Αγχωδης διαταραχη-κρισεις πανικου-πιεση - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast
Results 61 to 75 of 99
  1. #61
    Member
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    32
    Α! lenapiatsa και σ\' ευχαριστώ \"εκ των προτέρων\" για την απάντηση. Μην είμαστε κι απαιτητικές !!!! Μια συμβουλή εκλιπαρούμε εδώ!

  2. #62
    Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    63
    ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ..ΓΙΝΕΤΑΙ 24 ΩΡΕΣ ΤΟ 24 ΩΡΟ ΝΑ ΠΟΝΑΣ ΜΙΑ Ο ΑΥΧΕΝΑΣ ΜΙΑ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΙΑ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΙΑ ΤΟ ΠΟΔΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΗΡΕΜΕΙΣ ΣΧΕΔΟΝ ΠΟΤΕ..ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ Η ΜΟΝΗ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΥΝΕΧΟΣ ΝΕΥΡΟΠΟΝΟΥΣ..ΚΑΙ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΩΣ ΟΝΟΜΑΖΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΑΓΧΟΔΗΣ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ? Η ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ ΠΑΝΙΚΟΥ..? ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ..ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΚΕΨΕΙΣ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΡΡΩΣΤΗ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΠΕΙΡΕΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΣΕ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΩΝ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΟΡΓΑΝΙΚΟ..ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΟΤΙ ΜΕ ΤΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΘΛΙΠΤΙΚΑ ΕΙΔΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΛΕΩ ΔΕΝ ΕΓΙΝΑ ΑΚΟΜΑ ΤΕΛΕΙΟΣ ΚΑΛΑ...
    ΑΥΤΑ!
    ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ
    ΤΑ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΕΝΙΩΣΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ

  3. #63
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    157
    silia εγω συνεχεια ποναω εκει που ειναι η καρδια και στον αυχενα μου.επισησ πολλεσ φορεσ με ποναει και το στομαχι μου..ειναι διαταραχη πανικου...

  4. #64
    Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    63
    ΜΑΙΡΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΑΥΧΕΝΑΣ ΜΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΑΙΘΑΝΕΙ..ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ..ΕΠΙΣΗΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΕΝΑ ΠΟΔΙ..ΠΡΟΣΕΞΕ ΟΜΩΣ ΜΟΝΟ ΤΟ ΕΝΑ ΧΑ ΧΑ..ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΑΙΡΗ ΥΠΟΦΕΡΕΙΣ???? ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ..
    ΤΟ ΕΨΑΞΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΨΥΧΙΑΤΡΟ????

    **ΚΑΙ ΛΕΩ ΨΥΧΙΑΤΡΟ ΔΙΟΤΙ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ ΟΙ ΝΕΥΡΟΛΟΓΟΙ ΕΙΔΙΚΕΥΟΝΤΑΙ ΣΤΗ ΣΚΛΥΡΙΝΣΗ ΑΛΤΣΑΧΑΜΕΡ ΕΠΙΛΗΨΙΑ Κ.Α..Ο ΨΥΧΙΑΤΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΙΔΙΚΟΣ ΣΤΙΣ ΠΑΘΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΡΟΕΡΧΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΕΣ ΣΥΓΚΡΟΥΣΕΙΣ ..ΔΗΛ..ΑΓΧΩΔΗ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ ..ΚΡΙΣΗ ΠΑΝΙΚΟΥ..ΣΧΙΖΟΦΡΕΝΙΑ Κ.Α...

  5. #65
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    157
    3 μηνεσ εμενα μουδιαζει το δεξι ποδι και χερι.τα ματια μου δεν αντεχουν στο δυνατο φωσ και με ποναει κ το αριστερο αφτι..anyway..εχεισ αρρυθμιεσ:εγω καθε μερα,και η μαλακια ειναι οτι τισ νιοθω ρε γαμωτο δεν μπορω αλλο..θα εκραααγω...οχι δεν παω πουθενα ασε κ δεν μπορω να δινω κ συνεχεια 70αρια..εχω κ 2 παιδια απο πισω να κοιταξω

  6. #66
    Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    63
    ΝΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΡΥΥΘΜΙΕΣ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΧΤΥΠΑΕΙ ΣΩΣΤΑ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΒΓΕΙ..ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΠΟΝΟΥΣΕ ΤΟ ΔΕΞΙ ΑΥΤΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΕΡΑΣΕ..ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΣΤΟ ΔΕΞΙ ΜΑΤΙ..ΜΑΙΡΗ Ο ΠΟΝΟΣ ΣΥΝΕΧΟΣ ΕΝΑΛΑΣΕΤΑΙ..ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥ ΕΓΩ ΥΠΟΦΕΡΩ 10 ΜΗΝΕΣ..ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΦΤΑΣΕΙΣ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙΣ..ΑΠΟ ΧΡΗΜΑΤΑ ΣΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΑΛΛΟ ΤΙΠΟΤΑ..ΤΟ ΘΕΜΑ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ ΛΥΣΗ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΜΕΝΗ ΝΑ ΜΗΝ ΖΗΣΩ ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΕ ΑΥΤΟ..ΘΑ ΠΟΛΕΜΙΣΩ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ! ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΤΡΕΛΑΝΕΙ ΜΙΑ ΙΔΕΑ..ΚΟΙΤΑΞΕ ΝΑ ΤΟ ΔΙΩΡΘΩΣΕΙΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΧΗ ΜΗΝ ΑΦΗΣΕΙΣ ΝΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΕΤΣΙ ΟΙ ΜΗΝΕΣ ΓΙΑΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΥΕΙ...

  7. #67
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    157
    αυτο δεν ειναι αρρυθμιεσ αυτο ειναι ταχυπαλμιεσ.οι αρρυθμιεσ νιοθεισ σαν να σταματαει η καρδια σου κ να ξαναχτυπα..σιλια..αυτο ειναι το ονομα σου:η αληθεια ειναι πωσ οσο περναει ο καιροσ χειροτερευει εχω πιο πολλουσ πονουσ πιο συχνα κτλ. εσυ εχεισ μιλησει σε καποιον ειδικό, egv kati liga me mia neyrologo alla h gynaika einai asxeth elege ta idia k ta idia.

  8. #68
    Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    63
    ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ U2 ΔΕΣ ΤΟ

  9. #69
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    157
    PROSPAUV NA SOY STEILV STO U2 KAI DEN TO STELNEI GIATI;

  10. #70
    Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    63
    ΓΡΑΨΕ ΚΑΤΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΘΕΜΑ ΕΣΤΩ ΤΕΛΕΙΕΣ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΦΕΥΓΕΙ!

  11. #71
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    157
    ELA ENTAJEI TO STEILA

  12. #72
    Member
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    thassos
    Posts
    42
    HELLO!
    Εδω ειμαι κι εγω!
    Ενα μηνα ανασκελα και κακοκεφη!Χθες και σημερα φορτσαρα για τα καλα!
    Δεν σας ξεχασα!Απλα αποφασισα την επανενταξη μου στο φυσικο-κοινωνικο περιβαλλον!Με τη βοηθεια και της θεραπειας ,εννοειται!Αρχισα να δραστηριοποιουμαι παλι!
    Αυριο λεω να ριξω και μια γερη φασινα στο σπιτι!
    Καταλαβαινετε,τωρα,απο τι λουκι περασα αυτη τη φορα!
    Να τα βλεπεις ολα γυρω σου ανω κατω και να μην εχεις δυναμη να κουνηθεις!Και να εισαι φουλ απο ενοχες για ολο αυτο το χαλι!
    ΒΑΝΑ,ΣΙΛΙΑ,ΜΑΙΡΗ,ΜΑΡΙΑ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ θα προσπαθησω να απαντησω σε ολες-ολους

  13. #73
    Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    63
    ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ..ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΑΛΙ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΡΑΣΕΙ ΠΡΙΝ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ..ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΗΤΑΝ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΝΙΩΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΛΟΘΑΝΑΤΗ!!

  14. #74
    Member
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    thassos
    Posts
    42
    Οχι,εγω δεν ενιωθα μελλοθανατη.Ανικανη μονο!
    Πριν 2 μηνες σου παρουσιαστηκαν πρωτη φορα οι κρισεις?

  15. #75
    Member
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    thassos
    Posts
    42
    Βανα ρωτας τι παραπανω μπορει να σου προσφερει ενας ψυχιατρος,απο ενα νευρολογο?
    **ΚΑΙ ΛΕΩ ΨΥΧΙΑΤΡΟ ΔΙΟΤΙ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ ΟΙ ΝΕΥΡΟΛΟΓΟΙ ΕΙΔΙΚΕΥΟΝΤΑΙ ΣΤΗ ΣΚΛΥΡΙΝΣΗ ΑΛΤΣΑΧΑΜΕΡ ΕΠΙΛΗΨΙΑ Κ.Α..Ο ΨΥΧΙΑΤΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΙΔΙΚΟΣ ΣΤΙΣ ΠΑΘΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΡΟΕΡΧΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΕΣ ΣΥΓΚΡΟΥΣΕΙΣ ..ΔΗΛ..ΑΓΧΩΔΗ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ ..ΚΡΙΣΗ ΠΑΝΙΚΟΥ..ΣΧΙΖΟΦΡΕΝΙΑ Κ.Α...
    Τα παραπανω ειναι της silia και κατι αναλογο θα σου ελεγα κι εγω!
    Πριν 3 εβδομαδες πηγα για πρωτη φορα σε νευρολογο(αυτη και κανα 2 ακομη ειδικοτητες γιατρων μου ειχαν ξεφυγει μεχρι τωρα).Η γυναικα -μπραβο της-μου το ειπε καθαρα και με ωραιο τροπο!
    Εσυ κοριτσι μου δεν χρειαζεσαι νευρολογο!Θα σου δωσω μια θεραπεια για αρχη,αλλα γυρνα στη γιατρο σου (ψυχιατρος-ψυχοθεραπευτης) και δουλεψτε μαζι

Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •