επηρεαζουν παραγοντες την αναγκη να θες να εισαι με καποιον
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    25

    επηρεαζουν παραγοντες την αναγκη να θες να εισαι με καποιον

    Υπαρχει περιπτωση οταν υπαρχουν διαφορα προβληματα στο προσκηνιο τυπου με την δουλεια κτλ που προκαλουν αγχος και στρες να επηρεαζουν το αν θες ενα ατομο το οποιο σε ενδιαφερει? να μην εχεις την ορεξη να τον δεισ κτλ?και να επηρεαζουν την σεξουαλικοτητα του?

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    25
    Απλα εχς γνωρισει καποιον ο οποιος τυχαινει να εχει επισης καποια προβληματα στην υγεια του.Δεν ξερω κατα ποσο κ τι προβληματα μπορει να εχει στο σπιτι κτλ.Απλα με προβληματιζει πολυ το γεγονος οτι μεχρι πριν λιγο καιρο το ενδιαφερον απο πλευρας του ηταν οσο απο δικης μου πλευρας.Βγηκαμε εγιναν διαφορα αλλα ξαφνικα τωρα δε θελει να βγουμε.Πιεσεις δεν υπηρξαν απο καμμια πλευρα ουτε τιποτα ωιαστικο και προχειρο.Δε βγαινει γενικοτερα.Κραταει απο μονος του επαφη μαζι μου-χωρις να πιεζω κτλ-και οταν τον ρωτησα τι συμβαινει μου ειπε οτι δε υπαρχει κατι αλλο-η πρωτη μ σκεψη κ ερωτηση που του εκανα-απλα εχει καποια προβληματα.Δε μπορω ομως να φανταστω οτι δε θελει να με δει καν.Ηνα το προχωρησουμε.Εαν δε ενδιαφεροταν ειναι σιγουρο οτι θα το ελεγε μιας και ειναι απολυτα ανοιχτος η τουλαχιστον δε θα κρατουσε καθημερινη επαφη.Απλα νοιωθω περιεργα και αναρωτιεμαι αν μπορει οντωσ να ισχυει κατι τετοιο

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    14
    Γεια σου μικροτοσοδουλα!

    Λοιπον, αρχικα ηθελα να σε ρωτησω αν εισαι καλυτερα με την υγεια σου?σου ειχα στειλει και μηνυμα για τα προβιοτικα που με ρωτησες αλλα δεν μαπαντησες.Ολα καλα ευχομαι!Εγω εκανα και ομοιοπαθητικη και ειμαι αλλος ανθρωπος τωρα!

    Τωρα σχετικα με το μηνυμα σου...δεν θελει να βγειτε αλλα σε παιρνει καθημερινα τηλεφωνο?αυτο δειχνει εντονο ενδιαφερον και σιγουρα κατι τον εμποδιζει να μην ερθει σε επαφη μαζι σου...δεν ξερω και τι προβληματα υγειας εχει αλλα πιθανοτατα αυτα να ειναι και το εμποδιο του...

    Βασικα γνωριζω πως αν καποιος παιρνει φαρμακα για την ψυχικη του υγεια το σιγουρο ειναι οτι υπαρχουν προβληματα στυσης...καταλαβαινεις...

    Σιγουρα απο τα λεγομενα σου το ατομο ενδιαφερεται απλα αν υπαρχουν κ προβληματα υγειας που τον κρατουν στο σπιτι δεν θα μπορουσε να κανει αλλιως...

    Φιλικα

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •