chat
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 16 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 233

Thread: chat

  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    βολος
    Posts
    222

    chat

    διμιουργησα αυτοτο το topic επειδη λειπει το επισημο chat.αυτο το topic θα λειτουργει οπως μιλαμε στο messenger π.χ η σε ενα chat.μπορει ο καθενας να λεει πως περασε την μερα του τι διαθεση εχει να σχολιαζουμε διαφορα γενικα ο καθενας να γραφει οτι θελει.ας το εγγενιασω λεγοντας οτι η μερα μου πηγε ψιλοκαλα πηγα λιγο δουλεια το πρωι καφεδακι και τωρα ακουο τραγουδια συγκεκριμενα νοτη ως γνωστον.ας ελπισω αυριο να ειναι μια διαφορετικη καλυτερη μερα.ο θεος του κοσμου να μας εχει καλα

  2. #2
    Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Athens, Xanthi
    Posts
    77
    Καλησπέρα,

    εγώ πάλι σήμερα είχα πάλι κρίση άγχους (αυτές οι πεταλούδες που δεν λένε να φύγουν) γιατί σκέφτηκα το μάτι μου που έχει πίεση και έκανα πάλι σενάρια για το τι μπορεί να φταίει. Ε, έφαγα ένα δίωρο στο νετ, ευτυχώς μετά ξεχάστηκα γιατί πήγα να στολίσω το μαγαζί που δουλεύω, συγχίστηκα με τα αφεντικά (μα να θέλουν να με ντυσουν χανουμάκι αύριο το βράδυ?? Δεν μου αρέσουν οι απόκριεεεεεεες!! ) :P, ε και τώρα αράζω και βλέπω ταινιούλα...

    Τι καλά, να σηκώνεσαι και η μέρα σου να πηγαίνει καλά... Κάθε μέρα έτσι να ναι!!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    βολος
    Posts
    222
    σε τι μαγαζι δουλευεις?

  4. #4
    Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Athens, Xanthi
    Posts
    77
    Χεχ, καλή απορία. Λοιπόν. Το πρωί δουλεύει ως καφέ. Το βραδάκι γίνεται μπαράκι εκτός από παρασκευή-σάββατο που το κάνουμε live-ρεμπετάδικο και την κυριακή παίζουμε έντεχνο!! Απ\'όλα δηλαδή!!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    βολος
    Posts
    222
    παντως μπορεις και δουλευεις.εγω παλι εχει ο πατερας μου λογιστικο γρεαφειο και παω οποτε ειμαι καλα.δηλαδη ποτε!!

  6. #6
    Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Athens, Xanthi
    Posts
    77
    Κακώς! Εμένα η δουλειά με βοηθάει και ξεχνιέμαι!! Δεν είναι λίγες οι φορές που ενώ όλη μέρα \"πονάω\" μπορεί να περάσουν και δυο και τρεις ώρες και να το έχω ξεχάσει εντελώς!!
    Βέβαια άλλο το μπαρ και άλλο το λογιστικό γραφείο φαντάζομαι... Εσύ αν δεν είσαι καλά ίσως να κάνεις κάποιο μεγάλο λάθος, ακόμα και για σένα, αν το δεις, να πρέπει να φας όλη σου τη μέρα να το διορθώσεις. Εγώ το πολύ πολύ να βάλω τόνικ αντί για λεμονι στο τζιν και λευκό χύμα αντί για ροζέ!! :P

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    βολος
    Posts
    222
    ο doctor μου λεει να παω δουλεια εχει φαγωθει δεν ξερω.ισως να πρεπει να προσπαθησω παραπανω.ασχετο..ποια ταινια βλεπεις?

  8. #8
    Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Athens, Xanthi
    Posts
    77
    Να πας και βέβαια να πας!!
    Βλέπω το \"breathing room\"

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    βολος
    Posts
    222
    καινουρια ταινια?τι ειναι κοινωνικη?

  10. #10
    Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Athens, Xanthi
    Posts
    77
    Αν ξέρεις το battle royal, είναι κάτι παρόμοιο...
    Είναι ένα \"παιχνίδι\" με ανθρώπους που κερδίζει όποιος μείνει ζωντανός!!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    βολος
    Posts
    222
    α ναι το εχω δει αυτο.τελευαι ταινια που ειδα ειναι το wrestler με τον mickey roorke.o ανθρωπος κανει resiltal.στην προτεινω να την κατεβασεις.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    Eιναι το τριτο τοπικ που ανοιγει με αυτο το σκεπτικο. Για να δουμε ποσο θα αντεξει
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    βολος
    Posts
    222
    α σορυ δεν το ηξερα.ας ελπισουμε οτι θα αντεξει ξερω γω?

  14. #14
    Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Athens, Xanthi
    Posts
    77
    Εμπιστεύομαι την κρίση σου! Το έβαλα ήδη!!

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    βολος
    Posts
    222
    μολις την δεις να μου πεις την αποψη σου.ο roorke παντως σε αυτην την ταινια παει για oscar

Page 1 of 16 12311 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •