ενα blog για την διπολικη διαταραχη
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1

    ενα blog για την διπολικη διαταραχη

    Η διευθυνση ειναι dipolikidiataraxi.blogspot.com.
    Μπορουμε να μοιραστουμε τις ιστοριες μας,τις εμπειριες μας
    και σιγουρα μπορουμε να αποτελεσουμε πηγη εμπνευσης τοσο για εμας που βιωνουμε καθε μερα την διπολικη διαταραχη αλλα και τους ανθρωπους που την βιωνουν μαζι μας.
    Εκανα το πρωτο post,ειναι καπως συντομο και αμηχανο.
    Θα εκτιμουσα την συμμετοχη σας παιδια.
    Ευχαριστω πολυ.
    Γνωμες?

  2. #2
    Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    61
    Πολυ χαιρομαι που ανοιξες το θεμα της διπολικης διαταραχης. Πασχω απο διπολικη διαταραχη
    δεκα χρονια περιπου. Μετα απο αρκετα χρονια ταλαιπωριας που φανταζομαι ολοι οι διπολικοι
    θα εχουμε περασει έμαθα πολλα για την αρρωστια. Παιρνω τα φαρμακα μου, βλεπω το γιατρο
    μου και ειμαι σε επιφυλακη να αναγνωρισω τα σημαδια της επερχομενης μανιας η της καταθλιψης
    ωστε να προλαβω να επεμβω...Υπαρχουν βεβαια, ας ειναι καλα τα φαρμακα, οι περιοδοι ισορροπιας
    μια τετοια βιωνω τωρα και εχει κρατησει πολυ καιρο. Αυτα απο μενα, θα τα ξαναπουμε.

  3. #3
    εγραψα...ξεκινησα..το εσβυσα.
    νομιζω οτι ειναι καλο να υπαρχει.
    αν θα ηθελες να γραψεις κι εσυ την ιστορια σου θα χαιρομουν

  4. #4
    αν αυτα που εχω περασει,η δικη μου ιστορια ...αν υπαρχει εστω και η αμυδρη ελπίδα να βοηθησει καποιον που φοβαται,που νοιωθει οτι εχει φτασει στα ορια του και δεν ξερει πως να ζητησει βοηθεια,που νοιωθει οτι δεν παει αλλο και οτι δεν την παλευει καθολου ε τοτε εγω...κι ας ειμαι μονο εγω.....σε αυτο το blog θα γραφω καθε μερα.
    Καθε μερα.
    Καθε μερα.
    Μα καθε μερα.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •