Μπερδεμένος - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 34 of 34
  1. #31
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2019
    Posts
    23
    Λοιπόν δεν ειναι εγωκεντρικη μ χει πολλες φορες σ αγαπαω για αυτο π εισαι για τον χαρακτηρα σ κλπ. Τωρα γιαννη ναι ειμαι 28 παω στα 29.οχι δεν ειχα θεμματα απορριψης. Παντα ειχα σχεσεις συντομες μακροχρονιες κ μιας νύχτας. Δεν εχω θεματα αυτοπεποίθησης γενικα ειμαι ατομο π θα κυνηγήσει θα μιλησει σε αυτή π θελει.ξερω πως να τις προσεγγιζω. παρολο π ειναι μεγαλυτερη με δυο παιδια ναι νιωθω απειρη ελξη για αυτην.δεν εχω ξανανιωσει ετσι.κ στις αρχες π ημασταν μονο για το σεξ φλερταρα κ εκανα με αλλες πολυ πιο νεες πιο ομορφες. Αλλα δεν με γεμιζαν το μυαλο μ ηταν σε εκεινη.ξερω οτι ειναι δυσκολη κατασταση κ οτι ειναι παράλογο αλλα τι να κανω αυτη ζηταω.οσο για τους δικους της τη μειωνουν γενικα απο τοτε π χωρισε.της ριχνουν ευθυνες κλπ. Οτι τους ντροπιασε τι θα λεει ο κοσμος π χωρισες. Νοοτροπια 100χρονων πισω. Της εχω δωσει χρονο πλεον της ειπα παρε το χρο ο σ κ το χωρο σ χωρις να μιλαμε.ηρεμησε σκεψου αυτα π θες εσυ με ολες τις παραμετρους κ αυτα π ειπαμε. Θα δειξει.
    Last edited by Giorgos89; 01-10-2019 at 11:20.

  2. #32
    Για μένα φίλε Γιωργο, ( αν θες αλλη μια άποψη γυναικεία :p )
    Κακώς είσαι τόσο διαθέσιμος.

    Καλό το " πάρε το χρόνο σου εγω εδω θα είμαι "
    αλλά πρέπει να τραβήξεις κάπου ενα όριο και εσυ. Στην τελική, αν θέλει να ειναι μαζι σου βρίσκονται τρόποι.

    Αν δεν θελει, θα βρει δικαιολογιες και θα ειναι μια κρυο μια ζεστη απέναντι σου για να της χαιδευεις το εγω της.
    Α και το σε θελω κατα 70% αλλά στο άλλο 30 εχω παιδια, ζωη, γονείς, κουτσομπολιό κτλ κτλ = δεν σε θελω.

    Όσο περιμένεις κράτα τα ματια σου ανοιχτά, μπορεί να βρεθει κάτι καλό στον δρόμο σου, κρίμα ειναι να το αφησεις να φυγει για κάποια που δεν ειναι σίγουρη για το αν σε θέλει.

  3. #33
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2019
    Posts
    23
    Σπουργίτι σε ευχαριστω για την απάντηση σου. Ναι το χω σκεφτει κ γω οτι οταν αγαπας καποιον τα αντιμετωπιζετε ολα μαζι οσο δυσκολα κ αν ειναι.τωρα δυσκολο να μαι αντικειμενικος και να παρω σωστές αποφασεις. Καθως παιζει ρολο κ το πως νιωθω.δε μιλαμε καιρο δε της στελνω μνματα. Κ εχει φριξει ολο στελνει με παίρνει τηλ. Της λεω οτι εχω δουλεια για να την αποφυγω.προσπαθω να τη κανω να καταλαβει τι θελει πραγματικά κ οχι εγωιστικα.

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Εγώ νομίζω ότι πρέπει να αφήσεις τα "έχω δουλειά" και να της πεις, "δεν γουστάρω αυτά τα ντεμί να μη ξέρεις τι θες, από τη μία να λες να χωρίσουμε και από την άλλη να επικοινωνείς όλη την ώρα. Εγώ σου έκανα σαφές ότι θέλω να είμαι μαζί σου, αλλά δεν έχω σκοπό να παίζω την κολοκυθιά. Πάρε τις αποφάσεις σου."

    Αν είναι να είστε μαζί, θα είστε. Αν είναι να χωρίσετε οριστικά, θα χωρίσετε. Αυτά τα μεσοβέζικα δεν οδηγούν πουθενά.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. Μπερδεμένος
    By MartinH97 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 4
    Last Post: 12-04-2019, 23:28
  2. Μπερδεμένος...
    By member102 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 13
    Last Post: 09-01-2014, 14:22
  3. Μπερδεμένος
    By νεος30 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 30
    Last Post: 07-06-2013, 20:02
  4. ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΟΣ
    By seleios in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 05-12-2010, 21:39
  5. μπερδεμενος
    By xaliaola in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 26
    Last Post: 01-05-2010, 23:47

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •