Ποιος θα πάρει το Τσάμπιονς Λίγκ? - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 25 of 25
  1. #16
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Γμτ, ήμουν στη δουλειά και έχασα και τον χθεσινό αγώνα, αν και πιστεύω επάνω τους έχουμε (συμπαθητική ομάδα η Ατλέτικο παρεπιπτόντως, από Ισπανία για κάποιο λόγο καμία μεγάλη δεν υποστηρίζω, μόνο τη Βιγιαρεάλ).
    Συμφωνώ ότι τόσα χρόνια μετά το πρωτάθλημα καίει τον Κλοπ πιο πολύ, αλλά εντάξει, και το CL είναι πάντα CL, πως να το κάνουμε...
    Ε οχι και συμπαθητική η Ατλέτικο ρε εσύ,που θέλουμε κολλύριο για τα μάτια με την μπάλα που παίζει και με τον αρχιαχώνευτο για προπονητή.
    Αν και δεν είμαι Λίβερπουλ,πιστεύω θα το ανατρεψει.
    Εγώ θα ήθελα να σηκώσει η ομάδα μου το 14ο ευρωπαϊκό της,αλλα προβλέπω οτι θα το πάρει είτε η Λίβερπουλ είτε η ομάδα που παίζει ο μορφονιός κλαψιάρης.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    είτε η ομάδα που παίζει ο μορφονιός κλαψιάρης.
    lol Λες; Είναι σε λίγο περίεργη φάση φέτος η Γιούβε, δεν ξέρω...

  3. #18
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    lol Λες; Είναι σε λίγο περίεργη φάση φέτος η Γιούβε, δεν ξέρω...
    Έχουν και να το πάρουν 23 χρόνια.Μπορεί όμως να κάνουν το θαύμα.
    Αλλά και με τον ''ταβερνιάρη'' που έχουν για προπονητή...

  4. #19
    YokoChoco
    Guest
    Αν και είναι λίγο εκτός θέματος θα κάνω μία ερώτηση, πως βλέπεται την ΜΙΛΑΝ φέτος;;
    Νομίζω είναι τραγική, 5 έφαγε απ΄την Αταλαντα. Δεν ειναι κρίμα οι 7 φορές κάτοχος
    του CL να είναι σ'αυτό το χάλι;

    Κάνω το σχόλιο γιατί είμαι ΦΙΛΟΣ της Μίλαν οχι οπαδός..

  5. #20
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by YokoChoco View Post
    Αν και είναι λίγο εκτός θέματος θα κάνω μία ερώτηση, πως βλέπεται την ΜΙΛΑΝ φέτος;;
    Νομίζω είναι τραγική, 5 έφαγε απ΄την Αταλαντα. Δεν ειναι κρίμα οι 7 φορές κάτοχος
    του CL να είναι σ'αυτό το χάλι;

    Κάνω το σχόλιο γιατί είμαι ΦΙΛΟΣ της Μίλαν οχι οπαδός..
    Στο μαύρο της το χάλι είναι και το κακό γιγαντωθηκε πριν 2,5 χρονια με τον Κινέζο δήθεν επιχειρηματία...

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Δεν έχω παρακολουθήσει όσο θα ήθελα φέτος, αλλά συμφωνώ πολύ με WhyAlwaysMe.
    Δεν είμαι Μίλαν, αλλά δεν αρμόζει σε ομάδα τέτοιου επιπέδου αυτός ο αχταρμάς.
    Μου έκανε εντύπωση πέρισυ όλο αυτό με τον Γκατούζο. Μα τον Γκατούζο;
    Όλο αλλαγές προπονητή και ο Πιόλι όπου πέρασε δεν ακούμπησε και ο κόσμος τα έχει με τη διοίκηση και τους παίκτες και οι παίκτες με όλους και μεταξύ τους και συγγνώμη τώρα, αλλά Μίλαν είσαι. Ναι, ΟΚ, ο Ίμπρα είναι ο Ίμπρα, αλλά κοντεύει και 40, δεν είσαι η Άνω Ραχούλα, θεωρούν αυτοί τώρα ότι θα φιάξουν ομάδα και αποδυτήρια έτσι; Πολύ αμφιβάλω.

  7. #22
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by YokoChoco View Post
    Αν και είναι λίγο εκτός θέματος θα κάνω μία ερώτηση, πως βλέπεται την ΜΙΛΑΝ φέτος;;
    Νομίζω είναι τραγική, 5 έφαγε απ΄την Αταλαντα. Δεν ειναι κρίμα οι 7 φορές κάτοχος
    του CL να είναι σ'αυτό το χάλι;

    Κάνω το σχόλιο γιατί είμαι ΦΙΛΟΣ της Μίλαν οχι οπαδός..
    Nομίζω θα σε ξινίζει λιγάκι ότι η Ίντερ πλέον κάνει κουμάντο στο Μιλάνο.

    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Δεν έχω παρακολουθήσει όσο θα ήθελα φέτος, αλλά συμφωνώ πολύ με WhyAlwaysMe.
    Δεν είμαι Μίλαν, αλλά δεν αρμόζει σε ομάδα τέτοιου επιπέδου αυτός ο αχταρμάς.
    Μου έκανε εντύπωση πέρισυ όλο αυτό με τον Γκατούζο. Μα τον Γκατούζο;
    Όλο αλλαγές προπονητή και ο Πιόλι όπου πέρασε δεν ακούμπησε και ο κόσμος τα έχει με τη διοίκηση και τους παίκτες και οι παίκτες με όλους και μεταξύ τους και συγγνώμη τώρα, αλλά Μίλαν είσαι. Ναι, ΟΚ, ο Ίμπρα είναι ο Ίμπρα, αλλά κοντεύει και 40, δεν είσαι η Άνω Ραχούλα, θεωρούν αυτοί τώρα ότι θα φιάξουν ομάδα και αποδυτήρια έτσι; Πολύ αμφιβάλω.
    Κακά τα ψέμματα,ίσως η μόνη της σωτηρία είναι να μπει κανένας Άραβας και να φέρει έναν κανονικό προπονητή(π.χ Ποκετίνο)

  8. #23
    YokoChoco
    Guest
    Καθόλου δεν με ξινίζει που η Ίντερ ειναι το ''αφεντικό'' στο Μιλάνο και φέτος είμαι μαζί της και μακάρι να το πάρει είτε αυτή είτε η Λάτσιο αρκεί να σπάσει η ''αυτοκρατορία'' της Γιούβε, έχει κουράσει τον κόσμο να το παίρνει συνεχώς ο ίδιος και ο ίδιος.
    Ο Ποκετίνο έφαγε 7 από την Μπάγερν δεν κάνει.

    Δυστυχώς μεταγραφές τύπου Ίμπρα(πιο αργός και από το κλάρκ) στα 38 δείχνουν την κατάντια της ομάδας.

  9. #24
    YokoChoco
    Guest
    Θα κάνω μία «ανάλυση» της Μίλαν.
    Αρχικά ο Πιόλι απλά δεν κάνει για προπονητής της ομάδας από την στιγμή που έφαγε 5 απ'την Αταλάντα. Όπως θεωρώ ότι αφού ο Ποκετίνο έχασε 2-7 από την Μπάγερν τελείωσε.
    Η Μίλαν δεν έχει και τόσο καλό υλικό.
    Ο Ντοναρούμα αν και θεωρείται ταλέντο δεν έχει αποδείξει ότι είναι μεγάλος κίπερ.
    Ο Κόντι σαν δεξί μπακ δεν έχει καλές αμυντικές τοποθετήσεις τρώει εύκολα την ντρίμπλα, ενώ και ο Καλαμπρία αν και γρήγορος είναι γενικά μέτριος ποδοσφαιριστής.
    Αριστερά ο Τεό Ερνάντες είναι εξαιρετικός μπακ, αλλά ξεχνάει λίγο την άμυνα κάποιες φορές.
    Η άμυνα είναι επιεικώς άθλια. Ο Ρομανιόλι λίγος και βαρύς και ο Μουσάτσιο επιρρεπής στα λάθη. Ο Κιάερ μάλλον μέτριος κι αυτός.
    Στο κέντρο ο Μπενάσερ δεν έχει ''ανάστημα'' σαν παίκτης(άλλωστε στην... Έμπολι έπαιζε, που έπεσε πέρυσι) ενώ ο Κεσσί είναι ταλέντο αλλά... αιώνιο ταλέντο, δεν έχει γίνει ηγέτης. Ο Πακέτα ξέρει μπάλα αλλά ψάχνεται, όταν καίει η μπάλα δεν είναι επαρκής, κάπου το ''χάνει''. Ο Μποναβεντούρα λίγος, ποτέ δεν εξελίχθηκε σε ηγετική μορφή. Ο Μπίγλια πιο αργός και από κλάρκ, κυριολεκτικά ντυμένο ξύλο. Ο Τσαλχάνογλου έχει καμία σχέση με Κακά;;
    Αργός, βαρύς φρενάρει όλη την ομάδα, λιγουλάκος.
    Ο Καστιγέχο αρκετά γρήγορος και καλύτερος του Σούσο, αλλά δεν είναι Μπέηλ για παράδειγμα, δεν μπορεί να κάνει την διαφορά.
    Ο Άντε Ρέμπιτς μ'αρέσει, γρήγορος με ντρίμπλα, καλός παίκτης εξελίξιμος, το ίδιο κι'ο Λεάο, ίδια χαρακτηριστικά.
    Ο Ζλάταν καλύτερα να πάει για απόσυρση, αργός και βαρύς σχεδόν 40 δεν κάνει για Μίλαν.
    Η ομάδα θέλει παίκτες.
    Σίγουρα καλό δεξί μπάκ, ένα στόπερ, 2 κεντρικά χάφ, δεξί εξτρέμ και σέντερ φορ. Αλλά να είναι υψηλής κλάσης, δεν το βλέπω όμως, η διοίκηση ακολουθεί πολιτική λιτότητας. Προσωπικά θα ήθελα η ομάδα να εφαρμόσει σύστημα 4-3-2-1 με καλό προπονητή με αμυντικό προσανατολισμό και να αποκτηθούν οι ανάλογοι παίκτες.
    Αυτά

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    εισια εντελκως ηλιθοιος , παιζεις σε στημενα ποαιχνια ?

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Να το πάρει το ποτάμι
    By pameoloi in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 36
    Last Post: 20-06-2014, 14:09
  2. ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙ Κ ΝΑ ΤΟΝ ΣΗΚΩΣΕΙ ΤΟΝ Μ****Α
    By Lacrymosa in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 17
    Last Post: 02-12-2012, 22:00
  3. KEPPRA- TO XEI ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??
    By Lacrymosa in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 4
    Last Post: 13-06-2011, 23:56
  4. ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΛΟΓΙΚΟΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ Ο ΤΡΕΛΟΣ
    By tomasliak in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 11
    Last Post: 09-02-2010, 10:15
  5. Dumyrox.To χετε παρει?
    By afrula in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 10
    Last Post: 11-01-2010, 02:18

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •