ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ? - Page 156
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 156 of 258 FirstFirst ... 56106146154155156157158166206256 ... LastLast
Results 2,326 to 2,340 of 3862
  1. #2326
    Super Moderator
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    382
    Marilou,
    το τι διακινείται μέσω προσωπικών μηνυμάτων, δεν αφορά και δεν πρέπει να αφορά τη διαχείριση, εκτός κάποιων εξαιρέσεων που αγγίζουν θέματα για τα οποία αρμόδια είναι η δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος.
    Το μήνυμα σου δεν έχει στόχο τη λήψη βοήθειας / υποστήριξης ή αντίστροφα, την παροχή υποστήριξης προς άλλα μέλη.
    Το μήνυμα σου αφορά προσωπικά ζητήματα με άλλο μέλος του φόρουμ.
    Ως εκ τούτου, κρίνω πως δεν έχει θέση στο φόρουμ και σε παρακαλώ θερμά, να το σταματήσει εδώ.

  2. #2327
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,405
    Quote Originally Posted by Aeon View Post
    Marilou,
    το τι διακινείται μέσω προσωπικών μηνυμάτων, δεν αφορά και δεν πρέπει να αφορά τη διαχείριση, εκτός κάποιων εξαιρέσεων που αγγίζουν θέματα για τα οποία αρμόδια είναι η δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος.
    Το μήνυμα σου δεν έχει στόχο τη λήψη βοήθειας / υποστήριξης ή αντίστροφα, την παροχή υποστήριξης προς άλλα μέλη.
    Το μήνυμα σου αφορά προσωπικά ζητήματα με άλλο μέλος του φόρουμ.
    Ως εκ τούτου, κρίνω πως δεν έχει θέση στο φόρουμ και σε παρακαλώ θερμά, να το σταματήσει εδώ.
    Σταμάτησε ηδη ...
    Μεινε ήσυχος και εχει πάρει ηδη αλλο δρόμο πλεον εκτός φόρουμ ...
    Δεν θελω ουτε και εγω πλεον να εχω σχεσεις με επικυνδινα ατομα...

    ευχαριστω και εγω !
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  3. #2328
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    Quote Originally Posted by Aeon View Post
    το τι διακινείται μέσω προσωπικών μηνυμάτων, δεν αφορά και δεν πρέπει να αφορά τη διαχείριση, εκτός κάποιων εξαιρέσεων που αγγίζουν θέματα για τα οποία αρμόδια είναι η δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος.
    Το μήνυμα σου δεν έχει στόχο τη λήψη βοήθειας / υποστήριξης ή αντίστροφα, την παροχή υποστήριξης προς άλλα μέλη.
    Το μήνυμα σου αφορά προσωπικά ζητήματα με άλλο μέλος του φόρουμ.
    Ως εκ τούτου, κρίνω πως δεν έχει θέση στο φόρουμ και σε παρακαλώ θερμά, να το σταματήσει εδώ.
    Κακοβουλα προσωπικα μηνυματα με βρισιες η χυδαιοτητες δηλαδη δεν εχει νοημα να τα κανουμε ριπορτ εφοσον δεν ειναι της αρμοδιοτητας της Διωξης;
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

  4. #2329
    Super Moderator
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    382
    Δεν ανοίγουμε προσωπικά μηνύματα, για λόγους ηθικής τάξης. Εάν ωστόσο κάτι ξεπερνά όρια, ένα screenshot προς τη διαχείριση, ίσως είναι αναγκαίο.
    Στο screenshot είναι απαραίτητο να είναι ευδιάκριτες οι πληροφορίες, όπως username, ημερομηνία κτλ.

  5. #2330
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Ποσο συνηθισμενο ειναι να αποστελλονται μηνυματα ερωτικα ή γνωριμιας σε γυναικες; Εγω δεν εχω αποστειλει ποτε στη ζωη μου τετοιο μηνυμα σε καμια πλατφορμα επικοινωνιας. Ποσα μηνυματα την ημερα λαμβανει η μεση γυναικα και με ποσους μιλαει; Αν αυτο ειναι κατι που κανουν ολοι οι αντρες σημαινει οτι εχουν αποτελεσμα, διαφορετικα δεν θα το εκαναν. Στις δεκα που θα στειλουν καποια θα ανταποκριθει.

  6. #2331
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εντομεταξυ ολο αυτο το τεραστιο σοου που εκαναν σημερα ηταν ολες οι εντολες μαζι που τους εδωσαν οι συνεργατες τους που τις συντονισε ο αρχηγος τους που τους εδωσε εντολες να στηνουν σοου καθε φορα που ψαχνω να αγορασω κατι ενω μου παριστανε το αθωο θυμα που δεν εχει ιδεα για τιποτα και νομιζει οτι εχαψα το προσωπειο που φοραγε για να το παιξει συμπαθης και γλυκουλης σε οσους δεν εχουν ιδεα ποιος ειναι και εγω οπως το εχω πει εχω κανει σκοπο της ζωης μου να τους αποδειξω οτι οσο το ψαχνουν μαζι μου στο τελος θα σκισουν τα πτυχια τους και κανεις πλεον δε θα πιστευει οτι εχουν καποια εξηδειξευση και αυτο που λεω μου δινει τοση δυναμη για να μετακινησω μεχρι και βραχια ακομα και αν θελουν να γινουν ρεζιλι και να τους αποδειξω οτι ολη η εξηδεικευση τους ειναι τριχες κατσαρες ας δοκιμασουν να μου αλαξουν μυαλα μεχρι να παρουν χαμπαρι οτι δεν εμεινε ουτε ιχνος ψυχης μεσα τους και να καταλαβουν τι ............ εκαναν οταν μου αποκαλυψαν οι ιδιοι τα μυστικα τους βαζοντας τα μπροστα στα ματια μου οταν προσπαθουσαν να συνενοηθουν με νοηματα βαζοντας μια τεραστια αφισσα μπροστα μου που καθε φορα που την εβλεπα αναρωτιομουν τι ειναι αυτο

  7. #2332
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    σου υπενθυμιζω οτι ΕΣΥ με οδηγησες σε αυτη τη τακτικη οταν νομιζες οτι θα δεχτω αυτο το ακατονομαστο πραγμα που ειδα εκεινη τη Μερα που το εκανες επιτηδες για να κανεις επιδηξη μαγκιας και τωρα επειδη τρεμεις μηπως ακολουθησουν και αλλοι το παραδειγμα μου και χασεις τις υπηρεσιες πολυτελειας που με αυτες ζεις μια ζωη ολοκληρη μου στηλες τα κολλητηρια να με ακολουθουν παντου γιατι δε ξερεις πως να ξεφτυλισεις οσα κανω γιατι αυτο που σε ενδιαφερει ειναι να πληρωνεις σκλαβους να σου κανουν υποκλισεις ΕΣΥ ΤΑ ΦΤΑΙΣ ΟΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΛΗΤΗΡΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΣΤΗΛΕΣ γιατι θες να κανεις τον αρχηγο παντου και να παριστανεις οτι υπαρχεις μεσα σε ολα γιατι δε ξερεις που να προτωπουλησεις μαγκια ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΛΟΙΠΟΝ ΤΙ ΖΟΡΙ ΤΡΑΒΑΣ ΤΩΡΑ ΕΣΥ ΔΕ ΜΕ ΕΞΑΝΑΓΚΑΣΕΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ ΝΑ ΒΡΩ ΕΝΑΛΙΚΤΙΚΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ η νομιζες οτι θα κανω τη παπια τοσο καλα νομιζεις οτι με ξερεις ..... στη ........... τωρα ,,,,,,,, της εξυπναδες που εκανες νομιζεις οτι εγω θα κοβω βολτες στο σημειο αυτο που εκανες τη σουπερ μαγκια για να κανεις συνομωσιες συνεχεια και να τα ξεφτυλισεις ολα γιατι νομιζεις οτι θα μου αλαξουν μυαλα τωρα οι σκλαβοι που μισθωνεις μια ζωη αν δε μαζεψεις ολα αυτα τα κολητηρια που απλωσες παντου που φυσικα και γνωριζω που ακριβως τα εβαλες θα με ξαναδεις το πρασινο μαη να αγοραζω απο κει και δε μπα να κοπανιθεις κατω εμενα δε μου αλαζει μυαλα τιποτα και κανενας και κατσε να στελνεις φορτηγα με τα κολητηρια να διαφημιζουν τις υπηρεσιες τους διπλα σε οπου παω αν νομιζεις οτι ετσι θα συγκινηθω θα κανω οτι γουσταρω εγω και οχι οτι γουσταρεις εσυ οταν εκανες αυτη τη σουπερ εξυπναδα εκεινη τη Μερα ας προσεχες η θα μαζεψεις τα κολητηρια που κουβαλησες να κατασκοπευουν τα παντα η θα βρω αλλες λυσεις και μη πεδευεσαι τσαμπα να μισθωνεις σκλαβους οσους και να μισθωσεις εμενα το ιδιο μου κανει

  8. #2333
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    καθε φορα που περναγα απο κει τους εστελνες σηματα μορς να ξεφτυλισουν οτι αγοραζω και νομιζες οτι θα κανω τη παπια για να κοβω βολτες εσυ τα εκανες ετσι το φταιξιμο ολο δικο σου ειναι επαιξες με την υπομονη μου μεχρι που ξεπερασες καθε οριο γιατι ετσι γουσταρες τωρα λοιπον ειναι η δικη μου σειρα να κανω οτι γουσταρω και νομιζεις τωρα οτι θα μου αλαξουν γνωμη οι ψυχολογοι που μισθωσες κουνια που σε κουναγε εσυ με εκανες ετσι με τις ............ που τους ελεγες να κανουν στελνε τωρα φορτηγα με τα κολητηρια να πηγαινουν πραγματα κοντα στα σημεια που πηγαινω γιατι οσο περισσοτερο αδιαφορω τοσο κολας πανω μου σα κολιτιρι γιατι ξερεις πολυ καλα οτι αυτο σου αξιζει

  9. #2334
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Βλεπω ενα φοβερο επεισοδιο του τμηματος ηθων με τον Ψαλτη ΗΡΩΑ!

  10. #2335
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    φαινετε οτι τα "κολητηρια" που μου κουβαλησες το τελευταιο καιρο την εχουν δει καπως περιεργα και νομιζουν οτι θα μετατρεψουν σε αντικειμενο εμπνευσης οτι χρησιμοποιω βγαζοντας λεφτα με αυτο το τροπο στελνοντας τους παραληλα σηματα μορς για να χακαρουν οτι δειχνουν εγω ομως δε θα αφησω κανενα να βγαλει λεφτα εισβαρος μου να πας να βρεις αλλο αντικειμενο εμπνευσης αν δε το σεβεσε και αν νομιζεις οτι ειμαι κανενα ψωνιο που θα τα εκανα τα παντα για τη δημοσιοτητα η εγινα αλτσχαιμερ οπως νομιζεις δε καταλαβες με ποιον εχεις να κανεις αφου τιποτα απ ολα αυτα δε με απασχολει εκτος απο το να κανω το κεφι μου ενω εσυ μαζευε λεφτα για τις υπολυπες 10 ζωες και καντα ξερεις τι δε χρειαζετε να το αναλυσω λεπτομερως οπω ς ... και απορω πως καταδεχετε ενας τυπος τοσο σνομπ να ακολουθει παντου εμενα

  11. #2336
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    το σιγουρο ειναι οτι αν θελει καποιος να περνει ιδεες απο μενα αν θεωρησω οτι αυτο που κανει με θιγει θα απαντω συνεχως και δεν ειναι μονο οτι βλεπω αλλα και οτι βλεπω χωρις να το βλεπω και βλεπω καποιους που εδω και ενα μηνα συνομωτουσαν ασταματητα νομιζοντας οτι δεν αντιλαμβανομαι τι κανουν και ποτε το κανουν και αυτο που τους ενδεφερε δεν ηταν η υγεια μου οπως ηθελαν να με κανουν να πιστεψω αλλα το πως θα με εξαπατησουν για να με μετατρεψουν σε ενα κενο σωμα που θα κανει τη γλαστρα παντου και ζει για να εξυπηρετει τα δικα τους συμφεροντα και ενω τοσο καιρο ηξερα το τι εκαναν καθε φορα που ξερουν οτι κατι θα το δω φορουν ενα προσωπειο του δηθεν φιλανθρωπου συμβουλου γεματο τοξικη καλοσυνη και νομιζουν οτι με απειλες και πλυση εγκεφαλου θα με κανουν δουλο τους και θα περιμενω απο αυτους που ηθελαν να με μετατρεψουν σε ενα κενο σωμα να με σωσουν το μονο πραγμα που πραγματι με βοηθησε ηταν τα βιβλια ψυχολογιας που διαβαζα οταν ειμουν φοιτητης και ετσι αντιμετοπησα ολες αυτες τις ψυχολογικες επιχειρησεις που εκαναν με σκοπο να με γεμισουν μισος και ετσι εμεινα απαθης μονο και μονο για να τους αποδειξω οτι δε προκειτε να γινω ομοιος τους οπως νομιζουν

  12. #2337
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Οτι θα ερχοταν η μερα οι αντρες να φορανε τζιν πιο στενο απο το δικο μου, και οτι στο δρομο θα μου την επεφτε γυναικα, δεν το ειχα φανταστει ποτε! Το εζησα κι αυτο..Ευχομαι μονο η κορη μου να ερωτευτει αντρα και ο γιος μου γυναικα.. Και οχι το αντιστροφο.. Κατα τα αλλα...Υγεια!!!
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  13. #2338
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Κι εγω φοραω στενα τζιν γιατι ειμαι χοντρος

  14. #2339
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εχω βαρεθει να ακουω δικαιολογιες για το ποιος φταιει τι αυτο που φταιει στη πραγματικοτητα ειναι οι φασιστικες πεποιθησεις καποιον που πιστευουν οτι θα χρησιμοποιησουν τους αλλους και νομιζουν οτι θα τους αλαξουν μυαλα πληρονοντας σκλαβους γιατι εχουν μαθει να τα εχουν ολα στο χερι και τους φαινετε περιεργο οταν καποιος δεν ανταποκρινετε στα θελω τους γιατι τα λεφτα σου δινουν τη ψευδαισθηση οτι ολοι θα σε προσκυνησουν κανοντας προσφορες και φιλανθρωπιες για τα ματια του κοσμου για να γραψουν το ονομα τους στην ιστορια ΔΩΡΕΑ ΚΥΡΙΟΥ ΤΑΔΕ γιατι εξαρχης τους ειχα ξεκαθαρισει οτι δε προκειτε να αλαξω μυαλα και αυτοι συνεχιζαν το χαβα τους μεχρι που τα ξεφτυλισαν ολα νομιζοντας οτι ετσι θα συμορφωθω με τις χουντικες πεποιθησεις τους θα σου πουμε εμεις τι θα αγορασεις τι θα βαλεις και που θα πας γιατι εμεις εχουμε λεφτα και ειναι ολα δικα μας αρα το προβλημα το εχουν αυτοι που δε καταλαβαινουν με τιποτα οτι ειναι ιδιοκτητες του εαυτο τους και σε οτι τους ανηκει ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΕΙ Η ΟΧΙ ΕΓΩ ΑΝΗΚΩ ΣΕ ΜΕΝΑ ΘΕΛΟΥΝ ΔΕ ΘΕΛΟΥΝ και δε προκειται να πουλησω τον εαυτο μου για να βγαλω λεφτα ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΤΟ ΕΜΠΕΔΩΣΟΥΝ ΘΕΛΟΥΝ ΔΕ ΘΕΛΟΥΝ και οσο με εχουν υπο μελετη γιατι δεν εχουν ξαναδει καποιον αλλο να λεει αυτο το πραγμα αν δε σεβονται εμενα μη περιμενουν να τους σεβαστω γιατι δεν αξιζουν το σεβασμο μου

  15. #2340
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    συνεχιζεις το χαβα σου να προσπαθεις να με εξαπατησεις παρουσιαζοντας τον εαυτο σου ως ενα δηθεν συναισθηματικο ατομο που υποτιθετε οτι με θελει ενω γνωριζω οτι ολο αυτο ειναι μια παρασταση που εχει ως σκοπο να με ενταξει σε ενα χορο για να γινω δουλος του και στη συνεχεια να κανω οτι μου λεει δε ντρεπεσαι λιγακι λεω εγω που με δουλεψες κανονικα με το προσωπειο και τωρα εχεις βαλει ολους τους γνωστους αδελφους σου στις 4 ακρες της γης να προσπαθουν να μου αλαξουν γνωμη ΤΕΡΜΑ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ η θα τους μαζεψεις ολους αυτους η θα στη λεω μερα νυχτα μεχρι να το παρεις αποφαση οτι αυτος ειμαι και δεν εχεις κανενα δικαιομα να με μεταλαξεις σε αλλο ανθρωπο χωρις τη θεληση μου ολες οι αγαπες σου εξυπηρετουν τα συμφεροντα του χορου σου και στη πραγματικοτητα δεν αγαπας εμενα αλλα τους ομοιους σου που ζεις για να τους βοηθας κοψε λοιπον το δουλεμα ποτε σου δεν αισθανθηκες το παραμικρο για μενα εμανιστηκες σε μια περιοδο που οι αδελφοι σου εχαναν και μου το επαιζες κολημενος με μενα με σκοπο να βοηθησεις ΑΥΤΟΥΣ και οχι εμενα και ο σκοπος σου ηταν να με κανεις ομοιο τους πουλοντας μου ψευτικες αγαπες σταματα να με κοροιδευεις και αν δε παρω πισω οσα δικαιοματα μου εκλεψες γιατι νομιζες οτι ετσι θα με ενταξεις στους αδελφους σου δε προκειτε να σηκωσω ουτε κουβεντα ποτε σου δε με αγαπησες με εξαπατησες κανονικα τους αδελφους σου λατρευεις και το χορο που εκπροσωπουν

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ;
    By Remedy in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 20692
    Last Post: 23-03-2020, 13:01
  2. Σκέφτεστε πριν μιλήσετε?
    By δελφίνι in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 12
    Last Post: 25-03-2018, 10:13
  3. Τι σκέφτεστε;
    By whitecandle in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 22966
    Last Post: 12-01-2015, 13:52
  4. Τι σκεφτεστε?
    By click in forum Ψυχογενής Ανορεξία
    Replies: 111
    Last Post: 21-01-2011, 14:20
  5. Σκεφτεστε πολυ την καθε σας κινηση?
    By keep_walking in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 30
    Last Post: 22-08-2008, 04:49

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •