ΑΓΧΟΣ ΑΓΧΟΣ ΑΓΧΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 25 of 25
  1. #16
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    8
    SILIA ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΟΛΑ ΟΣΑ ΠΑΘΑΙΝΩ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΠΟΛΕΜΗΣΩ ΜΟΝΗ....ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΩ ΧΑΠΙΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΘΕΛΩ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.....ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    809
    Ουτε χαπια ουτε υπαρχει το μαγικο φιλτρο που θα πιεις και ολα θα ειναι απλα μια χαρα...θελει δυναμη πιστη και θεληση και ολα θα φτιαχνουν..
    "...και θα πληρώνω σαν αντίτιμο στο χρόνο, την μοναξιά για όλα τα χάδια που ζητούσα."

  3. #18
    Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    63
    mpelaelena ποια ψυχοσωματικα συμπτωματα εχεις ακριβως θελεις να μας πεις?
    ποσο καιρο υποφερεις?
    εγω σε λιγο κλεινω εναν ολοκληρο χρονο σχεσης με τα ψυχοσωματικα μου..αν και τελευταια ειμαι καλυτερα..
    τα χαπια δεν σε κανουν τελειος καλα επειδη ειναι καθαρα ψυχολογικο..ομως σιγουρα σε βοηθανε να σκεφτεις πιο θετικα και να ηρεμισουν καποια εντονα συμπτωματα...Ημουν κατα των φαρμακων φανταστειτε οτι δεν επαιρνα ουτε depon..τελικα ας μην ειμαστε απολυτοι παιδια για τα φαρμακα(με ιατρικη συνταγη παντα!) εκει που λες οχι ..φτανεις στο σημειο να πεις ναι..καλο ειναι αν τα χρειαζεσαι και σου τα προτεινουν ολοι οι γιατροι να τα ξεκινησεις η ξεροκεφαλια δεν μας κανει παντα καλο..τουλαχιστον εμενα μονο κακο μου εκανε..οσο το πολεμαω ειμαι καλυτερα..κι οσο ακομα στεκομαι στα ποδια μου ΖΩ!
    ΚΑΛΗ ΣΑς ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗΗΗΗΗΗΗ

  4. #19
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    8
    edo kai tria xronia peripoy pathaino kriseis panikoy alla oxi syxna....to kyriotero einai oti exo taxykardies entones kai to anagnorizo oti einai apo agxos alla den mporo na to elegxo....i zoi pou kano genika m\'exei oli mera se yperentasi alla den ginetai na ta paratiso ola gia na eimai psyxologika kala....prepei na doulevo,na spoudazo kai na eimai kala...den thelo xapia kai gi\'ayto to polemao moni...moni......i moni mou elpida einai mipos tarakounitho otan gino manoula...tote tha exo kapoion na prosexo perissotero apo mena kai isos na min dino megali vasi sta psyxologika mou...

    asxetoos mporo na allaxo to username mou??prospatho alla den mporo...

  5. #20
    Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    63
    ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΤΟΣΟ ΕΝΤΟΝΑ ΨΥΧΟΣΩΜΑΤΙΚΑ ΟΠΩΣ ΕΓΩ..ΜΟΝΟ ΤΑΧΥΚΑΡΔΙΕΣ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΝ ΕΙΧΕΣ ..ΕΓΩ ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΔΕΚΑΔΕΣ ΨΥΧΟΣΩΜΑΤΙΚΑ ΛΟΓΩ ΑΓΧΟΥΣ!

    ΛΥΠΑΜΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΓΙΑ ΤΟ USER NAME ΣΟΥ..ΙΣΩΣ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ..

  6. #21
    Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    53
    Μπράβο ρε παιδιά!! Ένα μεγάλο μπράβο σε όλους που προσπάθούν να το παλέψουν χωρίς χάπια. Έχω ανοίξει ένα topic με θέμα \"αυτοβοήθεια\" για να προσπαθήσω να δείξω ότι η θέληση του ανθρώπου μετράει και ότι η δύναμη του μπορεί να κινίσει τα παντα. Παρατηρώ όμως πολύ κόσμο αδρανή, που ψάχνει το μαγικό κουμπί και δεν προσπαθεί να συνειδητοποιήσει την κατάσταση του.
    Μπράβο και πάλι σε όσους σκέφτονται θετικά! Η ζωή είναι δική μας και τίποτα δεν μπορεί να μας την στερήσει!!

  7. #22
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    8
    mexri pote omos tha to katapolemoume????poso na antexoun ta neyra tou anthropou???

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    Μα δεν περνουμε μονο χαπια.αλαζουμε και πραγματα που μας δυσαρεστουv.τι νομιζεται χαπακονομαστε και καθομαστε να περιμενουμε.αν ειχατε τοσο εντονες κρισεις οσο εγω να σας πατανε κατω επι 45 ωρες οχι μονο χαπια θα περνατε να ηρεμησετε αλλα και πρεζα μπορει να περνατε μακρια απο εδω :P

  9. #24
    Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    63
    ο καθε ανθρωπος αντιμετοπιζει με διαφορετικο τροπο αυτα τα \"προβληματα\" αλλοι θα τα ξεπερασουν γρηγορα κι αλλοι θα τα εχουν μια ζωη ..οποτε το ποσο αντεχει ενας ανθρωπος ειναι ειναι καθαρα υποκειμενικο...ευχομαι ολοι να βρισκεται τη δυναμη να αντεχετε ο δρομος ειναι ισως μακρυς..ισως να κουραστουμε ισως να πεσουμε..σκοπος ειναι ΕΝΑΣ να μπορεσουμε να ξανασηκωθυμε οσες φορες κι αν πεσουμε..το ευχομαι ολοψυχα για ολους μας..καλη δυναμη

  10. #25
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    8
    ego se genikes grammes ton teleytaio kairo imoun mia xara....alla tin proigoumeni kyriaki vgika exo me ton antra mou gia ena kafedaki kai mas vrike mia parea....ksafnika niotho na moudiazoun ta xeria mou,to kefali mou kai niotho to agxos kai tin krisi panikoy na me kyrievoun.....ponaei to stomaxi mou kai vrisko dikaiologies gia na fygoume...ennoeitai oti oantras mou to katalave kai fygame amesos....alla to thema den einai na feygo kathe fora pou me pianei alla na mporo na to katapolemiso kai na kathomai na diaskedazo apo to na feygo aron aron....den mporo allo thelo na vgo kai na diaskedaso xoris na skeftomai tipota!!!!!den antexo....

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •