ακουσια νοσηλεια - Page 13
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 13 of 23 FirstFirst ... 31112131415 ... LastLast
Results 181 to 195 of 341
  1. #181
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by boo View Post
    τωρα περιμενει κανεις να ξαναγραψω εδω για κατι που μπορει να με απασχολει και να ναι σοβαρο?
    εχασα την εμπιστοσυνη μου..
    μονο για χαλαρες ή ουδετερες κουβεντες μπορω να μπαινω
    αυτο καταφερε αυτο το μελος
    μαλλον δεν εχετε νοιωσει τι εστι εισαγγελικη.. γι αυτο και λετε σιγα τη σωσαμε τη boo χωρις να ξερετε τι περασα
    εξω απο το χορο ολα καλα ακουγονται
    εχει μπει απο οσους μου εγραψαν για 1 μερα σε ψυχιατρειο? για 1 μερα! εχει νοωσει κανεις τον εξευτελισμο να σε μαζευει η αστυνομια?
    Μπου.. Άκου.. Καταλαβαίνω ότι όλο αυτό ήταν μια άσχημη εμπειρία και κανένας δεν είπε το αντίθετο αλλά γιαυτό έχουν ευθύνη οι άνθρωποι αυτοί και όχι η κίνηση κάποιου μελους που ήθελε να σε σώσει, να προλάβει το κακό..
    Η εμπιστοσύνη θα έρθει ξανά γιατί πολλοί εδώ μπαίνουν στο θέμα σου, ασχολούνται και γενικά είσαι συμπαθής και το ξέρεις. Κανένας δεν θέλει το κακό σου και το ξέρεις πολύ καλά!!!

  2. #182
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by boo View Post
    δε θα το πηγαινα μεχρι τελους γιατι αγαπαω τη ζωη μου και το εχω αποδειξει νομιζω.. σε μια συνεχη προσπαθεια για να ζησω παρα την καθε δυσκολια.. αλλα αυτα γινονται οταν ο αλλος δε σε ξερει και αποφασιζει για εσενα. αμα ηταν σε τοσα θεματα που εχουν γραψει αλλοι για αυτοκτονια γιατι εκεινοι δεν φαγανε αναφορα??

    δεν το εκανε για να με τιμωρησει η ελισαβετ αλλα αυτο που ακολουθησε ηταν η απολυτη τιμωρια........
    Μπου σε καταλαβαίνω και σε πιστεύω ότι δεν θα το έκανες..Γιατί έχεις δείξει πόση δύναμη έχεις..
    Αλλά εκείνο το βράδυ, με αυτά που έγραφες δεν ήμουν καθόλου σίγουρη γι αυτό..Θέλω να σου πω ότι και η Ελισάβετ φοβήθηκε για σένα..Όπως όλοι μας..
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  3. #183
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    αυτο το μελος μου προδωσε καθε εμπιστοσυνη για το φορουμ.. πως να ξαναμιλησω? με το φοβο απο διπλα?
    τα λεω και με παιρνουν τα κλαματα γιατι ηταν η φωλιτσα μου η κρυψωνα μου εδω μεσα και τωρα δεν εχω τιποτα και πουθενα..
    πιστευετε πως σε αναλογη κατασταση στο μελλον οτι θα εκφραστω? ισα ισα που χωρις το φορουμ θα ειμμαι ακομα πιο μονη..
    δε ξερω γιατι τα περναω ολα αυτα στη ζωη μου
    πραγματικα ποιανου αμαρτιες πληρωνω και δοκιμαζομαι ετσι..
    Last edited by boo; 27-04-2020 at 02:50.
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  4. #184
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by boo View Post
    αυτο το μελος μου προδωσε καθε εμπιστοσυνη για το φορουμ.. πως να ξαναμιλησω? με το φοβο απο διπλα?
    τα λεω και με παιρνουν τα κλαματα γιατι ηταν η φωλισα μου η κρυψνα μου εδω μεσα και τωρα δεν εχω τιποτα και πουθενα..
    πιστευετε πως σε αναλογη κατασταση στο μελλον οτι θα εκφραστω? ισα ισα που χωρις το φορουμ θα ειμμαι ακομα πιο μονη..
    δε ξερω γιατι τα περναω ολα αυτα στη ζωη μου
    πραγματικα ποιανου αμαρτιες πληρωνω και δοκιμαζομαι ετσι..
    Μπου μου δεν υπάρχει λόγος να στεναχωριέσαι. Στη ζωή δεν είναι όλα άσπρο ή μαύρο. Δες τα πράγματα όπως σου τα λέω εγω και θα δεις ότι δεν υπήρχε κακή πρόθεση από την Ελισάβετ και δεν χρειάζεται να φοβάσαι να μιλήσεις εδώ..

  5. #185
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    ολα τα ριχνουμε στην καλη προθεση και δικαιολογουμε οτι περασα..

    νομιζετε πως το ψυχιατρειο ειναι παιδικη χαρα, οτι πας σε ενα ωραιο περιβαλλον, που σ αγκαλιαζουν, σου χαμογελανε, σε φροντιζουν, δε σε ξεφτιλιζουν, δε σε τρομαζουν και σε νοιαζονται ολοι, σε ακουνε, δε σε δενουν, δε σ ριχνουν σε καταστολη, δε σε βαζουν στην απομονωση, δε σου κανουν ηρεμιστικες ενεσεις οταν εισαι σε ενταση ή οταν δε παιρνεις τα φαρμακα σου με το καλο, οταν σου λενε οι νοσηλευτες οταν ακους φωνες να λες κυριε ιησου χριστε ελεησον με.. τοσο επαγγελματιες ειναι..

    εχω γνωστο μου που παραλιγο να κανει αποπειρα και μπηκε οικειοθελως μεσα γιατι χρειαζοταν βοηθεια και εκατσε 1.5 μερα κι εφυγε γιατι δεν αντεχε εκει μεσα. 2 φορες το επαθε αυτο..

    ξερω μελη που εχουν μπει για νοσηλεια και συμφωνησαν μαζι μου οτι δεν επρεπε να γινει ετσι
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  6. #186
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by boo View Post
    αυτο το μελος μου προδωσε καθε εμπιστοσυνη για το φορουμ.. πως να ξαναμιλησω? με το φοβο απο διπλα?
    τα λεω και με παιρνουν τα κλαματα γιατι ηταν η φωλιτσα μου η κρυψωνα μου εδω μεσα και τωρα δεν εχω τιποτα και πουθενα..
    πιστευετε πως σε αναλογη κατασταση στο μελλον οτι θα εκφραστω? ισα ισα που χωρις το φορουμ θα ειμμαι ακομα πιο μονη..
    δε ξερω γιατι τα περναω ολα αυτα στη ζωη μου
    πραγματικα ποιανου αμαρτιες πληρωνω και δοκιμαζομαι ετσι..
    Μπου είμαι σίγουρη ότι το μόνο που σκεφτόταν η Ελισάβετ ήταν να μην κάνεις κακό στον εαυτό σου..Τίποτα άλλο..
    Και έχεις απόλυτο δίκιο (γίνομαι κουραστική) για τον τρόπο που σου φέρθηκαν οι άλλοι όταν ήρθαν σπίτι σου..Αυτό είναι ηλιθιότητα δική τους!
    Αλλά εμείς είμαστε εδώ για να συζητήσουμε και να προσπαθήσουμε να το αφήσεις πίσω σου όλο αυτό..Δεν χρειάζεται να φοβάσαι να εκφραστείς..
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  7. #187
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by boo View Post
    ολα τα ριχνουμε στην καλη προθεση και δικαιολογουμε οτι περασα..

    νομιζετε πως το ψυχιατρειο ειναι παιδικη χαρα, οτι πας σε ενα ωραιο περιβαλλον, που σ αγκαλιαζουν, σου χαμογελανε, σε φροντιζουν, δε σε ξεφτιλιζουν, δε σε τρομαζουν και σε νοιαζονται ολοι, σε ακουνε, δε σε δενουν, δε σ ριχνουν σε καταστολη, δε σε βαζουν στην απομονωση, δε σου κανουν ηρεμιστικες ενεσεις οταν εισαι σε ενταση ή οταν δε παιρνεις τα φαρμακα σου με το καλο, οταν σου λενε οι νοσηλευτες οταν ακους φωνες να λες κυριε ιησου χριστε ελεησον με.. τοσο επαγγελματιες ειναι..

    εχω γνωστο μου που παραλιγο να κανει αποπειρα και μπηκε οικειοθελως μεσα γιατι χρειαζοταν βοηθεια και εκατσε 1.5 μερα κι εφυγε γιατι δεν αντεχε εκει μεσα. 2 φορες το επαθε αυτο..

    ξερω μελη που εχουν μπει για νοσηλεια και συμφωνησαν μαζι μου οτι δεν επρεπε να γινει ετσι
    Για πες μου για όλα αυτά που περιγράφεις τώρα που ευθύνεται η Ελισάβετ? Αυτή σου φέρθηκε άσχημα? Αυτή δεν έκανε καλα την δουλειά της? Συγνώμη αλλά θα μπορούσε να προχωρήσεις και τώρα να μην ήσουν εδώ να μιλάμε.. Και ναι ξέρω αγαπάς την ζωή σου κτλ, εκείνη την μέρα δεν ήταν η μπου ήταν οι φωνές που έλεγαν στην μπου τι να κάνει. Ήρθες εδώ και έγραψες τι έγινε και κάποιοι ηρθαν να το παίξουν δικαστές και να πουν εξυπνάδες. Κάποιοι το συνέχισαν και σε άλλα θέματα γιατί έτσι νόμιζαν είναι μαγκιά.. Κάποιοι ήρθαν και συμφώνησαν μαζί σου γιατί ξέρουν πως είναι και δεν τους αδικώ. Άλλοι διαφώνησαν, μίλησαν σοβαρά κτλ.. Αλλα μιλάω για τα άτομα που ήρθαν εδώ για να δείξουν με το δάχτυλο τους το άδικο.. Αυτοί που όταν έλεγες για τις φωνές, όταν εκοβες τα χέρια σου δεν ήταν κανένας εδώ, δεν ασχολήθηκε κανένας.. Αυτοί ήταν οι δικαστές..
    Θα σου κάνω κάποιες ερωτήσεις και απάντησε τες στον εαυτό σου.
    Πόσες μέρες δεν ήσουν καλά? Εκείνη την μέρα άκουγες τις φωνές και έκανες ότι σου έλεγαν? Εκοβες τα χέρια σου? Ποιος μπορεί να υπολογίσει μέχρι που μπορεί να φτάσεις? Και αν έφτανες μέχρι το τέλος? Έκανε την αναφορά για το κακό σου? Οι άλλοι προχώρησαν και ήρθαν σπίτι σου χωρίς να δουν κάτι ανησυχητικό? Ποιοι σου φέρθηκαν άσχημα? Η Ελισάβετ? Όταν ήρθες εδώ και έγραψες για το πόσο ασχημα νιώθεις τι επιλογές είχε η Ελισάβετ? Να μιλήσει ή να μην μιλήσει? Γιατί παραδέχτηκε οτι είναι αυτή? Θα μπορούσε να μην πει τίποτα και να σε αφήσει εδώ να φοβάσαι όλους και το φόρουμ? Όταν είδε πως ένιωσες άσχημα σου είπε για διαγραφή? Γιατί να μιλήσει για διαγραφή ενώ θα μπορούσε να πει δεν με νοιάζει?

    Μπου δεν θα έρθω εδώ να ταισω τον φόβο σου, δεν είναι του χαρακτήρα μου. Δεν θα έρθω εδώ να σου πω Σταμάτα να εμπιστεύεσαι το φόρουμ γιατί η κίνηση της Ελισάβετ για μένα δεν ήταν λάθος. Ξέρω πόσο άσχημα νιώθεις και πραγματικά λυπάμαι γιαυτό αλλα θα ρίξω τις ευθύνες σε αυτούς τους μ... Που δεν σου φερθηκαν καλά. Που δεν φέρονται γενικά καλά και κάνουν χειρότερα την ψυχολογία του άλλου. Μόνο σε αυτούς. Θέλω να είσαι καλά και εκείνη την μέρα σκέφτηκα και εγώ ότι θα κάνεις κακό στον εαυτό σου και είναι κρίμα μπου.
    Ζουμε σε μια κοινωνία που οι άνθρωποι δεν κάνουν τίποτα. Βλέπουν βία και απλά κοιτανε χωρίς να βοηθήσουν, άλλοι βγάζουν και βιντεο και τα δημοσιεύουν και υπάρχουν αυτοί οι 2-3 άνθρωποι που δεν θα μείνουν να κοιτάνε, θα βοηθήσουν. Εγώ αυτούς τους ανθρώπους δεν θα τους κατηγορήσω για τίποτα. Έκανε ότι έκανε για να προλάβει τα χειρότερα.
    Η εμπιστοσύνη δεν καταστρέφεται τόσο εύκολα, ειδικά μια σχέση (φόρουμ και εσένα) που χτίστηκε μέσα σε τόσα χρόνια.. Συνεχισε να γράφεις εδώ γιατι ξέρεις πως πολλοί ανησυχούν για σένα και σε νοιαζονται.
    Εγώ κάθε φορά που θα βλέπω θέμα σου θα μπαίνω και θα σχολιάζω για να κάνω ότι μπορώ για να σε κάνω να χαμογελάσεις.

  8. #188
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    ωραια τα λες.
    αυτο που παρατηρω ειναι πως οι μονοι που με καταλαβαινουν ειναι οσοι εχουν νοσηλευτει..
    αυτο που ξερω ειναι οτι απο τη μερα που μπηκα και καθε μερα απο τοτε το μονο που σκεφτομαι τα βραδυα ειναι αν υπαρχει καποια ανωτερη δυναμη να μη με ξημερωσει.. αυτο λεει η ψυχη μου γιατι δεν αντεχω αλλο και επειδη ειμαι δειλη και κοτα να κανω κατι κακο στον εαυτο μου απο μονη μου
    δεν ειδα να αναφερουν στη διωξη αλλα παιδια που γραφουν εδω μεσα για αυττοκτονια.. εκει γιατι κανετε οτι δε βλεπετε?
    αυτα
    ευχαριστω για το ενδιαφερον οπως και να εχει
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  9. #189
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  10. #190
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by boo View Post
    ωραια τα λες.
    αυτο που παρατηρω ειναι πως οι μονοι που με καταλαβαινουν ειναι οσοι εχουν νοσηλευτει..
    αυτο που ξερω ειναι οτι απο τη μερα που μπηκα και καθε μερα απο τοτε το μονο που σκεφτομαι τα βραδυα ειναι αν υπαρχει καποια ανωτερη δυναμη να μη με ξημερωσει.. αυτο λεει η ψυχη μου γιατι δεν αντεχω αλλο και επειδη ειμαι δειλη και κοτα να κανω κατι κακο στον εαυτο μου απο μονη μου
    δεν ειδα να αναφερουν στη διωξη αλλα παιδια που γραφουν εδω μεσα για αυττοκτονια.. εκει γιατι κανετε οτι δε βλεπετε?
    αυτα
    ευχαριστω για το ενδιαφερον οπως και να εχει
    Έγραψε κάποιος άλλος γδερνω τα χέρια μου και τρέχει αίμα και δεν έκανε κανένας τίποτα? Ε αν δεν κάναμε τότε μπράβο μας που κοιτάμε τον άλλο και δεν τον βοηθαμε.

    Δεν είπα πουθενά ότι δεν σε καταλαβαίνουμε. Όσο και να περιγράψεις αυτά που έγιναν εμείς δεν θα μπορέσουμε να σε νιώσουμε ναι αλλά όχι ότι δεν σε καταλαβαίνουμε. Ρίξε τις ευθυνες εκεί που πρέπει όμως, γιατί είναι κρίμα να χάσεις το μοναδικό μέρος που ένιωθες άνετα και έλεγες αυτά που αισθανοσουν.

    Καλο βραδυ

  11. #191
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    καλο βραδυ Γιωργο..
    ευχαριστω για την κουβεντα κι ας διαφωνουμε..
    καλη ξεκουραση
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  12. #192
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  13. #193
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    Quote Originally Posted by boo View Post
    δε θα το πηγαινα μεχρι τελους γιατι αγαπαω τη ζωη μου και το εχω αποδειξει νομιζω.. σε μια συνεχη προσπαθεια για να ζησω παρα την καθε δυσκολια.. αλλα αυτα γινονται οταν ο αλλος δε σε ξερει και αποφασιζει για εσενα. αμα ηταν σε τοσα θεματα που εχουν γραψει αλλοι για αυτοκτονια γιατι εκεινοι δεν φαγανε αναφορα??

    δεν το εκανε για να με τιμωρησει η ελισαβετ αλλα αυτο που ακολουθησε ηταν η απολυτη τιμωρια........
    Δεν ειναι ετσι μπου... Πολλοι ανθρωποι εχουν ακομα και σωθει με αυτον τον τροπο, και εδω μεσα. Απλα δεν γραφεται γιατι γινεται στο παρασκηνιο.

    Ηθελα να σε ρωτησω... Πως ξερεις οτι η κατασταση με τις φωνες δε θα κλιμακωνοταν περαιτερω στο μεταξυ μεχρι να δεις το γιατρο σου; Οτι ειχε χειροτερεψει ηδη τοσο εκεινες τις μερες δε σε προβληματιζει;
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

  14. #194
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,640
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Μπου σε καταλαβαίνω και σε πιστεύω ότι δεν θα το έκανες..Γιατί έχεις δείξει πόση δύναμη έχεις..
    Αλλά εκείνο το βράδυ, με αυτά που έγραφες δεν ήμουν καθόλου σίγουρη γι αυτό..Θέλω να σου πω ότι και η Ελισάβετ φοβήθηκε για σένα..Όπως όλοι μας..
    ειναι σαν να λες οτι η αυτοκτονια ειναι για τους αδυναμους...
    οτι δεν αρκει μια περιεργη μοναχικη στιγμη και μαλιστα για καποιον που εχει ηδη σοβαρα προβληματα και φωναζει οτι δεν εχει βοηθεια, για να γυρισει ο διακοπτης.
    κι ομως, αρκει. εχει αποδειχθει πολλες φορες.
    κι οσο καθομαστε και λεμε στην μπου ποσο σιγουροι ειμαστε οτι δεν θα το εκανε ποτε υπο καμια συνθηκη, τοσο λεμε ψεματα...

    κανεις μας δεν ξερει αν θα το εκανε η δεν θα το εκανε κι ολα εδειχναν πολυ περιεργα.
    αν το ειχε κανει, τωρα θα λεγαμε αλλα και θα ψαχναμε να βρουμε αν θα επρεπε να κινηθουμε εμεις η οι διαχειριστες, η ποιος τελοσπαντων ηταν αυτος που την καμαρωνε και δεν εκανε κατι.
    λυπαμαι πολυ που ηταν ασχημη η κατασταση στο ψυχιατρειο.
    δεν νομιζω οτι ακομα κι απ οσους δεν εχουμε σχετικη εμπειρια, να πιστευει κανεις οτι το ψυχιατριο ειναι παιδικη χαρα, η οτι ειναι κατι το απλο και ευχαριστο να ερχεται η αστυνομια να σε ψαχνει. κανεις δεν εστειλε εκει βοηθεια για να παει η μπου σε παιδικη χαρα. την εστειλε μονο για να μην κανει κατι ανεπανορθωτο.

    λυπαμαι κι εγω για την ταλαιπωρια της, αλλα θα εκανα το ιδιο για οποιον θα πιστευα οτι ειναι στην ακρη αυτου του γκρεμου.
    και κατι ακομα.
    καποιες φορες η αληθεια ειναι ενα αναμενο καρβουνο που καποιος την πεταει καταπανω σου. κατι πρεπει να την κανεις. δεν μπορεις να τη ν κρατας και να καμαρωνεις. δεν θα κρινω ποιος και τι θα λεει στο φορουμ, ας το σκεφτει ο καθενας για τον εαυτο του.

    προσωπικα, θα με πειραζε περισσοτερο αν η μπου αυτοκτονουσε γιατι ολοι αδρανησαν, παρα αν εχανε την εμπιστοσυνη της στο φορουμ, η αν ακομα εφευγε απ το φορουμ.
    αυτο μπορω να το δεχτω σαν προσωπικη επιλογη.
    το να λεει καποιος οτι σκοπευει να πεθανει, λυπαμαι αλλα δεν το θεωρω προσωπικη επιλογη.

  15. #195
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ειναι σαν να λες οτι η αυτοκτονια ειναι για τους αδυναμους...
    οτι δεν αρκει μια περιεργη μοναχικη στιγμη και μαλιστα για καποιον που εχει ηδη σοβαρα προβληματα και φωναζει οτι δεν εχει βοηθεια, για να γυρισει ο διακοπτης.
    κι ομως, αρκει. εχει αποδειχθει πολλες φορες.
    κι οσο καθομαστε και λεμε στην μπου ποσο σιγουροι ειμαστε οτι δεν θα το εκανε ποτε υπο καμια συνθηκη, τοσο λεμε ψεματα...

    κανεις μας δεν ξερει αν θα το εκανε η δεν θα το εκανε κι ολα εδειχναν πολυ περιεργα.
    αν το ειχε κανει, τωρα θα λεγαμε αλλα και θα ψαχναμε να βρουμε αν θα επρεπε να κινηθουμε εμεις η οι διαχειριστες, η ποιος τελοσπαντων ηταν αυτος που την καμαρωνε και δεν εκανε κατι.
    λυπαμαι πολυ που ηταν ασχημη η κατασταση στο ψυχιατρειο.
    δεν νομιζω οτι ακομα κι απ οσους δεν εχουμε σχετικη εμπειρια, να πιστευει κανεις οτι το ψυχιατριο ειναι παιδικη χαρα, η οτι ειναι κατι το απλο και ευχαριστο να ερχεται η αστυνομια να σε ψαχνει. κανεις δεν εστειλε εκει βοηθεια για να παει η μπου σε παιδικη χαρα. την εστειλε μονο για να μην κανει κατι ανεπανορθωτο.

    λυπαμαι κι εγω για την ταλαιπωρια της, αλλα θα εκανα το ιδιο για οποιον θα πιστευα οτι ειναι στην ακρη αυτου του γκρεμου.
    και κατι ακομα.
    καποιες φορες η αληθεια ειναι ενα αναμενο καρβουνο που καποιος την πεταει καταπανω σου. κατι πρεπει να την κανεις. δεν μπορεις να τη ν κρατας και να καμαρωνεις. δεν θα κρινω ποιος και τι θα λεει στο φορουμ, ας το σκεφτει ο καθενας για τον εαυτο του.

    προσωπικα, θα με πειραζε περισσοτερο αν η μπου αυτοκτονουσε γιατι ολοι αδρανησαν, παρα αν εχανε την εμπιστοσυνη της στο φορουμ, η αν ακομα εφευγε απ το φορουμ.
    αυτο μπορω να το δεχτω σαν προσωπικη επιλογη.
    το να λεει καποιος οτι σκοπευει να πεθανει, λυπαμαι αλλα δεν το θεωρω προσωπικη επιλογη.
    Η Αλεξία και εγώ το ίδιο λέγαμε χθες.. Ότι κανένας δεν ξέρει που θα μπορούσε να φτάσει εκείνη την μέρα.. Η μπου έλεγε ότι ξέρει τον εαυτό της και δεν θα του έκανε κακό.

Page 13 of 23 FirstFirst ... 31112131415 ... LastLast

Similar Threads

  1. ακουσια νοσηλεία!!
    By manos_84 in forum Εμπειρίες Ψυχοθεραπείας - Ψυχολογική & Ψυχιατρική Υποστήριξη
    Replies: 16
    Last Post: 22-02-2019, 07:12
  2. Ακούσια εισαγωγή
    By amitas in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 02-11-2018, 18:00
  3. Ακούσια νοσηλεία
    By amitas in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 1
    Last Post: 18-10-2018, 21:29
  4. ΝΟΣΗΛΕΙΑ
    By xara86 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 1
    Last Post: 24-04-2014, 18:48
  5. νοσηλεια????
    By ferro in forum Εμπειρίες Ψυχοθεραπείας - Ψυχολογική & Ψυχιατρική Υποστήριξη
    Replies: 11
    Last Post: 30-04-2009, 19:55

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •