Παιδια δεν αντεχω αλλο
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 20
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    617

    Παιδια δεν αντεχω αλλο

    Καλησπερα παιδια αληθεια εχω κουραστη με ολες αυτες της φοβειες μια φοβαμαι για καρδια μια μηπως εχω σοβαρες ψυχολογικες διαταραχες απο εχτες μου εγινε εμμονη πως μηπως ειμαι gay και το ακεφτομαι ολη μερα σημερα ρε παιδια να πω πως ειμαι 26 χρονον η αλιθεια χωρις να περιφανεβομαι εχω παει ουτε εγω ξερω με ποσες γυναικες δεν με τραβηξε ποτε να παω με αντρα απλα επηδη ειχα καποιες φαντασιοσης με αντρα μου εγινε εμμονη αυτο πως ειμαι gay

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    710
    Quote Originally Posted by Vaper View Post
    Καλησπερα παιδια αληθεια εχω κουραστη με ολες αυτες της φοβειες μια φοβαμαι για καρδια μια μηπως εχω σοβαρες ψυχολογικες διαταραχες απο εχτες μου εγινε εμμονη πως μηπως ειμαι gay και το ακεφτομαι ολη μερα σημερα ρε παιδια να πω πως ειμαι 26 χρονον η αλιθεια χωρις να περιφανεβομαι εχω παει ουτε εγω ξερω με ποσες γυναικες δεν με τραβηξε ποτε να παω με αντρα απλα επηδη ειχα καποιες φαντασιοσης με αντρα μου εγινε εμμονη αυτο πως ειμαι gay
    το 100% των ανδρών έχουν τουλάχιστον μια φορά στη ζωή τους φαντασίωση με άλλους άντρες. Αυτό δεν τους κάνει gay, ούτε bi, ούτε metrosexual, ούτε curious και δεν ξέρω εγώ πώς αλλιώς τα λένε. Μην αγχώνεσαι, θα περάσει. Κάτσε δες μια ταινία που σου αρέσει, κάποια αγαπημένη σου σειρά και θα ηρεμήσεις. Αν σου έρθει φαντασίωση πάλι, μην τρομάξεις, δεν υπάρχει λόγος. Λόγω φοβίας και εμμονών, απλά το μυαλό σου τώρα έπιασε αυτό το θέμα, μέχρι να πιάσει κάτι άλλο.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    617
    Λες φιλε? Η αλιθεια ειχα κανει και παλια αλλα δεν με επιρεασε εχτες το εβαλα στο μυαλο μου και κολισε εκει

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Κάθε άνθρωπος κάνει σκέψεις περίεργες καμια φορά που ξέρει ότι δεν τον αντιπροσωπεύουν και που δεν θα ήθελε να γίνουν πράξη, απλά εκείνη τη στιγμή είναι μία εκτόνωση στο φαντασιακό. Σου καλύπτουν είτε την περιέργεια, είτε τον θυμό, είτε την λύπη ή άλλες ανάγκες που έχεις εκείνη την ώρα. Και δεν μιλάω μόνο στο σεξουαλικό. Δεν σου έχει τύχει να σε έχουν αδικήσει ή να έχεις σπαστεί πάρα πολύ με τη συμπεριφορά κάποιου και να φαντάζεσαι ας πούμε ότι πας και του τσακίζεις τα παϊδια ή του κοπανάς το κεφάλι στον τοίχο ή του καις το αμάξι ή τον τσιμεντώνεις και τον πετάς στη θάλασσα ξέρω κι εγώ; lol
    Αυτό δεν σημαίνει ότι είσαι ένας βίαιος τραμπούκος δολοφόνος στην πραγματική ζωή, ούτε ότι σκέφτεσαι και την βρίσκεις συνεχώς με τέτοια σενάρια. Απλά κάτι πυροδότησε εκείνη τη στιγμή αυτή την σκέψη και δεν θα έχει απαραίτητα επανάληψη ή συνέχεια.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    617
    Οντος εχεις απολυτο δικαιο ισως και επιδι ειχα ενα επισοδιο στυτικης δυσλιτουργιας πιο παλια τα συνδιασα αυτα τα δυο λεω πας και επιδη ειμαι gay η αλιθεια αμα δω ενα παιδι που ειναι ωρεο θα πω να ομορφο παιδι εινε αλλα ος εκει ουτε να με τραβιξει να προχορισο ουτε τιποτα και ασε που ολι μερα κανω φαντασιοσης με γυναικες και εχω στυση αλλα δεν καταλαβενω γιατη μου εγινε εμονη αυτο

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    710
    Quote Originally Posted by Vaper View Post
    Λες φιλε? Η αλιθεια ειχα κανει και παλια αλλα δεν με επιρεασε εχτες το εβαλα στο μυαλο μου και κολισε εκει
    όπως το λες είναι, λόγω εμμονών και φοβίας. Θα περάσει, μην σε ταράσσει.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    206
    Quote Originally Posted by Vaper View Post
    Καλησπερα παιδια αληθεια εχω κουραστη με ολες αυτες της φοβειες μια φοβαμαι για καρδια μια μηπως εχω σοβαρες ψυχολογικες διαταραχες απο εχτες μου εγινε εμμονη πως μηπως ειμαι gay και το ακεφτομαι ολη μερα σημερα ρε παιδια να πω πως ειμαι 26 χρονον η αλιθεια χωρις να περιφανεβομαι εχω παει ουτε εγω ξερω με ποσες γυναικες δεν με τραβηξε ποτε να παω με αντρα απλα επηδη ειχα καποιες φαντασιοσης με αντρα μου εγινε εμμονη αυτο πως ειμαι gay
    Χαλαρωσε ούτε καν αν το σκευτεσαι!!!!
    Όλοι είχαμε τέτοιες σκέψεις... και γυναίκες μας αρέσουν και οικογένειες κάναμε... όλα καλά!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    617
    Μακαρι ρε παιδια γιατη αλιθεια εχω αγχοθει πολυ λεω τωρα στα 26 μου βρικα να γινω gay εγω

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    710
    Quote Originally Posted by Vaper View Post
    Μακαρι ρε παιδια γιατη αλιθεια εχω αγχοθει πολυ λεω τωρα στα 26 μου βρικα να γινω gay εγω
    δεν έχω διαβάσει πολλά σχόλιά σου, απλά η Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή, οι εμμονές και φοβίες, η γενικευμένη αγχώδης διαταραχή δεν μας κάνουν αυτό που φοβόμαστε οτι θα πάθουμε. Όποιος έχει εμμονή οτι είναι καρδιοπαθής δεν έχει ούτε παθαίνει καρδιά, όποιος έχει εμμονή και φοβία με καρκίνο ή εγκεφαλικό δεν έχει ούτε παθαίνει καρκίνο ή εγκεφαλικό από αυτό. Όπως και δυστυχώς όποιος έχει μανία με το τζόγο δεν κερδίζει το τζακποτ στο τζόκερ. Θα περάσει, χαλάρωσε. Είναι πολύ καλό που εκφράζεις αυτή τη φοβία και το συζητάμε, θα σε βοηθήσει να το δεις ψύχραιμα και ρεαλιστικά.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    617
    Οντος φιλε μακαρι να περαση η αλιθεια ειμαι καπως καλυτερα απο τη πριν ενοω καταλαβενω πος ειναι παραλογο αυτο που σκεφτομαι επιδη τοσο καιρο δεν μου βγικε θα μου βγει τωρα? Αλλα παλι με αγχονει

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    710
    Quote Originally Posted by Vaper View Post
    Οντος φιλε μακαρι να περαση η αλιθεια ειμαι καπως καλυτερα απο τη πριν ενοω καταλαβενω πος ειναι παραλογο αυτο που σκεφτομαι επιδη τοσο καιρο δεν μου βγικε θα μου βγει τωρα? Αλλα παλι με αγχονει
    φυσικά και σε αγχώνει αφού είναι ιδεοψυχαναγκασμός, αλλιώς δεν θα σε άγχωνε. Δες καποια αγαπημένη σου ταινία, σήριαλ κλπ, προσπάθησε να απσπάσεις το μυαλό σου αλλού

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    617
    Ναστε καλα παιδια ευχαριστο πολυ μακαρι να φιγι γριγορα

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    1,741
    Quote Originally Posted by kafedrakos View Post
    Χαλαρωσε ούτε καν αν το σκευτεσαι!!!!
    Όλοι είχαμε τέτοιες σκέψεις... και γυναίκες μας αρέσουν και οικογένειες κάναμε... όλα καλά!
    δεν νομιζω πως ολοι ειχαμε τετοιες σκεψεις.....

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    1,741
    φιλε Vaper αν ησουν... θα το ειχες καταλαβει απο τα 15 σου... και οχι απο τα 26 ειναι τρελο...

    οποτε αραξε....

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    617
    Αλλα δεν καταλαβενω γιατη μου κολισε τοσο πολυ αυτο

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Δεν αντέχω άλλο...
    By Κύκνος in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 226
    Last Post: 19-06-2016, 10:46
  2. ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ
    By maria. in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 8
    Last Post: 09-02-2016, 11:42
  3. Βοηθεια!! Παιδια δεν αντεχω πραγματικα..
    By currant in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 9
    Last Post: 15-06-2014, 13:55
  4. Δεν αντέχω άλλο!
    By Mellisaki in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 31-08-2012, 08:38

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •