ΟΛΗ ΜΟΥ Η ΖΩΗ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2024
    Posts
    179

    ΟΛΗ ΜΟΥ Η ΖΩΗ

    Συμπληρώνονται σε λιγότερο από μήνα 2χρονια από το θάνατο του παππού μου.Ήταν όλη μου η ζωή,και πιστευω ότι ποτέ δεν θα ξεπεράσω τον χαμό του.Δεν υπήρχε μέρα μέσα σε αυτά τα χρόνια που να μην τον σκεφτόμουν,να μην πονούσα που δεν ήταν εδώ να του δώσω μια καραμελιτσα φράουλα που ήταν οι αγαπημένες του,που να έρθει να με φιλήσει και να μου πει καλημέρα,που να καθόμαστε στο μπαλκόνι παρέα και να αγναντεύουμαι τα βουνά και την φυση σιωπηλά χωρίς να πουμε καμία κουβέντα..απλά σαν φίλοι!!Ναι ο Παππούς μου ήταν για μένα ο καλύτερος φίλος,ο πατερας που δεν ειχα και κυρίως ο πιο καλός παππούς του κόσμου..ΟΛΗ ΜΟΥ Η ΖΩΗ!!!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,872
    φιλαρακι συμπονω κι η σκεψη μου μαζι σου σε νιωθω εχεις να θυμασε ομορφα πραματα στιγμές μοναδικες . υτος ηταν το στήριγμα σου λογικα οταν οι αλοι ηταν απόμακροι ε? κι εγω εχασα τον θετο πατερα μου στα 29 μου οταν ημουν κι μου στοιχισε γιατι ειδα τον πονο του μα κι ολοι επεσαν να με φαν γιατι λεγαν δε τον πρόσεξα οταν ηταν αρρωστος. ολλοι περιμεναν απ μενα να κανω τα παντα κι αλλοι κοιτουσαν κι κριναν μονον . μετα οταν εφυγε απ τη ζωη μας παρατησαν οι παντες μονους μας εγω με μια ναρκισσαρα μανα να υποφερω .
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2,204
    Να ζήσεις γερός να θυμάσαι με αγάπη τον παππού σου.Έτσι είναι ο κύκλος της ζωής....σκέψου ότι εγώ δεν είχα ούτε πατέρα-ούτε παππού...μόνο μία άρρωστη θετή μάνα....άρα είσαι πολύ τυχερός που είχες έναν παππού να σε αγαπάει σαν γιο του και σαν εγγονό του....έχε υπόψη σου εξάλλου ότι θάνατος δεν υφίσταται καν και όλοι θα ξανασυναντηθούμε μετά θάνατον αλλά και στην ζωή!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •