ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ? - Page 202
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 202 of 258 FirstFirst ... 102152192200201202203204212252 ... LastLast
Results 3,016 to 3,030 of 3862
  1. #3016
    hlias1988
    Guest
    εγω εχω δυο γατες! αδεσποτες κοιμουντε εξω απο το σπιτι! τις μαζεψαμε και τις ταιζουμε! τωρα εχουμε 2. παλια ειχαμε 5 και ηταν ολες θυληκες και ερχοντουσαν γατοι και γινοταν τις *******ς! τις ταιζει η γιαγια μου!

  2. #3017
    hlias1988
    Guest
    Το Facebook το διεγραψα...
    Γιατι περα απο οτι εβλεπα ψευτικα πραγματα δηλαδη δηθεν να περνανε ολοι ωραια και εγω να αναστωνομαι χωρις λογο ενω ξερω οτι ειναι η μιση αληθεια.
    Εβαζα τραγουδια με στιχους μαζι και ετσι εδειχνα την συναισθηματικη κατασταση της στιγμης μου και μονο καλο δεν μου εκανε... ειναι πολυ κακος ο κοσμος και παρεξηγει ευκολα... δεν βγαζω νοημα να πεις να εχω ενα μαγαζι οικογενεια και πρεπει να διατηρησω υψηλο προφιλ σαν ατομο δεν εχω...
    Και παιρνεις 20 like σε μια φωτογραφια σου και ο αλλος παιρνει 500 like , ε λες δεν παλευετε αυτο το πραγμα... δεν μπορω να συγκριθω με κανεναν ο καθενας αξιζει. αλλα εμπαινε σε αυτον το τρυπακι το μυαλο μου και δεν εβγαινε πουθενα! οποτε διαγραφη!

  3. #3018
    hlias1988
    Guest
    Για να μαθετε πραγματα απο εμενα..
    Παλια ειχα μπλεξει με διαλογισμους επικλησεις αγγελων και διαφορα τετοια περιεργα πραγματα... πηγαινω καθε μηνα σε σεμιναριο αγγελικου ρεικι οποιο ξερει.. εδινα 100 ευρω το μηνα .. μαζι με αλλα ατομα καναμε διαλογισμο.. μου αρεσε τοσο πολυ η φαση και νομιζα οτι θα τα κανει ολα καποιος αγγελος αλλα οχι εγω..
    μεχρι που ηρθε η σκληρη πραγματικοτητα.. προσγειωθηκα ανωμαλα... ειδα οτι ολα αυτα ειναι παπαριες και ονομαζοντε "εναλλακτικοι δρομοι" αλλα ειναι μια απατη....

    Και στην αστρολογια πιστευω... τι να πω ... προσπαθω να καταλαβετε καλυτερα εμενα!

  4. #3019
    hlias1988
    Guest
    Πιστευετε στους εναλλακτικους δρομους?

  5. #3020
    Senior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    123
    ελα φιλε και εγω ασχολουμουνα πιστευα θα συλεξω ενεργεια οωπς την ενιωθα στην αρχη... και μετα θα γινω κατι πολυ καλυτερο και οτι βλακεια θες... η πλακα ομως ειναι οτι πολα απο αυτα βγεναν αληθινα... και θυμαμαι σε καποια πραγματα ειχα προχωρησει πολυ και επεισης ειχα και πολα ατομα γυρο απο αυτα που μηλουσαμε και οσο να πεςι μετα ενθαρυνεσαι... δν μπορουσα να καταλαβω οτι ηταν δαιμονικες επειριες... και επεισης μετα απο καιρο που εκανα καποια πραγματα ειχα και παρενεργιες... οταν εχω χρονοο αν θες ελα να τα αναλυσουμε καλυτερα εγω ειμαι μεσα...

  6. #3021
    hlias1988
    Guest
    Quote Originally Posted by iakovos23 View Post
    ελα φιλε και εγω ασχολουμουνα πιστευα θα συλεξω ενεργεια οωπς την ενιωθα στην αρχη... και μετα θα γινω κατι πολυ καλυτερο και οτι βλακεια θες... η πλακα ομως ειναι οτι πολα απο αυτα βγεναν αληθινα... και θυμαμαι σε καποια πραγματα ειχα προχωρησει πολυ και επεισης ειχα και πολα ατομα γυρο απο αυτα που μηλουσαμε και οσο να πεςι μετα ενθαρυνεσαι... δν μπορουσα να καταλαβω οτι ηταν δαιμονικες επειριες... και επεισης μετα απο καιρο που εκανα καποια πραγματα ειχα και παρενεργιες... οταν εχω χρονοο αν θες ελα να τα αναλυσουμε καλυτερα εγω ειμαι μεσα...
    Τι να αναλυσουμε?! Το θεμα ειναι φαυλος κυκλος! δεν μπορεις να προσδιορισεις τον θεο... θεος ειναι οτι θελει κανει!
    Το θεμα ειναι να μην χαθουμε σε ολα αυτα τα μεταφυσικα, μιας και το καταλαβα αργα...

  7. #3022
    Senior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    123
    επεισης ειχα δει οτι πολλα διαφορα στην αρχη μετα συνδεωνται ολλα. απο διαλογισμους και ενεργειακες τεχνικες, μεχρι και πολλα μαγειας που γινωνται συμφωνα διθεν με την γνωση της αρχαιας σοφιας... που η γνωση αυτη ποια ηταν βασικα.. η γνωση για την ενεργεια και θεματα περι αυτης που κανουν και ολλα τα προαναφερωμενα... ομως οπως και να το κανουμε ολλα αυτα ειναι ΜΑΣΚΕΣ και απο πισω υπαρχει ο ΔΙΑΟΛΟΣ.. παιδια εγω στην ζωη μου περασα απο πολλες μαλακιες δυστυχος. και δυστυχος πολλα που μας ερχωνται ειδικα στην παιδικη ηλικια δεν τα επιλεγουμε... ομως χερωμαι που εμαθα κατι απο πρωτο χερι... ακομα και τωρα υπαρχει ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΑΙ ΔΙΑΟΛΟΣ και ας εχουμε 2021. και 2121 ναχουμε παλι θα υπαρχουν... απλα μας γαλουισανε σε μια ζωη που δεν ειχαμε ιδεα για τπτ η στην καλυτερη περιπτωση τα ξεραμε αναφορικα και μονο

  8. #3023
    Senior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    123
    ολλα αυτα ειναι μασκες και προσοπεια... οπως το μυστικο με τον νομο της ελξης... που λεει οτι ανεβηκε ραγδαια η δημοτικοτητα του λογο της ελξης και δεν λεει τι μαρκετινγκ παιχτικε απο πισω... τωρα δεν θελω να πω για τον διαλογισμο που αν εχει προχωρησει παρα πολυ και ξεκωψεις το μυαλο το ιδιο σου επιτηθεται... η για χιλια μυρια αλλα... δν εχουν σημασια αυτα... μονο να ξερουμε που βρισκεται το κακο και πιο ειναι το κακο πιστευω ειναι ενα γερο χαρτι στην τραπουλα μας...

  9. #3024
    Senior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    123
    θεος υπαρχει πιστευω... βεβαια ο τροπος που θεωρω του λαχιστον εγω οτι το καταλαβα οσο το καταλαβα ειναι γτ πρωτα ειδα την αλλη μερια και μετα αρχισα να βλεπω... παντος πιστευω πως αν θελουμε οντος να τον καταλαβουμε θα πρεπει να ξεχωρισουμε αλλα και να το κρινουμε βαση τις δικιες του ενεργειες η το πω ςεπιδρα ο ιδιος μεσα μας η στην ζωη μας και οχι βαση ατομων που θελουν να λενε οτι ειναι του θεου και φυσικα δν γινεται και αυτοι να ειναι αλανθαστοι... μου ειχε πει μια κοπελα πριν χρονια της εκλεισιας... ιακοβε προσεχε μαρεσει που αρχισες να ενδιαφερεσαι αλλα να ξες πω εκει μεσα θα βρεις πραγματικα οτι θες απο ατομα ενωουσε... μην σε προβληματισει και κυριος μην σε αποθαρυνει αυτο...

  10. #3025
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by hlias1988 View Post
    εγω εχω δυο γατες! αδεσποτες κοιμουντε εξω απο το σπιτι! τις μαζεψαμε και τις ταιζουμε! τωρα εχουμε 2. παλια ειχαμε 5 και ηταν ολες θυληκες και ερχοντουσαν γατοι και γινοταν τις *******ς! τις ταιζει η γιαγια μου!


    Κοίτα, καλό είναι να τις στειρώσετε ώστε να μην έρχονται γάτοι και να μην γεννιούνται κι άλλα γατάκια χωρίς σπίτι...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  11. #3026
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Διάβασα κάπου τη φράση "dreams come true" και σκέφτομαι ότι δεν είναι αλήθεια... Τουλάχιστον εμένα το μεγαλύτερο μου όνειρο δεν πραγματοποιήθηκε ούτε πρόκειται...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  12. #3027
    Senior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    123
    ποιο ειναι το μεγαλυτερο ονειρο σου?

  13. #3028
    Senior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    123
    πειττε τπτ ρεε. εγω λεω αντι να γκρινιαζουμε να μηλησουμε με αξιους ανθωρπους

  14. #3029
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by iakovos23 View Post
    ποιο ειναι το μεγαλυτερο ονειρο σου?
    Να τα ξαναβρώ με τον πρώην μου και να μην χωρίσουμε ποτέ ξανά...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  15. #3030
    Senior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    123
    αν αυτο ελυνε τα παντα στο ευχωμαι χαχα

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ;
    By Remedy in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 20692
    Last Post: 23-03-2020, 13:01
  2. Σκέφτεστε πριν μιλήσετε?
    By δελφίνι in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 12
    Last Post: 25-03-2018, 10:13
  3. Τι σκέφτεστε;
    By whitecandle in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 22966
    Last Post: 12-01-2015, 13:52
  4. Τι σκεφτεστε?
    By click in forum Ψυχογενής Ανορεξία
    Replies: 111
    Last Post: 21-01-2011, 14:20
  5. Σκεφτεστε πολυ την καθε σας κινηση?
    By keep_walking in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 30
    Last Post: 22-08-2008, 04:49

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •