αγαπημενος καλλιτεχνης που μας εκφραζει - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 44 of 44
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    Ομολογω πως με καποια απο τα θριλερ που δεν αξιζουν εχω αρχισει και γελαω. Σημαντικο στο ποσο θα επηρρεαστεις ειναι απο την προσοχη που θα δωσεις στην ταινια. Αν σου αποσπαει κατι αλλο την προσοχη σου δεν θα τρομαξεις καθολου. Ασε που πλεον οι περισσοτερες ταινιες τρομου εχουν χασει την ουσια τους και δεν ειναι τρομακτικες αλλα αηδιαστικες εχοντας μονο σκηνες με παρα πολυ αιμα.
    Επισης σημαντικο ειναι και το με τι ειδους τετοιες ταινιες βλεπεις. Αν πχ δεν βλεπει καποιος θριλερ και παει ξαφνικα να δει το \'\'αιμα στους λοφους\'\' μπορει και να φωναξει σε καποιες σκηνες. Οποτε ξεκινας απο τα μαλακα και μετα πας στα πιο σκληρα . Και μια καλη και κλασικη ταινια ειναι το \'\'ο χορος των βρυκολακων\'\' του Πολανσκι αν θυμαμαι σωστα τον τιτλο της ταινιας στα Ελληνικα. Στα αγγλικα παντως λεγεται \'\'the fearless vampire killers\'\'. Ειναι κωμωδια τρομου

    Οσο για το τι προσφερουν σιγουρα ανεβαινει η αδρεναλινη και βοηθαει σε ενα βαθμο να ξεπερασεις με τον καιρο καποιες αστειες φοβιες. Τωρα αν εσυ δεν τις αντεχεις καθολου απλα βαζεις μια ταινια της προτιμησεως σου στο dvd και τελειωνει η ιστορια
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    βολος
    Posts
    222
    σου προτεινω να δεις μια πολλυ ωραια ταινια το benjamin button με τον brand pitt.

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,279

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,279

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    696
    πλέον δεν βλέπω τέτοιες ταινίες γιατί μου δημιουργούν προβλήματα ψυχολογικά(είμαι και με βαριά κατάθλιψη)οπότε τις αποφεύγω.
    όταν μίλησα για ταινίες τρόμου δεν αναφερόμουν σε βρυκόλακες ζόμπι και τέτοια.αυτά τα βλέπω και γελάω γιατί ξέρω πως δεν υπάρχουν.όταν όμως βλέπω τον εξορκιστή ή τον εξορκισμό της έμιλι ρόουζ τότε είναι που με πιάνουν τα ψυχοσωματικά μου και μην τον είδατε τον παναή.δεν ξέρω τις φοβάμαι πολύ αυτές τις ταινίες μπαίνω με το μυαλό μου στον ρόλο του πρωταγωνιστή και εκεί να δεις τι γίνεται κάνω να κοιμηθώ όχι για μέρες για μήνες ολόκληρους χώρια που χρειάζομαι και τα αγχολυτικά μου απαραιτήτως....
    τι να πω;όντως πρέπει να έχω πρόβλημα...

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,279

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    441
    Originally posted by tomasliak
    σου προτεινω να δεις μια πολλυ ωραια ταινια το benjamin button με τον brand pitt.
    To θέμα της ταινίας είναι πολύ ξεχωριστό όντως, αλλά κρίνοντας εκ του αποτελέσματος, θεωρώ ότι υπερκτιμήθηκε και φυσικά παραήταν μεγάλο σε διάρκεια άνευ λόγου

    Για όσους το είδαν, το μωρό προς το τέλος, είναι το πραγματικό μωρό του Brad Pitt και της Jolie

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    βολος
    Posts
    222
    δεν εχω ακουσει κατι γι αυτο.εσενα ποιος καλιτεχνης σε εκφραζει δεν μας ειπες

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    441
    Προσωπικά δεν με εκφράζει κάποιος

    Το να μου αρέσει να τον βλέπω/ακούω (γιατί καλλιτέχνης δεν είναι μόνο ο ηθοποιός) υπάρχουν αρκετοί

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    την ψαχνω?
    Posts
    878
    εγω και τα αδερφια μου μεσα απο βρωμοbeata και βαμενους τοιχους...παιδια του δρομου πτωματα εν κινηση...παντα ιστοριες και ταλεντα δημιουργηκοτητας που σε ξαφνιαζουν...

  11. #41
    Δημήτρης Μητροπάνος. Μεγάλος τραγουδιστής και άνθρωπος.

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Al Pacino , δαγκωτο........

  13. #43
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    16
    Siouxsie Sioux

  14. #44
    Member
    Join Date
    May 2014
    Posts
    30
    Συμφωνώ μαζί σας. Ο αγαπημένος μου ηθοποιός είναι ο Τζόνι Ντεπ για τους ίδιους λόγους ακούω τα πάντα εκτώς από σκυλάδικα ( ανατριχιάζω, θα τα ακούσω μόνο σε ειδικές περιπτώσεις κάτω από συγκεκριμένες συνθήκες). Μισώ τον Παντελή Παντελίδη γιατί το μόνο που λέει στα τραγούδια του είναι να κλαίει για τον χαμό της αγαπημένης του μπλα μπλα...
    Λατρέβω τον Μητροπάνο και τώρα έχω κολλήσει με metal, heavy metal. Τα αγαπημένα μου συγκροτήματα είναι Disturbed το συγκεκριμένο άλμπουμ Indestuctable oι Escape the fate και οι Five Finger Death Punch. Εδώ τα εξή βιντεάκια:

    http://www.youtube.com/watch?v=nKxBz3wMXN4

    http://www.youtube.com/watch?v=O-XS447R8WM

    http://www.youtube.com/watch?v=eH2OkPf4rMI

    είναι πολύ μελοδικά

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •