ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ? - Page 123
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 123 of 258 FirstFirst ... 2373113121122123124125133173223 ... LastLast
Results 1,831 to 1,845 of 3862
  1. #1831
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by hlias1988 View Post
    πηρα σημερα τηλεφωνο στην κλινικη για εισαγωγη με δικια μου θεληση και μου ειπαν οτι δεν υπαρχουν κρεβατια. μου ειπαν μονο με εισαγγελικη μπορω να μπω. οτι ειναι κατι επιγον. τωρα για να γινει αυτο πρεπει να περασεις απο ενα σωρο διαδικασιες . ο λογος που θελω να μπω ειναι οι κακες σκεψεις. νομιζω οτι εκει μεσα θα βρω τον ευατο μου. ετσι νομιζω τουλαχιστον. αλλαξαμε ψυχιατρο και κλεισαμε για ραντεβου αυριο με νεα ψυχιατρο.. ο αλλος ηταν αυστηρος και εριχνε ολο το φταιξιμο επανω μου.
    Καλα εκανες και αλλαξες γιατρο αλλα θα σου ελεγα να δεις και ψυχολογο οταν μπορεσεις...
    τωρα για την νοσηλεια δεν ξερω ,δεν μπορω να εχω αποψη θα σε βοηθησουν τα παιδια που εχουν εμπειρια...
    Παντως βρε Ηλια αφου καταλαβαινεις οτι εχεις θεμα προσπαθησε να το παλεψεις οσο μπορεις

  2. #1832
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Καλε μου elis λες να με παρακολουθουν και κλεφτες χαχαχαχ!

    Δεν θα πω τιποτε αλλο σεβομενη την ολη κατασταση που περασα και σεβασμο σε αυτα που μοιραστικα ....
    Αλλα ως εδω συκοφαντιες και πισω απο την πλατη μου δεν θα ανεχτω αλλο ....

    Ειπα να αποχωρησω αλλα δεν θα τους κανω την χαρη και κυριως δεν θα το κανω με δακρυβερτους αποχωρισμους ...

    Ενα τελευταιο....... σεβασμο σε αυτα που περασαμε μονο τιποτε αλλο....εγω προχωραω μπροστα και κακιες δεν κραταω γιατι τους εμπιστευτικα και με εμπιστεύθηκαν σε πολυ δυσκολες τους στιγμες και ημουν διπλα τους....
    Υποσχεθηκα οτι θα τα κρατησω για εμας ...εκείνοι δεν το εκαναν ...ας τα βάλουν με την συνείδηση τους....
    Καλη συνεχεια και ευχομαι μεσα απο την καρδια να βρουν επιτελους την ηρεμια τους και να γεμισουν τις ζωες του με ομορφα πραγματα ..

    εγω τους κραταω στην καρδια μου σαν κατι ομορφο

    Τελος καλη συνεχεια.............
    ntinti τι έγινε και ποιος ειναι αυτος; Στειλε μου ρε σεναριογραφε αυτα που στελνεις πισω απο τη πλατη της να τα διαβασω να γελασω λιγο...

  3. #1833
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    ntinti τι έγινε και ποιος ειναι αυτος; Στειλε μου ρε σεναριογραφε αυτα που στελνεις πισω απο τη πλατη της να τα διαβασω να γελασω λιγο...
    Αστο mindcrime δεν αξιζει ουτε δευτερολεπτο πλεον να αχοληθω ....

    Δεν ξανααφερω τιποτα γιατι πραγματικα φοβηθηκε το ματι μου εδω μεσα με τα μυαλα που κυκλοφορουνε .....

  4. #1834
    hlias1988
    Guest
    ρε mindcrime μια βοηθεια. δουλεια η ψυχιατρειο? γιατι εαν δεν βρω δουλεια μαλλον εκει με βλεπω. τους εχω πρηξει τους δικους μου σε σημειο τρελας. δεν με αντεχουν ποια......

  5. #1835
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by hlias1988 View Post
    ρε mindcrime μια βοηθεια. δουλεια η ψυχιατρειο? γιατι εαν δεν βρω δουλεια μαλλον εκει με βλεπω. τους εχω πρηξει τους δικους μου σε σημειο τρελας. δεν με αντεχουν ποια......
    Θα μου πεις που εισαι και θα σου πω τι θα έκανα....Μην μου πεις το χωριο σου ακριβως και καρφωθεις πες μου ταδε νομο τοσα χιλιομετρα απο την ταδε πολη

  6. #1836
    hlias1988
    Guest
    ειμαι μεσσηνια. απο την μεγαλυτερη πολη απεχει 60 χιλιομετρα. την καλαματα. μενω σε μια κομωπολη 7.500 κατοικων. κυριως αγροτικες εργασιες υπαρχουν . το οποιο μου ειναι δυσκολο να της κανω λογω οτι ειμαι 110 κιλα. μονο ας μου η ιδανικια δουλεια θα ηταν σε ενα γραφειο η πωλητης. εδω που λες μερικοι το ξερουν για τα φαρμακα. μερικες φορες νιωθω στιγματισμενος. η μανα μου πηγαινει για δουλεια μεροκαματο. ειναι 65 κιλα. ευλιγιστη. μπορει και το κανει. εγω θελω αλλα δεν μπορω. οι κακιες σκεψεις ερχονται στο νου γιατι δεν κανω τιποτα. οι συγγενεις και η μανα μου εχουν απειβδησει. σε σημειο να με εχουν παρατησει. τι κανω?

  7. #1837
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Λοιπον απολυτήριο γυμνασίου έχεις; Θα πας στο νοσοκομειο της Καλαματας και θα τους ζητησεις ενα πιστοποιητικο υγειας για την αρτιμελεια, την όραση και την ακοή. Αν καταφέρεις και το πάρεις αυτό στα χέρια σου θα πας στη Καλαματα στην ομοσπονδία χειριστών μηχανηματων εργου και θα ζητησεις να σου κανουν εναρξη για βοηθος χειριστή και θα τους πεις παιδιά καμια βιομηχανία ή αποθηκη να παιρνει βοηθους χειριστες έχει; Για οποιαδηποτε ειδικότητα δεν ειναι αναγκη να ειναι για κλαρκ , για οποιοδηποτε μηχανημα και ας πληρωνομαι λιγοτερα αρκεί να μου κολλάνε τα ένσημα. Σε 1-2 χρονια θα εισαι σε ένα κλαδο που θα έχεις πάντα δουλειά και ως χειριστής θα παίρνεις από 800 μέχρι και τρεις χιλιάδες το μήνα αναλογως την άδεια που θα βγαλεις. Εγω αυτό θα έκανα;

  8. #1838
    hlias1988
    Guest
    τωρα τι να σου πω οτι γινετε? δεν γινετε γιατι πρεπει να πληρωνω νοικη. αυτοκινητο δεν εχω. σε ευχαριστω παντως. ειναι μια λυση. ειδικα για μενα που πνιγομαι. ισως το σκεφτω στο μελλον δεν εχω κατασταλαξει.
    αυριο θα παω σε μια δουλεια για υπαλληλος. ειδα αγγελια. να δω θα με παρουν? .. θα ψαχνω. παντως ολοι η οικογενεια μου και ο γιατρος μου ειπαν οτι σημερα ειμαι σε κατασταση πανικου και οτι δεν χρειαζεται να μπω στην κλινικη.
    η διαισθηση μου μου λεει οτι αμα μπω στην κλινικη κατι θα αλλαξει.. εσυ τι λες?

  9. #1839
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Eγω σε ψυχιατρειο ουτε νεκρος δεν θα εμπαινα αλλα εγω ειμαι εγω

  10. #1840
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Λοιπον απολυτήριο γυμνασίου έχεις; Θα πας στο νοσοκομειο της Καλαματας και θα τους ζητησεις ενα πιστοποιητικο υγειας για την αρτιμελεια, την όραση και την ακοή. Αν καταφέρεις και το πάρεις αυτό στα χέρια σου θα πας στη Καλαματα στην ομοσπονδία χειριστών μηχανηματων εργου και θα ζητησεις να σου κανουν εναρξη για βοηθος χειριστή και θα τους πεις παιδιά καμια βιομηχανία ή αποθηκη να παιρνει βοηθους χειριστες έχει; Για οποιαδηποτε ειδικότητα δεν ειναι αναγκη να ειναι για κλαρκ , για οποιοδηποτε μηχανημα και ας πληρωνομαι λιγοτερα αρκεί να μου κολλάνε τα ένσημα. Σε 1-2 χρονια θα εισαι σε ένα κλαδο που θα έχεις πάντα δουλειά και ως χειριστής θα παίρνεις από 800 μέχρι και τρεις χιλιάδες το μήνα αναλογως την άδεια που θα βγαλεις. Εγω αυτό θα έκανα;
    Πολυ σωστη προοπτικη με αρκετη ζητηση πλεον ,αλλα δυστηχως αν εχουν γραφτει ψυχοφαρμακα στο ιατρικο σου μητρώο που επηρεαζουν τους χειρισμους μηχανιματων δεν θα παρεις το πιστοποιητικο για ευνοητους λογους ..
    Να το εχεις Ηλια στο πισω μερος του μυαλου σου αν αποφασισεις να ακολουθησεις κατι τετοιο.

  11. #1841
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Για αυτο του ειπα να ξεκινησει απο νοσοκομειο αλλα δεν ξερω αν κοιτανε τα ψυχοφαρμακα και συμπεριλαμβανονται στην αρτιμέλεια

  12. #1842
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    528
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Eγω σε ψυχιατρειο ουτε νεκρος δεν θα εμπαινα αλλα εγω ειμαι εγω
    Ditto. Η χειρότερη "λύση" είναι η βία, που υποτίθεται είναι για καλό σου. Δηλαδή και σωτήρες σου, και βιαστές σου. Μόνο νεκρή.
    Κατά τον Δαίμονα Εαυτού

  13. #1843
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Για αυτο του ειπα να ξεκινησει απο νοσοκομειο αλλα δεν ξερω αν κοιτανε τα ψυχοφαρμακα και συμπεριλαμβανονται στην αρτιμέλεια
    ναι ειναι το πρωτο που κοιτανε αν υπαρχει στο ιατρικο σου μητρώο οσο αφορα τους χειριστες !

  14. #1844
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    δε φτανει που μου κουβαλησες 500 χακερς στη διευθυνση αυτη που γραφω τους εστελνες τοσα χρονια σηματα μορς να σταμπαρουν οτι χρησιμοποιω για να κανει ασκοπα νταβινλοαντ επειδη εκλεινα τις συνδεσεις στο ιντερνετ επειδη ΜΟΥ ΤΑ ΕΚΑΝΑΝ ΤΣΟΥΡΕΚΙΑ ΟΙ ΑΔΕΛΦΟΙ ΣΟΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟΥΣ ΑΜΟΛΗΣΕΣ ΠΑΝΤΟΥ η θα τους μαζεψεις η θα αρχισω τον εξαψαλμο απο παντου ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΚΑΙΟΜΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΔΕ ΣΕ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΣ ΠΟΛΕΜΟ ΝΕΥΡΩΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΛΠΟ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΤΕΛΝΩ ΣΗΜΑΤΑ ΜΟΡς ΜΗ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΜΟΝΟ ΕΣΥ Η ΘΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕΙΣ ΗΣΥΧΟ Η ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΤΗ ΓΚΡΙΝΙΑ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΑΛΗΨΗ ΜΕ ΤΟ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ ΣΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΙΡ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ .......... ΝΑ ΤΟΝ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕΣΕ ΣΤΟ ΣΒΕΡΚΟ

  15. #1845
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    και δε σου λεω να ντραπεις για ολα αυτα αφου ειναι εμφανες οτι μονο που σε ενδιαφερει ειναι να ενημερωσεις τους αδελφους σου για τις εξελιξεις σημερα παριστανοντας οτι ενδιαφερεσε για μενα ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΔΕΡΦΟΥΣ ΣΟΥ ΣΚΙΖΕΣΕ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΟΤΕ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΘΗΚΕΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑΣ ΨΕΥΤΗΣ ΚΑΙ ΜΙΣΟΣ που κοιταει τα συμφεροντα του και αυτο που τον ενδιαφερει ειναι να παριστανει οτι τα εχει καλα με ολους ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΛΕΓΧΕΙ ΣΥΝΕΧΩΣ για αυτο σκιζεσε να παριστανεις τον καλο πισω απ το προσωπειο που φορας που συνεχως τρεμεις μηπως τσαλακωθει και καταλαβουν ποιος εισαι οσο νομιζεις οτι δε ξερω ποιος εισαι απλα λοιπαμαι για το χρονο που αφοερωσα για να ασχοληθω μαζι σου γιατι δε το αξιζες καν αφου με εξαπατησες παριστανοντας μου ενα προσωπο που δεν υπηρξε ποτε και δεν αξιζεις τη συγχωρεση μου γιατι και τις ωρες αυτες που ξοδεψα απ τη ζωη μου ασκοπα για να ασχοληθω μαζι σου δε τις αξιζες καν και δε θελω να σε βλεπω ουτε ζωγραφιστο πλεον ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΛΑΞΕΙΣ ΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΙς ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΑΠΟΣΠΑΣΕΙΣ ΤΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΣΑΡΕΙΣ ΑΝΘΡΩΠΟ ΣΟΥ ΝΑ ΜΕ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΣΟΥ ΣΕ ΓΕΛΑΣΑΝΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΔΕ ΘΑ ΜΠΩ ΔΕ ΜΠΑ ΝΑ ΚΟΠΑΝΗΘΕΙΣ ΚΑΤΩ ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΜΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΔΕΛΦΟΥΣ ΣΟΥ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΤΑΛΗΨΗ ΣΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΘΑ ΣΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΣΕ ΠΙΟΝ

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ;
    By Remedy in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 20692
    Last Post: 23-03-2020, 13:01
  2. Σκέφτεστε πριν μιλήσετε?
    By δελφίνι in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 12
    Last Post: 25-03-2018, 10:13
  3. Τι σκέφτεστε;
    By whitecandle in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 22966
    Last Post: 12-01-2015, 13:52
  4. Τι σκεφτεστε?
    By click in forum Ψυχογενής Ανορεξία
    Replies: 111
    Last Post: 21-01-2011, 14:20
  5. Σκεφτεστε πολυ την καθε σας κινηση?
    By keep_walking in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 30
    Last Post: 22-08-2008, 04:49

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •