ΕΛΛΕΙΨΗ ΣΤΥΣΗΣ ΜΕ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΤΟΥ ΣΕΞ - Page 14
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 14 of 16 FirstFirst ... 41213141516 LastLast
Results 196 to 210 of 237
  1. #196
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Τι θες να πεις ότι μόνο τότε το καταλαβαίνει μια γυναίκα?
    Αμφιβαλω αν η γυναίκα του δεν έχει καταλάβει κάτι αν γίνεται συνέχεια ....
    Μην το λες... Υπαρχουν τοσες που δεν το καταλαβαινουν, κοιμουνται τον υπνο του δικαιου και μετα....Σκυβουν κατω απο πορτες..
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  2. #197
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,409
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Μην το λες... Υπαρχουν τοσες που δεν το καταλαβαινουν, κοιμουνται τον υπνο του δικαιου και μετα....Σκυβουν κατω απο πορτες..
    Εγώ πάλι λέω δεν κοιμούνται ...

    Κατά βάθος μπορεί να το ξέρουν ,κάτι να έχουν καταλάβει και απλά μπορεί να θέλουν ή να νομίζουν ότι μπορούν να σώσουν αυτό που τελικά δεν σώζεται ....
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  3. #198
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Εγώ πάλι λέω δεν κοιμούνται ...

    Κατά βάθος μπορεί να το ξέρουν ,κάτι να έχουν καταλάβει και απλά μπορεί να θέλουν ή να νομίζουν ότι μπορούν να σώσουν αυτό που τελικά δεν σώζεται ....
    Ναι.. Συν οτι δεν αντιμετωπιζουν ολες το προβλημα με τον ιδιο τροπο...
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  4. #199
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Location
    Athens
    Posts
    145
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    [B] στο απαντησα παραπανω. εκτος απο το να κανεις ακομα μεγαλυτερες εκπτωσεις (γιατι ειμαι βεβαιη οτι εκπτωσεις εκανες ηδη), μπορεις να βελτιωσεις το δικο σου προιον, ρπαγμα που δεν ειδα να συζητααας! το "πεσε πιτα να σε φαω" δεν εχει αποδειχθει πολυ αποτελεσματικη μεθοδος, ιστορικα..

    1γ) παρατηρω οτι εδω και μερες, εχουμε αλλαξει εθμα απο το οτι δεν σου σηκωνεται, στο οτι δεν βρισκεις προθυμες για πηδημα. να τα λεμε κι αυτα...

    2)
    λαθος αναγνωση. και φυσικα και παλι μισογυνιστικη οπως και τα περισσοτερα σκεπτικα σου, οσο κι αν προσπαθεις να κρυφτεις.
    το να προσπαθώ να βελτιώνω το δικό μου προϊόν είναι κάτι που το κάνω ούτως ή άλλως - και για μένα τον ίδιο και για τη σύζυγο (ναι, σωστά το διάβασες). Δεν χρειάζεται να σκεφτόμαστε "α, πρέπει να βρω να πηδήσω" για να είμαστε π.χ. περιποιημένοι ή να μπορούμε να σταθούμε σε μια φιλική παρέα. Ούτε π.χ. κυκλοφορώ μπροστά στη σύζυγο λεχρίτης.
    Εδώ βέβαια υπάρχει και το υποκειμενικό στοιχείο, το τι σημαίνει π.χ. ευπαρουσίαστος. Για τη σύζυγο ας πούμε, θεωρήθηκε ευπαρουσίαστος ένας άνθρωπος 1,85, κανονικού βάρους, με μαύρο μπουφάν, στενό τζην και σακίδιο στην πλάτη. Κάποια άλλη μπορεί να γύριζε τα μάτια αλλού.

    το θέμα έχει γίνει κουλουβάχατα αλλά δεν πειράζει. Έχει ενδιαφέρον η κουβέντα ούτως ή άλλως. Κι αν κάποιες κυρίες μου ψιλο-επιτίθεστε, ουδέν πρόβλημα: δεν κρατώ καμιά κακία. Μπορεί να ενοχλούν κάποιες οι απόψεις μου αλλά, όπως μου είχε πει παλιά ένας φίλος (ο οποίος btw τα πάει λίγο καλύτερα από μένα στον ερωτικό τομέα) καλύτερα να έχεις άποψη και κάποιος να σε αποκαλέσει μ@λ@κα γι' αυτήν, παρά να μην έχεις ποτέ άποψη για τίποτα.

    Surprise: δεν είμαι μισογύνης. Όπως λένε οι διαλεκτικοί, το κάθε πράγμα περιέχει και το αντίθετό του: εν προκειμένω, η μεγάλη αγάπη κάποιου για το γυναικείο φύλο μπορεί να οδηγήσει στην εξιδανίκευσή του. Στη συνέχεια, μέσα από τις εμπειρίες που έχει κανείς με τις πραγματικές γυναίκες που συναντάει στην πραγματική ζωή, μπορεί αυτή η εξιδανικευμένη εικόνα να καταρρεύσει. Τη διάψευση να ακολουθήσει η προσγείωση. Και τότε να βγούν στην επιφάνεια κάποιες πικρίες κ.λπ.

  5. #200
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Location
    Athens
    Posts
    145
    ρε παιδιά, το θέμα του thread, ότι με επαγγελματίες κοπέλες στύσις ανύπαρκτη, έχει γίνει όντως κουλουβάχατα.

    Έχω ακούσει τον εξάψαλμο της αρκούδας από κάποιες καθόλα αξιοσέβαστες κυρίες, έχω διαβάσει χρήσιμες περιγραφές για το λατινοαμερικάνικο ταμπεραμέντο κ.ο.κ.

    Αλλά για το προκείμενο; κα'νας χριστιανός που να αντιμετώπισε ανάλογο θέμα και ποια ήταν η έκβασή του; πώς το διαχειρίστηκε; Υποψιάζομαι ότι δεν είμαι ο μόνος που αντιμετώπισε τέτοιο φαινόμενο.

    Κάποιος που να είχε όντως αναστολές αλλά στη συνέχεια να "ξεκλείδωσε" το πουλάκι του με κάποιον τρόπο, χωρίς να χρειαστεί να μπει σε Boeing 777;

    Κάποιος που να μπορεί να εξηγήσει με πειστικό τρόπο ότι αν το πουλάκι μας δεν συνεργαστεί την 1η, 2η, 3η φορά, δεν θα συνεργαστεί ποτέ, οπότε σταματάμε να ασχολούμαστε και διαθέτουμε τα χρήματά μας κάπου αλλού;

  6. #201
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,638
    Quote Originally Posted by StephenG View Post
    το να προσπαθώ να βελτιώνω το δικό μου προϊόν είναι κάτι που το κάνω ούτως ή άλλως - και για μένα τον ίδιο και για τη σύζυγο (ναι, σωστά το διάβασες). Δεν χρειάζεται να σκεφτόμαστε "α, πρέπει να βρω να πηδήσω" για να είμαστε π.χ. περιποιημένοι ή να μπορούμε να σταθούμε σε μια φιλική παρέα. Ούτε π.χ. κυκλοφορώ μπροστά στη σύζυγο λεχρίτης.
    Εδώ βέβαια υπάρχει και το υποκειμενικό στοιχείο, το τι σημαίνει π.χ. ευπαρουσίαστος. Για τη σύζυγο ας πούμε, θεωρήθηκε ευπαρουσίαστος ένας άνθρωπος 1,85, κανονικού βάρους, με μαύρο μπουφάν, στενό τζην και σακίδιο στην πλάτη. Κάποια άλλη μπορεί να γύριζε τα μάτια αλλού.

    το θέμα έχει γίνει κουλουβάχατα αλλά δεν πειράζει. Έχει ενδιαφέρον η κουβέντα ούτως ή άλλως. Κι αν κάποιες κυρίες μου ψιλο-επιτίθεστε, ουδέν πρόβλημα: δεν κρατώ καμιά κακία. Μπορεί να ενοχλούν κάποιες οι απόψεις μου αλλά, όπως μου είχε πει παλιά ένας φίλος (ο οποίος btw τα πάει λίγο καλύτερα από μένα στον ερωτικό τομέα) καλύτερα να έχεις άποψη και κάποιος να σε αποκαλέσει μ@λ@κα γι' αυτήν, παρά να μην έχεις ποτέ άποψη για τίποτα.

    Surprise: δεν είμαι μισογύνης. Όπως λένε οι διαλεκτικοί, το κάθε πράγμα περιέχει και το αντίθετό του: εν προκειμένω, η μεγάλη αγάπη κάποιου για το γυναικείο φύλο μπορεί να οδηγήσει στην εξιδανίκευσή του. Στη συνέχεια, μέσα από τις εμπειρίες που έχει κανείς με τις πραγματικές γυναίκες που συναντάει στην πραγματική ζωή, μπορεί αυτή η εξιδανικευμένη εικόνα να καταρρεύσει. Τη διάψευση να ακολουθήσει η προσγείωση. Και τότε να βγούν στην επιφάνεια κάποιες πικρίες κ.λπ.
    κι ομως εισαι. ο μισογυνισμος, δεν ειναι μια αποφαση που παιρνεις, ουτε μια δηλωση που κανεις.
    ειναι οι αποψεις και οι χαρακτηρισμοι σου που αφορουν γυναικες.
    βλεπε: τα "περισσεματα" των ωραιων ανδρων, τα "χαζογκομενιδια" ή οπως αλλιως αποκαλεις τις κοπελες που δεν σου καθονται και θα πρεπει να παρακαλεσεις...

    το υποκειμενικο κριτηριο του ποιος ειναι "ευπαρουσιαστος", μπορει να ειναι αντικειμενικο, πχ ενας "μεσος" ανθρωπος οπως λεγαμε, συνηθως ειναι 'ευπαρουσιαστος".
    το ευπαρουσιαστος ομως ειναι για κοινωνικες συναναστροφες. δεν αρκει για να ειναι και ερωτευσιμος.
    το αν εισαι ερωτευσιμος η οχι, μονο αυτες που εχετε συναναστραφει το ξερουν, και δεν κοστολογειται με υψος, πλατος, μηκος. μπορει να εισαι μια χαρα συμπαθητικος ανθρωπος, αλλα να εισαι ξενερωτος, η να λες κρυαδες, η δεν ξερω τι αλλο.. ξερεις πολυ καλα νομιζω τι σημαινει ερωτευσιμος ανθρωπος, ειτε σε ανδρα, ειτε σε γυναικα.

  7. #202
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Location
    Athens
    Posts
    145
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    κι ομως εισαι. ο μισογυνισμος, δεν ειναι μια αποφαση που παιρνεις, ... ξερεις πολυ καλα νομιζω τι σημαινει ερωτευσιμος ανθρωπος, ειτε σε ανδρα, ειτε σε γυναικα.
    λοιπόν, σου έχω για δώρο κάποια πολύ ενδιαφέροντα αποσπάσματα από πρόσφατο άρθρο του Guardian, του κωμικού Romesh Ranganathan, περί συζυγικού σεξ:

    "when you are a decade into a marriage, sex is a bit like making a risotto: it’s always nice, but a lot of the time you really can’t be arsed (bothered). In the past, you might have cleared an evening for it; now you try to fit it in early, so that you can watch two episodes of a box set before bed.
    I’m not going to say this fully describes our sex life because that would be indiscreet, but I will tell you that we are watching a lot of Sneaky Pete at the moment.

    In our case, children (three of them) obviously have their part to play. It’s very difficult to be unexhausted enough to engage in passionate sex, plus we have both discussed the horror of one of them walking in on us.
    I don’t even know how much money would have to go into counselling the boys out of “that time we were at Butlin’s and I saw my dad’s flat arse going up and down at what even as a child I would describe as quite a sedate pace”.

    Bringing up a lack of sex can be an issue in itself. “Sex” sounds too clinical, but all the euphemisms sound too funny when said in an adult conversation about diary arrangements: “Next Thursday after dinner do you fancy a shag/a bonk/doing it/a hump/a knee-trembler/a hello sailor.”
    That said, Leesa is quite masterful when she wants to stand me down.
    Sometimes she suspects I’m going to suggest sex and gets an excuse in early, usually after we finish dinner. She will say something like, “That was really filling, wasn’t it?”, and what she means is, “Do not even think of trying to touch me later”.
    Or we might go upstairs, where she will start taking off her clothes in a very non-sexual way, saying things like, “I’m so hot”. To be fair, that does sound quite sexy, except that Leesa says she’s hot in the manner of a frustrated toddler miming that they’re drenched in sweat. These are all signs for me to put away the launch codes.

    I know other couples who have just accepted that sex is now too much effort, and have given up altogether. And while I believe that acceptance will bring them nothing but happiness, I do worry about what not having sex means for our relationship. I’ve read countless articles suggesting the first sign that a marriage is struggling is when the sex slows down. Whenever you read about people having affairs, it’s because their partner wasn’t giving them enough attention.

    I sometimes wonder how any couple survives beyond that point where you have heard each other’s stories numerous times, and are bored to death by them. It’s exciting when you have a banger anecdote that the group you are with haven’t heard; but it’s also terrible for your other half, who has to watch you go through the motions once again, noticing the little changes and alterations to make it funnier, how each time you move it away from the original truth, until one day they are listening to you recount the story at a wedding and suddenly scream, “That’s not even what fucking happened any more!”
    Last edited by StephenG; 12-10-2020 at 11:06.

  8. #203
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Τι σχέση έχει αυτό που μας παραθέτεις με το quote που έκανες της Remedy περι ερωτεύσιμου ανθρώπου και περί μισογυνισμού;

  9. #204
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Location
    Athens
    Posts
    145
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Τι σχέση έχει αυτό που μας παραθέτεις με το quote που έκανες της Remedy περι ερωτεύσιμου ανθρώπου και περί μισογυνισμού;
    Το έβαλα παρεμπιπτόντως - μόλις διάβασα το άρθρο και μου φάνηκε αρκετά ενδιαφέρον. Αλλά έχει σχέση με όλο τον προηγούμενο διάλογο που έχουμε κάνει με τη Remedy.

  10. #205
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Δεν νομίζω ότι λέει και κάτι το πρωτότυπο. Ότι είναι χρόνια παντρεμένος με παιδία λέει κι ότι έχει χαθεί η φρεσκάδα κι ο ενθουσιασμός του πρώτου καιρού και έχουν ρουτινιάσει και το σεξ έχει μειωθεί και κάποιες φορές μοιάζει με αγγαρεία. Σε αυτές τις περιπτώσεις συνήθως η λύση είναι ακριβώς να προσπαθεί το ζευγάρι να βρίσκεται μόνο του σαν ζευγάρι μακριά από παιδιά, να κάνει πράγματα που θα σπάνε τη ρουτίνα, να θυμίζει ο καθένας στον εαυτό του και στον σύντροφό του την ιδιότητα του ερωτικού συντρόφου και γενικά να φροντίζουν τον εαυτό τους και την μεταξύ τους σχέση. Όχι να σηκώνουν τα χέρια ψηλά και να λένε "Δεν μπορούμε να κάνουμε σεξ, είναι τα παιδιά όλη την ώρα στα πόδια μας και βρίσκουμε χρόνο για σεξ μόνο το βράδυ μόλις βάλουμε το πλυντήριο πιάτων και πριν απλώσουμε τα ρούχα στο μπαλκόνι. Αλλά θα βρούμε χρόνο να τρέχουμε στα 3Χ να πηδιόμαστε με τις πουτάνες και τους ζιγκολό ή θα βρούμε χρόνο να καβλαντίσουμε με τον τάδε συνάδελφο να πάμε ραντεβού και ταξιδάκια".
    Ας βρει το ζευγάρι χρόνο να πάνε μαζί στο 3Χ ή για δείπνο οι δυο τους ή ταξιδάκια πρωτού στραφεί σε άλλες λύσεις.

  11. #206
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,638
    Quote Originally Posted by StephenG View Post
    Το έβαλα παρεμπιπτόντως - μόλις διάβασα το άρθρο και μου φάνηκε αρκετά ενδιαφέρον. Αλλά έχει σχέση με όλο τον προηγούμενο διάλογο που έχουμε κάνει με τη Remedy.
    δεν νομιζω οτι χρειαζεται να μας αποδειξεις (με συμπασχοντες) το ποσο βαρετο/προβληματικο εχει γινει για σενα το σεξ με την συντροφο σου. το οτι μας το λες, αρκει. σε πιστευουμε.
    το διαβασα, αλλα δεν μου λεει κατι παραπανω.
    αν σε ενδιαφερει, να σε ενημερωσω οτι δεν ειναι για ολους ετσι. υπαρχουν ζευγαρια με πολλα χρονια συμβιωσης, που ειναι ακομα ενθουσιασμενα με το μεταξυ τους σεξ, αλλα αυτο, προφανως δεν σου λυνει εσενα καποιο προβλημα. αν εσυ, δεν εισαι ικανοποιημενος, δεν εισαι... οσοι αλλοι κι αν ειναι..

  12. #207
    Quote Originally Posted by StephenG View Post
    Κάποιος που να μπορεί να εξηγήσει με πειστικό τρόπο ότι αν το πουλάκι μας δεν συνεργαστεί την 1η, 2η, 3η φορά, δεν θα συνεργαστεί ποτέ, οπότε σταματάμε να ασχολούμαστε και διαθέτουμε τα χρήματά μας κάπου αλλού;
    Υπάρχει κάτι μέσα σου που σε ξενερώνει και αποτρέπει την στύση με επαγγελματία. Αυτό μπορεί να είναι το ότι πάει μαζί σου για τα λεφτά, τύψεις που πας να κερατώσεις την γυναίκα σου, φόβος για ΣΜΝ ή κάτι άλλο. Αν δεν δουλέψεις σε αυτό που σε αναστέλει, όσες φορές και να προσπαθήσεις το ίδιο αποτέλεσμα θα έχεις. Επίσης ξεκινάς το άθλημα πολύ μεγάλος και μέχρι να βρεις τι σου ταιριάζει θα περάσει καιρός. Τέλος ακόμα και να τα καταφέρεις, ούτε ο γάμος σου θα ανανεωθεί, ούτε θα βελτιωθεί η καθημερινότητα σου. Μην περιμένεις θαύματα από κάποια που για να συνευρεθεί μαζί σου πρέπει να βάλει δύο κιλά τζελ στο πράμα της, που θα βγάζει ψεύτικες κραυγές και θα κάνει στησίματα της κακιάς ώρας. Αυτά είναι για τα πιτσιρίκια που βαράνε κόκκινο οι ορμόνες τους, τους σηκώνεται με το που φυσάει νοτιάς και ψάχνουν κάπου να τον χώσουν. Δεν είναι για σένα.

  13. #208
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Quote Originally Posted by mantelas nelson View Post
    Υπάρχει κάτι μέσα σου που σε ξενερώνει και αποτρέπει την στύση με επαγγελματία. Αυτό μπορεί να είναι το ότι πάει μαζί σου για τα λεφτά, τύψεις που πας να κερατώσεις την γυναίκα σου, φόβος για ΣΜΝ ή κάτι άλλο. Αν δεν δουλέψεις σε αυτό που σε αναστέλει, όσες φορές και να προσπαθήσεις το ίδιο αποτέλεσμα θα έχεις. Επίσης ξεκινάς το άθλημα πολύ μεγάλος και μέχρι να βρεις τι σου ταιριάζει θα περάσει καιρός. Τέλος ακόμα και να τα καταφέρεις, ούτε ο γάμος σου θα ανανεωθεί, ούτε θα βελτιωθεί η καθημερινότητα σου. Μην περιμένεις θαύματα από κάποια που για να συνευρεθεί μαζί σου πρέπει να βάλει δύο κιλά τζελ στο πράμα της, που θα βγάζει ψεύτικες κραυγές και θα κάνει στησίματα της κακιάς ώρας. Αυτά είναι για τα πιτσιρίκια που βαράνε κόκκινο οι ορμόνες τους, τους σηκώνεται με το που φυσάει νοτιάς και ψάχνουν κάπου να τον χώσουν. Δεν είναι για σένα.
    ΧαΧαΧα! Τα λες χύμα, αλλά σωστό σε βρίσκω.

  14. #209
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    312
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.

  15. #210
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    312
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    κι ομως εισαι. ο μισογυνισμος, δεν ειναι μια αποφαση που παιρνεις, ουτε μια δηλωση που κανεις.
    ειναι οι αποψεις και οι χαρακτηρισμοι σου που αφορουν γυναικες.
    βλεπε: τα "περισσεματα" των ωραιων ανδρων, τα "χαζογκομενιδια" ή οπως αλλιως αποκαλεις τις κοπελες που δεν σου καθονται και θα πρεπει να παρακαλεσεις...

    το υποκειμενικο κριτηριο του ποιος ειναι "ευπαρουσιαστος", μπορει να ειναι αντικειμενικο, πχ ενας "μεσος" ανθρωπος οπως λεγαμε, συνηθως ειναι 'ευπαρουσιαστος".
    το ευπαρουσιαστος ομως ειναι για κοινωνικες συναναστροφες. δεν αρκει για να ειναι και ερωτευσιμος.
    το αν εισαι ερωτευσιμος η οχι, μονο αυτες που εχετε συναναστραφει το ξερουν, και δεν κοστολογειται με υψος, πλατος, μηκος. μπορει να εισαι μια χαρα συμπαθητικος ανθρωπος, αλλα να εισαι ξενερωτος, η να λες κρυαδες, η δεν ξερω τι αλλο.. ξερεις πολυ καλα νομιζω τι σημαινει ερωτευσιμος ανθρωπος, ειτε σε ανδρα, ειτε σε γυναικα.
    για σενα οποιος ανδρας αναπνεει ειναι μισογυνης,δε θελω να σε σοκαρω αλλα οι γυναικες δεν ειναι αγιες.Οι χαρακτηρισμοι που εδωσε ο θεματοθετης αντικατροπτιζουν μεριδα του γυναικειου φυλου και καλα κανει που εκφραζεται ελευθερα,δε θα μας φιμωσετε εντελως με το καταραμενο pollitical corect σας.
    Οταν λεμε για καποιους τυπους που ειναι κλαρινογαμπροι καγκουρες,γλιτσες,σφιχτες κτλ,εκει δεν αντιδρας και σου φαινονται φυσιολογικοι οι χαρακτηρισμοι.Εισαι πιο γραφικη και απο το πηλιο
    Last edited by fuego21; 12-10-2020 at 22:25.

Page 14 of 16 FirstFirst ... 41213141516 LastLast

Similar Threads

  1. Πρωτη φορα και ελλειψη στυσης
    By boris in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 07-10-2012, 19:59
  2. Για επαγγελματίες ψυχολόγους
    By zyranna in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 0
    Last Post: 19-09-2011, 16:30
  3. Forum για επαγγελματίες Ψυχολόγους
    By zyranna in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 2
    Last Post: 07-09-2011, 20:31
  4. Χρήση του forum από επαγγελματίες ΨΥ
    By lllogan in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 17
    Last Post: 31-07-2009, 20:36

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •