Πικρή γεύση στο στόμα/κορωνοϊος - Page 8
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 8 of 11 FirstFirst ... 678910 ... LastLast
Results 106 to 120 of 157
  1. #106
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    το μήνυμα έχει τροποποιηθεί από τη διαχείριση.
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  2. #107
    Antonis8
    Guest
    Όχι, θα σε παρακαλούσα να με αφήσεις ήσυχο γενικά και να σταματήσεις το σπαμ σε άσχετα θέματα. Προσπαθούσα να βοηθήσω έναν χρήστη και για ακόμα μία φορά δέχτηκα επίθεση χωρίς λόγο.

  3. #108
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Είμαι ελευθερη νς λεω τη γνώμη μου και θα το κάνω είτε σου αρεσει ειτε οχι και τωρα σε αφήνω γιατί εχω εξοδο.Ετσι κάτσε και μετρα πίεση μη σου ξεφυγει καμια μοναδα
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  4. #109
    Antonis8
    Guest
    Όχι, όταν είσαι προσβλητική και επιθετική προς άλλα μέλη, δεν είναι δικαίωμά σου. Δικαίωμά σου επίσης δεν είναι να κάνεις συνεχώς σπαμ προκειμένου να επιτεθείς σε μέλη. Επιτέθηκες στον χαρακτήρα μου, στα θέματα υγείας μου και γενικά στο άτομο μου χωρίς να σου δώσω το παραμικρό έναυσμα. Με χλευάζεις με κακία χωρίς λόγο. Ειναι ενάντιας στους κανονισμούς όλο αυτό.

    Δεν με ενδιαφέρει ελάχιστα η προσωπική σου ζωή και σίγουρα δεν ξέρεις τη δική μου προσωπική ζωή την οποία δεν μου αρέσει να μοιράζομαι με κακεντρεχείς αγνωστους. Ούτε νιώθω την ανάγκη λόγω ανασφάλειας να σε πληροφορήσω αν είμαι έξω ή στο σπίτι. Περαστικά σου και ωρίμασε λίγο. Μάθε να σέβεσαι τους άλλους. Μέχρι τώρα είχα την καλοσύνη να μην στην πω ή να μην σου επιτεθώ προσωπικά όπως κάνεις εσύ, σταμάτα να εκμεταλευεσαι την ευγένεια μου για να βγάζεις την κακεντρέχεια και την κακία σου ονλάιν.

  5. #110
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Μιλας εσυ για κακεντρέχεια που ειπες ότι φαινομαι πολυ μεγάλη;οτι δίνεις αυτό θα πάρεις αντωνακη
    Quote Originally Posted by Antonis8 View Post
    Όχι, όταν είσαι προσβλητική και επιθετική προς άλλα μέλη, δεν είναι δικαίωμά σου. Δικαίωμά σου επίσης δεν είναι να κάνεις συνεχώς σπαμ προκειμένου να επιτεθείς σε μέλη. Επιτέθηκες στον χαρακτήρα μου, στα θέματα υγείας μου και γενικά στο άτομο μου χωρίς να σου δώσω το παραμικρό έναυσμα. Με χλευάζεις με κακία χωρίς λόγο. Ειναι ενάντιας στους κανονισμούς όλο αυτό.

    Δεν με ενδιαφέρει ελάχιστα η προσωπική σου ζωή και σίγουρα δεν ξέρεις τη δική μου προσωπική ζωή την οποία δεν μου αρέσει να μοιράζομαι με κακεντρεχείς αγνωστους. Ούτε νιώθω την ανάγκη λόγω ανασφάλειας να σε πληροφορήσω αν είμαι έξω ή στο σπίτι. Περαστικά σου και ωρίμασε λίγο. Μάθε να σέβεσαι τους άλλους. Μέχρι τώρα είχα την καλοσύνη να μην στην πω ή να μην σου επιτεθώ προσωπικά όπως κάνεις εσύ, σταμάτα να εκμεταλευεσαι την ευγένεια μου για να βγάζεις την κακεντρέχεια και την κακία σου ονλάιν.
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  6. #111
    Antonis8
    Guest
    Aπό πότε το να πεις ότι νόμιζες ότι κάποιος είναι μεγαλύτερος ηλικιακά είναι κακεντρέχεια; Αυτή την εντύπωση μου είχες δώσει, τι να κάνουμε;

    Έχεις γράψει κι εσύ για θέματα υγείας σου στο φόρουμ, δεν πετάχτηκα ποτέ σαν ασεβής @@κας να σου πω ότι είναι στο κεφάλι σου ή να αμφισβητήσω τους γιατρούς σου ή ακόμα χειρότερα να σε κοροιδέψω. Από τη στιγμή που έχω διαγνωστεί με κάτι και λέω ότι αυτό είναι που τριγκάρει το ocd μου γιατί προφανώς το έχω συζητήσει με τον ψυχίατρο μου, ποια είσαι εσύ για να μου λες τι φοβάμαι και να διαφωνείς εξαντλητικά πάνω στην προσωπικότητά μου; Δεν έχεις κάτι καλύτερο να κάνεις πρώτα από ολα; Μιλούσα με έναν άλλο χρήστη και πετάχτηκες χωρίς κανένα απολύτως λόγο να μου την πεις. Δούλεψε το, δεν είναι σωστή συμπεριφορά αυτή και σίγουρα δεν είναι αποδεκτή από τους κανονισμούς του φόρουμ, εφόσον μάλιστα δήλωσα ξεκάθαρα ότι το εκλαμβάνω παρενοχλητικά και με δεν βοηθά στο ελάχιστο, το ακριβώς αντίθετο.

  7. #112
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Μου εχεις ξανακανει αναφορες και το φορουμ δεν εριξε ποινή που σημαινει οτι μονο εσυ το βλέπεις ετσι.φιλικα σου μιλαω καο ποτε δεν ακούς
    Quote Originally Posted by Antonis8 View Post
    Aπό πότε το να πεις ότι νόμιζες ότι κάποιος είναι μεγαλύτερος ηλικιακά είναι κακεντρέχεια; Αυτή την εντύπωση μου είχες δώσει, τι να κάνουμε;

    Έχεις γράψει κι εσύ για θέματα υγείας σου στο φόρουμ, δεν πετάχτηκα ποτέ σαν ασεβής @@κας να σου πω ότι είναι στο κεφάλι σου ή να αμφισβητήσω τους γιατρούς σου ή ακόμα χειρότερα να σε κοροιδέψω. Από τη στιγμή που έχω διαγνωστεί με κάτι και λέω ότι αυτό είναι που τριγκάρει το ocd μου γιατί προφανώς το έχω συζητήσει με τον ψυχίατρο μου, ποια είσαι εσύ για να μου λες τι φοβάμαι και να διαφωνείς εξαντλητικά πάνω στην προσωπικότητά μου; Δεν έχεις κάτι καλύτερο να κάνεις πρώτα από ολα; Μιλούσα με έναν άλλο χρήστη και πετάχτηκες χωρίς κανένα απολύτως λόγο να μου την πεις. Δούλεψε το, σε είναι σωστή συμπεριφορά αυτή και σίγουρα δεν είναι αποδεκτή από τους κανονισμούς του φόρουμ, εφόσον μάλιστα δήλωσα ξεκάθαρα ότι το εκλαμβάνω παρενοχλητικά και με δεν βοηθά στο ελάχιστο, το ακριβώς αντίθετο.
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  8. #113
    Antonis8
    Guest
    Κι εσύ είχες ισχυριστεί ότι σε βρίζω και δεν μου επιβλήθηκε κάποια ποινή. Σε όσες αναφορές σου έκανα, αφαιρέθηκε το προσβλητικό σου κείμενο, δεν επιβάλλεται πάντοτε ποινή. Εμ δεν ξέρεις τους κανόνες, εμ δεν έχεις μάθει πώς λειτουργεί το φόρουμ τόσα χρόνια μέλος.

    Δεν το βλέπω μόνο εγώ έτσι, χρησιμποποιώ λογικά επιχειρήματα που δεν είσαι σε θέση να αντικρούσεις και το μόνο που κάνεις είναι να χλευάζεις και να επιτίθεσαι στην προσωπικότητα μου και τα θέματα υγείας μου ενώ εγώ παραμένω κύριος και δεν κάνω το ίδιο σε σένα, ενώ θα μπορούσα. Θα έπρεπε να ντρέπεσαι για τον τρόπο σου. Αλλά δεν φαίνεται να το αντιλαμβάνεσαι και είναι κρίμα. Δεν βλάπτει ποτέ η αυτοκριτική, αλλά δυστυχώς, όπως αντιλαμβάνομαι, δεν έχεις υγιή σχέση με την αναγνώριση και την παραδοχή των λαθών σου. Θα σε παρακαλούσα λοιπόν, για πολλοστή φορά , να σταματήσεις να μου επιτίθεσαι. Αν δεν το κάνεις, απλως θα σε αγνοώ, όπως έκανα και παλιότερα. Θα αργήσεις στην "έξοδό" σου!

  9. #114
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Μην ανησυχείς για μένα Αντώνη,ποτε δεν καθυστερώ.ειμαι παντα ετοιμη...
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  10. #115
    Antonis8
    Guest
    Δεν ανησυχώ στο ελάχιστο, μια κωμική παρατήρηση έκανα.

    Επίσης, μιας και διαβάζω και ένα σχετικό βιβλίο με την επιχειρηματολογία, το να προσπαθείς να αποδείξεις μια θέση με βάση την πλειοψηφία ή την μειοψηφία που υποστηρίζει την εν λόγω θέση, δεν είναι απόδειξη, αλλά σόφισμα. Και η δουλεία κάποτε υποστηριζόταν από το σύνολο των ελεύθερων πολιτών, αυτό δεν σημαίνει πως ήταν σωστή επειδή την υποστήριζε η πλειοψηφία. Αυτό που μετρούν είναι τα σωστά επιχειρήματα και ο λογικός λόγος, κάτι που δεν επέδειξες στη συγκεκριμένη συζήτηση.

  11. #116
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Eχω πυρετο...

  12. #117
    Antonis8
    Guest
    Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    Eχω πυρετο...
    Πόσο; Έχεις άλλα συμπτώματα;

  13. #118
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Quote Originally Posted by Antonis8 View Post
    Πόσο; Έχεις άλλα συμπτώματα;
    Παραγωγικο βηχα, κουραση, πονοκεφαλο. Δε μετρηθηκα.

  14. #119
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Ίσως ειναι κάπως καυστικος ο τροπος μου αλλα δεν θελω το κακο σου.Δεν εχουμε περιουσία να μοιράσουμε...Ασε ολα τα ιατρικά και ζησε.δε χρειάζεται να σπέρνεις πανικό συνέχεια.και μενα η πίεση μου μικρή είναι πολλες φορες έχω 8 με 4 αλλα δεν μοθ γινεται εμμονή να μετραω..και η νευρολόγος ειπε να μετραω καθε μερα γιατί παίρνω χαπια για την καρδια παρόλαυτα δε το κάνω.Δε σου λεω να μην ακολουθεις τους γιατρούς όπως κάνω εγώ απλα να ζήσεις.Να ταισεις τα γατιά και ας ζαλιστεις θα σου περασει να βγείς μια βόλτα και ας ανεβάσεις παλμους θα κάτσεις και ια σου πέσουν.Δεν εισαι του θανατα και είσαι νεος άνθρωπος.. πως μπορείς να μην ζεις;ειναι τα καλύτερα μας χρόνια αυτα..Εγω βγαίνω συνεχεια και ας έχω παλμούς,πηγαινω για καφε και ας τρεμουν τα χερια μου γνωρίζω ανθρωποθς και ας έχω προβλήματα..μην δίνεις τοσο βάση στην ορθοστατικη κάνεις δε πέθανε αππ αυτην
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  15. #120
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    37.9 ________

Page 8 of 11 FirstFirst ... 678910 ... LastLast

Similar Threads

  1. Σας αγχώνει ο κορωνοιος;;
    By Layla123 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 250
    Last Post: 03-04-2020, 17:29
  2. Μουδιασμα-Μυρμηγκιασμα στο στομα
    By Speaker14 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 15-01-2020, 16:15
  3. Αίμα στο στόμα
    By gl08 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 09-06-2017, 22:51
  4. Σχετικα με οσα βαζουμε στο στομα μας!!!
    By sweetOctober in forum Παχυσαρκία
    Replies: 2
    Last Post: 09-01-2014, 01:23
  5. Η ζωή μου είναι ένα πολύ πικρή και κατάμαυρη...
    By δελφίνι in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 18
    Last Post: 01-10-2012, 23:01

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •