Τι παίζει με τον νεο συναδελφο - Page 10
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910
Results 136 to 148 of 148
  1. #136
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by little_eliza View Post
    Διάβασα τι γράφεις αλλά όντως όπως λέει το σπουργίτι αν κάποιος μου αρέσει και θέλω να κάνω κάτι σοβαρό ή επιπόλαιο μαζί του δεν έχω να το σκεφτώ. Απλά θα το κάνω. Δεν έχουμε όλοι τον ίδιο τρόπο ανάλυσης και σκέψης. Εδώ που ούτε μ αρέσει και μπορεί να μπερδεύομαι με την κοινωνικότητά του θα το ξανασκεφτώ και θα πω, βρε λες.
    Ωστόσο, τώρα που μου έφυγε η κάψα μαζί του, έχω ακόμη την αίσθηση ότι ο τύπος αν και μιλάει με μία συγκεκριμένη (το κάνει σε πολύ διακριτικό επίπεδο και δεν έχουν πει κάτι φανερά..δεν ξέρω ποιος από τους δύο δεν θέλει) σίγουρα ψάχνεται γενικά. Σήμερα με έπιασε και μου έλεγε να δω το ουράνιο τόξο από το παράθυρο και σχολίαζε πόσο όμορφο είναι. Επίσης γενικά έχει πάρα πολλές γυναίκες φίλες. Έχει τύχει να τον πετύχω σε φεστιβάλ καιρό πριν έρθει στο γραφείο μας και ήταν με 6-7 κοπέλες. Επίσης μια φορά που του έστειλα μνμ να τον ρωτήσω κάτι μου απαντούσε όλο με φατσούλες. Εεεε είναι λίγο διαχυτικούλης κ αυτός.
    Και εγώ μπορεί αν πω σε μια κοπέλα για το ουράνιο τόξο (μάλλον).. Αυτό τι σημαίνει?
    Μια τον περιγράφεις ασχημούλη, μια ότι τον θέλουν όλες. Μια ότι δυσκολεύεται να σου μιλήσει, μια σου λέει για ουράνια τόξα..
    Βρες κάποιον άλλον να ασχοληθείς και εμείς είμαστε στην διάθεσή σου για να πούμε γνώμες.. Αλλά να είσαι ειλικρινής πρώτα με τον εαυτό σου και μετά σε εμάς.

  2. #137
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,635
    σε ποιο ουρανιο και ποιο τοξο, ειναι φλερτ το να πει καποιος για το ομορφο ουρανιο τοξο που φαινεται απο το παραθυρο, ειτε σε ανδρα, ειτε σε γυναικα!
    συμφωνω απολυτα με τζορτζ.
    αυτα που περιγραφεις και μαλιστα εφοσον ειναι τυπος τοσο κοινωνικος με τις γυναικες κι εχει πολλες φιλες, ειναι πραγματικα, ασημαντα. μαλλον υπερβαλλεις.
    αν ηταν κανενας κλειστος τυπος , τα συζητουσαμε, αλλα ειναι ολοφανερο οτι ειναι ασημαντα περιστατικα.
    επισης, εντονο φλερτ μεταξυ δυο που εχουν κατι και δουλευουν στον ιδιο χωρο, βλεπεις μονο πριν τον φονο. αν τα εχουν, τα λενε εξω απο το γραφειο, δεν περιμενουν να τσιλιμπουρδισουν μπροστα στην μικρη ελιζα..

  3. #138
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    135
    Ρε παιδιά, 30 χρονών κοντεύω, έχω γνωρίσει κάποιον κόσμο στην ζωή μου. Δεν μπορεί να είναι τόσο ιδέα μου ότι ψάχνεται. Κι γιατί μιλούσε/μιλάει κυρίως με εμένα και την άλλη που είμαστε ελεύθερες κι όχι με μια άλλη κοπελίτσα που έχει σχέση πχ. Το ότι μιλάει λίγο πιο χαμηλόφωνα και τσιβδίζει μπορεί να το κάνει γιατί έτσι είναι ο τρόπος του να την πέφτει σε κάποια και καλά ότι το παίζει πιο ήρεμος, πράος κλπ. Συνήθως παρατηρώ πολύ πριν βγάλω συμπέρασμα κι σε αυτή την περίπτωση έχω παρατηρήσει καιρό.
    Επίσης ποτέ δεν είπα ότι τον ήθελαν όλες. Ασχημούλης είναι απλά όλοι λένε ότι είναι καλό παιδί και ευγενικός κλπ. Κι τώρα που όντως ασχολούμαι με κάποιον άλλον και μου ξέδωσα τη σεξουαλική κάψα μου γι αυτό παρατηρώ ξανά πως κινείται στο χώρο.
    Όσο για το τελευταίο της Ρεμεντυ, αυτό που βλέπω είναι ότι αυτός περνάει από το γραφείο μας γυρνάει πίσω, πάει στην καφετέρια, πάει κι αυτη μετά από 20 δευτερόλεπτα. Το πρωί όταν έρχεται πάει στο γραφείο του και μιλάνε. Επίσης μιλάνε πολύ με μηνύματα. Ακόμη και μαζί να φύγουν θα είναι κρυφά κι η συνάντηση θα είναι στο μετρό. Φέρονται και λίγο σαν να μην τσιλιμπουρδίζουν εκτός γραφείου. Γιατί αν τον βλέπεις τον άλλον μετά τις 6μμ που φεύγεις, ποιος ο λόγος να μιλάτε με μηνύματα και να περνάει να σε ψάχνει για να συναντηθείτε κρυφά στην καφετέρια της δουλειάς?

  4. #139
    Quote Originally Posted by little_eliza View Post
    Ρε παιδιά, 30 χρονών κοντεύω, έχω γνωρίσει κάποιον κόσμο στην ζωή μου. Δεν μπορεί να είναι τόσο ιδέα μου ότι ψάχνεται. Κι γιατί μιλούσε/μιλάει κυρίως με εμένα και την άλλη που είμαστε ελεύθερες κι όχι με μια άλλη κοπελίτσα που έχει σχέση πχ. Το ότι μιλάει λίγο πιο χαμηλόφωνα και τσιβδίζει μπορεί να το κάνει γιατί έτσι είναι ο τρόπος του να την πέφτει σε κάποια και καλά ότι το παίζει πιο ήρεμος, πράος κλπ. Συνήθως παρατηρώ πολύ πριν βγάλω συμπέρασμα κι σε αυτή την περίπτωση έχω παρατηρήσει καιρό.
    Επίσης ποτέ δεν είπα ότι τον ήθελαν όλες. Ασχημούλης είναι απλά όλοι λένε ότι είναι καλό παιδί και ευγενικός κλπ. Κι τώρα που όντως ασχολούμαι με κάποιον άλλον και μου ξέδωσα τη σεξουαλική κάψα μου γι αυτό παρατηρώ ξανά πως κινείται στο χώρο.
    Όσο για το τελευταίο της Ρεμεντυ, αυτό που βλέπω είναι ότι αυτός περνάει από το γραφείο μας γυρνάει πίσω, πάει στην καφετέρια, πάει κι αυτη μετά από 20 δευτερόλεπτα. Το πρωί όταν έρχεται πάει στο γραφείο του και μιλάνε. Επίσης μιλάνε πολύ με μηνύματα. Ακόμη και μαζί να φύγουν θα είναι κρυφά κι η συνάντηση θα είναι στο μετρό. Φέρονται και λίγο σαν να μην τσιλιμπουρδίζουν εκτός γραφείου. Γιατί αν τον βλέπεις τον άλλον μετά τις 6μμ που φεύγεις, ποιος ο λόγος να μιλάτε με μηνύματα και να περνάει να σε ψάχνει για να συναντηθείτε κρυφά στην καφετέρια της δουλειάς?
    Ελα χριστε και παναγια μου...Ελιζα τι λες,θα μας τρελανεις;;;Αμα θελω να τρελαθω το κανω και μονη μου...!!αχ Θεε μου... να σαι καλα με εκανες κ γελασα και ειλικρινα δεν το λεω καθολου ειρωνικα.Βρε πουλακι μου ,ειδικα απο την τελευταια σου παραγραφο, το συμπερασμα που βγαινει ειναι οτι ΔΕΝ τρεχει κατι μεταξυ τους;;;!!!Πραγματικα αναρωτιεμαι αν τρολαρεις...

  5. #140
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by little_eliza View Post
    Ρε παιδιά, 30 χρονών κοντεύω, έχω γνωρίσει κάποιον κόσμο στην ζωή μου. Δεν μπορεί να είναι τόσο ιδέα μου ότι ψάχνεται. Κι γιατί μιλούσε/μιλάει κυρίως με εμένα και την άλλη που είμαστε ελεύθερες κι όχι με μια άλλη κοπελίτσα που έχει σχέση πχ. Το ότι μιλάει λίγο πιο χαμηλόφωνα και τσιβδίζει μπορεί να το κάνει γιατί έτσι είναι ο τρόπος του να την πέφτει σε κάποια και καλά ότι το παίζει πιο ήρεμος, πράος κλπ. Συνήθως παρατηρώ πολύ πριν βγάλω συμπέρασμα κι σε αυτή την περίπτωση έχω παρατηρήσει καιρό.
    Επίσης ποτέ δεν είπα ότι τον ήθελαν όλες. Ασχημούλης είναι απλά όλοι λένε ότι είναι καλό παιδί και ευγενικός κλπ. Κι τώρα που όντως ασχολούμαι με κάποιον άλλον και μου ξέδωσα τη σεξουαλική κάψα μου γι αυτό παρατηρώ ξανά πως κινείται στο χώρο.
    Όσο για το τελευταίο της Ρεμεντυ, αυτό που βλέπω είναι ότι αυτός περνάει από το γραφείο μας γυρνάει πίσω, πάει στην καφετέρια, πάει κι αυτη μετά από 20 δευτερόλεπτα. Το πρωί όταν έρχεται πάει στο γραφείο του και μιλάνε. Επίσης μιλάνε πολύ με μηνύματα. Ακόμη και μαζί να φύγουν θα είναι κρυφά κι η συνάντηση θα είναι στο μετρό. Φέρονται και λίγο σαν να μην τσιλιμπουρδίζουν εκτός γραφείου. Γιατί αν τον βλέπεις τον άλλον μετά τις 6μμ που φεύγεις, ποιος ο λόγος να μιλάτε με μηνύματα και να περνάει να σε ψάχνει για να συναντηθείτε κρυφά στην καφετέρια της δουλειάς?
    Εμένα θα μου άρεσε αυτό το ερωτικό παιχνίδι.. Να ήξερα ότι θα την δω και εκτός γραφείου.. Αλλά αυτό το κρυφό στη καφετέρια έχει άλλη χάρη.

    Τόσες λεπτομέρειες όμως ε? Και τι κάνει και που πάει. Και πόση ώρα κάνει..
    Από ότι κατάλαβα ασχολησε με κάποιον άλλον τώρα ή κάνω λάθος?

  6. #141
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    135
    Quote Originally Posted by ΜικρηΟλλανδεζα View Post
    Ελα χριστε και παναγια μου...Ελιζα τι λες,θα μας τρελανεις;;;Αμα θελω να τρελαθω το κανω και μονη μου...!!αχ Θεε μου... να σαι καλα με εκανες κ γελασα και ειλικρινα δεν το λεω καθολου ειρωνικα.Βρε πουλακι μου ,ειδικα απο την τελευταια σου παραγραφο, το συμπερασμα που βγαινει ειναι οτι ΔΕΝ τρεχει κατι μεταξυ τους;;;!!!Πραγματικα αναρωτιεμαι αν τρολαρεις...
    Απ ότι κατάλαβα τα ελληνικά θα είναι 3-4 γλώσσα που μιλάς γι αυτο μάλλον δεν καταλαβαίνεις τι διαβάζεις και μπερδεύεσαι. Ακριβώς το αντίθετο είπα, ότι τρέχει κάτι αλλά ελεύθεροι είναι να το εκφράσουν εκτός δουλειάς, όπως είπε η ρεμεντυ. Αυτοί όμως συμπεριφέρονται λες και δεν μπορούν να τα πούνε εκτός γραφείου γιατί είναι οι γονείς στο σπίτι.. Πες μου αν το θέλεις και σε μετάφραση σε αγγλικά ή ολλανδικά να στο γράψω :)

  7. #142
    Ελιζα δεν μπορω αλλο ...παραδινομαι αληθεια...με εβγαλες νοκ αουτ και το παραδεχομαι...δεν υπαρχεις,εισαι μια μικρη Θεουλα :p

  8. #143
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    135
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Εμένα θα μου άρεσε αυτό το ερωτικό παιχνίδι.. Να ήξερα ότι θα την δω και εκτός γραφείου.. Αλλά αυτό το κρυφό στη καφετέρια έχει άλλη χάρη.

    Τόσες λεπτομέρειες όμως ε? Και τι κάνει και που πάει. Και πόση ώρα κάνει..
    Από ότι κατάλαβα ασχολησε με κάποιον άλλον τώρα ή κάνω λάθος?

    Αχ να σε πάρει ευχή πως τα γράφεις..! Εσύ αν κάποιος έρθει μέχρι το γραφείο σου μπροστά στην πόρτα, τον δεις, δεν πει τίποτα και φύγει και μετά σαν ελατήριο φεύγει και η άλλη και πάει από πίσω του δεν θα το καταλάβαινες? Όταν έχουμε μιτινγκ σε στρογγυλό τραπέζι και είναι οι μόνοι που γράφουν στα κινητά και κάθονται δίπλα σου θα πάρει το μάτι σου με ποιον είναι το τσατ. Επίσης στο μετρό από τύχη τους τσάκωσα να περιμένει ο ένας τον άλλον. Στο εργασιακό μου περιβάλλον πάντα παρατηρώ πολύ τους ανθρώπους γιατί το περιβάλλον είναι άκρως του κοτσομπολιού οπότε γενικά προσέχω τι κάνω και τι κάνουν μην μου πουν τίποτε καμιά φορά..

  9. #144
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    135
    Quote Originally Posted by ΜικρηΟλλανδεζα View Post
    Ελιζα δεν μπορω αλλο ...παραδινομαι αληθεια...με εβγαλες νοκ αουτ και το παραδεχομαι...δεν υπαρχεις,εισαι μια μικρη Θεουλα :p

    Θεωρώ τον εαυτό μου αρκετά μεγάλο για να αρκεστώ σε κάτι μικρό σε μέγεθος και με χρήση υποκοριστικού, ελπίζω να με συγχωρέσεις

  10. #145
    Quote Originally Posted by little_eliza View Post
    Θεωρώ τον εαυτό μου αρκετά μεγάλο για να αρκεστώ σε κάτι μικρό σε μέγεθος και με χρήση υποκοριστικού, ελπίζω να με συγχωρέσεις
    Συγχωρεμενη πουλακι μου,το διορθωνω αμεσως...εισαι ΘΕΑΡΑ...!!!!

  11. #146
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by little_eliza View Post
    Αχ να σε πάρει ευχή πως τα γράφεις..! Εσύ αν κάποιος έρθει μέχρι το γραφείο σου μπροστά στην πόρτα, τον δεις, δεν πει τίποτα και φύγει και μετά σαν ελατήριο φεύγει και η άλλη και πάει από πίσω του δεν θα το καταλάβαινες? Όταν έχουμε μιτινγκ σε στρογγυλό τραπέζι και είναι οι μόνοι που γράφουν στα κινητά και κάθονται δίπλα σου θα πάρει το μάτι σου με ποιον είναι το τσατ. Επίσης στο μετρό από τύχη τους τσάκωσα να περιμένει ο ένας τον άλλον. Στο εργασιακό μου περιβάλλον πάντα παρατηρώ πολύ τους ανθρώπους γιατί το περιβάλλον είναι άκρως του κοτσομπολιού οπότε γενικά προσέχω τι κάνω και τι κάνουν μην μου πουν τίποτε καμιά φορά..
    Πολλές λεπτομέρειες που εγώ προσωπικά δεν θα τις έβλεπα αν δεν με ενδιαφέρε η κοπέλα..

    Κάτι σε ρωτησα όμως. Ασχολησε με κάποιον άλλον τώρα? Ή κατάλαβα λάθος;

  12. #147
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Το μάμησες και ψόφησε που λένε και στο χωριό μου...

    Ε, εντάξει, αφού βρήκες λοιπόν άλλον και σου πέρασε η κάψα, όλα καλά. Γιατί ασχολούμαστε ακόμα;

  13. #148
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Καλημέρα

    Πάντως βρε Ελίζα, παραπονιέσαι ότι το περιβάλλον της δουλειάς είναι πολύ του κουτσομπολιού .... αλλά εσύ κάνεις κουτσομπολιό τώρα και παρατηρείς την κάθε τους κίνηση.

    Επίσης και εγώ από αυτά που λες, θεωρώ ότι αυτοί οι δύο έχουν μάλλον σχέση ή πάνε για σχέση. Δηλαδή τι; Αν είχαν όντως σχέση στην δουλειά δεν έπρεπε να χει ενδιαφέρον ο ένας για τον άλλον; Μπορεί να ναι πάνω στην κάψα και να μην μπορεί να ξεκολήσει ο ένας απ τον άλλον.

Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910

Similar Threads

  1. Replies: 12
    Last Post: 27-05-2019, 23:05
  2. ΚΑΚΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΑΠΟ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ
    By AINO-TNA in forum Αυτοεκτίμηση - Αυτοπεποίθηση
    Replies: 11
    Last Post: 11-04-2018, 11:48
  3. Μεγεθος! Παιζει ή δεν παιζει ρολο?
    By Νικος Κ. in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 10-01-2014, 13:41
  4. Τι παίζει;
    By voulimia065 in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 7
    Last Post: 10-08-2012, 18:06
  5. αποπειρα αυτοκτονιας απο συναδελφο.
    By sunset in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 32
    Last Post: 16-03-2010, 20:48

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •