8Α ΝΙΚΗΣΩ! - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 61
  1. #16
    panikoula μη μασας οτι δεν σε σκοτωνει σε κανει πιο δυνατο το λεει και το τραγουδι αλλα ο antaras εχει δικιο προσεχε τι ευχεσε!!!!!!!!!!!!!!!!!και προσεχε μιν ε8ιστεισ επερνα και γω και ειχα ε8ιστει μιλα με καπιον ειδικο μιπωσ η κλοναζεπαμη ειναι καλυτερη

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    Αναρωτιέμαι τι νόημα έχει η γνώση αν δεν μπορούμε να την ανακαλύψουμε από μόνοι μας..

  3. #18
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    oxi bre παιδακια μ τα εγραψε γιατρος ενοειτε.απλα επειδη εχω συνεχια κρησεις κ ξερω ο γιατρος οτι θα μ πει να παρω ζαναξ για μερικες μερες περνω απο μονη μου.πηρα τον γιατρο κ μ πε καλα κανω αλλα να μην ιπερβω τον ενα μηνα.ειναι πολ μικρη δωση εξαλου 0.25.μγκ.βινς ολα αυτα τα εχω διαβασει,εχω διαβασει κ βιβλια σχετικα ξερω τα παντα απο αυτο π πασχω αλλα δεν μπορω ν το ξεπερασω.

  4. #19
    Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    94
    VINCE :
    έχεις διαβάσει τις οδηγίες των αντιβιοτικών;;; όλα τα φάρμακα έχουν τεράστιες παρενέργειες για αυτό και δεν τα παίρνουμε μόνοι μας , αλλά υποτίθεται υπάρχει ενας ΡΗΜΑΔΟΓΙΑΤΡΟΣ που συνυπολογίζει σχέση κόστους -οφέλους και σου δίνει ένα φάρμακο , παρά τις παρενέργειες για να αντιμετωπισει μια ασθένεια που σου προκαλει ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΤΟΥ ΦΑΡΜΑΚΟΥ!
    μην πανικοβαλλετε τον κοσμο! υπαρχουν οι ΓΙΑΤΡΟΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!! !!!!

  5. #20
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    ανταρα αυτα τα διαβασα πριν 1,5 χρονο τα ξερω ειδη.ο βινς δεν το εκανε αυτο για κακο σκοπο.ειναι ακτι π γνωριζω ειδη κ ξερω οτι τοσο μιρη δοση δεν θα με βλαψει.καιμην βλεπω θαυμαστικα γιατι εχει ειδη ανεβει η αδρεναλινη μου και παω για κρηση.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    Σαφώς..ότι δεν φτιάχτηκε από την μαμά φύση έχει αφύσικες παρενέργειες...

  7. #22
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    ααααααααααααααααααααααααα αααα οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο οοο.

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    5 χρόνια παίρνω Risperdal.....δεν είμαι σε καλύτερη μοίρα όσον αφορά την χρήση ψυχοφαρμάκων αν και υπάρχουν διαφορές μεταξύ αυτών..

  9. #24
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    vince παρεμαι αγκαλια να ηρεμησω λολολ ουφ!!!!!!!!!!!!!!!!

  10. #25
    Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    94
    συγνώμη που θα στο πω κιόλας , αλλά αυτή η δόση που παίρνεις όχι μονο δε θα σε βλάψει αλλά είναι η ιδέα σου ότι σε βοηθάει! αν είχες το απόλυτο άγχος δε κοιμόσουν με ένα ζαναξ των 0,25!!!σε ηρεμεί η σκέψη ότι πήρες το φάρμακο και ξεπερνάς μόνη σου το πρόβλημα! είμαι σίγουρη ότι αν σου έδινα ένα τικ τακ και σου έλεγα ότι είναι ζαναξ ,παλι θα ηρεμούσες.. !
    (υ.γ, καταλαβαίνω απόλυτα πόσο απαίσια νιώθεις παρά το όσα έχεις διαβάσει , σου δίνω συμβουλές εκ του ασφαλούς τώρα, όταν θα με πιάσει εμένα να μου πεις τα ίδια!!!χαχα!θες να αλλάξουμε τελείως θέμα ;;
    ποιός ήταν ο πιο αηδιαστικός γκόμενος που είχες ποτέ; και τι εκανε; αν σε αγχώνει το θέμα ας βρούμε ένα άλλο!)

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    Βέβαια αν το πάθαινα σε παλαιότερη εποχή (πριν τα 90s) θα μου είχαν δημιουργηθεί ισχυρές βλάβες από τα αντιψυχωσικά παλαιού τύπου...η τα ηλεκτροσοκ...ή ότι άλλο υπήρχε τότε..(λοβοτομές κτλ)

  12. #27
    Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    94
    vince ...επειδή δεν έχουμε γνωριστεί, εγώ είμαι η αντάρα που τα έκανε μαντάρα, πρεσβευτής της κοινής λογικής και της επιστήμης! εσύ πιστεύεις στην ομοιοπαθητική, ανθοιαματα, βαλεριανες ή στον παραδοσιακό μπάφο , για να συνενούμαστε δηλ όταν μιλάς για μητερα φύση!

  13. #28
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    E TOTE aman einai etsi na ksanaparo miso ton 0.25 e?

  14. #29
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    i omiopa8itikh einai mapa.farmaka dinoun k autoi

  15. #30
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    βρε βινς παρεμαι μια αγκαλια αν σου σηκονεται λολ,με τα φαρμακα ενοω.και εγω δνε εχω ορεξεις πια.αχχαχανα πω καμια βλακια να ξεγελαστω.

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •