ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ? - Page 228
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 228 of 258 FirstFirst ... 128178218226227228229230238 ... LastLast
Results 3,406 to 3,420 of 3862
  1. #3406
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    497
    Αχ θά χάσουμε καί τό λιγο που μας έμεινε εδώ μέσα ρε παιδιά!!!
    ΑΛΈΞΑΝΔΡΕ ΠΉΓΑΙΝΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΌ ΑΓΌΡΙ ΜΟΥ

  2. #3407
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Τελικά η φίλη μου φεύγει στο εξωτερικό στις 18 του μηνός έκλεισε εισιτήριο μου το είπε σήμερα στο τηλέφωνο αυτή με πήρε τηλέφωνο και μου είπε ρε δεν το πιστεύω ότι θα αποχωριστούμε και της λέω λογικό είναι αφού θα φύγεις έξω και εγώ θα μαι εδώ πέρα και μου λέει έλα και εσύ ρε και της λέω κάποια στιγμή εφόσον τα πράγματα οικονομικά δεν είναι καλά στην Ελλάδα μπορεί να έρθω αλλά δεν ξέρω . Αύριο θα βγούμε για καφέ και θα της πω ότι πιστεύω ότι θα χαθούμε τώρα που θα φύγει να δω τι θα μου πει και αυτή αλλά εγώ πιστεύω ότι σίγουρα θα χαθούμε γιατί θα δουλεύει πολλές ώρες και γενικά όταν δεν βλέπεσαι με κάποιον ξεχνιέσαι οπότε θα με ξεχάσει θα την ξεχάσω θα δουλεύω κιόλας θα δουλεύει και αυτή δεν θα υπάρχει χρόνος το πολύ-πολύ να στέλνουμε λίγα μηνύματα στην αρχή και μετά θα αραιώσουμε και εφόσον πιστεύω ότι θα κάτσει για όλη της τη Ζωή εκεί πέρα δεν παίζει να μην κάνει το δικό της κύκλο προφανώς και θα το κάνει και μπράβο της και έτσι πρέπει αλλά δεν θεωρώ ότι η φιλία μας είναι τόσο δυνατή για να κρατήσει .Πολύ ωραία η φωνητική πληκτρολόγηση θα το καθιερώσω.
    Δυστυχώς ισχύει.Ειχα φιλη πολλα χρόνια.Την έβλεπα κάθε μερα,πολλες έφυγε για νησι κ χαθήκαμε.Μιλαμε σπάνια κ ερχεται μια φορα στο τοσο εδώ....Δυστυχως η σχεση σας λογικά θα επηρεαστεί...Στο χερι σας είναι το ποσο
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  3. #3408
    kopela93
    Guest
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Δυστυχώς ισχύει.Ειχα φιλη πολλα χρόνια.Την έβλεπα κάθε μερα,πολλες έφυγε για νησι κ χαθήκαμε.Μιλαμε σπάνια κ ερχεται μια φορα στο τοσο εδώ....Δυστυχως η σχεση σας λογικά θα επηρεαστεί...Στο χερι σας είναι το ποσο
    Το ξέρω .το πόσο θα επηρεαστεί είναι στο χέρι μας. Εγώ θα στέλνω μηνύματα να βλέπω τι κάνει και θα ενδιαφερθω να μάθω και το πρόγραμμα της τα ωράρια για να μιλάμε και τηλέφωνο όταν θα έχει χρόνο. Αλλά πολύ δύσκολα πιστεύω να κρατήσει η φιλία. Επειδή με την αδερφή της έχει μια σχέση πολύ κολλητή και αφήνει φιλίες πίσω. Εδώ και δύο χρόνια επειδή λείπει η αδερφή της γι'αυτό γίναμε εμείς φίλες. Τεσπά θα δείξει. Θα φανεί.

  4. #3409
    kopela93
    Guest
    Χθες είπαμε ότι θα βγούμε και δε βγήκαμε. Της είπα θα σε πάρω τηλ μόλις τελειώσω μια αδουλεια που έχω και θα βγούμε.και δεν το σήκωσε ποτέ.
    Σήμερα την πήρα τηλ ούτε πάλι το σήκωσε. Αισχος. Δε θα ανεχτώ αλλα.
    Ας φύγει λοιπόν. Κι ας μη βρεθούμε. Έλεος δηλαδή.
    Δε θα γίνω κουραστική επειδή αυτή κάνει βλακείες. είπαμε να δείξω κατανόηση αλλά όχι κι έτσι. Το έχει κάνει εκατό φορές αυτό λέμε θα βγούμε και χάνεται. Στο καλό λοιπόν να είσαι καλά εγώ δεν ξανά στέλνω. Ούτε και θα το σηκώσω το τηλ αν με πάρει. Σε λίγες μέρες φεύγει. Ας μη με δει. Ας φύγει. Δεν είμαι το παιχνίδι κανενός.

  5. #3410
    favvel
    Guest
    Σκέφτομαι ότι όταν βιώνεις κάτι εξωπραγματικό και αφύσικο για πολύ καιρό, για πολλά χρόνια με διαλείμματα αυξημένης ανωμαλίας, και δεν μπορείς να το σταματήσεις γιατί τα καλοτυχισμένα φάρμακα δεν σε πιάνουνε, αυτό είναι κάτι περισσότερο από βασανιστήριο.

    Και να ξέρεις ότι στο μεγαλύτερο μέρος ΦΤΑΙΣ εσύ όχι για τη νόσο αλλά για τον τρόπο που χειρίστηκες το θέμα φάρμακα επειδή άκουγες τον έναν και τον άλλον...... εεεε και να μην μπορείς να ρίξεις την ευθύνη αλλού και να τρώγεσαι μόνος μια ζωή.... εεε.... ωραία πράγματα ρε παιδί μου!! να μη βαριόμαστε

    Πραγματικά απορώ με τον εαυτό μου και την ευκολοπιστία μου στους ανθρώπους, μια τόσο μεγάλη αφέλεια.... που με οδήγησε σε κατάσταση για λύπηση.....!!!

    Πραγματικά αν ήξερα και με έπειθε κάποιος εξ' αρχής, γιατί δεν άκουγα και κανέναν, αν ήξερα ότι υπάρχουν πραγματικά ηλίθιοι άνθρωποι, που διαισθητικά το καταλάβαινα αλλά ποτέ δεν το παραδεχόμουν γιατί διατηρούσα μία ανθρωπιστική διάθεση του στυλ, εεεεε τώρα κι αυτός εε δε φταίει να μην τον κάνω παρέα επειδή είναι λειψός, αφού θέλει αυτός, θα κάνω την υποχώρηση... αδυναμία να πω ΟΧΙ που να πάρει!!! κι όμως είναι τόσο ζωτικά τα αγαπημένα ΟΧΙ.... ή ότι θα κάνω προσπάθεια να τον καταλάβω.... ναι!!! ναι τον βοηθήσω ρε παιδί μου!!! μα ποιον να βοηθήσεις??? και γιατί??? τι ανωμαλία είναι αυτή που με δέρνει??? λες και μου το ζήτησε?? εγώ το διέκρινα.... αλλά αυτός είναι καλά με τη χαζομάρα του..... εγώ... εγώ λέω.... εγώ γιατί να ΣΚΑΩ??? ελαττωματικό dna λέω εγώ.... ανωτερότητα??? υπερηφάνεια?? τι σκατά με δέρνει?? ψευδαισθήσεις ότι υπάρχει συνεννόηση με έναν ηλίθιο??? ή απλά ηθελα να κάνω την έξυπνη?? σε ποιον??? στον εαυτό μου???

    έχω εγκλωβιστεί... χωρίς απασχόληση αυτά παθαίνεις

    Από την παρέα μου με όλους δαυτους έγινα κι εγώ ηλίθια....τώρα ήμουν κι εγώ ή έγινα ηλίθια στην πορεία??? αυτό δεν το έχω καταλάβει ακόμα...
    Λίγη αυτοπεποίθηση δεν έβλαψε κυρία μου!!

    Αμ οι άλλοι??? που επέμεναν για τα φάρμακα??? αυτοί κι αν θέλουν συγύρισμα....

    κατέστρεψα.... ΤΗ .... ΖΩΗ μου...

    Μα όλη η περισσευούμενη ευφυία του θεού να πέσει πάνω μου??? έτσι επειδή μου περισσεύει χρόνος δηλ, καλή καρδιά και αγάπη μην πω τίποτα νυχτιάτικο..........


    Και να υποχωρώ εγώ και να γίνομαι κι εγώ ηλίθια..... και να χάνω ..... το .... ΧΡΟΝΟ μου!! πραγματικά..... και τη ζωή μου.... λόγω???? ηλίθιας νοοτροπίας χριστιανικής προσφοράς ελεημοσύνης όχι χρηματικής όχι!!! ελεημοσύνης μυαλού σε ανθρώπους λειψούς!!!!.... από καλή πρόθεση το έκανα και να τους βοηθήσω προσπαθούσα με τα λόγια μου αν και κάτι κλότσαγε συνεχώς μέσα μου.... υπερέβαινα συνεχώς τον εαυτό μου..... αλλά τα εξηγήσαμε αυτά...

    λοιπόν??? πρέπει να ακούμε τη διαίσθησή μας εε?? το ένστικτο το έρμο τι σκατά το έχουμε???

    και να μην ασχολούμαστε και πολύ με τα θρησκευτικά γιατί παρερμηνεύουμε.... και γενικά δεν βοηθάνε... πιο πολύ βοηθάει η εμπειρία.... αυτή είναι η σοφία της ζωής...
    δηλ κι εγώ που τα λέω έτσι και γιουβέτσι καλή είμαι... χαχαααα... ό,τι να' ναι λέω... τι με διαβάζει κανείς τι δε με διαβάζει... το ένα που λέω αναιρεί το άλλο... οπότε είναι σαν να μη λέω τίποτα...

    Δεν μπορώ να βρω άνθρωπο εδώ μέσα να επικοινωνήσω δε @@@ται θα τα λέω μόνη μου, αφού δεν με κρατάει το μυαλό. Ελπίζω το abilify στα 30 mg να βελτιώσει την κατάσταση. Ετσι ελπίζει η γιατρός δηλ...Δεν με πιάνουν τα φάρμακα.

    Ναι ναι υπάρχουν και χειρότερα.....ναι ναι αλλά και ο καθένας κοιτάει την πάρτη του κάτι που ποτέ δεν έκανα ποτέ και το πληρώνω...

    και ναι ναι έχω έχω ανάγκη να μιλήσω και να με ακούσει κάποιος για αυτό γράφω... το ένα δεν αναιρεί το άλλο....

    και ναι ναι χέστηκα για το σύμπαν.... παρ'ολα αυτά... το ένα δεν αναιρεί το άλλο....

    και ναι ναι χεστήκατε που χ.....και μη λέμε τις ίδιες λέξεις...

    εγώ δεν έβριζα... φαντάσου δηλ...

    και ναι ναι θα συνεχίσω να μιλάω μόνη μου....

    έτσι που τα κανα

    πήρα τα χεράκια μου και έβγαλα... τα ματάκια μου!!

    έχω έναν τρόπο σκέψης και γραφής που αποκλείει τη συνομιλία... τη συζήτηση... αισθάνομαι ότι έχω γίνει κάτι πάρα πάρα πολύ... ΑΡΡΩΣΤΟ...

    λυπάμαι

  6. #3411
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Το ξέρω .το πόσο θα επηρεαστεί είναι στο χέρι μας. Εγώ θα στέλνω μηνύματα να βλέπω τι κάνει και θα ενδιαφερθω να μάθω και το πρόγραμμα της τα ωράρια για να μιλάμε και τηλέφωνο όταν θα έχει χρόνο. Αλλά πολύ δύσκολα πιστεύω να κρατήσει η φιλία. Επειδή με την αδερφή της έχει μια σχέση πολύ κολλητή και αφήνει φιλίες πίσω. Εδώ και δύο χρόνια επειδή λείπει η αδερφή της γι'αυτό γίναμε εμείς φίλες. Τεσπά θα δείξει. Θα φανεί.
    Kopela93, μη προκαταβάλεις από πριν τα τι και πως. Θα δείξει πως θα πάει. Επειδή για πολλά χρόνια μετακινιόμουν κάθε λίγους μήνες και είχα παρέες και φιλίες σε όλα τα σημεία του ορίζοντα, σου λέω ότι αν πράγματι υπάρχει βάση, μπορεί να διατηρηθεί μία φιλία από απόσταση. Εκ των πραγμάτων όχι κολλητή από τη άποψη ότι θα είσαι σε επαφή όλη μέρα και θα έχετε κοινή καθημερινότητα και βιώματα, αλλά με άλλη μορφή. Σκέψου όμως ότι και δίπλα δίπλα να μένεις με κάποιον, όσο περνάνε τα χρόνια δεν μένεις κολλητός με την έννοια που μπορεί να ήσουν στα σχολικά ή φοιτητικά χρόνια. Μπορεί ο άλλος (κι εσύ) να κάνεις σχέση, να κάνει οικογένεια, να έχει θέματα με τους συγγενείς του και τη δουλειά του, να μην έχει πολύ ελεύθερο χρόνο, να αποκτήσει κάποιο ενδιαφέρον που είναι διαφορετικό με τα δικά σου κτλ. Η φιλία δεν χάνεται σώνει και καλά, απλά παίρνει άλλες μορφές.

  7. #3412
    kopela93
    Guest
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Kopela93, μη προκαταβάλεις από πριν τα τι και πως. Θα δείξει πως θα πάει. Επειδή για πολλά χρόνια μετακινιόμουν κάθε λίγους μήνες και είχα παρέες και φιλίες σε όλα τα σημεία του ορίζοντα, σου λέω ότι αν πράγματι υπάρχει βάση, μπορεί να διατηρηθεί μία φιλία από απόσταση. Εκ των πραγμάτων όχι κολλητή από τη άποψη ότι θα είσαι σε επαφή όλη μέρα και θα έχετε κοινή καθημερινότητα και βιώματα, αλλά με άλλη μορφή. Σκέψου όμως ότι και δίπλα δίπλα να μένεις με κάποιον, όσο περνάνε τα χρόνια δεν μένεις κολλητός με την έννοια που μπορεί να ήσουν στα σχολικά ή φοιτητικά χρόνια. Μπορεί ο άλλος (κι εσύ) να κάνεις σχέση, να κάνει οικογένεια, να έχει θέματα με τους συγγενείς του και τη δουλειά του, να μην έχει πολύ ελεύθερο χρόνο, να αποκτήσει κάποιο ενδιαφέρον που είναι διαφορετικό με τα δικά σου κτλ. Η φιλία δεν χάνεται σώνει και καλά, απλά παίρνει άλλες μορφές.
    Σε ευχαριστώ πολύ. Εντάξει συμφωνώ και δεν είναι ότι θέλω να χάσω μια φίλη. Τα λέμε τόσο καλά και ακούει η μία την άλλη. Έχω πάρει καλά από αυτήν και αυτή από εμένα. Εξελισσομαστε. Δε μένουμε στάσιμες. Το ξέρω ότι η ζωή αλλάζει και αλλάζει για όλους. Δεν μπορείς να κάνεις αλλιώς . Αυτό με πληγώνει δεν το αποδέχτηκα πλήρως. Φεύγουν έρχονται ακόμη κι εγώ το κάνω. Έτσι είναι η ζωή.

  8. #3413
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    oταν καπιος λεει αληθεια κανεις δε μπορει να τον ............ ακομα και αν δε τον πιστευει κανενας οταν τοσο καιρο παριστανοντας τους ιδεολογους και τους ενδιαφερομενους για το κοσμου πλουτιζαν παριστανοντας εμενα και το μονο που τους ενδιαφερε ηταν να βγαλουν λεφτα παριστανοντας οτι ολο αυτο το κανουν επειδη νιαζονται για το κοσμο νιαζονται για τις τσεπες τους και πως θα τις γεμισουν ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ θυμαμαι και αλλη περιοδο που με κοροιδευαν ενω ειχα δικιο και αυτοι εκαναν οτι τους εμαθαν χωρις να σκεφτονται αν ειναι οτι οπως τους το εμαθαν και με κοροιδευαν επειδη ελεγα την αληθεια και αυτοι συμπεριφεροντουσαν σα ρομποτ που εκαναν οτι ελεγε η κασετα δημοκρατια δεν υπηρεχε ΠΟΤΕ αφου καθε φορα που καπιος γινοταν γνωστος την εβγαζαν με συμφωνιες φαντασμα ταζοντας του γυναικα και λεφτα και τοσα χρονια ολα τα κανονιζαν αδελφοτητες φαντασμα ολα τα κανουν για τα διχνουν κοψε το δουλεμα και πες οτι τοσο καιρο πλουτιζες παριστανοντας εμενα ιδεολογε ανεβασες και βιντεο για να μου το παιξεις εξυπνος τις τσεπες σου προστατευεις ............... και για το κοσμο και για τη κοινωνια και κοψε τη εξυπναδες πριν παρουν χαμπαρι οτι λεω για σενα και μετα ψαχνεις αλλη δουλεια ανεβαζεις και βιντεο για να μου το παιξεις εξυπνος.

  9. #3414
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    τοσο καιρο που δε το εψαχνα δε τους αρεσε ετσι οπως ειμουν τωρα νομιζουν οτι θα με συγκινησουν με ψεματα και παραμυθια που τα ανεβαζουν σε βιντεο μονο και μονο για να συγκινηθω ΑΝΤΙΓΡΑΦΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΚΑΝΩ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΟΠΩΣ Η ΦΩΤΟΤΥΠΙΑ για να μου τραβηξουν τη προσοχη τοσο καιρο τους ελεγα οτι ειμουν ο καλυτερος μου εαυτος και αυτοι δε σκεφτοντουσαν τι τους ελεγα αλλα ειχαν παρει αλαμπρατσετα ψυχολογους και περιμεναν να τους πουν πως θα γινω υποχειριο τους χωρις να με ρωτησουν αν συμφωνω και ομως εκτος απ τα λεφτα χρειαζετε και μυαλο και αυτοι εχουν μονο λεφτα να μοιραζουν παντου καθηστε εκει να σφυριζετε μεχρι του χρονου και αν ειστε τοσο μαγκες οσο δειχνετε πειτε την αληθεια οτι τα κονομησατε για να ερχεστε εδω και κοψτε το δουλεμα με δηθεν ιδεολογιες η μονη σας ιδεολογια ειναι ΠΩΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΤΕ ΛΕΦΤΑ και πως να εξαγοραζετε τα παντα ταζοντας τους γυνακα και λεφτα οχι για λογους συναισθηματικους αλλα για λογους εξουσιας ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΕΞΑΝΑΓΚΑΣΑΤΕ ΝΑ ΨΑΞΩ ΤΙ ΒΛΕΠΩ ΜΕ ΤΙΣ ........ ΠΟΥ ΚΑΝΑΤΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΚΑΝΑΤΕ ΕΤΣΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΕΤΥΧΑΤΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΟΓΟΠΑΙΓΝΙΑ ΑΛΑΖΟΝΤΑΣ ΤΙΣ ΛΕΞΕΙΣ ΠΟΥ ΛΕΩ ΑΦΟΥ ΑΚΟΥΤΕ ΤΟΥΣ ΦΩΣΤΗΡΕΣ ΕΙΔΙΚΟΥΣ ΠΑΝΤΟΓΝΩΣΤΕΣ ΞΕΡΟΛΕΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΧΕΡΕΣΤΕ ΔΕ ΣΑΣ ΕΜΠΟΔΙΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ

  10. #3415
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Σε ευχαριστώ πολύ. Εντάξει συμφωνώ και δεν είναι ότι θέλω να χάσω μια φίλη. Τα λέμε τόσο καλά και ακούει η μία την άλλη. Έχω πάρει καλά από αυτήν και αυτή από εμένα. Εξελισσομαστε. Δε μένουμε στάσιμες. Το ξέρω ότι η ζωή αλλάζει και αλλάζει για όλους. Δεν μπορείς να κάνεις αλλιώς . Αυτό με πληγώνει δεν το αποδέχτηκα πλήρως. Φεύγουν έρχονται ακόμη κι εγώ το κάνω. Έτσι είναι η ζωή.
    Απλά μη κάθεσαι και τα αναλύεις τόσο πολύ. Άσε να συμβεί ότι είναι να συμβεί.

  11. #3416
    kopela93
    Guest
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Απλά μη κάθεσαι και τα αναλύεις τόσο πολύ. Άσε να συμβεί ότι είναι να συμβεί.
    Όλοι αυτό μου λένε ,να μην τα αναλύω. Ξέρεις πόσο δύσκολο είναι να μην το κάνω; Το έχω συνηθίσει

  12. #3417
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Μήπως πρέπει να κάνεις πιο πλούσια την καθημερινότητά σου ώστε να μην έχεις χρόνο να αναλύεις; Νομίζω ότι όλοι το έχουμε παρατηρήσει στους εαυτούς μας, σε φάσεις που είμαστε πολυάσχολοι με τον ένα ή τον άλλο τρόπο, δεν έχουμε χρόνο ούτε να κατουρήσουμε που λέει ο λόγος, όχι να καθόμαστε να αναλύουμε το ένα και το άλλο. Σε φάσεις που έχουμε πολύ κενό χρόνο, καθόμαστε και τρωγόμαστε με τα ρούχα μας και πιανόμαστε από το παραμικρό να κάνουμε πολύπλοκες σκέψεις που συχνά είναι τσάμπα κόπος κιόλας.

  13. #3418
    kopela93
    Guest
    Το ξέρω ναι. το έχω καταλάβει ότι έχω πολύ χρόνο και γι'αυτό ασχολούμαι με αυτά
    Αλλά από την άλλη τι να κάνω;
    Δουλειά δεν έχω ακόμα. Πώς να γεμίσει ο χρόνος μου ;
    Πολλές φορές νιώθω ότι δε θέλω να κάνω τίποτα επειδή συνήθισα να αναλύω και να κάθομαι.

  14. #3419
    kopela93
    Guest
    Βγήκα λίγο βόλτα είδα κόσμο είχε ήλιο. ένιωσα καλύτερα. Αλλά είχα να βγω πολλές μέρες επειδή έβρεχε και δεν ήμουν καλά.
    Το ξέρω ότι μπορούν να φτιάξουν τα πράγματα αλλά δεν μπορώ να είμαι καλά σε συχνή βάση.
    Δηλαδή πριν από την περίοδο μου χαλιεμαι γενικά πολύ εύκολα και για χαζά πράγματα και όλα τα βλέπω μαύρα. Η λύπη γενικά είναι πολύ συχνή μου φίλη και αργώ να ξεπεράσω τη φάση αυτή.

  15. #3420
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    497
    Να βρείς μία δουλειά
    Να βρείς νά κάνεις κάποιο χόμπι
    Κάποια δραστηριότητα
    Νά μάθεις μια νέα δεξιότητα
    Νά κάνεις γυμναστική
    Να κάνεις εθελοντισμό σέ ομάδες
    Γενικά πολλά μπορείς νά κάνεις γιατί όταν κάποιος κάθεται (και γω επίσης), όλη μέρα αναλύω, σκέφτομαι, πέφτω δεν βρίσκω νόημα, βαριέμαι, αδράνεια και πάλι αδράνεια που πρόσεχε γιατί μπορεί να κρατήσει και χρόνια

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ;
    By Remedy in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 20692
    Last Post: 23-03-2020, 13:01
  2. Σκέφτεστε πριν μιλήσετε?
    By δελφίνι in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 12
    Last Post: 25-03-2018, 10:13
  3. Τι σκέφτεστε;
    By whitecandle in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 22966
    Last Post: 12-01-2015, 13:52
  4. Τι σκεφτεστε?
    By click in forum Ψυχογενής Ανορεξία
    Replies: 111
    Last Post: 21-01-2011, 14:20
  5. Σκεφτεστε πολυ την καθε σας κινηση?
    By keep_walking in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 30
    Last Post: 22-08-2008, 04:49

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •