Ενοχλητικοί γείτονες.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2019
    Posts
    398

    Ενοχλητικοί γείτονες.

    Πραγματικά υποφέρω.Αληθεια.Δεν ξέρω τι να κάνω και πώς να το κάνω.Καθε βράδυ τα ίδια.Θες να κανεις σεξ?Ναι κάνε,αλλά κάνε λίγο αθόρυβα!!Βαράω τους τοίχους με τα χέρια,με σκούπες ,ότι άλλο βρω μπροστά μου.Οποτε τον πετυχαινω στον διάδρομο φυσικά με κοιτάει σαν χανος και εχω την εντύπωση ότι το κάνει επίτηδες για να με εκνευρίσει και να αρχίσουμε καυγά.Και όλο το πανηγύρι γίνεται αργά το βράδυ...Το κρεβάτι είναι σιδερένιο πάντως σίγουρα γιατί ακούγεται!!Τι να κάνω?Να μιλήσω στην γυναίκα που έχει το σπίτι η θα εχω χειροτερα μπλεξίματα?Δεν μπορώ άλλο να ξυπνάω και με οτοασπιδες φοβάμαι να κοιμηθώ.
    Dear God i don't know what the future holds but I'm counting on you.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    255
    γεια σου, εχω και εγω γείτονες απο πανω μου που είναι εντελως ΘΕΟΚΟΥΦΟΙ, μιλανε και ακουω ξεκαθαρα την συνομιλια και για κερασι στην τουρτα εχουν και παιδια που 9 με 12 τρεχουν σαν αλογα σε ιππόδρομο. Με τα παιδια κανω υπομονη γιατι και εμείς εχουμε στην οικογενεια και κανει πανικο και κανεις δεν λεει τιποτα. Ασε που ειναι υποφερτος γιατί ειναι γελακια παιχνιδι και περναμε ωραια. Οι φωνες ομως αυτες δεν υπαρχουν. Περνω λοιπον το κονταρι της σκουπας και χτυπαω οταν δεν αντεχεται και σταματανε περνανε 5 μερες ξανα, ξανα το κονταρι εγω. το εχω πλεον διπλα στο κρεββατι μου.

    Εαν δεν επιανε αυτο το κόλπο θα επερνα ξεκαθαρα την ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ. Πες οτι ακους φωνες και φοβασαι για ενδοοικογενειακη βια,ακους σφαλιαρες κτλ . μην πεις κανουν σεξ και ουρλιαζουν δεν θα ερθουν. Εγω αυτο θα εκανα.

    Και καλη τυχη!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Αυτό...Είναι να μη σου τύχει...
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  4. #4
    Αχ...το χω ζησει...ενα δραμα,εχει πολλα γαιδουριααα...ο γειτονας ειναι λαχειο...

  5. #5
    george1520
    Guest
    Θα επικοινωνήσεις μαζί τους η ώρα 4-5 το πρωί που θα κοιμούνται και να σχολιάσεις θετικά ή αρνητικά αυτά που άκουσες.. Μπορείς να δώσεις και συγχαρητήρια.

    Εγώ όταν εμενα μόνος ο από πάνω κάθε βράδυ έβαζε μουσική.. Έμαθα το τηλέφωνο του και τον πήρα η ώρα 5 το πρωί και του είπα πόσο πολύ μου άρεσαν τα τραγούδια που έβαζε.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2019
    Posts
    398
    Ευχαριστώ πολύ παιδιά τελικά λύθηκε το θέμα προς το παρόν
    Dear God i don't know what the future holds but I'm counting on you.

Similar Threads

  1. Ενοχλητικοί εμετοί. Ευερέθιστο έντερο;;
    By venom in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 10
    Last Post: 05-11-2019, 03:03
  2. Φοβάμαι να βγω απο το σπίτι μου μήπως συναντήσω τους γείτονες.
    By Αγχωμένη in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 53
    Last Post: 29-04-2018, 20:48
  3. Δεν μπορώ να έρθω αντιμέτωπη με τους γείτονες μου
    By Nanasourh in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 25
    Last Post: 02-09-2008, 18:06

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •