Γιατι παλι.....
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 23
  1. #1
    Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Θεσσαλία
    Posts
    95

    Γιατι παλι.....

    Γιατί πάλι κύλισα….. γιατί πάλι να νιώθω αυτά τα φρικτά συναισθήματα. Μπλέχτηκα για ακόμα μια φορά σε μια μεγάλη ηλίθια ιστορία που πρόδωσα ανθρώπους που δεν μου έφταιγαν σε τίποτα. Εκτός από αυτό, πρόδωσα πάλι με το χειρότερο τρόπο τον ίδιο μου τον εαυτό και του έκανα μεγάλο κακό. Η νέα ιστορία της ντροπής έχει ως εξής. Τα είχα με μια κοπέλα. Δεν την αγαπούσα αλλά ήθελα να έχω μια σχέση και ήμασταν μαζί συνολικά 5 μήνες. Με αυτήν την κοπέλα εκτός από ένα καφέ κάθε Σάββατο σχεδόν και με μια παρέα 10 ατόμων δεν υπήρχε τίποτα άλλο. Για να καταλάβετε την σοβαρότητα αυτής της σχέσης μέσα σε 5 μήνες δεν βγήκαμε ποτέ μονοί μας ούτε για 1 ώρα και φυσικά σεξ ούτε καν συζήτηση για κάτι τέτοιο. Τέλος πάντων αυτή είχε ένα ξάδελφο όπου αυτός τα είχε με μια κοπέλα και την έφερε στην παρέα να μας τη γνωρίσει. Αφού γνωριστήκαμε με αυτή από εκείνη τη μέρα και μετά ήρθαμε πολύ κοντά. Ανταλλάξαμε τηλέφωνα μιλούσαμε με μηνύματα και στο μσν. Σε πολύ λίγο διάστημα νιώσαμε κάτι ο ένας για τον άλλο. Αυτή είναι πολύ εμφανίσιμη κοπέλα και αντικειμενικά μπορεί να έχει πολύ πιο ωραίους άντρες από εμένα. Εγώ την ήθελα πολύ επειδή ήταν όμορφη βασικά αλλά μετά την ερωτεύτηκα γιατί αυτό το κορίτσι έδειχνε ενδιαφέρον για εμένα.. με έπαιρνε τηλέφωνο κάθε μέρα. Μου έλεγε να βγαίνουμε και μου μιλούσε για την ασταθή ερωτική ζωή που είχε πιο παλιά. Λοιπόν τα φτιάξαμε τελικά και διατηρούσαμε και οι δυο παράλληλη σχέση. Όλα ήταν τέλεια και μαγικά . δεν βγαίναμε πολλές φορές αλλά όταν ήμασταν μονοί μας κάποιες στιγμές ήμασταν πολύ ευτυχισμένοι. Νόμιζα ότι ήταν ερωτευμένη μαζί μου. Τι ειρωνεία. Της έλεγα αν νιώθει κάτι πραγματικό κάτι δυνατό για εμένα και μου απαντούσε ποτέ δεν τα έχω κάνει αυτά για κάποιον άλλο και ότι με ήθελε πραγματικά. Η συνέχεια όμως άλλα θα έδειχνε. Αφού λοιπόν έγιναν κάποιες καταστάσεις και οι φίλοι μας έμαθαν ότι εμείς τα έχουμε κρυφά από αυτούς διότι τίποτα δεν κρύβετε σε αυτή τη μικρή πόλη που μένω τότε τους χωρίσαμε και είπαμε θα ήμασταν μαζί. Από τότε λοιπόν και αφού πέρασε μισός μηνά παρατήρησα μια αλλαγή στη συμπεριφορά της. Έδειχνε ότι δεν γούσταρε πλέον. Της έλεγα να βγούμε και μου έλεγε δεν μπορώ έχω πολύ δουλειά στο μαγαζί και τέτοια. Έψαχνε δικαιολογίες. Μια μέρα λοιπόν της λέω μήπως τα κάνεις αυτά γιατί με βαρέθηκες. Αυτή μου τα μασαγε πάλι και μετά της λέω από το μσν απάντησε μου είσαι ερωτευμένη μαζί μου ναι η όχι. Τότε αυτή απαντά όχι δεν σου έδωσα ελπίδες δεν είμαι ερωτευμένη διότι δεν μπορώ να ερωτευτώ εύκολα έναν άνθρωπο και μάλιστα όταν δεν βλεπόμαστε και πολύ συχνά απλά μου άρεσες και ήθελα να έχουμε κάτι αλλά χωρίς τόσες δεσμεύσεις. Τότε λοιπόν την έβρισα άσχημα. Θόλωσα δεν μπορούσα. Κάναμε τόσα πολλά. Προδώσαμε άτομα. Μέχρι και ξύλο πήγε να πέσει και μου είπε αυτό το πράγμα τώρα που μάλιστα θα μπορούσαμε να ήμασταν μαζί χωρίς κανένα εμπόδιο. Την έβρισα άσχημα. Μετά από 2 εβδομάδες της ζητάω συγνώμη και ότι το έκανα πάνω στα νευρά μου. Η απάντηση της? Εντάξει δεν έχει νόημα έχω ξενερώσει ας μη γυρίσουμε πίσω τώρα. Της λέω με βαρέθηκες? Και μου λέει όχι απλά δεν θα μπορούσα να ξεχάσω αυτά που μου είπες και από την άλλη δεν νοιώθω αυτό που νιώθεις για εμένα. Δεν είμαι ερωτευμένη οπότε δεν έχει νόημα να συνεχίσουμε. Παρόλα αυτά που μου είπε, είμαι τόσο ηλίθιος που θέλω να τη βρω από κοντά και να την παρακαλέσω να κάνουμε μια προσπάθεια να είμαστε μαζί. Της έστειλα μήνυμα να συναντηθούμε και δεν απάντησε. Στο μσν μου είπε ότι δεν εχει πρόβλημα να βρεθούμε αλλά μόνο φιλικά. Πως είναι δυνατόν σε 3 μήνες να βαρέθηκε? Πως άλλαξε έτσι και μάλιστα τώρα που δεν είχαμε κανένα εμπόδιο και κάναμε τόσα όνειρα για το καλοκαίρι. Δεν αντέχω άλλο ρε γαμώτο. Είπα αμάν να ξεπεράσω την προηγούμενη δύσκολη εμπειρία πριν 8 μήνες και μόλις ηρέμισα λίγο πάλι πληγώθηκα. Πονάω πολύ. Δεν κοιμάμαι καλά και δεν τρώω πάλι. Γιατί όλα αυτά να τα περάσω πάλι από την αρχή. Έλεος πάλι. Δεν θέλω να τη χάσω αλλά πονάω όταν μου λέει ότι δεν είναι ερωτευμένη μαζί μου. Τη να κάνω…..

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,026
    Φίλε μου, το κρυφό και παράνομο εξιτάρει. Προφανώς αυτό γούσταρε περισσότερο. Δεν μπορώ να της καταλογίσω φταίξιμο διότι δε νομίζω πως το έκανε εσκεμμένα, απλώς στην πορεία της \"νόμιμης\" πια σχέσης σας το κατάλαβε. Δεν έχει νόημα νομίζω να προσπαθήσεις... Πάμε γι άλλα!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    Originally posted by agnostos
    Τα είχα με μια κοπέλα. Δεν την αγαπούσα αλλά ήθελα να έχω μια σχέση και ήμασταν μαζί συνολικά 5 μήνες.
    Πρώτο λάθος είναι αυτό. Δηλαδή πήγες και τα έφτιαξες με κάποια απλά για να περνά η ώρα? Είχα κάνει κάτι παρόμοιο σε μικρότερη ηλικία και το μόνο που κατάφερα ήταν να κοροϊδεύω τον εαυτό μου.

    Οι σχέσεις φίλε μου δεν είναι απλά και μόνο ένας έρωτας. Κάποια στιγμή θα κάνεις μακροχρόνια σχέση και θα καταλάβεις πόσο δύσκολο είναι να συνυπάρξουν δυο άνθρωποι μεταξύ τους. Ακόμα και μια γυναίκα να βρεις που σε μαγεύει, την στιγμή που θα το νιώσεις αυτό, την άλλη στιγμή θα απορείς.

    Μια σχέση μπορεί να περάσει από χίλια κύματα. Όμορφες και άσχημες στιγμές. Έχεις να μάθεις πολλά ακόμα για τις σχέσεις και ακόμα όταν θα συγκατοικήσεις με γυναίκα θα δεις άλλα πράγματα. Μπορεί τελικά να βρεις την ευτυχία αν θα την επιδιώξεις όμως όταν θα αισθανθείς ότι η ευτυχία έφυγε τότε θα νιώσεις πολύ μόνος. Και τότε ίσως να καταλάβεις ότι μια σχέση ενώ μπορεί να αρχίσει και να τελειώσει με το συναίσθημα, η προσπάθεια και η ανοχή είναι αυτά που την κρατάνε.

    Προσπάθεια για κοινή συνύπαρξη/ συμβίωση.

    Ανοχή για όλο το πακέτο που παίρνεις. Εκεί που υπάρχει ομορφιά υπάρχει και ασχήμια. Και για τις γυναίκες και για τους άντρες.

  4. #4
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    τι να κανεις,



    Originally posted by agnostos


    Αυτή είναι πολύ εμφανίσιμη κοπέλα και αντικειμενικά μπορεί να έχει πολύ πιο ωραίους άντρες από εμένα.

    καταρχην να απορριψεις τετοιες αποψεις εντελως στερεοτυπες που πηγαζουν απο την χαμηλη αυτοπεποιθηση σου.

    Δευτερον καλο θα ειναι να δεχτεις οτι εκανες μια σχεση - εστω ασταθης - στην οποια ειχες καλες και κακες στιγμες.

    Τριτον θα πρεπει να αποδεχτεις οτι οι σχεσεις εχουν σκαμπανεβασματα και ενιοτε και τελειωματα. Εκεινο που εχει σημασια ειναι να κανεις τον απολογισμο σου και να δεις τα λαθη σου.
    Μεσα απο μια προσεκτικη αναγνωση του κειμενου σου φαινονται τα λαθη σου με κυριοτερο την αγωνια σου η το αγχος σου για την σχεση σου με την κοπελα κατι που το μετεδιδες.

    Τεταρτον θα πρεπει να χαλαρωσεις και να μην πιεζεις τον εαυτο σου η τους αλλους για τις σκεψεις σου. Να εκθετεις τις σκεψεις σου, να τις συζητητας, να μιλας για τις φοβιες σου και τελος να ονειρευεσαι μαζι με την συντροφο σου.
    Μην ξεχνας οτι θα εισαι με μια γυναικα οχι για να ουρλιαζεται αλλα για να μοιραζεστε χαρες και λυπες εξισου.
    Κινησου ομορφα και τρυφερα προς την γυναικα που θα βρεις μπροστα σου και φροντισε να εισαι ειλικρινεις και τοτε δεν εχεις να φοβηθεις τιποτα.



    Ορμα και η ζωη ειναι δικια σου,
    ;)

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Αθηνα
    Posts
    1,257
    εκανες καποια λαθη και τωρα πληρωνεις τις οποιες <συνεπειες >τους.. αυτο ειναι ολο.δεν ειναι αναγκη να το δραματοποιεις.συμβαινουν αυτα..κανουμε λαθη ολοι μας.σκοπος ειναι να σου γινει μαθημα το παθημα ...να δεις που εφταιξες εσυ..να δεις τι θα μπορουσες να κανεις αλλιως και ποια πραγματα δεν ειναι στο χερι σου-ας πουμε δεν μπορουμε με το ζορι να κανουμε κανενα να μας ερωτευτει οσο και αν ποναει αυτο-και στο μελλον να εχεις πιο ουσιαστικη επαφη και τολμω να πω ειλικρινη με το εσω σου και τις επιθυμιες σου..αλλα και τους γυρω σου
    μια συμβουλη για το τελος.φερσου οπως θα θελες να σου φερθουν.
    Dum spiro spero (?)

  6. #6
    Άγνωστε.....όντως και γω πιστεύω πως αυτό που την εξίταρε ήταν το παράνομο του πράγματος. Λίγο το νόμιμο, λίγο που εσύ έπεσες στα πατωματα για χάρη της.....της πέρασε.
    Φρόντισε όλη αυτή η ιστορία να σου δώσει γενικότερο \"μάθημα\". Δεν εννοώ φυσικά πως φταις σε τίποτα, απλά σκέψου την επόμενη φορά που θα ξεδιπλωθείς σε έναν άλλο άνθρωπο και προσπάθησε λίγο να \"δεις\" τις προθέσεις σου.
    Όπως είπαν και οι περισσότεροι.....πάμε γι αλλα.....

  7. #7
    Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    34
    agnoste

    συμφωνοντας με τους υπολοιπους θα ηθελα να προσθεσω κ εγω.
    καταρχην ειναι λαθος απο την αρχη να τα εχεις με καποια την οποια δν εισαι ερωτευμενος μαζι της.ειναι λογικο να πει καποιος πως θα μπορουσες να την αγαπησεις στην πορεια αλλα ειδες πως τα πραγματα δν κολλουσαν μεταξυ σας.πρωτον αυτο.

    επειτα η κοπελα για την οποια μας λες ειχε ασταθη ερωτικη ζωη.αυτο προφανως σημαινει πως και η ιδια δν ειναι και τοσο σταθερη και συμφωνα με οσα μας περιγραφεις δν εχει και η ιδια την ωριμοτητα να καταλαβει τον αντικτυπο που θα εχουν ολα αυτα σε εσενα και στα συναισθηματα σου.ποιος ο λογος να τα εχεις με καποια η οποια δν σε καταλαβαινει και απλως περναει την ωρα της?απο προσωπικη εμπειρια ανθρωποι που απλως μπορουν ευκολα να παιζουν με τα συναισθηματα των αλλων δν τους χαρακτηριζει η ποιοτητα....

    κατα την αποψη μου σκεψου το ως μια σχεση που εκανε τον κυκλο της και απλως κρατα για σενα τις ομορφες στιγμες που ειχατε.μπορει ολα αυτα να ειναι μια κουβεντα αλλα μολις ξεπερασεις αυτη την κατασταση θα νιωσεις υπεροχα και θα αποκτησεις περισσοτερη αυτοεκτιμηση για σενα και θα εισαι ετοιμος να βρεις μια κοπελα που να σε κανει να νιωθεις καλα και με τον εαυτο σου και μαζι της...

  8. #8
    Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Θεσσαλία
    Posts
    95
    Ξεκίνησαν όλα τελεία. Ήμασταν χαρούμενοι και οι δυο. Κάναμε τόσο όνειρα και τώρα όλα αυτά αποδεικνύονται πάλι ψεύτικα. Δεν το αντέχω άλλο αυτό. Το ήξερα ότι δεν είχε ποιότητα αυτή η κοπέλα όλοι αυτό μου έλεγαν. Γιατί παρασύρθηκα πάλι έτσι? Ίσως ήταν η πρώτη μου ευκαιρία να κάνω μια σχέση στη ζωή μου και επιτέλους ολοκληρωμένη. Τίποτα από τα δυο δεν έγινε τελικά. Ακόμα και σε αυτό το τομέα όσο τρελό και αν ακούγετε με εκμεταλλευτικέ. Ακόμα και στα προκαταρκτικά, που μείναμε μέχρι εκεί, υπήρξε εκμετάλλευση (ίσως να καταλαβαίνετε τι εννοώ). Την ήθελα και την θέλω όμως ρε γαμωτο ενώ ξέρω ότι δεν αξίζει. Κάναμε τόσα όνειρα για το καλοκαίρι που έρχεται. Μετά από όλο αυτό το άγχος που περάσαμε και τώρα θα ήμασταν ήρεμοι και μαζί τώρα με άφησε και χωρίς σοβαρό λόγο. Δεν μπορώ ακόμα να πιστέψω ότι πλέον δεν μιλάμε και δεν βρισκόμαστε. Πως μπορεί να έπαιξε με τα συναισθήματα τόσων ανθρώπων απλά για να περάσει μια εμπειρία. Τόσο αναίσθητο άτομο είναι τελικά. Πίστευα ότι θα την αλλάξω και ότι θα με δει λίγο σοβαρά αλλά μάταια. Πάλι περνάω αυτή τη θλίψη και την απογοήτευση που η ειρωνεία είναι ότι αυτή προσπάθησε να με κάνει να την ερωτευτώ και να ξεχάσω την πρώην. Έλεγε χαρακτηριστικά ότι επειδή στο έκανε μια δεν σημαίνει ότι θα στο κάνουν όλες. Γατί να με αφήσει αναίτια. Τόσο έξω έπεσα. Τι να κάνω να της μιλήσω από κοντά το σκέφτομαι. Θα έχει κάποιο νόημα?

  9. #9
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    εχεις λαθος σκεπτικο και ταλαιπωριεσαι αδικως.

    1. Κανενα ονειρο δεν ειναι ψευτικο, η πραγματικοτητα μπορει να βγει ομως ψευτικη.
    2. Τι εννοεις ποιοτητα??? ποιοτητα εχουμε ολοι μας, ισως εσενα να μην σου κανει αλλα ποιοτητα εχουμε ολοι μας.
    Αδικεις την κοπελα με αυτο που λες.
    3. Κανεις δεν παρασυρεται σε τιποτα. Παντα κανουμε αυτο που μας διεγειρει.
    4. Κανεις δεν εκμεταλευει κανενα αν δεν το θελει και ο ιδιος.
    5. Δεν πιστευω οτι σε αφησε αναιτια, βεβαια δεν μπορω να ξερω τις αιτιες.


    Τελος λες να της μιλησεις,
    για ποιο λογο??? για να της πεις οτι ειναι ψευτρα, οτι δεν εχει ποιοτητα, οτι σε παρασυρε, σε εκμεταλευτηκε και δεν ξερω τι αλλο ακομα σκεφτεσαι??
    Και αν ναι, για ποιο λογο να σου απαντησει???

  10. #10
    Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Θεσσαλία
    Posts
    95
    η πραγματικοτατα βγηκε ψευτικη οντος. επενδισα τοσο χρονο για αυτη. ποιοτητα? ασε καλητερα τι ποιοτητα εχει. εγω ο βλακας νομιζα οτι θα τη μαθω να σκεφτετε διαφορετικα. και πιστεψα στα λογια της οτι θελει λιγο να σκεφτει πριν κανει μια σχεση αλλα δε θελει να με χασει με τιποτα απο τη ζωη της. της την αλαξα δηθεν. εκανε πολλα για να την ερωτευτω. και μολις πλεον το καταφερε τοτε και καλα βαρεθηκε. αυτη ειναι η ποιτητα της. αφου εκανα τη δουλεια μου να χωρισω με τον δικο μου και να σε χωρισω και εσενα απο μια λαθος σχεση και αφου περασαμε καλα ας μεινουμε φυλοι μωρε. μη θες τιποτα παραπανω τωρα. Αυτη ειναι η ποιοτητα της φιλε μου. οσο για την εκμεταλεση οντος εχεισ δικαιο. παντα κανουμε αυτο που μας διεγειρει. υποσχεθηκα να το κανω μονο σε μια γυναικα που θα αγαπουσα και θα με αγαπουσε αλλα παει και αυτη η υποσχεση. η αιτια ειναι το βρισιδι. αλλα μαλλον καλητερα η αφορμη ειναι το βρισιδι. η αιτια ειναι οτι την εχει δει πολυ γκομενα οπως η μεγαλητερη πλειοψηφεια τω γυναικων σημερα και οτι δεν ειναι τοσο ωριμη συναισθηματικα να κανει μια σταθερη σχεση και να μην τραβιετε με τον εναν και τον αλλο και να παραπονιετε οτι δεν μπορει να βρει εναν σωστο. το παιδι που τα ειχε ηταν πολυ σωστος αλλα οπως ελεγε και αυτη ηταν χαζος και δεν επικοιωνουσαν. την πιστεψα. τωρα για εμενα ηθελα να ηξερα τη λεει. τελος παντον θα βγουμε σαν φιλοι μου ειπε. αν ειναι δυνατον μετα απο ολα αυτα. εγω και απο κοντα θα τις ξεκαθαρισω τη νιωθω. αν δεν θελει αυτη θα χασει.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    Originally posted by agnostos
    αν δεν θελει αυτη θα χασει.
    και εσύ, τί θα κερδισεις?
    πάρα πολλή ευφυϊα μπορεί να επενδυθεί στην άγνοια, οταν η αναγκη για ψευδαίσθηση ειναι βαθιά...

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,638
    συγνωμη αλλα κατι δεν καταλαβαινω μαλλον εδω, που ολοι οι αλλοι δειχνουν να καταλαβαν...
    μιλας για σχεση και προδοσια,αναφερομενος στην πρωτη κοπελα...
    η μονη προδοσια που εκανες ηταν οτι εδειχνες σαν να θες να κανετε κατι μαζι ενω δεν γουσταρες...
    αλλα η γνωριμια με την αλλη, ως προς τι ηταν προδοσια την στιγμη που ουτε καν μονοι δεν βγαινατε κι ουτε ειχατε σεξουαλικες σχεσεις... θα λεγαμε οτι ειχες μια φιλια με την πρωτη κοπελα αλλα ηταν πολυ λιγοτερο απο φιλια γιατι ουτε ειλικρινης ησοουν μαζι της ουτε ειχατε κοινες δραστηριοτητες οι δυο σας...

    οσον αφορα την δευτερη κοπελα, αν καταλαβα καλα δεν ειχατε σεξουαλικες σχεσεις ολοκληρωμενες...αναρωτηθηκ� �ς μηπως αυτο την ξενερωσε και ειχε φανταστει αλλιως την παρεα μαζι σου?
    επισης δεν καταλαβα πως μπορει νασε εκμεταλευτηκε \"στα προκαταρκτικα\" που καπου ανεφερες....

  13. #13
    Να ρωτήσω και γω κάτι? Σχέση χωρίς ερωτική επαφη, υφίσταται?

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,026
    Ε οκ ρε παιδιά, έρωτας δεν είναι μόνο η διείσδυση, είναι και πολλά άλλα

  15. #15
    Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Θεσσαλία
    Posts
    95
    Σοφια εγω δεν θα κερδισω τιποτα πλεον παρα μονο να ταλαιπωρω τον εαυτο μου. απλα δεν πιστευα οτι τωρα θα την χασω μετα απο ολα αυτα που περασαμε. καναμε τοσα ονειρα και μολις θα μπορουσαμε να ειμασταν ανετοι ξαφνικα της περασε. Remedy την πρωτη κοπελα της φερθηκα ασχημα παρασηρωμενος απο ενα παθος. δεν θα ξεχασω αυτο που μου ειπε οταν την αφησα. ( με αφηνεις για μια που.....α που σε κοροιδευει. οταν θα το καταλαβεις θα με θυμηθεις.) την θυμηθικα και με το παραπανω. δεν την αγαπουσα αλλα δεν επρεπε να της το κανω αυτο. τωρα κατλαβαινω ποσο ηλιθια φερθηκα και σε αυτη και στον αλλο που αν το ηξερα οτι θα εξελισοταν ετσι δεν θα εκανα τιποτα. το ειδα αλιως νομιζα οτι θα ειμασταν μαζι μετα απο ολα αυτα. επεσα πολυ εξω. παιδια για αυτο που λετε για ολοκληρωμενη σχεση. δεν ηταν ολοκληρωμενη η σχεση και αυτο απο χαζομαρα ισως δικια μου καθος βρεθηκαμε 3 φορες σε τετοια φαση σε εντελως ακυρα μερη βεβαια και δεν ειχα προφυλαξεις. δεν το ρισκαρα επιδη ειμαι παρθενος. καναμε ομως προκαταρκτικα. εδω εγινε και κατι που θα σας φανει ενα ανοητο κολλιμα απο μερους μου. απλα καποτε ειχα πει οτι αν κανω στοματικο ερωτα σε μια γυναικα δεν θα ηθελα ετσι χωρις να εχουμε κανονικη σχεση καν. και ομως εκεινη τη στιγμη το εκανα και για πολυ ωρα ( 15 με 20 λεπτα περιπου ). αυτη φυσικα δεν εκανε καθολου το αντιστοιχο. ενταξει ισως ειναι χαζο αυτο που λεω αλλα με ενοχλισε λιγο να πω την αληθεια. οπως καταλαβαινετε δεν ειχαμε 100% ολοκληρωμενη σχεση αλλα και τιποτα δεν μπορεις να το πεις. της ειχα μιλησει οτι δεν εχω αντιστοιχες εμπειριες και μου ειπε ενταξει δεν βιαζομε θελω πολυ να γινει μεταξυ μας. εφτασε σε σημειο να πει οταν τα ειχα ακομα με την αλλη και εδειχνε ερωτευμενη τοτε ( μην το κανεις πρωτη φορα με αυτη , εγω θελω να ειμαι η πρωτη σου.... ελεος!!!) θεοφανια τελικα ετσι πως εγινε η κοινωνια οχι σχεση χωρις ερωτικη επαφη δεν υφιστατε αλλα και με ερωτικη επαφη πολλες φορες δεν υφισταται. δες το παραδειγμα μου.
    τι να πω παλι τοσο εξω επεσα. εκανα πολλα για αυτην. οταν με χρειαζοταν ημουνα εκει. τη παρακαλαω και τωρα κανει σαν να μην εγινε τιποτα. ελεος δηλαδι

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •