μπουζουκια. Να τραγουδήσουμε, να τραβήξουμε τα μαλλια μας, να κλαψουμε.. θα γίνουμε αλλοι ανθρωποι

  9. #69
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by sap View Post
    Στην αρχή το καταλαβαιναν είχαν πέσει και αυτοί απο τα σύνεφα γιατί τον ήξεραν. Τώρα προσπαθούν να με νευριάσουν για να αποχτήσω ξανά ζώη , το ρίχνουν στο φιλικό δούλεμα, μου λένε να συνέλθω , στεναχωριούνται, φωναζουν κοκ Τουλαχιστον παιδιά απο φίλους είχα την τύχη όλου του κόσμου, ειναι οι avengers μου!
    Οποτε νιώσεις να κάνεις το next step.

  10. #70
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Παμε όλοι μαζι μπουζουκια. Να τραγουδήσουμε, να τραβήξουμε τα μαλλια μας, να κλαψουμε.. θα γίνουμε αλλοι ανθρωποι
    Αντε βουρ όλοι μαζι! ποτο και λαική γνησια ελληνικη μουσική ! βάλσαμοο

  11. #71
    Banned
    Join Date
    Jun 2019
    Location
    Αθηνα
    Posts
    232
    αχαχχαχαχαχαχαχαχαχα...

  12. #72
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Παμε όλοι μαζι μπουζουκια. Να τραγουδήσουμε, να τραβήξουμε τα μαλλια μας, να κλαψουμε.. θα γίνουμε αλλοι ανθρωποι
    Aυτός είσαι!

  13. #73
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Οποτε νιώσεις να κάνεις το next step.
    Ε πρέπει είμαι σαν δραμα queen! ουτε ανθρωπος να έχει πεθανει! Ελπιζω σιγά σιγά να επανέλθω:)

  14. #74
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by sap View Post
    Ε πρέπει είμαι σαν δραμα queen! ουτε ανθρωπος να έχει πεθανει! Ελπιζω σιγά σιγά να επανέλθω:)
    Κι εγω ώρες ώρες έτσι είμαι εγω. Μην μένεις σπίτι!!! Άκουσε με..

  15. #75
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Παμε όλοι μαζι μπουζουκια. Να τραγουδήσουμε, να τραβήξουμε τα μαλλια μας, να κλαψουμε.. θα γίνουμε αλλοι ανθρωποι
    Τι θα πιούμε όμως?

Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast

Similar Threads

  1. Φοβάμαι ότι θα μείνω μόνη μου.
    By melina20 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 35
    Last Post: 03-05-2019, 01:11
  2. Φόβος να μείνω μόνη μου
    By maya1986 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 11
    Last Post: 05-09-2015, 09:58
  3. Φοβαμαι να μεινω μονη μου
    By katerina18 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 34
    Last Post: 12-09-2014, 23:45
  4. φοβαμαι οτι θα μεινω για παντα μονη μου?
    By sonia_21 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 59
    Last Post: 05-09-2013, 14:42
  5. Κι αν μείνω μόνη?
    By La_ViTa in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 51
    Last Post: 14-04-2010, 16:07

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •