βοηθειααα...!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    34

    βοηθειααα...!

    γεια σας.
    εχω ενα προβληματακι...ενω γενικα ενταξει ειμαι καπως κλειστο ατομο και δν εμπιστευομαι πολυ ευκολα συνηθως μπορω να επικοινωνησω πολυ καλα με ατομα του αντιθετου φυλου και γενικα ειμαι ανετη,χαλαρη και φιλικη.

    παρολα αυτα γνωριζω ενα ατομο πολυ καιρο με το οποιο δν ξεκινησαμε φιλικα αλλα κατευθειαν σε μια σχεση ερωτικη[ λοιπον οχι ακριβως σχεση] και τωρα πια αντιμετωπιζουμε προβληματα επικοινωνιας.και ενω δν ειμαι αγχωδης αναλυω υπερβολικα την κατασταση,προσπαθοντας μονιμως να διορθωσω τα πραγματα.νιωθω πως φταιω και πως πιεζω τα πραγματα μεταξυ μας.πως μπορω να χμμ ομαλινω αυτη την ταση υπερβολης??νομιζω πως δν μπορω να προβαλλω τον χαρακτηρα μου οπως κανω με τους υπολοιπους...
    οποιαδηποτε ιδεα θα ειναι ευπροσδεκτη...!

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    αναλυεις τα πραγματα εεε?το κανα και εγω αυτο σε μια πρωην σχεση μου και τωρα ειναι πρωην φυσικα..χωρις να θελω να σε πανικοβαλλω ετσι?εννοειται..κοιτα αυτο καμια φορα ιναι προβλημα γιατι πχ ο αλλος δεν δινει τοση βαρυτητα σε αυτο που αναλυεις εσυ και ετσι ξεκιναει κατρακυλα ετσι το βλεπω εγω οπως το εζησα...κλασικο αλλεα να χαλαρωσεις αν ειναι κατι σοβαρο να το λες σε μια φιλη πρωτα... να το αναλυεις εκει και μετα να το λες στον φιλο σου ας πουμε η να τα γραφεις σε καποιο χαρτι..αν σκεφτω κατι αλλο θα σου πω!ολα καλα θα πανε/1ααα και ελπιζω να σε βοηθησα!θα θελα να το ξερω...!

  3. #3
    Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    34
    χμμ ναι οντως δν δινει βαρυτητα αλλα μαλλον εγω φταιω αφου το \"τοσο\" το κανω τοοοοοοσοοο\" στο μυαλο μου.προς το παρον ναι τα αναλυω με φιλες αλλα καμια φορα οταν μιλαω μαζι του μου ερχεται να τα πω ολα,να γκρινιαξω,να παραπονεθω,να ξεσπασω.βεβαια ξερω πως αν το κανω αυτο bye bye...

    thanks παντως για την συμβουλη

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    εγω ρε συ ημουν χειροτερη ειχα φτασει σε σημειο να μου λεει μη ψυριζεις τη μαιμου γιατι τελος!η το αλλο με πιεζεις!γκρρρρ τα θυμαμαι και μ ανεβαινει το αιμααλλα ββεβει ειχα και αφορμες κιολας ετσι?

  5. #5
    Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    34
    χαχα οκ νταξει...εγω παλι λογω κομπλεξ δν θελω να του μιλαω και καταληξαμε να μην μιλαμε καθολου με αποτελεσμα να ειμαστε τωρα ετσι οπως ειμαστε.ενα γεια,τι κανεις απλα...ασχημο...

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    το εχω περασει και αυτο αλλα εΓω του κραταγα μουτρα μεχρι που αποφασισα να τα βγαζω ολα και ξερεις κατι?πιστευω οτι δεν πρεπει να τα κραταμε μεσα μας ..γιατι οτι και να γινει στο τελος θα μαστε απλα ΕΜΕΙΣ.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •