ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ? - Page 99
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 99 of 258 FirstFirst ... 4989979899100101109149199 ... LastLast
Results 1,471 to 1,485 of 3862
  1. #1471
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Ορέστη αξίζει τον κόπο να ψαχτείς για σεμινάρια κτλ πάνω στην πληροφορική για να επικαιροποιήσεις και πιστοποιήσεις τις γνώσεις σου και να κάνεις γνωριμίες. Συχνά σε αυτό το αντικείμενο μπορείς να δουλεύεις απο απόσταση, οπότε και ξάπλα μπορεί να δουλεύεις. Ξέρω άνθρωπο που δουλεύει σε μία εταιρία που φιάχνει διάφορα προγράμματα και τα πουλάει σε άλλες εταιρείες και πηγαίνει στα γραφεία της εταιρείας μόνο 2 φορές την εβδομάδα, ολη την άλλη δουλειά την κάνει από το σπίτι.
    Πρέπει να το κυνηγήσεις αρκετά όμως για να βρεις κάποιο τέτοιο πόστο.
    Προσπαθησα και ξαναπροσπαθησα και κατι γινεται στο τελος και τα γκρεμιζει ολα σαν τουβλακια τζενγκα. Να κλειστω μεσα στο σπιτι παλι, να διαβαζω για μηνες, και στο τελος κατι να γινει και να μη μπορω να δουλεψω πουθενα. Κοποι χωρις ανταμοιβη. Σπαταλαω τη ζωη μου ετσι. Πρεπει να βγαλω λεφτα το καλοκαιρι, να εχω του χρονου να πληρωσω για τα μαθηματα, ισως να γραφτω και σε αλλα, να μη με ρωτανε με τι ασχολεισαι και να απανταω ανεργος. Και να εχω ζωη εξω απο το σπιτι. Δε μπορω αλλο στην απομονωση. Μεχρι και διαβασμα εκανα καλυτερο στο αναγνωστηριο που διαβαζαν και αλλοι γυρω μου.

    Και πρεπει να ζησω καπου μονος μου, σε μια αλλη γειτονια.

  2. #1472
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    χαιρομαι που εφτασε ο καιρος που εμαθα ποιοι ηταν πραγματικα μερικοι απ οσους μιλαγα γιατι το μονο που τους ενιαζε ηταν το συστημα να προχωρα κανονικα ενω αυτοι φαινοντουσαν ως σωτηρες και φυσικα τα ειχαν με μενα γιατι εγω εχω τη δυναμη να κανω οτι θελω οσο αυτοι μελεταγαν πως θα τους στειλουν σηματα μορς και θα τους κανουν ολους ομοιους τους η εποχη των ηλιθιων και των ψαρωμενων εχει τελειωσει προ πολου "φιλε"

  3. #1473
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    το να θελουν να εμπνεονται απο μενα πραγματα μπορω να το δεχτω αλλα αν νομιζουν οτι θα δεχομαι να χακαρουν συσκευες που εχω αγορασει για να φαινονται αυτοι οι δυνατοι και εγω ο μ........... μαλον καταλαβαν λαθος και αν θελουν πολεμο νευρων φυσικα θα τον εχουν και μετα οπως παντα θα το παιζουν θυματα γιατι ειναι ολοι υποχρεωμενοι να δεχονται τη χουντα που ειναι ολα ιδιοκτησια της ακομα και οτι εχουν οι αλλοι γιατι το να απαιτεις να εχεις στην ιδιοκτησια σου οτι σου ανηκει ειναι .............α ακουσον ακουσον για φαντασου ποιος νομιζεις πως εισαι δηλαδη η θα κατσεις να σε μαμη. ...ουν η θα κλαιγονται

  4. #1474
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Τα ματια μου γεμισαν ρυτιδες.

  5. #1475
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    σε μονιμη βαση βαζουν συνεργατες τους να κανουν πραγματα την ωρα που τα λεω γιατι νομιζουν οτι ετσι θα σταματησω να μιλαω αλλα εγω αντιθετως θα απαντω μονιμως μεχρι να δουμε ποιος θα σπασει τα νευρα σε πιον και αναρωτιεμαι το πως ειναι δυνατον αυτοι που δε με σεβαστηκαν ποτε και ηθελαν τοσο καιρο να μου πασαρουν ανθρωπο τους για να με ελεγχουν συνεχως νομιζοντας οτι με κολπα θα αποσπασουν τη προσοχη απο οτιδηποτε αλλο ζητουν τωρα σεβσμο την ωρα που οι ιδιοι δε σεβονται τιποτα απολυτως αλλα βλεπουν τα παντα ως ιδιοκτησια τους επειδη εχουν γνωριμιες και συνεργτες παντου και οποιος δε συμφωνει με τη χουντα εχουν και το θρασος να τον παρουσιαζουν ως θυτη γιατι εγω για να ειμουν καλος επρεπε αυτοι να ερθουν ως ηλεκτρονικοι κατακτητες και εγω να τους λεω μαλιστα καντε τους ολους ομοιους σας

  6. #1476
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    νομιζετε οτι ετσι θα με εξαναγκασετε να δεχτω ανθρωπο σας με το ζορι για να με βα λει στο συστημα σας? κουνια που σας κουναγε εγω οταν λεω οτι κατι δε το κανω δε θα το κανω δε μπα να σκιζεστε νομιζετε οτι θα μου αποσπασετε τη προσοχη απο τα ενδιαφεροντα μου για να μου πασαρετε μετα τον απομηχανης σωτηρα ε ετσι την εχετε δει

  7. #1477
    Junior Member
    Join Date
    May 2020
    Location
    Δεύτερος γαλαξίας, αριστερά στο βάθος
    Posts
    8
    Γηράσκω αεί εκπλησσόμενος

  8. #1478
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Ηρθε η μανουλα να με ξυπνησει.

  9. #1479
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Nομιζα οτι ηταν βραδυ. Με τρεις ωρες υπνο με σηκωσε η μανουλα. Ο θεουλης να την εχει καλα.

  10. #1480
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Ξυπναει το πρωι και σκεφτεται, τι καλο μπορω να κανω σημερα στο παιδι μου; Α, να μην κοιμηθει σημερα. Να ειναι ολη μερα ζομπι. Να αρρωστησει. Εχω κακο προαισθημα, μπορει να βγει εξω σημερα, να επικοινωνησει με καμια θηλυκια. Καλυτερα να ειναι αρρωστος.

  11. #1481
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    528
    Δε θα πεθάνουμε ποτέ κουφάλα νεκροθάφτη!

  12. #1482
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Εφαγα ενα κομματι ψωμι πιυ ειχεωαφησει και εγινε το μυαλο μου κουρκουτι. Μαλλον θα ειχαωαργησει να παρω τη δοση μου, γι αυτο με ξυπνησε

  13. #1483
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    επι τοσο καιρ ο με πλησιαζαν καπια ατομα εξω που το μονο που τους ενδιαφερε ειναι να δωσουν εντολες στους αδελφους τους για το τι θα κανουν παριστανοντας μου τους φιλους αφου καθε φορα που ελεγαν κατι το εβλεπα μετα παντου το θεμα ειναι οτι εξυπναδες μπορω να λεω και εγω αν δε το εχετε καταλαβει ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΑ -ΕΤΟΙΜΟΣ- ΓΙ ΑΥΤΟ γιατι ολα αυτα δε τα βλεπετε μονο εσεις αν δε το εχετε καταλαβει μαζι τα βλεπουμε και εγω δε προκειται να δεχτω καμια φιλια που εχει ως σκοπο να εξυπηρετησει τους αδελ φους τοιυ συστηματος σας για να το

  14. #1484
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Τωρα ξυπνησα. Ευχαριστω μαμα που εκλεψες ακομα μια μερα απ τη ζωη μου.

  15. #1485
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    528
    Παραβίαση δεοντολογίας (διαγνώσεις ή/και προτροπές για φαρμακευτική αγωγή ή/και ανάρμοστες υποδείξεις για θέματα ψυχικής υγείας κτλ)

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ;
    By Remedy in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 20692
    Last Post: 23-03-2020, 13:01
  2. Σκέφτεστε πριν μιλήσετε?
    By δελφίνι in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 12
    Last Post: 25-03-2018, 10:13
  3. Τι σκέφτεστε;
    By whitecandle in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 22966
    Last Post: 12-01-2015, 13:52
  4. Τι σκεφτεστε?
    By click in forum Ψυχογενής Ανορεξία
    Replies: 111
    Last Post: 21-01-2011, 14:20
  5. Σκεφτεστε πολυ την καθε σας κινηση?
    By keep_walking in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 30
    Last Post: 22-08-2008, 04:49

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •