Ειμαι τόσο μπερδεμένη - Page 49
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 49 of 57 FirstFirst ... 394748495051 ... LastLast
Results 721 to 735 of 855
  1. #721
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    373
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Ρωτάς εμένα προσωπικά τι θα σκεφτώ? Εγώ σκέφτομαι ότι δεν υπάρχει τέτοιος άντρας όπως τον περιγράφεις. Μπορεί βέβαια έτσι να τον βλέπεις εσύ και αν τον είχα εγώ να τον έβλεπα αλλιώς. Τι να σου πω....
    Αλλά αυτό που πραγματικά θα σκεφτόμουν ΑΝ μου έλεγε αυτό που λες, δεν θα το πω εδώ γιατί δεν είναι ωραίο.
    Πες το το έχω ανάγκη

  2. #722
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by mariasilk View Post
    Πες το το έχω ανάγκη
    Να μου πει ότι θα ήθελε σχέση αλλά δεν το κάνει (για οποιοδήποτε λόγο) θα το σεβόμουν.
    Αν μου έλεγε "θα μπορούσα να σε ερωτευτώ αλλά δεν το κάνω για να μην πληγωθεις" θα πίστευα ότι είναι τουλάχιστον μαλακας.
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  3. #723
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Να μου πει ότι θα ήθελε σχέση αλλά δεν το κάνει (για οποιοδήποτε λόγο) θα το σεβόμουν.
    Αν μου έλεγε "θα μπορούσα να σε ερωτευτώ αλλά δεν το κάνω για να μην πληγωθεις" θα πίστευα ότι είναι τουλάχιστον μαλακας.
    Ναι ρε φίλε έλεος, τι είναι ο έρωτας που θα πεις θα μπορούσα να σε ερωτευτώ, αλλά δεν σε ερωτεύομαι για να μην πληγωθείς, ναι οκ και μετά έπεσες ξύπνησες. Ο έρωτας είναι συναίσθημα και μη ελεγχόμενο, δεν υπάρχει δεν ερωτεύομαι... αυτά είναι αστειότητες.

  4. #724
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Ναι ρε φίλε έλεος, τι είναι ο έρωτας που θα πεις θα μπορούσα να σε ερωτευτώ, αλλά δεν σε ερωτεύομαι για να μην πληγωθείς, ναι οκ και μετά έπεσες ξύπνησες. Ο έρωτας είναι συναίσθημα και μη ελεγχόμενο, δεν υπάρχει δεν ερωτεύομαι... αυτά είναι αστειότητες.
    Αυτό ακριβώς! Τι είναι, τζιν για να αποφασίσω ποιο θα αγοράσω?
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  5. #725
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    373
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Να μου πει ότι θα ήθελε σχέση αλλά δεν το κάνει (για οποιοδήποτε λόγο) θα το σεβόμουν.
    Αν μου έλεγε "θα μπορούσα να σε ερωτευτώ αλλά δεν το κάνω για να μην πληγωθεις" θα πίστευα ότι είναι τουλάχιστον μαλακας.
    Γιατί? Δεν είναι ειλικρινεία? Θα προτιμούσες να σου πει ψέματα?! Γιατί δεν μας αρέσει η ειλλικρονεια? Δεν είναι ξεκάθαρο μήνυμα? σου λέει μου αρέσεις υπάρχει χημεία, αν το αφήσω ελεύθερο θα σε ερωτευτώ αλλά δεν το κάνω διότι θα είναι μάταιο και για τους δύο μας.

  6. #726
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by mariasilk View Post
    Γιατί? Δεν είναι ειλικρινεία? Θα προτιμούσες να σου πει ψέματα?! Γιατί δεν μας αρέσει η ειλλικρονεια? Δεν είναι ξεκάθαρο μήνυμα? σου λέει μου αρέσεις υπάρχει χημεία, αν το αφήσω ελεύθερο θα σε ερωτευτώ αλλά δεν το κάνω διότι θα είναι μάταιο και για τους δύο μας.
    Ο έρωτας ή σου βγαίνει ή δεν σου βγαίνει. Τι θα πει "θα μπορούσα να σε ερωτευτώ"?
    Πλάκα μας κάνεις? Άμα μπορούσα να ερωτευτώ κατ εντολή ποιός ξέρει που θα ήμουν τώρα.
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  7. #727
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    373
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Ο έρωτας ή σου βγαίνει ή δεν σου βγαίνει. Τι θα πει "θα μπορούσα να σε ερωτευτώ"?
    Πλάκα μας κάνεις? Άμα μπορούσα να ερωτευτώ κατ εντολή ποιός ξέρει που θα ήμουν τώρα.
    Ξέρεις κάποιον που σου αρέσει, υπάρχει χημεία, κλπ. Δεν του δίνεις δικαίωμα ή την ευκαιρία για οποιαδήποτε λόγο. Ας πούμε ότι έχεις χωρίσει πριν από λίγο και δεν είσαι ακόμα σίγουρη τι θέλεις. Τόσο απλά. Ας πουμε ότι αγαπάς έναν άλλον και δεν θέλεις να χαλάσεις μια σχέση. Είναι απλό για εμένα.

  8. #728
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by mariasilk View Post
    Ξέρεις κάποιον που σου αρέσει, υπάρχει χημεία, κλπ. Δεν του δίνεις δικαίωμα ή την ευκαιρία για οποιαδήποτε λόγο. Ας πούμε ότι έχεις χωρίσει πριν από λίγο και δεν είσαι ακόμα σίγουρη τι θέλεις. Τόσο απλά. Ας πουμε ότι αγαπάς έναν άλλον και δεν θέλεις να χαλάσεις μια σχέση. Είναι απλό για εμένα.
    Εχεις ερωτευτεί ποτέ ή τζάμπα μιλάμε? ΔΕΝ ΤΟ ΕΛΈΓΧΕΙΣ ΠΡΙΝ ΓΊΝΕΙ. Όταν το καταλαβαίνεις είναι ήδη αργά. Τι στο καλό, σε 12χρονο μιλάω? Εκτός και αν είμαι εγώ παράλογη.
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  9. #729
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Εχεις ερωτευτεί ποτέ ή τζάμπα μιλάμε? ΔΕΝ ΤΟ ΕΛΈΓΧΕΙΣ ΠΡΙΝ ΓΊΝΕΙ. Όταν το καταλαβαίνεις είναι ήδη αργά. Τι στο καλό, σε 12χρονο μιλάω? Εκτός και αν είμαι εγώ παράλογη.
    Ειχα ανοιξει θρεντ με τιτλο, ' ειναι ο ερωτας ασθενεια ? ' ........ ισως ειναι , αφου χανεις την αντικειμενικοτητα σου.....και ερχεται απροσκαλεστος , με τα καλα και τα κακα του .....πραματι δεν το ελεγχεις .......συχνα εθελοτυφλεις .....

  10. #730
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Ειχα ανοιξει θρεντ με τιτλο, ' ειναι ο ερωτας ασθενεια ? ' ........ ισως ειναι , αφου χανεις την αντικειμενικοτητα σου.....και ερχεται απροσκαλεστος , με τα καλα και τα κακα του .....πραματι δεν το ελεγχεις .......συχνα εθελοτυφλεις .....
    Αυτό ακριβώς. Εδώ όμως η θεματοθέτρια λέει ότι πάει βάση σχεδίου. "Θα μπορούσα να σε ερωτευτώ αλλά δεν το κάνω". Είμαστε σοβαροί? Στην ουσία ο έρωτας είναι το "δεν ξέρω από πού μου' ρθε".
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  11. #731
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Αυτό ακριβώς. Εδώ όμως η θεματοθέτρια λέει ότι πάει βάση σχεδίου. "Θα μπορούσα να σε ερωτευτώ αλλά δεν το κάνω". Είμαστε σοβαροί? Στην ουσία ο έρωτας είναι το "δεν ξέρω από πού μου' ρθε".
    ναι , το ειδα , ετσι ειναι οπως το γραφεις , ' δεν ξερω απο που μου ηρθε ' ................

  12. #732
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    373
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Αυτό ακριβώς. Εδώ όμως η θεματοθέτρια λέει ότι πάει βάση σχεδίου. "Θα μπορούσα να σε ερωτευτώ αλλά δεν το κάνω". Είμαστε σοβαροί? Στην ουσία ο έρωτας είναι το "δεν ξέρω από πού μου' ρθε".
    Δεν το βλέπω έτσι. Πρέπει να είσαι συναισθηματικά και ψυχικά διαθέσιμος. Μπορεί να υπάρχει χημεία κλπ αλλά έχεις πάντα επιλογή. Διαφορετικά θα ήμασταν μόνιμα ερωτευμένοι όλοι. Εγώ όταν ερωτεύτηκα ήμουνα και ήθελα. Να μην θέλω και να ερωτευτώ δεν μου έχει συμβεί. Ειδικά μετά τα 30. Άπειρες φορές μου έχει συμβεί να μπορώ να ερωτευτώ. Τι σημαίνει αυτό? Ήμουνα παντρεμένη και αγαπούσα ή είχα σχέση. Διαφορετικά το ερωτεύομαι καταντάει άλλοθι για να κάνουμε ότι γουστάρουμε χωρίς να μας νοιάζουν οι άλλοι. Τότε απλά αγαπάς την πάρτη σου και κακώς ερωτεύεσαι.

    Προφανώς υπάρχει το θα μπορούσα αλλά δεν το κάνω. Θα μπορούσα εάν σταματούσα να σκέφτομαι τις επιπτώσεις. Δεν είναι δύσκολο να το καταλάβει κάποιος. Δεν ξυπνάς ένα πρωί βρίσκεις κάποιον αγοράζοντας καφέ και το ερωτεύεσαι. Υπάρχουν στάδια. Εφόσον υπάρχουν στάδια υπάρχει επιλογή. Εκεί το σταματάς ή το συνεχίζεις. Εάν δεν μπορείς να ελέγξεις τέτοια βασικά συναισθήματα τότε δεν μπορείς να ελέγξεις τίποτα στην ζωή σου.

    Σε κάθε περίπτωση γνώμες υπάρχουν και είναι σεβαστές. Ειδικά οι άντρες πιο εύκολα μπορούν να ελέγξουν συναισθήματα καθώς ερωτεύονται σεξουαλικά. Αυτό ελέγχεται εύκολα. Τώρα εάν δεν μπορείς να ελέγξεις και αυτό ... Δεν ξέρω δεν έχω γνωρίσει τέτοιους άντρες και δεν με νοιάζει καθώς δεν μου κάνουν.

    Η άλλη γυναίκα μπορεί να ήτανε με αυτή την λογική και για τον λόγο αυτό να αποτελέσε μια τέτοια κουβέντα σκανδάλη για να αρρωστήσει ψυχικά. Δεν ξέρω ακριβώς διότι δεν έκανα τον ψυχολόγο της. Μου είπε απλά ότι τον ερωτεύτηκε επειδή ένιωθα ότι κοντά της ήταν πιο ανοικτός. Νόμιζε ότι αυτό είναι σημάδι έρωτα από εκείνον. Το ίδιο θα νόμιζα και εγώ εάν δεν τον ήξερα. Δεν είναι έτσι όμως ο άντρας μου. Δεν θα άφηνε μια άλλη γυναίκα να μπει στην ζωή του. Ποτέ δεν το έκανε. Ακόμα και όταν το είχε ανάγκη. Χωρίζεις και κανείς ότι γουστάρεις. Όσο είσαι σε σχέση ή παντρεμένος να κόψεις το πουλί σου να είσαι κύριος. Το να είσαι κύριος σε όλα είναι βασικό για εκείνον.
    Last edited by mariasilk; 11-01-2021 at 07:41.

  13. #733
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,840
    μπερδευεις το "ερωτευομαι", με το "απιστω", "κανω σχεση", "κανω πριβε συναντησεις".
    για να μην ερωτευθεις, δεν εχεις επιλογη. επιλογη εχεις για να μην κανεις τπτ γι αυτο, να μεινεις σταθερος στην σχεση σου , μεχρι να ξεθωριασει αυτο που ενιωσες.
    εσυ δεν ηθελες απλα να ερωτευθεις, ηθελες να το προχωρησεις, να κανεις σχεση. και το προχωρησες.
    ο ανδρας σου πιθανα να ερωτευθηκε , αλλα δεν ηθελε να διακινδυνευσει την ισορροπια του γαμου σας και δεν προχωρησε (ΑΝ δεν προχωρησε).
    το οτι η "αλλη" τρελαθηκε, δεν αποδεικνυει οτι δεν της επιασε τιποτε. ενα τριτο προσωπο, μπορει να τρελαθει και μονο που δεν ευοδωνεται η διεκδικηση του (δλδ να τον παρει απο την σχεση του). το να της πιασει το χερι η το ποδι ειναι το λιγοτερο. ισα ισα, αν δεν της επιασε ουτε το χερι κι αυτη τρελαθηκε μονο που καποιος της ειπε οτι ειναι σε σχεση, το μονο που δειχνει ειναι οτι ηταν τρελη απο μονη της. ΜΟΝΟ αν την παιξει, προχωρησει και μετα της γυρισει την πλατη, τρελαινεται.
    επομενως, το οτι τρελαθηκε δεν συναδει με το οτι δεν ειχαν τιποτε. η κατι ειχαν, η ηταν τρελη απο πριν...

    αλλιως, ΔΕΝ ερωτευθηκε κι απλα ελεγε θεωρητικολογιες στην "αλλη" και σε σενα, για το ΑΝ ερωτευοταν.. το οτι σου αρεσει καποιος, δεν σημαινει κι οτι θα τον ερωτευοσουν αν δεν ειχες αλλα κρατηματα. Αλλιως θα ερωτευομασταν καθε μερα με το που βγαιναμε απ το σπιτι.

    μπορεις να εισαι κυριος του εαυτου σου, ακομα κι αν ερωτευθεις, μη προχωρωντας. στο τι θα νιωσεις, δεν υπαρχει κοφτης. ο κοφτης ειναι στο τι θα κανεις.

  14. #734
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by mariasilk View Post
    Δεν το βλέπω έτσι. Πρέπει να είσαι συναισθηματικά και ψυχικά διαθέσιμος. Μπορεί να υπάρχει χημεία κλπ αλλά έχεις πάντα επιλογή. Διαφορετικά θα ήμασταν μόνιμα ερωτευμένοι όλοι. Εγώ όταν ερωτεύτηκα ήμουνα και ήθελα. Να μην θέλω και να ερωτευτώ δεν μου έχει συμβεί. Ειδικά μετά τα 30. Άπειρες φορές μου έχει συμβεί να μπορώ να ερωτευτώ. Τι σημαίνει αυτό? Ήμουνα παντρεμένη και αγαπούσα ή είχα σχέση. Διαφορετικά το ερωτεύομαι καταντάει άλλοθι για να κάνουμε ότι γουστάρουμε χωρίς να μας νοιάζουν οι άλλοι. Τότε απλά αγαπάς την πάρτη σου και κακώς ερωτεύεσαι.

    Προφανώς υπάρχει το θα μπορούσα αλλά δεν το κάνω. Θα μπορούσα εάν σταματούσα να σκέφτομαι τις επιπτώσεις. Δεν είναι δύσκολο να το καταλάβει κάποιος. Δεν ξυπνάς ένα πρωί βρίσκεις κάποιον αγοράζοντας καφέ και το ερωτεύεσαι. Υπάρχουν στάδια. Εφόσον υπάρχουν στάδια υπάρχει επιλογή. Εκεί το σταματάς ή το συνεχίζεις. Εάν δεν μπορείς να ελέγξεις τέτοια βασικά συναισθήματα τότε δεν μπορείς να ελέγξεις τίποτα στην ζωή σου.

    Σε κάθε περίπτωση γνώμες υπάρχουν και είναι σεβαστές. Ειδικά οι άντρες πιο εύκολα μπορούν να ελέγξουν συναισθήματα καθώς ερωτεύονται σεξουαλικά. Αυτό ελέγχεται εύκολα. Τώρα εάν δεν μπορείς να ελέγξεις και αυτό ... Δεν ξέρω δεν έχω γνωρίσει τέτοιους άντρες και δεν με νοιάζει καθώς δεν μου κάνουν.

    Η άλλη γυναίκα μπορεί να ήτανε με αυτή την λογική και για τον λόγο αυτό να αποτελέσε μια τέτοια κουβέντα σκανδάλη για να αρρωστήσει ψυχικά. Δεν ξέρω ακριβώς διότι δεν έκανα τον ψυχολόγο της. Μου είπε απλά ότι τον ερωτεύτηκε επειδή ένιωθα ότι κοντά της ήταν πιο ανοικτός. Νόμιζε ότι αυτό είναι σημάδι έρωτα από εκείνον. Το ίδιο θα νόμιζα και εγώ εάν δεν τον ήξερα. Δεν είναι έτσι όμως ο άντρας μου. Δεν θα άφηνε μια άλλη γυναίκα να μπει στην ζωή του. Ποτέ δεν το έκανε. Ακόμα και όταν το είχε ανάγκη. Χωρίζεις και κανείς ότι γουστάρεις. Όσο είσαι σε σχέση ή παντρεμένος να κόψεις το πουλί σου να είσαι κύριος. Το να είσαι κύριος σε όλα είναι βασικό για εκείνον.
    Το "υπάρχει χημεία αλλά δεν το συνεχίζω" δεν θα πει ελέγχω τον έρωτα, ας μην τα μπερδεύουμε. Το "υπάρχει χημεία" θα πει "θα μπορούσα να σου ρηξω ένα πήδημα". Τώρα το κάνει κάποιος ή δεν το κάνει αυτό είναι δικό του θέμα.
    Το είμαι με κάποιον που αγαπάω αλλά ΘΑ ΜΠΟΡΟΎΣΑ να ερωτευτώ κάποιον άλλον δεν στέκει. Δεν υπάρχει. Και ούτε υπάρχει γυναίκα που αρρωσταίνει ψυχικά επειδή ΔΕΝ ΔΈΧΕΤΑΙ ένας άντρας να την ερωτευτεί.
    Οι άντρες σκέφτονται με το κάτω κεφάλι, είναι γνωστό. Αλλά όχι ερωτεύονται σεξουαλικά. Γουστάρουν ή δεν γουστάρουν. Αυτό.

    Δηλαδή εσύ μπορείς να ελέγξεις το αν θα ερωτευτείς? Τι θα πει ελέγχω αν θα ερωτευτώ αλλά θα μπορούσα να είμαι παντρεμένη και να αγαπάω ή να κάνω σχέση? Δηλαδή αν του τα φορέσεις χωρίς να ερωτευτείς άλλον όλα καλά? Ο έρωτας σε πείραξε?
    Στο μόνο που θα συμφωνήσω είναι το "χωριζεις και κάνεις ότι θέλεις". Αν και ούτε αυτό το πιστεύεις γιατί αν το πίστευες θα ήσουν ήδη χωρισμένη.
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  15. #735
    Marilou
    Guest
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Εχεις ερωτευτεί ποτέ ή τζάμπα μιλάμε? ΔΕΝ ΤΟ ΕΛΈΓΧΕΙΣ ΠΡΙΝ ΓΊΝΕΙ. Όταν το καταλαβαίνεις είναι ήδη αργά. Τι στο καλό, σε 12χρονο μιλάω? Εκτός και αν είμαι εγώ παράλογη.
    Τι παράλογη ρε συ τώρα θα ξεχάσουμε και αυτά που ξέρουμε ..
    Ο έρωτας είναι συνυφασμένος με την τρελλα ..αν το νοιώσεις πραγματικά δεν είναι επειδη το ψυχανεμιστικες ,είχες ερέθισμα, τώρα αν κάποιες το έχουν έτσι στο μυαλό τους μην παραξενευεσαι ..

    Απλά εθελοτυφλουν γιατί βολεύονται..
    Γιατί βλέπεις καθαρά πως η αιτία χωρισμού υπήρχε ή η αιτία για όλο αυτό ακόμα το μίσος ..Που τελικά αν το δεις είναι λογικό ..Χρεοκοπια ,άλλη γυναίκα τι άλλο θέλει δηλαδή ?
    Υποσεινηδητα υπάρχουν όλα αυτά ,άσε πως βγαίνει προς τα έξω ...
    Άσε το πώς τα έχει τοποθετήσει στο μυαλό της .Έτσι δικαιολογεί καταστάσεις....
    Πήγε με άλλη τέλος ..
    Για πες ρε συ Αλεξία θα δεχοσουν εσύ ποτέ να κάνεις συζητησει και πολύ περισσότερο να την λυπηθείς με την γυναίκα που ήταν ερωτευμένη με τον άντρα σου?
    Με τον άντρα σου τώρα έτσι ? Όχι με ένα τυχαίο ..με τον άνθρωπο σου ,αυτόν που έχετε οικογένεια και παιδιά?
    Είσαι δηλαδή τόσο ανώτερη?

    Γιατί εγώ τόσο προχω δεν έχω γινει ακόμα και ούτε πρόκειται να μπω σε τέτοια διαδικασία ποτέ για άνθρωπο που είμαι μαζί του επειδή τον θέλω ...

    Αν στο κάτω κάτω κάποια ερωτεύτηκε τον άντρα μου ας ήταν πιο καπατσα και ας τον επερνε ...όχι να το παίξω και ψυχολόγος και να την παρηγορω..
    Γιατί εδώ με συνγχωρεις αν η κοπέλα από το πουθενά πήγε και ερωτεύτηκε έναν άνθρωπο ας πρόσεχε εκεί που έφτασε ..Τόση ανωτερότητα μόνο καταστάσει δικαιολογεί και μπαλωνει συμπεριφορές ..

Page 49 of 57 FirstFirst ... 394748495051 ... LastLast

Similar Threads

  1. Είμαι μπερδεμένη
    By ariana in forum Κοινωνικό Άγχος-Φοβία
    Replies: 1
    Last Post: 03-11-2019, 12:58
  2. Είμαι μπερδεμένη
    By mperdemeni88 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 7
    Last Post: 29-05-2015, 21:57
  3. Ειμαι μπερδεμενη!!!
    By Τάρια in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 8
    Last Post: 10-12-2012, 12:32
  4. Γιατί να είμαι τόσο μα τόσο πολύ δειλή;
    By tita1977 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 28
    Last Post: 07-02-2011, 15:34
  5. ειμαι μπερδεμενη
    By kelly2008 in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 4
    Last Post: 17-05-2008, 12:36

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •