Τελικά ο δολοφόνος γυρίζει πάντα στο τόπο του εγκλήματος......?????!!!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    163

    Cool Τελικά ο δολοφόνος γυρίζει πάντα στο τόπο του εγκλήματος......?????!!!!!

    Πίστευα η μάλλον ήλπιζα πως μπορεί και να μη ξαναασχοληθώ με ότι έχει να κάνει με αυτές τις "δαιμόνιες" κρίσεις πανικού...είπαμε να μάθουμε να ζούμε με αυτές,αλλά μη το παρακάνουμε κιόλας '08 η πρώτη κρίση,ένας χρόνος απόγνωσης,μετά φάρμακα,το '09...'10 & '11 αρκετά καλά,σχεδόν κανονικά...΄12 έτσι κ έτσι & σταδιακά το '13 μέχρι σήμερα,όχι το χάλι του ΄08,αλλά νομίζω πως αρχίζουν σιγά σιγά & πάλι δυναμικά...δε θα το αντέξω να το ξαναζήσω,ούτε για πλάκα... Βέβαια,ενώ τότε,προφανώς από την απελπισία μου,είχα πάρει τα ωραιότατα φαρμακάκια μου & όπως αποδείχτηκε δε με ζημίωσαν...τώρα μέσα σε όλα έχω πάθει & μια φαρμακοφοβία και δε θέλω να πάρω ούτε ντεπόν...έτσι σκέφτηκα για να προλάβω το "κακό" & επειδή δε θέλω να πάρω & κάτι "δυνατό",σκέφτηκα & αποφάσισα να πάρω κάτι "χαπάκια",που μου σύστησε η φαρμακοποιός μου,"ομοιοπαθητικά"...που δεν είναι ακριβώς ομοιοπαθητικά εννοώ δε χρειάζεται να κόψεις καφέ κ.τ.λ. ,αλλά ακόμα & αυτά τα φοβάμαι,αλλά θα τα επιβάλλω στον εαυτό μου,γτ οι τελευταίες μέρες έχουν παρααγριέψει! BLESSTIA λέγεται η εταιρία...μήπως τυχαίνει να τα ξέρει κανείς? Αν όχι...οτιδήποτε σχετικό ...& άσχετο ...θα χαρώ να μάθω νέα σας & ότι είστε καλά... Φιλιά σε όλους!

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    αυτο το θεμα το ανοιξα καθαρα για σας... http://www.e-psychology.gr/forum/sho...BA%CE%BF%CF%85

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    163
    αλεξανδρε ευχαριστουμε και μπραβο σου για ολα αυτα...εγω το επομενο πρωι,απο τοτε που σας εγραψα τα ξεκινησα...τα παιρνω εδω και 6 μερες,αλλα δε ξερω...πραγματικα,ειμαι πιο χαλια απο ποτε...διαβασα βεβαια καπου κ το εξης:<<Η μόνη ανεπιθύμητη ενέργεια των ομοιοπαθητικών φαρμάκων μπορεί να είναι μια παροδική -αλλά μερικές φορές δραματική- επιδείνωση των συμπτωμάτων. Αυτή η χειροτέρευση των συμπτωμάτων (οι ομοιοπαθητικοί χρησιμοποιούν τον όρο aggravation) μπορεί να είναι εξίσου σοβαρή με ένα σοβαρό επεισόδιο άσθματος ή παγκρεατίτιδας. Ωστόσο, οι ομοιοπαθητικοί γενικά θεωρούν ότι οι χειροτερεύσεις αποτελούν ευνοϊκά σημάδια, αφού δείχνουν ότι το χορηγούμενο φάρμακο ταιριάζει καλά με τη συγκεκριμένη ασθένεια.>>Τωρα δε ξερω τι να πω...μπορει να ειναι κ αυτος ο φοβος για τα φαρμακα,που με εχει πιασει γενικα...παντως σκεφτομαι σοβαροτατα να τα σταματησω...ακομα και του μυαλου μου χαλασματα να ειναι,θα με κανει να νιωσω καλυτερα,δε ξερω...αυτες τις 6 μερες εχω και ολοκαινουρια συμπτωματα και πρωτογνωρα μη σας πω,λες και δε μας εφταναν τα παλια...ψυχολογικα νιωθω σα να εχω παθει μινι καταθλιψη και σωματικα εκτος απο τις ατελειωτες ζαλαδες και τα περι καρδιας και πιεσης,εχω μια απιστευτη εσωτερικη πιεση στο κεφαλι μου και ενα "καψιμο",σα να φοραω μια κορδελα για τα μαλλια,σε αυτα ακριβως τα σημεια,σαν μια αορατη στεκα,σα στεφανι...ουτε πως να το περιγραψω δε ξερω...τελοσπαντων,μη σας κουραζω...αν καποιος εχει να με συμβουλεψει κατι,θα χαρω πολυ...φιλια σε ολους και φυσικα χρονια πολλαααααα στους εορταζοντες σημερα!!!!!!!!!!!!!!!! ββζζζζζζζζζζζζ

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    ΒέρνηΕλβετίας
    Posts
    317
    μου αρέσει πολύ ο τίτλος του θέματος σου!!!!!
    Εγώ πιστεύω πως εαν ο δολοφόνος ξέρει πως έχει κάνει σωστά τη δουλειά του δεν γυρίζει ποτέ πίσω...
    απ'οτι κατάλαβες γράφω με παρομοίοση οπότε σκέψου...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    163
    εχεις απολυτο δικιο δεσποινα μου...σκεφτομαι ναιιιιιιιιιιιι,δε κανω και τπτ αλλο,χαχαχαχαχα...να'σαι καλα!!!!!!!!!!!

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    2
    Παιρνει κανεις ακομα τα blesstia synthesis???

Similar Threads

  1. παντα μια καινουργια αρχη κ παντα ενα μπλεξιμο....
    By _kassandra_ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 45
    Last Post: 07-04-2013, 19:37
  2. το καλο παιδι που παντα τελικα γινετε το θυμα στη σχεση....
    By iriakelly in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 02-12-2012, 21:21
  3. Μύθος ο «σχιζοφρενής δολοφόνος»
    By pelariry in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 2
    Last Post: 12-09-2010, 16:08
  4. ειμαι δολοφονος
    By mstrouf in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 14
    Last Post: 09-01-2010, 19:03
  5. Η Γη γυρίζει και η Ζωή ... ανηφορίζει
    By aquarious in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 25
    Last Post: 13-04-2007, 19:47

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •