Τσημπιματα στην καρδια - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 92
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    157
    AX MAKARI DEN MPORV ALLO..

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    δεν εχεις τπτ μαιρη και γω ολο τετια βαζω στο νου μου.εισαι ενα υγειης οργανισμος.στο μυαλο σου ειναι ολα!

  3. #33
    Member
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    thassos
    Posts
    42
    Κοπελες ηρεμηστε!Δεν εχετε τιποτε!Ψυχοσωματικα & νευροπονοι,ειναι ολα!
    Και αν δεν σας φευγει ο φοβος πηγαινετε σ\'εναν ψυχιατρο
    να το συζητησετε .

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    ναι αλλα εγω χθες ξυμνησα μεσα στην νυχτα απο τις τσιμπιες π μου πεζε στο στηθως αριστερα στην καρδια και με το ζορι πιεστικα να μην με πιασει κριση πανικου.ειχε μουδιασει και το αριοστερο μου χερι.δεν ξερω ισως να ειναι απο την γυμναστικη που ξεκινησα παλι....

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    696
    τα ίδια συμπτώματα είχα και εγώ πήγα σε καρδιολόγο και μου βρήκε πρόπτωση μητροειδούς βαλβίδας πράγμα όμως που δεν σχετίζεται με τα τσιμπίματα και τα μουδιάσματα. όταν αισθανόμου έτσι μετρούσα την πίεσή μου και ανακάλυπτα πως είχε πέσει κατακόρυφα πίεση 4 αν σας λέει κάτι έτσι απευθύνθηκα σε νευρολόγο και μου είπε πως όλα αυτά είναι ψυχοσωματικά και παίρνω αγωγή εδώ και 1 χρόνο και είμαι πάρα πολύ καλύτερα και τα αυτά τα σημάδια έχουν σταματήσει το ίδιο βέβαια μου είχε πει και ο γυναικολόγος μου γιατί ταυτόχρονα με αυτά τα συμπτώματα είχε σταματήσει και η περίοδός μου.

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    εγω εκανα υπεριχο καρδιας και ειμε πολυ καλα δνε εχω τπτ.

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    696
    χαίρομαι πολύ για αυτό. οπότε χωρίς να θέλω να σε επηρεάσω είναι καθαρά κάποιο παιχνίδι του μυαλού σου που μόνο εσύ μπορείς να το καταπολεμήσεις. όταν εγώ ένιωθα έτσι αμέσως προσπαθούσα να σκεφτώ κάτι που με ευχαριστεί όπως τα παιδιά μου ή ταυτόχρονα έλεγα και μία προσευχή αυτά τα δύο με βοήθησαν μπορώ να σου πω πολύ περισσότερο από ότι τα φάρμακα βέβαια έπαιξαν και αυτά και παίζουν το ρόλο τους. σου εύχομαι να το ξεπεράσεις με την βοήθεια του Θεού και των δικών σου ανθρώπων.

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    σευχαρηστω πολυ

  9. #39
    Member
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    thassos
    Posts
    42
    Βρε κοριτσια!Βρε κοριτσια!
    αφου εχετε κανει καρδιολογικο ελεγχο και ολα πανε καλα,σταματηστε να ανησυχειτε για τηνκαρδουλα σας!

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    εγω ομως στο τεστ κοποσεως που εκανα δεν αντεξα πανω απο 10 λεπτα και επρεπε να κανω 20 λεπτα.δεν ξερω τι να πω αυτα τα τσημπιματα με κανουν να φοβαμαι πολυ.αμεσως παει το μιαλο μου στο οτι θα παθω εφραγμα λολ.και ειδικα οταν μουδιαζει και το δεξι μου χερι τοτε ποιος με πιανει ετημη για ζαναξ ειμαι.αν και εχω να παρω ζαναξ κανενα μηνα.......

  11. #41
    Member
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    thassos
    Posts
    42
    Ε,παρε και κανενα xanax,αν ειναι να ηρεμησεις!
    Με ψυχιατρο συζητας?Τι σου λεει?
    Το τεστ κοπωσης γιατι δεν το τελειωσες?
    Τι σου ειπε ο καρδιολογος?

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    1 Δεν περνω ζαναξ προσπαθω να το παλευω μονη μου
    2 δεν θυμαμαι αν το συζητησα αλλα το σκοπευω
    3 δεν το τελειωσα γιατι με πιασε κριση πανικου πανω στον διαδρομο
    4 δεν θυμαμαι τι μου πε αλλα αν ηταν κατι σοβαρο θα μ το λεγε.η καρδιολογος π με εστειλε για το τεστ οταν ειδε τα αποτελεσματα μ ειπε ολα καλα.
    5 αυτα λολ

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    157
    maria k egv sto test kopvshs ekana 8 lepta dn anteja parapanv k moy eipe pvs ola einai kala...exei shmasia posh vra ua kaneis?

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    157
    esy toylaxisto exeis mono tsimphmata egv p exv k tsimphmata kai ponoys k arryumies t na po:

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    696
    είσαι ήρωας που άντεξες 8 λεπτά εγώ από τα πρώτα δευτερόλεπτα σταμάτησα γιατί είχα τάσεις λιποθυμίας και ο γιατρός δεν έβγαλε κανένα συμπέρασμα απλά με κοιτούσε έκπληκτος έτσι κατάλαβα πως έπρεπε να απευθυνθώ σε νευρολόγο ο οποίος μου είπε πως είναι καθαρά ψυχοσωματικό. στο σπίτι διάδρομο αντέχω και κάνω σχεδόν μία ώρα πες μου εσύ τώρα τι γίνεται μήπως φταίει το ότι μας πιάνει άγχος κατά την ώρα της εξέτασης απλά επειδή πρόκειται για εξέταση;

Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •