26 χρονών παρθένος και μόνος - Page 15
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 15 of 38 FirstFirst ... 5131415161725 ... LastLast
Results 211 to 225 of 563
  1. #211
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    Ήθελα να ρωτήσω κάτι, όταν αυνανίζομαι σκέφτομαι ότι κάνω διάφορα με κάποιον άντρα, δηλ ότι του κάνω στοματικό, ότι είμαι σε παθητικό ρόλο κλπ..όταν κοιτάω πορνό σκέφτομαι ότι πάιρνω τον παθητικό ρόλο και αυνανίζομαι με την εικόνααυτή στο μυαλό μου, δηλ ότι ο άντρας της ταινίας που κοιτάω με παίρνει΄.... Αυτό σημαίνει ότι είμαι γκέι; γτ στην πραγματικότητα και στον έξω κόσμο πάιζω το ρόλο ενός στρέιτ, εννοώ κοινωνικά, όλοι μου λένε να κάνω σχέση με μια κοπέλα , εγώ όμως δεν νιώθω κατι για καμία, ούτε για άντρα νιώθω, δεν έχω αυνανιστεί ποτέ σκεφτόμενος ότι ικανοποιώ μια κοπέλα, Είμαι σαν κενός, δεν φλερτάρω όυτε νιώθω ότι με φλερτάρουν,

  2. #212
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    Quote Originally Posted by txopit View Post
    Ήθελα να ρωτήσω κάτι, όταν αυνανίζομαι σκέφτομαι ότι κάνω διάφορα με κάποιον άντρα, δηλ ότι του κάνω στοματικό, ότι είμαι σε παθητικό ρόλο κλπ..όταν κοιτάω πορνό σκέφτομαι ότι πάιρνω τον παθητικό ρόλο και αυνανίζομαι με την εικόνααυτή στο μυαλό μου, δηλ ότι ο άντρας της ταινίας που κοιτάω με παίρνει΄.... Αυτό σημαίνει ότι είμαι γκέι; γτ στην πραγματικότητα και στον έξω κόσμο πάιζω το ρόλο ενός στρέιτ, εννοώ κοινωνικά, όλοι μου λένε να κάνω σχέση με μια κοπέλα , εγώ όμως δεν νιώθω κατι για καμία, ούτε για άντρα νιώθω, δεν έχω αυνανιστεί ποτέ σκεφτόμενος ότι ικανοποιώ μια κοπέλα, Είμαι σαν κενός, δεν φλερτάρω όυτε νιώθω ότι με φλερτάρουν,
    Δεν χρειάζεται να σου βάλεις κάποια ταμπέλα αν αυτό σε ενοχλεί. Εφόσον σε ερεθίζει ένας άντρας ξεκίνα να ερευνάς προς τα εκεί την σεξουαλικότητά σου. Δεν ξέρω αν εδώ επιτρέπεται να συζητάμε τέτοια θέματα ή θα ήταν καλύτερα σε προσωπικό μήνυμα στο φορουμ. Πάντως εγώ στη θέση σου θα έβλεπα πορνό με άντρες και θα φαντασιωνόμουν. Και όταν εξοικειωνόμουν θα αποζητούσα συνάντηση με άντρα αφότου του εξηγούσα ότι δεν έχω εμπειρία. Το να ξεκλειδώσεις την σεξουαλικότητά σου και κατόπιν να απελευθερωθείς για να μπορέσεις να νιώσεις συναισθήματα είναι πολύ σημαντικό.

  3. #213
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    Μπορείς να μου στείλεις μνμ;

  4. #214
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    Δεν βλέπω κάποιο τρόπο να σου στείλω μήνυμα. Μου φαίνεται περίεργο γιατί τα φορουμ κανονικά έχουν. Αν θέλεις φτιάξε ή δώσμου το όνομα σου στο skype να γράψουμε από εκεί.

  5. #215
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    ρε παιδιά, δεν γίνεται άλλο να είμαι έτσι, δεν με καταλαβαίνει κανείς!!! Τι άλλο να κάνω, τι άλλο να πω για να γίνω κατανοητός, δεν γίνεται να ζω έτσι, είναι σαν να έχω χαζέψει τελείως, δεν με αναγνωρίζω, δεν ξέρω τι να κάνω μέσα στη μέρα, σαν ζωντανός νεκρός νιώθω, δεν έχω το κουράγιο, τη δύναμη να κάνω κάτι, απλά φυτοζωώ, είμαι μόνος!!ΠΩΣ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΑΥΤΟ!!! Παίρνω λεπονεξ και σολιαν,

  6. #216
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    Έχουμε καταλάβει ότι περνάς πολύ δύσκολα. Για αυτό σου λέμε να μιλήσεις με τον γιατρό σου. Επίσης με βάση αυτά που μου είπες καταλαβαίνω ότι πρέπει να ψάξεις την σεξουαλικότητά σου.

  7. #217
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    1,132
    Quote Originally Posted by Noctis View Post
    Δεν βλέπω κάποιο τρόπο να σου στείλω μήνυμα. Μου φαίνεται περίεργο γιατί τα φορουμ κανονικά έχουν. Αν θέλεις φτιάξε ή δώσμου το όνομα σου στο skype να γράψουμε από εκεί.
    Για να στείλεις pm σε κάποιον θέλει να έχετε από 50 ποστ και οι δύο (ο ένας για να μπορεί να στείλει και ο άλλος για να μπορεί να δεχτεί)

  8. #218
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    Καμία γνώμη για το λεπονεξ, θα με βοηθήσει λέτε; Είμαι πολύ χάλια, κούραση χωρλις να κάνω τπτ, υποφέρω

  9. #219
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    KANEΙΣ ΚΑΜΙΑ ΓΝΩΜΗ;

  10. #220
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    Μόνο κούραση και ένα κενό, σαν να μην είμαι εγώ, σαν να έχω χάσει τελειώς τον εαυτό μου, δεν ξέρω τι άλλο να κάνω, δεν ζω και όταν είμαι με άλλους μου είναι πολυ δύσκολο να συγκεντρωθώ στη συζήτηση, πόσο μάλλον να περάσω καλά,, ,καμία γνώμη για το λεπονεξ κανείς;

  11. #221
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    497
    Τά φαρμακα μόνα τους δεν κάνουν κάτι όμως.

    Όταν λες ότι όταν είσαι κάπου "δεν είσαι εκεί".
    Δηλαδή τί σκέφτεσαι;
    Πέρα από τά φαρμακα χρειάζεται προσπάθεια με τόν εαυτό μας... κάνεις;

  12. #222
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    δεν σκέφτομαι κάτι, σαν να μην είμαι εγώ, δεν νιώθω ο εαυτός μου, είναι σαν να μην υπάρχω, μιλάω και δεν νιώθω ότι είμαι εγώ, δεν απολαμβάνω τπτ, δεν ξέρω τι άλλο να σας πω για να γίνω κατανοητός, μόνο κούραση, έλλειψη συναισθημάτων, απουσία του εαυτού μου, δεν ξέρω πως να συνεχίσω πια,

  13. #223
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    497
    Μήπως έχεις κάποια διαταραχή συναισθήματος ή προσωπικότητας; Εμείς δεν μπορούμε νά βοηθήσουμε εδώ... μόνο ακούμε. Αλλά ένας ψυχολόγος θά σέ βοηθήσει. Όχι μόνο Με τά χάπια αλλά νά του πείς όλα αυτά που σκέφτεσαι..
    Quote Originally Posted by txopit View Post
    δεν σκέφτομαι κάτι, σαν να μην είμαι εγώ, δεν νιώθω ο εαυτός μου, είναι σαν να μην υπάρχω, μιλάω και δεν νιώθω ότι είμαι εγώ, δεν απολαμβάνω τπτ, δεν ξέρω τι άλλο να σας πω για να γίνω κατανοητός, μόνο κούραση, έλλειψη συναισθημάτων, απουσία του εαυτού μου, δεν ξέρω πως να συνεχίσω πια,
    Μήπως είσαι σέ λάθος παρέες;
    Έχεις ασχολίες;
    Δουλεύεις;

  14. #224
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    δεν ξέρω τι έχω ακριβώς, πριν κάτι μέρες νοσηλευόμουν και εκεί δεν μου κάναν κάποια διάγνωση, αλλά μου χορήγησαν το λεπονεξ, έκανα και ένα τεστ με μια ψυχολόγο , το οποίο μου είπαν ότι βγήκε αναξιόπιστο, τώρα δεν δουλεύω, παλαιότερα όμως προσπαθούσα να πηγαίνω στη δουλεία μου, έστω και για λίγες ώρες, παιδιά να ξέρετε δεν νμζ να υπάρχει χειρότερο πράγμα από το να είσαι όπως είμαι εγώ, πιο βασανιστικό, να μην νιώθεις τπτ και απλά να ξυπνάς και να κοιμάσαι το ίδιο εξαντλημένος το ίδιο κενός. Από ασχολίες , μόνο θάλασσα πηγαίνω για κανένα μπάνιο και αυτό με το ζόρι αφού νιώθω ότι δεν το απολαμβάνω. ΣΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΠΗΡΑΝ ΤΟ ΜΥΑΛΟ

  15. #225
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    κανεις ρε παιδιά; Πεθαίνω σας λέω

Page 15 of 38 FirstFirst ... 5131415161725 ... LastLast

Similar Threads

  1. 30 χρονών παρθένος
    By jkkkk in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 99
    Last Post: 30-12-2019, 20:01
  2. ''Παρθένος'' στα 23
    By dimitris23 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 22-05-2017, 15:13
  3. παρθενος ετων 19
    By xrhstos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 156
    Last Post: 12-07-2012, 10:34
  4. 35 χρονών παρθένος...
    By samgia12 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 25
    Last Post: 16-03-2011, 15:28
  5. Παρθένος στα 24!
    By asax in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 78
    Last Post: 05-07-2010, 03:47

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •