26 χρονών παρθένος και μόνος - Page 16
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 16 of 38 FirstFirst ... 6141516171826 ... LastLast
Results 226 to 240 of 563
  1. #226
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    152
    Και εγώ έχω παρόμοια συμπτώματα κατά καιρούς. Άλλοτε πιο σθεναρά, άλλοτε πιο ασθενή, αλλά σε γενικές γραμμές ανηδονία. Δεν είμαι σε καμία περίπτωση όπως πριν ξεκινήσουν οι κρίσεις πανικού στα 17 μου

  2. #227
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    KAMIA ΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΛΕΠΟΝΕΞ

  3. #228
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    Quote Originally Posted by txopit View Post
    KAMIA ΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΛΕΠΟΝΕΞ
    αγορίνε πάρε την αγωγή του γιατρού σου. Απλά θα χάνεσαι αν ζητάς γνώμες. Και αν έχουν κακή γνώμη τι θα κάνεις θα το αλλάξεις; Ξέρουμε ότι είναι δύσκολο αυτό που περνάς. Σε πιστεύουμε ότι είναι δύσκολο. Αλλά έτσι δεν κάνεις καλό στον εαυτό σου.

  4. #229
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    αν με καταλάβαινε κάποιος θα μπορούσε και να με βοηθήσει, νμζ ότι δε γίνομαι κατανοητός, αλλά μου είναι πολύ δύσκολο να περιγράψω με λόγια αυτό που μου συμβαίνει!απλά υποφέρω

  5. #230
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    Άκουσε με, έχουμε καταλάβει ότι περνάς δύσκολα. Αλλά τι βοήθεια χρειάζεσαι από εμάς; Πες κάτι που χρειάζεσαι.

  6. #231
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    Θέ'ω να ξέρω γτ ειμαι έτσι, τι φταίει, ποιος φταίει που είμαι σαν ζωντανός νεκρός, που νιώθω ότι το μυαλό μου έχει νεκρώσει, που μετα βίας επιζώ, γτ είμαι έτσι, γτ να ακολούθω τις συμβουλές των γιατρών, όταν κάθε μέρα είναΙ ΊΔΙΑ, γτ να υποφέρω γτ

  7. #232
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    Καταλαβαίνω την αγανάκτησή σου όμως το να καταλάβουμε εμείς το πρόβλημα σου δε θα το λύσει. Εσύ πρέπει να καταλάβεις ότι πρέπει να απεμπλακείς από αυτές τις σχέσεις που δεν οδηγούν πουθενά και να πάρεις τη ζωή στα χέρια σου. Ο ψυχίατρος και ο ψυχολόγος θα σε βοηθήσουν.

  8. #233
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    497
    Όλα αυτά συμβαίνουν γιατί έχεις πει παραπάνω ότι έχει διαγνωστεί Με ψύχωση, οπότε θά πρέπει νά πάρεις αντιψυχωσικα φάρμακα, αυτά που σού είπε ο γιατρός σού τά παίρνεις;;;;

    Γιατί βασανίζεις τόν εαυτό σου τώρα αφού είναι νά κάνεις ο, τί σού είπε ο γιατρός;;;

  9. #234
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    497
    μπορεί νά μήν είναι σωστή και η αγωγή σου;

    ο, τί αισθάνεσαι πες τό στο γιατρό και όταν τό βρείτε με ψυχίατρο κάνεις καί ψυχοθεραπεία συνδιαστικα με ψυχολόγο..

    Αυτά προτείνω, γιατρός δεν ειμαι όμως.

  10. #235
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    Ξυπνάω το πρωί και δεν ξέρω τι να κάνω, δεν θέλω τπτ, νιώθω ότι χάνομαι , ότι ειμαι νεκρός, την αγωγή την παίρνω κανονικά, χωρίς την αγωγή πεθαίνω, δεν ξέρω είναι σαν να έχει καέι ό εγκέφαλός μου, δεν έχω φίλους - φόλες, δεν ζω απλά υπάρχω, μου είναι δύσκολό να συμμέτέχω και σε μια συζήτηση ακόμα, νμζ ότι όλοι το ξέρουν αυτό για εμένα, και γνωρίζουν ότι θα πεθάνω νέος,

  11. #236
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    Δεν έχω φίλους - φίλες, στις 19 έχω γενέθλια και δεν περιμένω τπτ, δεν θα με πάρει πάλι κανείς να μου ευχηθεί γτ όλοι ξέρουν για μένα και κανείς δεν με θέλει, ποτέ μου δεν μπόρεσα να ενταχθώ κάπου είτε σε μία ομάδα - σύλλογο είτε σε μία παρέα, μια ζωή είμαι μόνος μου, ολομόναχός. Πριν την αγωγή πίστευα ότι δεν έχω εμφανιστεί ακόμα στον κόσμο, ότι δεν δείχνω τον πραγματικό μου εαυτό, γι ' αυτό δεν με θέλει κανείς, ότι κατι πρέπει να κάνω για να εμφανιστώ και γω όπως όλοι οι άλλοι άνθρωποι. Αλλά δεν μπορούσα να το κάνω. Από μικρός ήμουν μοναχικό παιδί, από μικρός ένιωθα περίεργα και μόνος. Η αλήθεια είναι ότι έχω συμβιβαστεί με την ιδέα της μοναξιάς. Αυτό που με φοβίζει είναι η τρέλα και ο θάνατος.

  12. #237
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    σκατοκοινωνία αυτή μας τρέλανε, με τα κωλοπρότυπα της!!! Αντε γ..δια

  13. #238
    Συμβιβασου με ολο αυτο.Αυτο εχω κανει εγω

  14. #239
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    θέλω να αυτοκτονήσω , δεν αντέχω άλλο με χάζεψαν τελείως μου πήραν το μυαλό, δεν ζω απλά υπάρχω, δεν νιώθω τπτ, δεν μπορώ να σταθώ να μιλήσω,

  15. #240
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    Παιδιά θέλω βοήθεια σας λέω, δεν αντέχω άλλο να είμαι έτσι, είμαι σαν νεκρός, ο εγκέφαλος μου νιώθω ότι δεν λειτουργεί, όλοι με καταλαβαίνουν και αποστρέφονται το βλέμμα τους από πάνω μου, δεν μιλάω με κανέναν , και αν μιλήσω λέω μία άψυχη καλημέρα.

Page 16 of 38 FirstFirst ... 6141516171826 ... LastLast

Similar Threads

  1. 30 χρονών παρθένος
    By jkkkk in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 99
    Last Post: 30-12-2019, 20:01
  2. ''Παρθένος'' στα 23
    By dimitris23 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 22-05-2017, 15:13
  3. παρθενος ετων 19
    By xrhstos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 156
    Last Post: 12-07-2012, 10:34
  4. 35 χρονών παρθένος...
    By samgia12 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 25
    Last Post: 16-03-2011, 15:28
  5. Παρθένος στα 24!
    By asax in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 78
    Last Post: 05-07-2010, 03:47

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •