Αγριος καυγας στο σπίτι ξανα - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 32
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    Originally posted by ferro
    Originally posted by Winston_man

    Να της παρεις κατι με τα 20 ευρω να την καλοπιασεις και εσυ.
    :)

    Τα βαζω στην ακρη για δικους μου σκοπους. :P


    Φοβαμαι τι θα γινω αμα παθει κατι ο πατερας μου. Τι θα γινω. Πως θα ζησω??? Αυτο με τρελεαινει κυριολεκτικα. Εξαρταμαι πολυ απο το πατερα μου.
    φιλε winston(αληθεια καιρο εχουμε να τα πουμε :)),να ξερες ποσο μα ποσο καταλαβαινω τα παραπανω λογια σου και ποσο πολυ ταυτιστηκα μαζι σου,οταν τα διαβασα!και μεις στο σπιτι εχουμε-οπως ξερεις-παρα πολλα προβληματα και τρεμω για την υγεια του πατερα μου.ειναι το μεγαλυτερο μου στηριγμα(και οχι μονο δικο μου).ο πατερας μου ειναι 69 ετων και εχει αρκετα επιβαρυμενη υγεια(καρδια,υπερταση,ζαχα� �ο,χολιστερινη).ο δικος σου ποσο ετων ειναι αν επιτρεπεται?

    Και μενα σχεδον τα ιδια με σενα ειναι αλλα ευτυχως δεν εχει επιβαρυμενη υγεία. Μονο λίγη πίεση αλλα εχει ρυθμιστει με τα φαρμακα που παιρνει.

    -Σημερα πρωι πηρε το αμαξι και εξαφανιστηκε προς αγνωστη κατευθυνση. Ακομα να γυρισει.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    Originally posted by Winston_man
    -Σημερα πρωι πηρε το αμαξι και εξαφανιστηκε προς αγνωστη κατευθυνση. Ακομα να γυρισει.

    Ακόμα... Αυτη η αναμονή ειναι οτι χειροτερο. :(

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,243
    Mη στεναχωριέσαι.
    Να χαίρεσαι για αυτόν.
    Από όσα κατάλαβα όση ώρα είναι μακριά από τη γυναίκα του, μπορεί και αναπνέει σαν άνθρωπος.
    Κατάλαβα ότι τον κατατρέχει και του τη λέει, σωστά?

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    Originally posted by nature
    Mη στεναχωριέσαι.
    Να χαίρεσαι για αυτόν.
    Από όσα κατάλαβα όση ώρα είναι μακριά από τη γυναίκα του, μπορεί και αναπνέει σαν άνθρωπος.
    Κατάλαβα ότι τον κατατρέχει και του τη λέει, σωστά?

    Οχι δεν θελω να δημιουργηθει λαθος εντυπωση. Δεν τον κατατρεχει και δεν του τη λεει. Ειναι μια κατασταση πως να στο πω. Μαζι δεν κανουν και χωρια δεν μπορουνε. Οταν ειναι μαζι το πιο πιθανο να καταληξουν σε καυγα συνηθως-οχι παντα, υπάρχουν και καλες στιγμες παντως.

    ΥΓ: Αν ηξεραν οτι βγαζω τα οικογενειακα μας στο ιντερνετ θα παθαιναν και οι 2 εγκεφαλικο. λολ :P :D

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    157
    na se rothso kati tora poy eida ta mhnymata.esena giati se agxvnei h olh ayth h katastash..o pateras problhmata ygeias dn exei.. astoys enhlikoi anthropoi einai eite xorisoyn eite oxi to kalytero gi aytoys oi idioi to xeroyn.. aytoys tha prepei na agxonei k oxi esena. ego pantos sth thesi soy tha efeyga kai oyte kan tha asxoliomoyn tha koitoysa na ftiaxo thn dikia moy zoh.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    Ναι δεν εχει προβληματα υγειας αλλα ειναι καποιας ηλικιας 68-69 και οσο να ναι οι εντασεις δεν κανουν καλο. Εξαρταμαι πολυ απο αυτον και αυτο τροφοδοτει το φοβο μου μην παθει κατι. (Οχι οτι για τη μανα μου δεν νοιαζομαι απλα περισσοτερο για αυτον)

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    157
    se ti exartiesai dhladh se thema oikonomiko?

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    Επιτελους μολις γυρισε και ηρεμησα καπως. :) :)

    -και οικονομικο. (Δεν θελω να επεκταθω παραπερα-επετρεψε μου)

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,243
    Πάντως υποθέτω ότι για να φύγει θα ένιωθε προσβεβλημένος από τη γυναίκα του. ...Δεν έφυγε από χόμπυ.....

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    Originally posted by nature
    Πάντως υποθέτω ότι για να φύγει θα ένιωθε προσβεβλημένος από τη γυναίκα του. ...Δεν έφυγε από χόμπυ.....
    Κοιτα τις περισσοτερες φορες φταιει η μανα μου αλλα τη συγκεκριμενη εφταιγε ο πατερας μου. Φυσικα ο καθενας θεωρει οτι εχει εκεινος δικιο αν τον ρωτησεις.

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    Δεν φτανει που χτες ολη μερα ελειπε. Σημερα ΤΑ ΙΔΙΑ. Εφυγε πρωι οταν κοιμομουν και ακομα να γυρισει.

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    4,999
    Originally posted by Winston_man
    Originally posted by nature
    Mη στεναχωριέσαι.
    Να χαίρεσαι για αυτόν.
    Από όσα κατάλαβα όση ώρα είναι μακριά από τη γυναίκα του, μπορεί και αναπνέει σαν άνθρωπος.
    Κατάλαβα ότι τον κατατρέχει και του τη λέει, σωστά?

    Οχι δεν θελω να δημιουργηθει λαθος εντυπωση. Δεν τον κατατρεχει και δεν του τη λεει. Ειναι μια κατασταση πως να στο πω. Μαζι δεν κανουν και χωρια δεν μπορουνε. Οταν ειναι μαζι το πιο πιθανο να καταληξουν σε καυγα συνηθως-οχι παντα, υπάρχουν και καλες στιγμες παντως.

    ΥΓ: Αν ηξεραν οτι βγαζω τα οικογενειακα μας στο ιντερνετ θα παθαιναν και οι 2 εγκεφαλικο. λολ :P :D
    Αγαπητε,
    αν ηξερε ο πατερας μου κι η γυναικα του οτι εχω γραψει όλη μας τη ζωή εδω μέσα ... θα παθαιναν συγκοπή... ούτε να το σκέφτομαι δεν θέλω...

    Το κακό είναι οτι ο πατέρας μου εχει μαθει και να σερφάρει στο νετ...
    Χεχε τελοσπάντων, στο θέμα μας...

    Λοιπόν έχουμε και λέμε.
    Αυτοί μαζί δεν κάνουνε και χώρια δεν μπορούνε. Ο δικός σου ο ρόλος ποιος είναι μέσα στο οικογενειακό σας σύστημα?
    Ο καθενας μας δινει σχημα στην Υπαρξη.

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    Ευτυχως οι δικοι μου εχουν μαυρα μεσανυχτα απο νετ. χεχε


    Ο δικος μου ρολος ειναι ο ρολος του \"κυματοθραυστη\" σε καποιες περιπτωσεις...

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    4,999
    Δηλαδή του εξομαλυντή?
    Ο καθενας μας δινει σχημα στην Υπαρξη.

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    αθηνα
    Posts
    451
    Και εμενα οι γονεις μου τσακωνονται μια ζωη- πιθανοτατα απο την πρωτη ημερα του γαμου τους - και τωρα που μειναν μονοι τους επειδη εγω εφυγα, συνεχιζουν το ιδιο προγραμμα που ξερουν.Τιποτα δεν αλλαξε, απλα δεν ειμαι διαθεσιμη ανα πασα ωρα και στιγμη για να μου κατηγορει ο ενας τον αλλο.Εγω βρηκα την ησυχια μου, οσο για αυτους- ειναι μεγαλα, μα πολυ μεγαλα παιδια..

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •