ΑΤΑΚΕΣ ΓΙΑ ΚΑΜΑΚΙ!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 56
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    277

    ΑΤΑΚΕΣ ΓΙΑ ΚΑΜΑΚΙ!!!

    Βασικα δεν ξερω αν ανοιγω αυτο το θεμα στο σωστο μερος και αν ταιριαζει με την ιδεολογια του site...Αν δεν ταιριαζει παρακαλω πειτε το μου και administrator μπορεις να το κλεισεις το τοπικ!!Απλα ισως και να γελασουμε λιγακι,το εχουμε αναγκη!!!


    question:ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΗΛΗΘΙΑ Η ΠΙΟ ΩΡΑΙΑ ΑΤΑΚΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΚΙΝΗΣΟΥΝ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ??Η ΑΚΟΟΜΗ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΡΑΞΗ ΙΣΩΣ...ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΤΕ(απευθυνομαι και σε αγορακια κ σε κοριτσακια)ΠΩΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΑΤΕ??

    Εμενα με ειχαν ρωτησει καποια στιγμη πως μου φαινεται η εξης ατακα:εισαι μουρλια εισαι τρελα εισαι γλυκια σαν καραμελα(απο 28 χρονω μαντραχαλο) και η απαντηση μου ηταν πως δεν εχω ακουσει πιο γελοια ατακα...νομιζω πως τον πληγωσα....
    Η το κορυφαιο,μοιαζεισ με την monica belluci,το τι γελιο εριξα εκεινη την μερα δεν λεγεται απλα ειχε το καλο,με παρομοιασε με μια θεα,δεν το πιστευε φυσικα απλα το ειπε για να το πει...
    Αλλα λετε να εχει δικιο????χα χα χα

    βεβαια δεν με συγκινουν αλλα αντιθετα με απωθουν τα σχολια τυπου τι μ...εισαι εσυ κτλ,φρασεις που περιεχουν αισχρολογα γενικα...
    Θα μου αρεσε κατι εξυπνο(νομιζω πως λειτουργω κατα 85% με το μυαλο) το οποιο δεν εχω ζησει ακομα..
    Αν θυμηθω θα πω και αλλα,εως τοτε θα ηθελα να ακουσω απο εσας...

  2. #2
    Member
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    63
    Zαχαροπλάστης είναι ο μπαμπάς σου;
    Η πιο κλασική ατάκα ever.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    277
    ναι ηταν και ο πρωτος χαλβας που εφτιαξε ησουν εσυ...εντελως αποτυχημενος!!! χα χα χα(μην το παρεις προσωπικα ε...)

    την εχω δωσει την απαντηση χωρις βεβαια να πω το εντελως αποτυχημενος,ειναι πολυ σκληρο να το πεις ακομη και σε καποιον που δδε σου αρεσει...εκτοσ αν σε εχεο πρηξει....

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    2,456
    _Zαχαροπλάστης είναι ο μπαμπάς σου;
    Η πιο κλασική ατάκα ever.

    Αυτό μου το έχει απαντήσει κοπελιά (γιατί βέβαια δεν της το είπα) όταν ρώτησα τι δουλειά κάνει ο πατέρας της.
    Χαααχα! Δεν είχε και πολύ άδικο...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    1,024
    Originally posted by pennoula_v

    ...........
    question:ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΗΛΗΘΙΑ Η ΠΙΟ ΩΡΑΙΑ ΑΤΑΚΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΚΙΝΗΣΟΥΝ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ??Η ΑΚΟΟΜΗ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΡΑΞΗ ΙΣΩΣ...ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΤΕ(απευθυνομαι και σε αγορακια κ σε κοριτσακια)ΠΩΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΑΤΕ??

    .......
    Εμένα πάντως (μιας και απευθύνεσαι και σε αγοράκια) θα μου άρεσε (έστω και μία φορά στη ζωή μου) να έρθει μία γυναίκα και να με ρωτήσει αν έχω καφέ στο σπίτι (και να μη περιμένει να πάω εγώ να την ρωτήσω το ίδιο)
    been good, been bad. WILL GO ON

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Προσφατα μου προτεινε γυναικα να βγουμε για καφε...και εγω ελεγα τα δικα μου...κανοντας οτι δεν ακουσα...μπορουμε να γυρισουμε το χρονο λιγο πισω plz...με επιασε απροετοιμαστο:(
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    1,024
    Αγαπητέ keep,
    Αμα η ίδια σε ρωτήσει \"Θέλεις να δείς την συλλογή δίσκων που έχω στο σπίτι μου?\" και δεν της απαντήσεις, δεν έχεις καμία δικαιολογία.......
    λοοολ
    been good, been bad. WILL GO ON

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    lol...μα αυτη στο εντελως ξεκαρφωτο...δεν εχουμε και καμμια φιλικη σχεση...δεν εχω συνηθισει ετσι:)
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    1,024
    Δες , μπορείς κάλιστα να την πάρεις εσύ τηλέφωνο και να της πείς ότι προχτές δεν μπορούσες να πάτε για καφέ γιατί..................... έφταιγε ο ΟΤΕ. Σήμερα όμως έχεις μια πελώρια λαχτάρα για Nesquik.
    (εκεί να δείς αυτηνής τι ξεκάρφωτο θα της έρθει)
    been good, been bad. WILL GO ON

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ναι κατσε να την ξαναβρω...και ξερω πως θα της το φερω....αλλα πουντηηηηηηη...μπορει η κοπελλα να ηθελε απλως να βγουμε για καφε...ουτε μια φιλια θα με χαλαγε.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,537
    Originally posted by justme

    Εμένα πάντως (μιας και απευθύνεσαι και σε αγοράκια) θα μου άρεσε (έστω και μία φορά στη ζωή μου) να έρθει μία γυναίκα και να με ρωτήσει αν έχω καφέ στο σπίτι (και να μη περιμένει να πάω εγώ να την ρωτήσω το ίδιο)
    Εχεις καφέ σπίτι ? ;)

    (να μην σου μείνει απωθημένο , δεν κάνει :P )

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    277
    Εγω παντως δεν ξερω αν θα εκανα ποτε πρωτο βημα να πω κατι εξαιρειται η περιπτωση στην οποια γνωριζω τον αλλο και εχω θαρρος μαζι του!!!
    τις προαλλες ειχα βγει εξω κ πιασαμε συζητηση με κατι παιδια..Ο ενας πηρε το τηλεφωνο μου και εκανε αναπαντητη στο δικο του!!εγω γελασα τη βρηκα χαριτωμενη κινηση.Φευγοντας μου λεει θα σε παρω.....ποτε ομωςδεν ειχα φαδαστει οτι θα με επαιρνε την ιδια νυχτα 5.30 το πρωι να μου πει αν θελω να ερθει σπιτι μου...ημουν οσο πιο ευγενικη γινοταν(παρολο που ηθελα να τον διαολοστειλω...) πολυ μλκς τελικα.Τι νομιζουν μερικοι αντρες??επειδη ειμαι φοιτητρια και μενω μονη μου βαζω οτι να ναι κ οποιον να ναι μες το σπιτι μου οτι ωρα να ειναι...φυσικα βεβαια δεν ξαναπηρε και το καλο που του θελω να μην ξαναπαρει...!!

    ημουνα με φιλη μου και η ατακα ηταν:πως και ετσι μονες κοριτσια???τι το θελα και το συνεχισα....

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ωχ εντελως χυμα στο κυμα ο τυπος...ακου 5:30 η ωρα σε μια ουσιαστικα αγνωστη...απο την αλλη μακαρι να ειχα το θρασσος του...
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  14. #14
    Member
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    63
    Η πιο ωραία ατάκα που θεωρώ εγώ ότι έχω πει ήταν σε ένα πάρτυ για κοινωνικούς χορούς , όπου είπα σε μια πολύ ωραία κοπέλα ( που παίζει και να με γούσταρε ) : \"To επόμενο κομμάτι το έκανα παραγγελία tango (και την είχα δει να χορεύει) . Θες να χορέψουμε;\" Με γείωσε όμως.
    Καποιές φορές βρε κορίτσια παρά είστε ντροπαλά.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    beyond the realms
    Posts
    482
    Από τις πιό απελπισμένες ατάκες που μου έχουν πει πριν το πρώτο φιλί: ---> \"έχεις πολύ ωραία φρύδια\"... πώς δεν έφυγα παναγία μου..:D

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •