Δεν το αντεχω αλλο πια. - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 19 of 19
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    163
    ax re oanikoula se katalkavainw...etsi einai ayto...upoulo,ekei pou nomizoume oti efige xtupaei pio poli h vlakeiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!astaaaaaa!! !!!k\'gw 1,5 xrono to\'xw k konteuw na trelathwww,eisai ligo kalitera twra?????????

  2. #17
    Junior Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    1
    πανικουλα έχεις δοκιμάσει να κάνεις συμπεριφορική ψυχοθεραπεια?/

  3. #18
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Originally posted by jesica
    πανικουλα έχεις δοκιμάσει να κάνεις συμπεριφορική ψυχοθεραπεια?/

    εδω κρητη π μενω δεν εχει ειδκευμενους νομιζω γιατρος,και εκτος αυτου αυτα θελουν λευτα.και σαν χωρισμενη εχω ζορια και δεν μ περισευουν.40 ευρο το μηνα βγαζω.

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    athens
    Posts
    324
    Πανικούλα,πανω απο ολα δυναμη κοριτσι μου...Να ξέρεις πως τίποτα δεν είναι εύκολο...Όταν σε πιανει κρίση πανικου και μετα φεύγει,να σκεφτεσαι πως απλά τελείωσε αυτο...Οχι να το σκέφτεσαι συνέχεια...Τουλάχιστον προσπάθησε το...Τωρα ήθελα να πω και το εξής...Δεν ξέρω κατα πόσο ισχύει αλλα,η ομοιοπαθητικός μου,μου είπε πως πρέπει να κόψω το κινητό σχεδόν τελείως ή τουλαχιστον να μην το έχω πανω στο σώμα μου,γιατι επηρεάζει τον εγκέφαλο...Κατα πόσο ισχύει δεν το ξέρω,αλλα δεν είναι και κακό να το κόψω σχετικά..Με την ομοιοπαθητική παντως,βλεπω μεγαλύτερη βελτίωση αν και έχω αρχίσει μόλις λίγες μερούλες.....Για να δούμε

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •